|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 9:40:51   
branki*
dobro ste me podsetile sad kad videh temu da kupim bozi pikovit,nestao nam..ja mu to dajem,sad da li pomaze,nemam pojma...
ne znam za gvozdje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 10:08:37   
Olga75
danas nam je jedan pedijatar preporucio za imunitet ulje od crnog kima
kupila sam danas pa cemo videti

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 10:47:40   
mirjanica
I nama je to dr u Subotici, na Vega testu, preporucila.. kupila sam ga al mu nikako nisam davala.. probacu i to, a za gvozdje mozda bolje da pitam nju jer koliko vidim nijedan od nabrojanih ovde sirupa ne sadrzi?

_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 12:08:57   
superm
Drage mame, pisem ovo na osnovu licnog iskustva. Najbolji preparat za jacanje imuniteta kod dece je kada u kuci vlada pozitivna atmosfera, kada se tata i mama lepo slazu, kada se u kuci cuje smeh, u vazduhu oseca radost.
NE SALIM SE, probajte, jace je od svake hemije.
Smeh, zagrljaj, poljupci.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 12:42:38   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: superm

Drage mame, pisem ovo na osnovu licnog iskustva. Najbolji preparat za jacanje imuniteta kod dece je kada u kuci vlada pozitivna atmosfera, kada se tata i mama lepo slazu, kada se u kuci cuje smeh, u vazduhu oseca radost.
NE SALIM SE, probajte, jace je od svake hemije.
Smeh, zagrljaj, poljupci.


Onda mom detetu ne bi nos nikad ni procureo, kamo li dobila T.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 12:51:59   
Didy
Mirjanice, preterana količina mlečnih proizvoda izaziva anemiju. Kalcijum iz mleka sprečava apsorpciju gvožđa iz drugih namirnica. Moji, srećom, baš i ne vole mlečne proizvode i ne forsiram ih. Oko 500 ml mleka dnevno ako popiju, to je ok. Pod tim podrazumevam i sir, pavlaku, jogurt i ostale mlečne proizvode. Htedoh reći da to ne bude uvek 500 ml mleka dnevno, već npr. šolja mleka i mileram ili šolja jogurta i pavlaka. Nikad nisu bili anemični, čak je Sofija imala kao beba baš visok nivo gvožđa, znam da je pedijatar to uvek isticao kao retkost kod beba.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 12:59:28   
superm

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: superm

Drage mame, pisem ovo na osnovu licnog iskustva. Najbolji preparat za jacanje imuniteta kod dece je kada u kuci vlada pozitivna atmosfera, kada se tata i mama lepo slazu, kada se u kuci cuje smeh, u vazduhu oseca radost.
NE SALIM SE, probajte, jace je od svake hemije.
Smeh, zagrljaj, poljupci.


Onda mom detetu ne bi nos nikad ni procureo, kamo li dobila T.

Mislim na konstantno razboljevanje i pad imuniteta, a ne na prolazne kijavice.



_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 13:00:17   
superm
Mislim na konstantan pad imuniteta, a ne na prolazne kijavice.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 13:22:07   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: superm

Drage mame, pisem ovo na osnovu licnog iskustva. Najbolji preparat za jacanje imuniteta kod dece je kada u kuci vlada pozitivna atmosfera, kada se tata i mama lepo slazu, kada se u kuci cuje smeh, u vazduhu oseca radost.
NE SALIM SE, probajte, jace je od svake hemije.
Smeh, zagrljaj, poljupci.


Ništa, preneću tetama u vrtiću da se po ceo dan smeju, ljube i grle sa decom (pošto kući to radimo) jer nam se dete, eto i pored toga razboljeva. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 13:31:54   
superm
Vidim da neki samo bukvalno shvataju poruku. Pa, sta da se radi...


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 13:32:47   
Ana RR
Pa ništa, šta ćeš...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 13:36:32   
superm

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa ništa, šta ćeš...


Kao da osecam negativne vibracije...


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 16:15:53   
Mama.Veki
IZVORNA PORUKA: mirjanica

Ima li neki sirup sa gvozdjem, sin mi je imao upalu pluca i hgb je pao na 106.. polako mu se vraca apetit i pocinje da jede i voce ali je i dr savetovala neki sirup da bi se brze sredila ks.. Kupila sam sirup Marsovci (koristio neko?) ali nisam pocela da mu dajem jos uvek..

mirjanice, pisala sam bas i u drugoj temi, preporucujem Floradix tonik za gvozdjem i vitaminima. Davala sam ga sinu i stvarno mu se popravio hemoglobin, od tada uopste nije imao problema.

Inace, u ovom zimskom periodu mu dajem pikovit IQ, tako da mu ne dajem dodatno vitamin D, ali sledece nedelje pocinjemo sa vrticem, pa su me neke majke savetovale da pocnem sa jos nekim preparatom za imunitet (u pocetku), zato sto ce sigurno biti velika promena u svakom smislu, ali nekako se dvoumim, zar nije mnogo i pikovit i plus neki sirup za imunitet?
I da li i da pocinjem uopste preventivno da dajem?

