|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
15.9.2014 0:41:42   
Azra_
Serpi, meni je Ana sjajna i kao lekar i kao čovek. Ne znam imaju li tamo podeljenu ˝problematiku˝, u smislu da svako ima svoj reon.Imam ok isustvo i sa Nikolom Bojovićem, mlađi čovek, raspoložan da odgovori na 100 pitanja, miran, staložen... E sad, ne znam da li može da se zakaže kod svakog od njih. Javni ako ideš...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
15.9.2014 7:04:05   
serpica
Azra Nikola Bojovic je otac Lenine drugarice,znamo se licno,ali on je hirurg-ortped,mislim da on ne radi te stvari. Pitacu ga,vec sam i zaboravila na njega. A i ja imam samo reci hvale za Anu. Videcu. Hvala ti u svakom slucaju.
Bibilib user posted image za decaka.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
24.9.2014 22:06:53   
serpica
Sutra popodne idemo na decju kliniku da hirurg pogleda Tomu,nadam se da lepim vestima.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
24.9.2014 22:08:02   
dunja RR
Šarpi, daj bože da nam javiš lepe vesti user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
24.9.2014 22:15:56   
serpica
Daj Boze,Dunjci,bas sam se uplasila,samo da izbegnemo operaiju,mada nam po svem sudeci ne gine fimoza user posted image vec se upalilo malo,pa cu sutra i to da pitam.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
25.9.2014 0:38:35   
Azra_
Šerpi, držimo palčeve da budete dobro. Drži se i javi kako je prošlo. Koliko unapred se zakazuje, jesi li mogla da biraš kod kog ćeš hirurga?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
25.9.2014 6:14:21   
serpica

IZVORNA PORUKA: Azra_

Šerpi, držimo palčeve da budete dobro. Drži se i javi kako je prošlo. Koliko unapred se zakazuje, jesi li mogla da biraš kod kog ćeš hirurga?




Ipak sam pozvala dr Bojevica,primice nas bez uputa,danas dezura,pa ako bude bilo potrebe a nadam se da nece,sredjivacemo papirologiju.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
25.9.2014 18:17:43   
serpica
Upravo smo se vratili sa hirurgije,sve je ok,oba testisa su tu,setaju ali bitno da su spusteni,laknulo mi je user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
25.9.2014 18:26:15   
dunja RR
Šerpi, divne vesti user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
25.9.2014 18:27:54   
Ivanka 75
Super Šerpi user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
25.9.2014 18:28:01   
serpica
Jeste Dunjci,kaze mi hirurg da postoji poseban nacin opipavanja testisa i pokazao mi kako to da radim,kaze pedijatri to odrade na brzinu i samo posalju decu u KC.Sad sam mirna..user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
25.9.2014 18:33:20   
17 joka
Šerpi, bas se raujem da je sve dobro user posted image

eto koliko brige bez potrebno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
28.9.2014 0:15:12   
Azra_
Super Šerpi. Rekoh ti da se ne sekiraš. I meni je dr Nikola pokazao tu tehniku opipavanja testisa.user posted image Reče da nije štetno, povremeno, nakon kupanja, da detetu tako malo ˝povučemo uz blagi pritisak˝. A pedijatar nam rekao da je kesica prazna, on odmah pogledao, kaže ok. Jesu malo površni, mada, i sami su sigurniji kada pogleda hirurg.

< Poruku je uredio Azra_ -- 28.9.2014 0:18:06 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
28.9.2014 0:18:29   
Bibilib
Drago mi je Serpi i ja sam tako brinula za mog sina ali sto kazes kad hirurg napipa i kaze da su tu onda ne brinem i mirna sam....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
22.10.2014 13:34:29   
choopa choops
Ih baš mi je žao št nisam vidjela na vrijeme ovu prepisku. Sve u svemu šerpice user posted image za testise.

