|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.1.2013 18:17:55   
meyo
e necete vjerovati nama ljuljaska kad stavimo bebu nece da ljulja a inace kad je prazna super rdi zvala sam radnju da reklamiram i rekli sjutra da donesem da je zamijene dakle nevjerovatno ..
bas cu da vidim ima li neka da pise da moze do 15ak kg...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.1.2013 18:23:25   
Snelle
Probaj da staviš druge, nove baterije. Nama se to dešavalo kada su baterije bile pri kraju.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.1.2013 22:52:58   
meyo
stavila isto nece.. :(

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.1.2013 23:10:03   
Sesilija 83
evo da kazem da je meni ljulja super posluzila do nekog bebinog 8 meseca,koristili dmo je i kao hranilicu, i supe rje zaodrzavanja,trenutno je na koriscenju kod snajke i brata koj imaju blizance,kaze da im je super,eto moje pohvale ...

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.1.2013 23:38:01   
Anoniman
jaoooj meni se mnogo svidela ova http://www.ofy.rs/proizvod.asp?ident=CS2693

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 380
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.2.2013 14:16:31   
2002m
user posted image
ja sam juce vratila ovu ljuljasku,samo sam je do pola sklopila i vratila u kutiju....kao igracka je,visine do kolenauser posted image nisam htela ni da je isprobam kako sam poludela.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.2.2013 16:29:34   
bice devojcica
Mi smo uzeli cam ljuljasku i ja sam prezadovoljna,odlicna je i bebac rado leskari u njoj

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.2.2013 16:35:23   
nina26
Ja sam se bas dvoumila da li da uzmem bas ljuljasku, ali kad sam videla da je samo za bebe do 9kg, a moja ima vec 6,500gr, odustala sam....a bas mislim da bi uzivala, posto lezaljku obozava, ali ovu ljuljasku koju sam ja gledala kosta oko 150eu pa mi se ne isplati...

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.2.2013 18:17:21   
MarijaBg
Pa zasto 2002? Sve te ljulje su na taj fazon, niske su, ali super obavljaju posao! Mi imamo identicnu takvu i uvek kazem da su nam to najbolje potrosene pare, Natalija je obozavala, jedino je tu htela da bude budna i dobra na 15-20 minuta, mene je spasavala... Svima je od srca preporucujem, a sad smo i kupili 2 na poklon. Ima onih malo visih, ali su nezgodne za nosenje i sklapanje. A ove Bright starts su savrsenog kvaliteta, jako izdrzljive, za bebe do 11,4 kg i verovali ili ne, nama su prve kupljene baterije trajale mesecima...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.2.2013 19:52:41   
jovicaa
mislim da je nasa ista kao i vasa samo u drugoj boji.. nama bas dobro sluzi, ja sam jako zadovoljna. e sad to sto maksim voli da se nosa je posebna prica, ali ljuljaska definitivno radi posao.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.2.2013 20:40:33   
MarijaBg
Jovice ja sam je dizala na trpezarijski sto dok radim po kuhinji, njoj je bilo zanimljivo da me gleda, non-stop joj nesto pricam, pevam i ona dobra bar 15 minuta, koji su mi bili dragoceni... U krevecu nije htela budna sama da bude ni sekundu, a spavala je samo po 15 minuta posle podoja preko dana.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
6.2.2013 0:19:29   
jovicaa
jedino baterije brzo odu, prvu turu su izgurale mesec dana, a druga tura evo vec popusta posle 2 nedelje... a puno mi je da dajem dva puta mesecno izmedju 300 i 400 za baterije...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
6.2.2013 0:25:39   
magde
hm ako ovo uzmem i postavim je na tepih deca ce da se igraju i bilo bi haooooos mogu da zamislim ja kazem MM da mi stavi neku kuku u plafon da ja beba nekako okacum sa nesto hahahaha da bi beba bila bezbedna od dece ahahah

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
6.2.2013 8:33:07   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: jovicaa

jedino baterije brzo odu, prvu turu su izgurale mesec dana, a druga tura evo vec popusta posle 2 nedelje... a puno mi je da dajem dva puta mesecno izmedju 300 i 400 za baterije...



