|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
18.7.2010 10:30:07   
Anoniman
Da...shtapicem...da udjesh dublje unutra da ochistish... i ja isto okteniseptom i shtapicem....dok nije otpao onda sam gazom...

Samo oktenisept ste koristili za pupak? Nama je posle mesec dana otpao...tj par dana pred pun mesec...

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
14.9.2010 10:31:47   
Anoniman
Kako me smara ovaj pupak... user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
14.9.2010 19:17:21   
katalin
Danas, 13. dan.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
14.9.2010 20:26:21   
bebaa
13-ti dan

(odgovor članu katalin)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
14.9.2010 20:33:46   
anajid
Mojoj bebi 9-ti dan!

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
14.9.2010 21:02:45   
bratzz
10-og dana.

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
15.9.2010 14:43:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anajid

Mojoj bebi 9-ti dan!

istouser posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
17.9.2010 14:44:07   
Podrum Š.
Rei otpao pupak 8.dan. (već sam negde pisala o patronažnoj koja joj ga je skoro otkinula user posted image )
I sve je bilo ok, kad juče popodne, ona se napinje da kaki, odradi posao, presvlačim je, krv na kompresi. Odsekla sam se.user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
17.9.2010 15:02:47   
Trcosava
Sveža krv ili? Meni su rekli da nije ništa strašno ako se pojavi onako osušena krv, mislim iz pupka samog dsa izađe.. S druge strane ovde kompresu uopšte ne stavljaju. Pupak joj je otpao 2 dan u porodilištu

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
17.9.2010 15:18:50   
Debeljuca
nosoj be bi je pupak otpao kasno.... tj 14 dana.... jer smo imali neku nenormalnu pedijatrijsku sestru koja ga je stalno vlazila povidon jodom.... e kad smo se resili sestre drzavne... resili smo se i pupka....

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
17.9.2010 17:36:43   
Podrum Š.
Sveža krv i to kap - dve. Kaže ona (patronažna) to je normalno pogotovo kod beba koje su imale žuticu user posted image
Mislim, kakve veze ima krvarenje iz pupka i žutica - da ne gleda ona malo previše dr Hausa?
To je zbog nje glupače koja ga je kidala na silu... i isto stavljala povidon jod i rekla nam da i mi nastavimo.
Kada je Darko bio beba stavljali smo samo Bivacin prah (žuti prah) i pupak mu je ladno otpao bez problema bez ikakvih nus pojava. Šta je ovo sad nova moda sa povidon jodom?

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
18.9.2010 11:24:32   
Anoniman
Kazu da povidon jod susi kao i bivacin u sta ja sumnjam ali ne mogu da tvrdim,mi smo koristili baneocin prah,on je poput bivacina,neki austrijski proizvodjac,moze kasnije da se koristi i za posekotine,nismo imali problema,povidon smo koristili tek kad sam videla da je potpuno suv pupak,pa da me ne grize savest sto ga nisam koristila user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
18.9.2010 11:41:42   
Anoniman
I moja patronana koristi povidon jod. Od juče i hidrogen. user posted image A ja danas gledam u pupak, gleda on mene, izgleda mi kao da će da otpadne... user posted image Bilo bi tako super da patronažnoj ostane u rukama, jer ću ja garantovano pasti u nesvest!

A Luka je btw pre neki dan pitao "Mama, što mu je umotana piša?" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
18.9.2010 11:48:51   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Tash

I moja patronana koristi povidon jod. Od juče i hidrogen. user posted image A ja danas gledam u pupak, gleda on mene, izgleda mi kao da će da otpadne... user posted image Bilo bi tako super da patronažnoj ostane u rukama, jer ću ja garantovano pasti u nesvest!

A Luka je btw pre neki dan pitao "Mama, što mu je umotana piša?" user posted image

user posted image user posted image user posted image  (za Luku)
Iskreno, više sam odlepila od tih različitih "mišljenja" ajd dok sam bila trudna - moj organizam pa ga osluškujem, ali šta da radim sada kada više nismo ucelouser posted image
Sinoć sam popiz.... i stavila žuti prah na pupak, kad je bal nek je bal....

