|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.8.2013 9:38:53   
Shishica
Mi imamo onu crvenu sto sam vec pominjala i stavljala sliku.
Razocarala sam se sto se materijala tice, mislila sam da je pamuk mekani, a ono klizeci materijal od kog se beba znoji i klizi sa njega, a ne vezuje mi se beba tu sa tim kaisevima niti je moguce da je vezem jer su dugacki, ne mogu toliko da ih skratim.

Osim toga zadovoljna sam jer voli da je u ljulji i kako mase nogicama i lupka, tako se i ljulja sama ako je mi ne ljuljamo. Gleda u igrackice..

Znaci obratite paznju na materijal i na taj luk sa igrackama da moze da se pomera. Nas ne moze, moze samo da se skine i to tesko pa ga ni ne skidam.

Ako bi se mislila izmedju ljulje i one gimnastike..uvek gimnastika!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
12.8.2013 10:13:28   
jole82
Mi smo dobili Giordani-evu lezaljku...prava stvar...
Tea obozava da bleji u njoj user posted image ..nosim je po kuci sa sobom kad nesto radim ili kad "gleda crtace" sto kratko traje al znaci...Nosimo je i na plac pa lepo dete sedi sa nama..dam joj i neku igrackicu i super
Podesava se naslon do sedeceg, tako da je koristimo i kao hranilicu dok ne bude mogla bas lepo da sedi pa da predjemo na pravu...I ovo izgleda nije bas sam pamuk jer sto kazete, znoji se...u pocetku sam stavljala tetra pelenu pog glaicu i onda sam presla na mekani pamucni peskir..stavim ga celom duzinom i provucem po coskic tamo gde nogice prolaze kod kaisica i super bude...briga me kako izgleda al ona se ne znoji, peskir lepo upije :)

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
13.8.2013 12:16:34   
mali_mis
Nama je lezaljka super stvarcica. Bebac voli da zaspi u njoj. Samo on je mali vrtiguz, pa se skroz ispomera, namesti se nekako ukrivo, pa mu jedna nozica uvek visi iz lezaljke. A kad se probudi, nogu stavi na onaj luk gde vise igrackice.
I kod nas je neki "plasticni" materijal, pa postavljamo ili peskir ili neki carsav.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
13.8.2013 14:50:41   
janabons
Mi smo kupili neku ljuljasku/lezaljku InGenuity. U pocetku nesto nije bila odusevljena sa njom, pa sam je postepeno navikavala, a sad uzivauser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.11.2013 8:51:54   
minnica
Mi smo dobili na korišćenje ovu ležaljkicu. user posted image
A ljuljašku smo kupili ovu. user posted image
I u jednom i u drugom hoće da bude i po 20ak minuta, da se igra, a nekad i zaspi. Ležaljka je korisna i za hranjenje dok beba ne sedi.

< Poruku je uredio minnica -- 8.11.2013 8:52:26 >


_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.11.2013 8:56:51   
Anoniman
Minnice bas su slatke skroz!!!

(odgovor članu minnica)
  Direktna veza do poruke: 406
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.11.2013 15:59:20   
buds_of_may
Ja sam pazarila OVO, i moram da priznam da sam razocarana zato sto prvi polozaj uopste nije lezeci, cak ni blag, vec je u sustini sedeci, a to uopste nije dobro za bebe ispod sest meseci, a kamoli ostala dva polozaja. Ja znam da se na Zapadu ne gleda na posstavljanje bebe u sedeci polozja kao kod nas, pa je tamo to OK, ali ja mislim da ipak ne treba forsirati prirodu. A posto sam takodje jos vise protiv stavljanja peskirica ispod, to je tek lose i nepravilno, onda u stvari ja izbegavam da stavljam dete, a ni ono bas nije odusevljeno.

A kome je to OK, onda sugerisem da za minornu razliku u ceni ipak kupi ljuljasku jer ima tu funkciju za slucaj da beba ne voli vribracije, kao moja. A ni melodije mu nesto nisu zanimljive.