Da li ste vi davale nesto deca pre polaska u vrtic?

< Poruku je uredio Mama.Veki -- 22.2.2014 16:16:31 >

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 18:06:33   
Olga75
guglala sam to ulje od crnog kima , ispada da je cudotvorno
ajd pa videcu , rece mi pedijatar da treba da ga uzima tri meseca i to bukvalno par kapi na dan
a kosta manje od 300 dindzi , naspram svih sirupa za imunitet smesno malo


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 18:25:16   
branki*
i ja sad citala sta je to ulje od crnog kima..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.2.2014 22:26:23   
mirjanica
Mi smo ulje crnog kima kupili u toj klinici u Subotici, mislim da ga ima u zdravoj hrani i to ne svakoj.. Ja sam ga ostavila sa strane.. tamo pise cini mi se 30 kapi dnevno, ali nam je dr napisala koliko mi da koristimo, naravno nisam zapamtila, nesto to nisam tada shvatila ozbiljno!

Didy, pa moja deca stvarno piju puno mleka, mozda tako oko 500 ml a mozda i malo vise, ali jogurta, kiselog mleka, sira ne puno.. uglavnom, cerkica ima odlicnu ks a sin sada losu posle ove upale, mada i inace jako slabo jede..

Mama Veki, ja sam kupila taj sirup Marsovci pa cu sa njim da probam a sinu cu svakako uzeti nesto sa gvozdjem.. za vrtic nema nekog posebnog resenja..

I da, ljubavi mu sigurno ne manjka, nije bio bolesljivo dete dok nije krenuo u vrtic, a za upalu pluca krivim pre svega sebe sto ga odmah nisam odvela u deciju bolnicu vec slusala dr u dz koja nas je setala tamo vamo 10 dana!

_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
13.9.2014 21:59:01   
Misha i Ljisha
Mame da li deci dajete propolis. Konkretno eto moje dete nema ni 2 god. Da li smem da joj dam? Komsije prave propolis pa bih joj pocela davati ali ne znam ni koliko ni kako.

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
13.9.2014 22:06:10   
Sanchy
Mislim da je dovoljno da joj dajes med svaki dan..propolis je jak alergen i nesto mi je rano..a i mislim da nema potrebe.med je dovoljan

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
13.9.2014 22:09:03   
Misha i Ljisha
imam meda na izvoz, borov, bagrem, livadski, lipa i td, ali med joj steze stolicu.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
13.9.2014 22:28:05   
Sanchy
Hm,prvi put cujem,jesi sigurna da je od meda?M.svaki dan jede med i ima dve do tri stolice dnevno fakticki posle svakog obroka skoro,i preporucila bih tako te prirodne djakonije za podizanje imuniteta,sta znam,M.klopa kinou ili proso svaki dan to je pod obavezno,voce jede i prepodne i popodne i to razno,jabuke,banane,mango,avokado,smokve,sljive,breskve kako koji dan obavezno dve vrste voca,za med rekoh,bibera mu stavljam malo u svaku supicu ili corbicu a cimet u bilo koji puding,griz ili sutlijas..imunitet mu je ok zaista..danas smo otvorili sezonu bundeveuser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 13.9.2014 22:32:09 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
13.9.2014 22:37:29   
Mala Elena
A sa koliko se moze davati bebi to ulje od crnog kima ? Jel to preventivno ili kada se pogorsa krvna slika?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
13.9.2014 22:40:15   
Misha i Ljisha
Moja D je za godinu i po dana imala 3 puta temp, nije ona nesto bolesljiva ali od kako je isla na revakcinu pentaxi.mom (inace uveli su nas u statistiku jer je imala bas reakciju uzasnu) nikako imunitet da joj se oporavi i od tad skoro na svake dve nedelje ima temperaturu. To je bilo 18.07. strasno nesto, nisam uopste navikla da je vidim bolesnu. Ona jede super sve zdravo iz nase baste, komsije imaju koze (pije kozije mleko), druge komsije imaju pcele, svi se trampimo sa proizvodima, jede svo voce (da ne kazem da bi nekad mogla da smanji sa vocemuser posted image ) ma sve super al eto skoro svake dve nedelje neki problem od te vakcine. Ja cu izludeti plus sad krece u vrtic tako da tek mogu zamisliti kako ce da joj bude

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
13.9.2014 22:45:07   
Sanchy
MiLj blago tebi sto se hrane tice,mislim bar znate sta jedete..ja imam nesto malo povrca svog jer imam malecku bastu i ujak mi ima pcele pa otud med ,nesto dobijem i od njih neprskanog voca i povrca i to je to..,sto se revakcine pentaximom tice nije tema ali cudno ,obicno na njih nema reakcije..da je opet odvedes kod dr,uradis kks ne znam?

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
13.9.2014 22:47:03   
Misha i Ljisha
Njoj je kks superiska. Radili smo vec dva puta

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
13.9.2014 22:47:53   
Olga75
mislim da cu ponovo poceti sa uljem crnog kima
Mala Elena , Mariji je pedijatar rekao da uzimaa 3x6 kapi ali ona je velika
ne znam kako se daje bebama


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here