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
19.9.2010 0:28:22   
Crvenkapa85
nama je otpao 6-ti dan.....i cuvam gauser posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
19.9.2010 8:23:05   
Anoniman
ne prpovijam Marka nocu. Nocas je toliko piskio da se mokro sa Pampersa koji je podvrnut zbog pupka prenelo na tetra pelenu i pokvasilo gazu na pupku. Nisam osetla jer nije proslo kroz svedsku, bodic i pantalone. Gaza na pupku je bogami lepo mokra. Jel to problem? Jel da zovem patronaznu ili to nema veze?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
19.9.2010 8:45:55   
Trcosava
Tašo, mislim da ne bi trebalo da bude neki problem, ipak je njima mokraća samo voda praktično, sumnjam da ima ikakvih bakterija i sl pa da bi to uticalo na pupak user posted image

Ne znam user posted image

Podrumče - stvarno nisam pametna, ovde pupak stave u ''štipaljku'', ona je stajala jedan dan, posle toga je otpao pupak sam, a čini mi se da nije problem ni sveža krv. Što ne probaš da ga ostaviš malo na vazduhu bez povidon joda, bez praškova i sluser posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
19.9.2010 10:09:12   
Iwana87
Mi smo koristili samo bivacin i hidrgen za ciscenje.
Podrum ja bih joj iskreno rekla.Za moje dete ne umem da cutim ako mislim da nesto nije u redu.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
19.9.2010 11:36:29   
Podrum Š.
Prijavljujem: pupak savršen! Ipak je taj žuti prah zakon user posted image
Tasho: mislim da nema razloga za brigu, njihov urin je skoro sterilan user posted image ... A što ga ne prepovijaš noću? Da ne navikne ili da se ne razbudi? Mi Reu moramo, ona se toliko ukaki da moram nekad i komplet sve da menjam user posted image .

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
20.9.2010 0:15:42   
Anoniman
Ma, baš ću još da prepovijam noću. Zaspem dok dojim, a ne da prepovijam. Nema toga kod mene sem ako ne mislim da je baš smak sveta u peleni.

Inače, bila patronažna. Nema veze što se gazica pokvasila.
Nego, kaže ona da misli da će sutra da mu otpadne pupak, iako je baš nezreo, malko flisuje. Kaže ako sutra ne otpadne, mora da nas šalje kod pedijatra, jer, kada radi državnu patronažu (kod mene dolazi privatno), onda je praxa takva da ako bebi nakon 8me posete ne otpadne pupak, mora se poslati kod pedijatra, koji nikada ništa ne kaže sem da se nastavi nega kao do sada, ali se to onda zapiše u karton. user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
20.9.2010 0:25:58   
mama na kub
Mojoj bebi je danas otpao pupak- 7mi dan. Sestra je rekla da stavljam samo jod i gazicu.Mislite li da treba jos nesto?


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
20.9.2010 9:51:58   
Anoniman
Jao žene... pupak se drži na ne-znam-čemu... na nekom končiću... gledamo se tako. Na Pampersu koja kap krvi. Čvrsto sam odlučila da ga neću dotaći do uveče dok ne dođe patronažna. Ali sam ga tako blago povila (da ne dodirujem pupak) da će pelena garant da propusti i moraću kompletnog da ga presvlačim, i taj pupak će garant da otpadne i da se otkotrlja negde i još ću morati i da puzim za njim... user posted image

(odgovor članu mama na kub)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
20.9.2010 11:28:10   
Anoniman
Sad me zvala patronažna da pita jel otpao pupak. Kažem joj kako stvari stoje, kaže ona "Samo nek se drži do pola 7, jel?" i smeje se... tada ona dolazi kod nas. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
20.9.2010 23:27:24   
Anoniman
Otpao nam je pupak maločas!!!!!! user posted image 14-ti dan...

Patronažna je bila oko pola 7, i dogovorile smo se da ako do sutra ujutro ne otpadne, da idemo pedijatru. Kaže ima ispod patrljka granulom, što nije ništa strašno, nego je pupak baš svež, pa da pogleda pedijatar dal ima potrebe da se pospe nečim što liči na grafit, i onda časkom zaraste. Ali sada ja gledam, ništa ne krvari. Stavila sam kap povidon joda, tj, da ne lažem, mm je stavio user posted image .
Sutra ujutru ću odlučiti hoćemo li ipak poset_iti pedijatra za svaki slučaj.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
20.9.2010 23:45:40   
Mivica
Bravo, Markić! user posted image Jedna briga manje! user posted image

Uh, meni je baš neka frka od toga, Borisu je pupak otpao još u porodilištu, 4. dan.
Inače...user posted image

Sad drugi put kad se rastegne...user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here