Kako user posted image Nama su bukvalno trajale 4-5 meseci i eno jos rade kad je ukljucis... Kupili smo u startu neke malo bolje, cini me se Varta, nemam pojma, mozda su oko 150 din komad. I u vasu idu one velike okrugle, jel?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
6.2.2013 9:31:39   
cockic
sto nekypite baterije koje se pyne kao za digitalne aparate one sy mozda skyplje mislim da sy dve oko 700-800din bile ali  mozda i gresim ali mislim da je to bolje ylaganje nego stalno davati po 400din za one koje trajy kratko.mi sad moramo da kypimo za vise stvari te za lonce sveznalicy riklyle a ide 4 kom te za tricikl i neki pertini ayto.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
6.2.2013 12:19:12   
2002m
meni se nije svidela zato sto je jako mala i beba visi do poda al dobro...ukusi su razliciti,za mene je to igracka a ne ljulja za bebuuser posted image
Vise nista necu narucivati dok prvo nevidim svojim ocimauser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.2.2013 20:41:27   
crazymama

IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

evo da kazem da je meni ljulja super posluzila do nekog bebinog 8 meseca,koristili dmo je i kao hranilicu, i supe rje zaodrzavanja,trenutno je na koriscenju kod snajke i brata koj imaju blizance,kaze da im je super,eto moje pohvale ...



imamo istu, potpisujem sve sto si napisala, i nasa je sada kod mog brata od tetke, dali smo mu na zajam :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.2.2013 20:43:38   
crazymama

IZVORNA PORUKA: Skockica

crazymama, jel postoji neki prodajni objekti gde se moze kupiti ova ljulja ili samo preko neta?


izvini, molim te, sto tek sad odgovaram... ukoliko niste jos uvek kupili ljulju, ima ih u LETO SHOP robnoj kuci u bgd... mada sam ja moju uzela preko neta.


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
12.3.2013 16:22:38   
Shishica
Ja i dalje patim KLIK

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
12.3.2013 18:59:57   
minnica
Definitivno ćemo kupiti ljuljašku. Prošli put smo dobili na zajam i bila je više nego korisna.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.8.2013 16:37:02   
maki912
Beba ima 40 dana, kada smem da je stavim u ljuljasku/lezaljku?
Na kutiji pise samo da je do 9kg...

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.8.2013 16:58:47   
majared
Mi smo sacekali dva meseca, ali je nasa beba bila mala pa nismo smeli ranije. Evo ga lezi u ljuljasci a ja svrljam po netuuser posted image . Jedina mama je sto se puno znoji u njoj kada je ovako toplo

(odgovor članu maki912)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.8.2013 17:32:02   
pocahontas
ja sam moju bebanu stavljala od druge nedelje, tada smo dobili lezaljku, onu chicco najobicniju i koristili je sve do pre 2-3 meseca, jako sam zadovoljna i beba je obozavala, provodila je bas dosta vremena tu...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.8.2013 0:15:09   
Yula
Mi imamo ovu lezaljku i prezadovoljni smo njom. To je i jedina stvar koju smo sacuvali za drugo dete, sve ostalo smo prodali i sada cemo kupovati novo. user posted image

http://www.babybjorn.fr/produits/transats/transat-balance/balance/

Posebno mi se dopala jer je pamucna, ne potparava dete, i sto nije tvrda, znaci bebac moze u njoj provoditi dosta vremena lezeci/sedeci bez bojazni od deformiteta lobanje ( plagiocefalije ). Ima tri polozaja, lezeci, blago podignuti i sedeci. Plus sto beba kada je malo starija, moze sama u njoj da se ljulja. Toplo preporucujem.

< Poruku je uredio Yula -- 8.8.2013 0:17:55 >


_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.8.2013 0:27:38   
Anoniman
Yula takvu sam ja imala kada sam bila mala,user posted image meni una nije htela ni minut u lezaljci, za drugo ce biti obavezna.

(odgovor članu Yula)
  Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here