Inače, naša druga operacija je prošla uspješno user posted image (osim što sam ja malo pala u nesvijest kad sam pokušala da ga smirim nakon operacije, jer je bio jako nemiran user posted image ). Trajala je oko sat i po. S ove tačke gledišta, bilo mnoooogo lakše prvi put kad je bio manji.
Testisi su tu user posted image , konačno to mogu da kažem, ali svejedno svake godine idemo na pregled kod našeg hirurga. Ja ga i dalje pazim koliko mogu, ne dam mu da sjeda na biciklo ili na tako neke šipke. Iako neko kaže da to možda i nema veze, ja ne želim da rizikujem.

Srećno svima koje čeka operacija user posted image , a onima koji su je izbjegli user posted image



< Poruku je uredio choopa choops -- 22.10.2014 13:37:02 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
9.2.2015 14:56:43   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Snelle


IZVORNA PORUKA: sasaaa

Snelle, vas se secam sa foruma o porodilistima i znam da ste malo stariji od nas. Sta su vam rekli u Tirsovoj?


Sasa, izvini, ja tek sad vidim tvoje pitanje. Nama su rekli da dođemo na još dve kontrole, a sa dve godine nas čeka operacija. Po dr mišljenju i njegovom iskustvu šanse da se testis spusti su skoro nikakve tako da čekamo tu drugu godinu i operaciju. Ja sam se sa time pomirila.


Choopo, čitala sam tvoje iskustvo. Čini mi se da mi je sad još gore :( Treba da zakažemo kontrolu ovih dana, pa da vidimo kada ćemo zakazati operaciju. Dr reče sa 2 godine, a N u aprilu puni 2 godine. Uh!


< Poruku je uredio Snelle -- 9.2.2015 14:57:16 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
9.2.2015 18:47:57   
choopa choops
A joj Snelle šta da ti kažem? Da ti kažem da se opustiš, ne vrijedi, jer znam kako je. Samo da vam požeelim sreću i da to što lakše prebrodite, moraš stalno da imašš na umu zbog čega se operiše i da je to za njegovo dobro. Šanse da se sam testis spusti su stvarno skoro nikakve, to će ti svaki dr reć, a i ja sam tako svuda čitala. Zato je bolje da to obavite što prije, da ste mirni i on i ti. user posted image Drži se draga, ne znam šta bih ti drugo rekla. Ako ti šta bilo zatreba, javi se. Makar i razgovor. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
23.2.2015 15:37:48   
sasaaa
Nama pedijatar sad na pregledu sa 2.godine nista nije rekla niti je pregledala testise. Posto imamo problema sa opstrkcijama ja zaboravia da pitam. Upravo smo napunili 2 godine. Za kog dr i gde da trazim uput, u Bg sam?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
23.2.2015 23:27:10   
Bibilib
Ovde kod nas u Krusevcu daju uput za decijeh hirurga a tamo sam i ja vodila dete... A mogu da ti daju uput i za urologa.....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu sasaaa)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
24.2.2015 14:42:01   
sasaaa
Hvala!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
20.4.2015 1:28:03   
Bibilib
ja upravo zavrsila sa pakovanjem,u 5 ujutru ako -Bog da krecemo za Beograd i ako nas ostave u bolnicu bice operacije...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu sasaaa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
20.4.2015 1:40:57   
Azra_
Bibi, mislila sam da ipak ne idete na operaciju. Nisam pratila... Držim vam palčeve!user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
20.4.2015 13:20:42   
Snelle
Bibilib, kod kog dr treba da se operišete i u kojoj bolnici? Nisam razumela koje dete ti ide na pregled, mladje ili starije user posted image Nama je kontrolni pregled 5.5. i tada će nam i zakazati operaciju user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
20.4.2015 13:22:49   
Azra_
I ja sam baš to pitala jer nisam pratila... Nadam se da su dobro i da će nam se javiti.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
24.4.2015 13:01:41   
Bibilib
Drage moje evo mi stigli kuci,Operacija je bila 22 i sve je dobro proslo,bili smo na decijoj klinici u Beogradu,operisao ga je dr.Radulovic i imamo kontrolu za dve nedelje... Stariji sin je u pitanju,njemu je desni testis bio povucen gore... Ali smo ga sada vatiliuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here