|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
17.12.2012 12:46:19   
jovicaa
nisu imali na lageru tu koju sam htela, pa sam narucila ovu kao sto ima marijabg, razlika je prakticno samo u dezenu....

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
25.12.2012 15:15:38   
crazymama

IZVORNA PORUKA: crazymama


IZVORNA PORUKA: gracia

Crazymama, sesilija,
kako ste zadovoljne vasom ljuljom, kakva su iskustva? razmisljam da narucim tu istu


gracia tek sada vidim pitanje, izvini... moja ljuljaska je od njenog drugog meseca postala pun pogodak, voli da sedi u njoj, skinuli smo mehanizam za ljuljanje, jer se ona sama ljulja dok mlati nogicama, obozava je tek sad, gleda tv iz nje, hvata one igrackice koje vise, ma vredi svaku paru... e jedino nece da spava u njoj, sto mi i nije neki problem. i jako je stabilna, nema sansi da ispadne, a i ako kojim slucajem ispadne, niska je, odmah je na tepihu :)


moja minja sada ima 8 meseci i prerasla je ljulju, u smisli da hoce da izadje iz nje, a do nedavno smo je koristili i mogu vam reci da mi se maksimalno isplatila, prezadovoljna sam. u pitanju je ova http://www.justclick.rs/prodavnica/ljuljaske-i-lealjke/kids-ii-lezaljka-ingenuity-automatic-6905

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
26.12.2012 10:41:52   
Valerie
mi uzeli ovakvu
ovakvu
i mala je bas voli, super se zabavlja u njoj. krenuli smo sa oko 2,5 meseca po malo, a sad ostane oko 20 min sigurno. delovalo mi je da nije dovoljno spustena, ali verujem da je u stvari ok skroz.
imamo i lezaljku ovakvu
koristimo je od pocetka, velika je i moci ce da se koristi i kao hranilica na pocetku jer moze dosta da se uspravi

< Poruku je uredio Valerie -- 26.12.2012 10:45:38 >

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
26.12.2012 11:12:18   
Shishica
Ja bih uzela lezaljkicu, ljuljalicu samo ne bi dala mnogo para na nju s obzirom koliko ce malo vremena biti u njoj. Za par meseci ne bi dala vise od nekih 5000. Dala bih da mi pare odnekud dodju onako iz nevezanog, na gomiliii user posted image Ali ovako..mislimo na jos milion stvari..

Ima ovako neke KLIK Ili OVAKVA
A od skupljih malo OVA i OVA

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
26.12.2012 11:19:23   
stankoovicka
Najbolje su one iz chiccoprograma i najsigurnije, ali cena im je ubitacna. ja pokusavam na nekim sajtovima da kupim neku fino ocuvanu, polovnu.

_____________________________

Kad god doso dobrodoso si :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
26.12.2012 12:34:54   
Shishica
Ova je najbolja kakva je i kakva joj je cena, ali nema na lageru vec dugo KLIK

(odgovor članu stankoovicka)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
2.1.2013 18:09:24   
Skockica
crazymama, jel postoji neki prodajni objekti gde se moze kupiti ova ljulja ili samo preko neta?

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
2.1.2013 22:48:11   
jovicaa
ja sam zadovoljna nasomuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.1.2013 11:51:53   
Shishica
A vidite ovu sto je interesantna KLIK
4390.00 dinara..

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.1.2013 11:53:49   
Cindarella
E,ta mi se mnogo svidja!user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.1.2013 23:19:06   
meyo
jovice jel ta vasa samo ljulja ili samo vibrira:
ja gledam isto od bright startsa da kupim neku al ne bih da vibrira vec da ljulja sa onim tajmerom na 15-30-45 minuta i dosta melodija al nikako da provalim koja je?

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
9.1.2013 0:18:34   
Druid
Mi imamo neku finu, chicco i ima vibraciju, super nam je poslužila, Jana je baš voli, dobili smo je na poklon, ne znam koliko košta.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.1.2013 22:11:27   
Sanchy
Bebilina je spomenula neku njihalicu Fisher price kaoja se transformise u stolicicu za vecu decu i do dve godine je..,ako neko zna kako izgleda neka mi postavi link i da li to uopste ima kod nas da se kupi...takodje ako znate za neki drugi model koji moze duze da se koristi ,super...Mi trenutno imamo peg pereg njihalicu i stvarno je super ,ima tri polozaja,moye da se ljulja a i ne mora i on voli da sedi u njoj ,medjutim predvidjena je do 9kg znaci jos malo cemo moci da je koristimo a i onako mi vec trokira muzika kada ga stavim predpostavljam od tezine jer su zice do zvucnika donjom stranom postavljene..u svakom slucaju treba nam nova i jacauser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.1.2013 10:41:29   
Shishica
Ja sam se odlucila preko Akse da narucim OVU.
Cena je medju manjim, a ne trebaju mi zvukovi i vibracije i slicno i ima te igrackice, mekana je i sve ostalo osnovno sto treba. Boja mi je isto po mome user posted image

Jedino da vidim jos da li ce mooooozda biti na snizenju u nekom skorijem vremenu ali ne verujem.