Inace, kvalitet je dobar, ali eto, nisam dobro procenila i bacila sam pare.

A na moju veliku nazalost tek sad sam otkrila OVO, deluje mi savrseno, tacno to sto sam trazila. Da Sad mi je kasno jer dete vec ima preko tri meseca, ali mozda je neko od vas koristio, cisto da mi potvrdi. Sad gledam svakog dana video i mastam da sam to imala kad je dete vristalo od grceva dva meseca, eh user posted image

< Poruku je uredio buds_of_may -- 14.11.2013 16:00:39 >


_____________________________

Rough winds do shake the darling buds of May...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.11.2013 16:02:48   
buds_of_may
A da dodam i da je precaga sa lutkicama za ovaj nas model gore ocajna, detetu ispred ociju, nista ne moze da se igra. Uh, bas sam smorena...

_____________________________

Rough winds do shake the darling buds of May...

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.11.2013 16:31:12   
vikiveki
Ja da budem iskrena to uopšte nisam koristila,a viđala sam to kod većine u poslednje vreme,nije loša stvar

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.11.2013 16:44:35   
serpica
Ja imam ostalo jos od prve cere takozvano "majcino krilo" koje ima skroz lezeci polozaj i jos cetiri dok ne dodje do skroz sedeceg. I ljulja se kako se dete pomeri,i boga mi sedi tu dobrih sat vremena, a od komsinice sam uzela da probam nesto slicno samo ima vibraciju i muziku ali je polozaj nekako cudanuser posted image cim ga stavim on se spusti skroz dole i savije se ko banana.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.11.2013 16:58:23   
jole82
Mi smo dobili od deverove prve ćere još, isto to kao majčino krilo Giordani..skorz ležeći do sedećeg...
Fenomenalna stvar..Iako T ima sad 9,5 m još uvek koristimo..al nam odavno stoji na dvosedu onako popreko pa je ograđena naslonom s jedne strane i poklopcem taburea s druge strane (tabere ima klik dugme mehanizam pa T ne može da obori poklopacuser posted image ) i naravno vezana je pa još uvek ne može da se izmigolji.
Dok nije znala da sedi nosili smo je sa sobom npr na plac ili tako u goste, pa je ona blejala u ležaljci..da ne vucaramo kolica..
Nisam pri svom, kompu pa nemam bolju sliku..al evo prvi stepen...Tako nam stoji samo sam sklopila tabure da bi se ona videlauser posted image
Ovo sve rekoh, da dam ideju da može i dalje da se koristi i kad beba nauči da sedi...
user posted image
Ovde je imala 5,5 m

< Poruku je uredio jole82 RR -- 14.11.2013 17:02:35 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.11.2013 17:37:19   
buds_of_may
Za vs sa obicnim ljuljama/lezaljkama, to znaci da dete ne moze da se ljulja osim da ga neko ljulja, je l' sam dobro skapirala user posted image

Di si, Serpice? Kako si, kako ide?

_____________________________

Rough winds do shake the darling buds of May...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.11.2013 18:18:46   
jole82
buds...to to značiuser posted image
Odnosno ako se dete igra tj mlatara rukicama nogicama a ležaljka stoji na čvrstoj podlozi onda se i ležaljka klacka (osim ako ne spustiš "nogice" od ležaljke..onda ne mrda)
A možeš i ti da je ljuljaš..neće samauser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.11.2013 18:47:05   
buds_of_may
Hvala, Jole, to mi bas i nije neko resenje user posted image

_____________________________

Rough winds do shake the darling buds of May...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.11.2013 20:57:58   
World
Mi smo kupili OVO

i bilo nam je super prakticno do nekih 6-7 mjeseci, pocevsi od oko mjesec i po... ima vibraciju i 3 polozaja.. narocito je prakticno ako se kreces stalno po kuci pa mozes da je poneses sa sobom gdje god si..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
3.9.2014 19:19:52   
degu
Jel ima neko ovakvu ležaljku? Mnogo mi se sviđa ovako na slici, razmišljam da je naručim, pa se nadam da ima neko sa pozitivnim iskustvom.

