|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
30.5.2015 14:30:11   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dddaca

Mene interesuje razlika izmedju lezaljke i ljuljaske. Ako sam dobro shvatila lezaljka ima vibracije i ne ljulja, dok ljuljaska nema vibracije. Sta je bolje da se kupi? Beba je naviknuta na ruke, uspavljuje se iskljucivo nosanjem, pa ne znam ima li svrhe uopste da kupujemo nesto od ovoga

Ja na moje gledam kao 2u1 jer leži, a može i da se ''ljulja'' tj njiha gore dole. Luka je sam sada provalio kako nogom da mlati pa se sam ljulja.

Vbracije su, ammmm ako si imala kontakt recimo sa električnom zubnom četkom, nešto tako. Dakle one blage, koliko da im crevca razdrma (to je kao da imaju manje grčeva)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
30.5.2015 18:59:29   
dddaca
Mi smo jos mali da bi isli na pod... A na krevet ne smem samu da je ostavim jer bi sad vec trebalo da pocne da se okrece, a pitanje je i koliko bi izdrzala da ne trazi da je uzmem.
SunFlower juce sam gledala neku Hauck lezaljku. Ima vibraciju, ali samo jednu brzinu. Ne znam, mozda su sve takve, ali ja sam zamisljala da ce to imati bar 2-3 brzine. I "nosivost" je do 9kg. Sa koliko meseci dete ima 9 kg user posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
30.5.2015 19:25:13   
mila83

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Mene interesuje razlika izmedju lezaljke i ljuljaske. Ako sam dobro shvatila lezaljka ima vibracije i ne ljulja, dok ljuljaska nema vibracije. Sta je bolje da se kupi? Beba je naviknuta na ruke, uspavljuje se iskljucivo nosanjem, pa ne znam ima li svrhe uopste da kupujemo nesto od ovoga

Ja na moje gledam kao 2u1 jer leži, a može i da se ''ljulja'' tj njiha gore dole. Luka je sam sada provalio kako nogom da mlati pa se sam ljulja.

Vbracije su, ammmm ako si imala kontakt recimo sa električnom zubnom četkom, nešto tako. Dakle one blage, koliko da im crevca razdrma (to je kao da imaju manje grčeva)



Ista stvar i kod nas ! Ja sam bas zadovoljna,dobili na poklon od moje sestre,Fischer Price. Bas nam je pomogla puno ! Sad je vec velika, izlazi iz nje, pa je spremamo za kekinu bebu kada bude user posted image Ali se toliko volela ljuljati sama ,nogama tako...super stvar.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
30.5.2015 19:27:58   
mila83

IZVORNA PORUKA: dddaca

Mi smo jos mali da bi isli na pod... A na krevet ne smem samu da je ostavim jer bi sad vec trebalo da pocne da se okrece, a pitanje je i koliko bi izdrzala da ne trazi da je uzmem.
SunFlower juce sam gledala neku Hauck lezaljku. Ima vibraciju, ali samo jednu brzinu. Ne znam, mozda su sve takve, ali ja sam zamisljala da ce to imati bar 2-3 brzine. I "nosivost" je do 9kg. Sa koliko meseci dete ima 9 kg user posted image



I kod nas je do 9kg. Zavisi kolika je beba, ne vazi za sve bebe isto,Moj sin je imao 9kg sa 6.5 meseci a T ce sa godinu otprilike.Ali mislim da tu vise zavisi od uzrasta i koliko ce beba biti mirna.Ima kaiseve da se veze, ali ako zeli i ustaje sama u sedeci..to vise nije interesantno za njih...Tako je u poslednje vreme sa mojom T , aona sada ima 7kg i 8,5 meseci

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
30.5.2015 20:56:03   
SunFlower
Moja lezaljkica je do 6 meseci, ali evo, vec je na izdisaju. Sva se "udubila", ne znam kako da objasnim, promenila je oblik od tezine deteta. Moja je jos mala, ima 3 meseca i 5.5 kg, ali ju je i sin koristio pa pretpostavljam da je jednostavno dotrajala.

E da, i moja beba se uveliko podize da sedi u njoj, nisam sigurna koliko joj je to pametno ali sama tako hoce. To radi i u autosedistu, i u kadici. Ne zna jos da se uhvati rukicama ali se izdigne, podlakti i sediuser posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
1.6.2015 21:42:43   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ja na moje gledam kao 2u1 jer leži, a može i da se ''ljulja'' tj njiha gore dole. Luka je sam sada provalio kako nogom da mlati pa se sam ljulja.