Ali kupicu i korpicu, nosiljku za bebe.. mnogo sam luda i moram da kupim jer sam ja zamislila sve u glavi vec... user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.1.2013 11:06:30   
pocahontas
mi imamo ovu
shop.aksa.rs/chicco-njihalica-easy-relax--green.html

prezadovoljni smo!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.1.2013 11:30:22   
Bebilina
Sanchy zove se:
Fisher Price Precious Planet Newborn to Toddler Portable Rocker
Moja sveki je bila zapela da je uzme za malu kad je bila vec veca, ali nisam dala, kasno mi bilo jer je vec starija bila.
Nas Baby Bjorn Babysitter je druga koju znam do 2god.
Mi smo onu sto smo imali za seku zadrzali i drzimo je u kupatilu. Prerastao ju je da u njoj bude bez nadzora jer je plitka, ali uglavila sam je tako da ne moze da mrdne i on ne moze da pobegne. A i kad smo mm ili ja pod tusem on ne skida pogled sa nas i samo se ponekad zaigra lukom sa igrackicama. Ukljucim vibraciju, ubacim ga, na oku mi je i na miru se tusiram dok mi je volja. user posted image


< Poruku je uredio Bebilina -- 15.1.2013 11:32:47 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.1.2013 13:19:31   
Shishica

IZVORNA PORUKA: pocahontas

mi imamo ovu
shop.aksa.rs/chicco-njihalica-easy-relax--green.html

prezadovoljni smo!



Bas sam gledala na YouT. snimak za tu i za ovu sto ja hocu user posted image i nema neke velike razlike, samo igracke, a i kod tvoje moze da se pomera polozaj za nogice..


(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.1.2013 14:22:19   
boba 11
Imas super ljuljaskice u Tempu da biras a cena je tu oko 4500 bila

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.1.2013 17:13:43   
meyo
Sanchy posto vidjeh par postova unazad da pominjes da ti je brat u Budvi kupio neku ljulju mozes mi rec koji model i cijena?
Posto ja trazim ljuljasku ne vibraciju.. al nisam isla za Budvu vec samo po Podgorici trazila ...al mi se nisu dopale mm. je kupio neku Gracco i jedva cekam da je donese nego cisto da pitam informativno :)

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.1.2013 18:29:00   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Shishica


IZVORNA PORUKA: pocahontas

mi imamo ovu
shop.aksa.rs/chicco-njihalica-easy-relax--green.html

prezadovoljni smo!



Bas sam gledala na YouT. snimak za tu i za ovu sto ja hocu user posted image i nema neke velike razlike, samo igracke, a i kod tvoje moze da se pomera polozaj za nogice..




moze i naslon i ovo za noge u vise polozaja.
mi nasoj zakacimo ovo www.bebino.rs/bebi-oprema/moje-omiljene-igracke/igracke-za-kolica/igracka-za-kolica-sunny-strol i u stanju je po dva sata tu da lezi i igra se, a kad joj igracke dosade samo ih skinemo.

izvinjavam se za link, al ne znam lepo da namestim.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.1.2013 19:09:20   
Sanchy
Meyo ja tad nisam znala razliku izmedju ljulje i njihaliceuser posted image u stvari oni su imali peg pereg ovu KLIK Kad otvoris link pa bas ovu roze sto pise proizvod je arhiviran..i ja sam tu dobila od kumova zelenu i stvarno je odlicna ali je do 9kg..

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.1.2013 22:40:55   
meyo
posto je mm. sam bio u shopingu kupio je gracovu ljuljasku i to silhouette u uputstvu pise do 9 kg. a prodavacica mu rekla da moze do 11 tj. godinu dana.. na sajtovima stranim nalazim razlicite informacija.. posto moj malisa ima 3 mjeseca tacno i otprilike vec 7 kila.. ne znam sta da radim ako je imao neko ovakvu iskustvo bi mi dobro doslo



(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.1.2013 23:23:39   
Sanchy
To je i moj problem i ova nasa je do devet kg zato i trazim neku koja je i posle godinu dana,bebilina mi je gore navela jedan model,tesko je naci da je i za kasnije..,,nama je bar posluzila mi imamo sedam meseci i sad oko 7800 g,ne znam sta da ti kazem mozda ce se javiti neko ko je ima pa da ti kaze koliko je izdrzljiva itd

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.1.2013 23:51:12   
meyo
IZVORNA PORUKA: Leki 77


IZVORNA PORUKA: IVA 11

user posted image



Naša je ovakva samo boje peska. Oba deteta je obożavaju. Veoma korisna spravica. Barem se nama tako pokazala. Piše na njoj da je za klince do 15kg.


sanchy javilo mi se par zenica uglavnom sve su stavljale bebce dokle vide da je njima ugodno bez obzira na kilazu moj ima vec preko 7 pa mi je onda neipslativo.. nego dok ja nadjem neku multifunkcionalnu multiisplativu ode on u skoluuser posted image

leki mozes mi reci koji je model tj. dal znas posto je moja ista ovakva i pise na njoj do 9 kg.


< Poruku je uredio meyo -- 15.1.2013 23:52:36 >

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.1.2013 10:36:09   
Shishica
Juce mi bas palo na pamet da bebu stavljam sa strane da lezi posle sisanja, a ovde na moze sa strane da lezi nego na ledjima..
Komplikujem.. user posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Beskorisne teme


Da li mislite da teme poput KALADONT, GRADOVI, PITAM TE PITAM i slicno, treba ukinuti?

1. Da (39%)

2. Ne znam (27%)

3. Ne (34%)


Ukupan broj glasova: 109

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here