< Poruku je uredio degu -- 3.9.2014 19:20:14 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.9.2014 11:01:46   
QueenJ
Mi smo skoro nasledili takav model, samo drugi dezen.user posted image Fantastična je! Ima 4 položaja, kaišiće, vibrira, svira, može da se ljulja ručno ili da se "zakoči". Jedina mana je što i u potpuno ležećem položaju postoji udubljenje za guzu, tako da kada stavim Emu u nju, kao da polusedi, što nam ne odgovara, jer je još mala. Problem rešen stavljanjem jastučeta u udubljenje.
Od mene, topla preporuka!
P.S. Postavila bih sliku, ali do skoro sam samo čitala savete, tako da ne umem... user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
12.3.2015 19:59:12   
pari
Da li neko koristi vibrirajuću ljuljašku za uspavljivanje?
Razmišljamo da je nabavimo jer nam se bebac uspavljuje samo u kolicima napolju ili u kolima...prija mu to truckanje...
Većina ih je do 9 kg...je l' ima i za veće?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
12.3.2015 20:28:37   
amdn
mi dobili od kumova zaista me je spasila. mogla sam rucak da spremim a da ne strepim sta radi u drugoj sobi, ovako gde ja tu i on

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
19.3.2015 7:57:07   
Ana13
Jel ima neko ovu ljuljasku http://shop.aksa.rs/4-moms-ljuljaska-mamaroo-multicolor-sarena.html
Mi imamo neku graco,pozajmili nam kumovi,ali je vec troje dece koristilo i nesto skripi i puca kad se ukljuci na vecu brzinu. Resili smo da kupimo novu. Nina nece duze od pola sata dnevno u njoj,ali mi i to znaci kad treba nesto da odradim po kuci ili bar kafu da popijem na miru

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
19.3.2015 8:00:22   
Modessty
Anči bre šta će ti?! Ma neće hteti da sedi u njoj ni 15 min! AJde javni se bre. Daću ti i ogradicu i majčino krilo. Nemoj da bacaš pare na stvari koje ćeš jako kratko koristiti!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
19.3.2015 8:04:58   
soni
i ja mislim da su te na ljuljanje bacanje para..beba bzo poraste i sta ces sa njom...mi smo imali klasicnu lezaljku , koristila je do 2 god..gledala crtace u njoj, kao stolica joj sluzilo...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
19.3.2015 8:06:31   
Ana13
Pa ja racunam,imacu jos dvoje dece,pa ce neko od njih valjda hteti da je koristi. Da je samo za Ninu,dobro bih razmislila,a i mm se odusevio ovom i resio je danas posle posla da je kupi ukoliko ga ja ne sprecim do tad. Zato sad i trazim iskustva sa ovom i ako mu ne dam dobar razlog sto da je ne uzme,ode on u Aksu user posted image

A i Nina je prva beba i u mojoj i u njegovoj familiji,tako da cemo imati kome da prosledimo stvari.Ne brinem zbog toga da ce ostati nekoriscena

< Poruku je uredio Ana13 -- 19.3.2015 8:08:20 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
19.3.2015 8:07:58   
Sanjalicaaa
Mislim da ti ta ljuljalica nije pralticna. Mi smo pozajmili onu Grakovu, ali cak i da smo je kupili vredi svake pare. Evo sa 13 meseci zapsi u ljulji i samo ga prebacim u krevetac.

A ta vam je do 9 meseci, to je bas malo. Meni bi to bio dovoljan razlog da je ne kupim :D

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 19.3.2015 8:09:19 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
19.3.2015 8:12:04   
Ana13
Sada imamo slicnu ovoj samo nije na struju,vec na baterije http://shop.aksa.rs/graco-ljuljaska-lovinhug-sa-kablom-za-struju-lake.html
Zasto mislis da je ova prakticnija od one 4mom? Ja ovu 4mom nisam videla,a ne mogu lepo da je ocenim preko neta
I ova graco je do 9 meseci

< Poruku je uredio Ana13 -- 19.3.2015 8:13:42 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here