Vbracije su, ammmm ako si imala kontakt recimo sa električnom zubnom četkom, nešto tako. Dakle one blage, koliko da im crevca razdrma (to je kao da imaju manje grčeva)


E to ljuljanje gore dole mi nije palo na pamet. Znaci i to mogu. Plasim se samo da ne budu bacene pare. Jer uzeli smo gimnastiku, ali je totalno nezainteresovana za nju. Ako uzmemo lezaljku, a ona i nju ne prihvati onda stvarno ne znam sta da radimo user posted image
Sto se kilaze tice, po svemu sudeci imamo jos da guramo do 9 kg

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.10.2015 9:56:13   
Anoniman
Treba mi pomoc, biram lezaljku, ova klik ili ova klik

ili ova klik

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 457
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.10.2015 10:12:18   
Azra_
Prva ili treća, ali ne mogu da kažem koja od te dve. user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.10.2015 10:14:10   
Anoniman
I meni su njih dve u uzem izboru, jer ova roza otpada, ne bih rozu, prva mi je mozda veselija sa bojama, a treca mocnije izgleda karakteristike su im iste....

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 459
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.10.2015 11:34:24   
choopa choops
Prva user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.10.2015 11:50:45   
Anoniman
Hvala cupo.
E sada kada je najbolje bebu staviti u lezaljku,ljuljasku, U nisam kupovala,mada mislim da nju to ne bi ni interesovalo, a sada bih za ovu bebu odmah da je kupim...

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 461
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.10.2015 11:54:39   
janabons
I meni se najvise svidja prvauser posted image
Jedino ako planirate trece, pa bude decak, onda ti ide treca(kao moja) najboljeuser posted image

< Poruku je uredio janabons -- 8.10.2015 11:59:34 >


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.10.2015 12:10:21   
mila83
Meni se najvise svidja prva user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.10.2015 12:30:41   
sonyasha
UM, meni je treća najlepša! Inače, Vojina smo sa mesec dana stavljali jer smo tada kupili! sada ću, Bože zdravlje, posle par dana tj. kada krenu grčevi! Nama je za grčeve to bio spas, ona najblaža vibracija!user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.10.2015 13:25:33   
emicaa
Um ja glasam za treću user posted image ja sam T počela stavljati sa nepunih mjesec dana,tad smo je kupili.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.10.2015 13:32:06   
eca89
Joj, UM meni su sve 3 prelijepe, ali evo za treću glasam. I ja sam isto kao Emica, sa nekih 20dana sam je stavljala, lijepo je prihvatila, kasnije se je sa igračkama igrala, gledala crtaće, baš me je poslužila.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.10.2015 13:35:15   
Anoniman
hvala drugariuser posted image ja isto mislim Boze zdravlja sto ranije da je stavljam, da se navikne, da ne bude kao Una naviknuta samo na ruke..

Mislim da ce pasti prva, karakteristike su im iste, samo oblik drugacijiuser posted image


Evo upravo mi javljaju da trece nema na stanju, tako da otpadauser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 8.10.2015 13:38:09 >

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 467
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.10.2015 17:00:44   
vonavoj
Prva! Sa mesec dana!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
9.10.2015 20:57:47   
amelia
MM je kupio bas ovakvu ljuljasku dok sam ja jos bila u bolnici bež boja, mislim da je ista marka kao prve dve i super je podesava se brzina koliko hoces.. pre nedelju dana sam pocela da ga stavljam odpocetka nije hteo plakao je danas se dobro ljuljao cak preterano mm ljuljao ga na najvecu brzinu cak je povratiouser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
9.10.2015 21:20:11   
Anoniman
I bubi rece da je zadovoljna, a i ti amelia, sigurno uzimam jednu e sada mi i ova ulazi u obzir klik
ona ili prva sa gornjeg posta

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 470
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.11.2015 16:46:55   
Anoniman
Uzeli smo ovu

user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 471
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.11.2015 16:51:46   
alex88
prelatka je,i ja sam gledala takve po netu i najvise mi se svidele,doduse imale su i neke jos primamljivijeg izgleda ali ne i ceneuser posted image

< Poruku je uredio alex88 -- 5.11.2015 16:52:29 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.11.2015 16:54:44   
Anoniman
Ova ima super karakteristike, bila je 13700, na snizenju 10900 na jednom sajtu, mada sveki je placala, mogla sam da biramuser posted image , ali meni se dopale karakteristike ima 6 brzina, dosta melodija, vibracije, 2 polozaja naslona, vecina ih nema, tajmer na 15, 30, 45 minuta, jedva cekam da je iskoristimo, i svideo mi se dezen, neutralan je, a za bebe zanimljiv..

< Poruku je uredio Unina mama -- 5.11.2015 16:55:37 >

(odgovor članu alex88)
  Direktna veza do poruke: 473
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.11.2015 17:03:17   
alex88
Ima lepih karakteristika i primamljiva cena sa popustom,a bojice su super user posted image ,sva je vesela user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
7.3.2016 16:06:33   
Sanjalicaaa
Mi imamo Grakovu. Da ne stavljam sliku, ima je na nekim prethodnim stranama. Nego ona nije lezeca, nego polusedeca. Ika ima tri i po, vec moze u polusedeci polozaj, nego ne znam koliko dugo sme da bude u njoj? Neki put mi tu odspava po sat-dva. Jel to puno?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here