|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 23:58:45   
Anoniman
Pa kad je mali grad user posted image .

LillyT ti i ja se sigurno vidimo brzo user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 1176
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.12.2010 0:00:43   
lesica
I ja sam za kafuuser posted image Jos sad idu praznici,neradni dani...vremena na pretek!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.12.2010 0:19:38   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Pa kad je Dunja pravi Serlok user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Malimiš i ja smo skontale da imamo zajedničkog prijatelja user posted image user posted image



a pravni fakultet sam upisala i završila sa željom da jednog dana budem istražitelj, eto ispunila mi se želja, bar na kratko (mada je ovo slatko otkriće) user posted image

nadam se da uživaš sa svojom preslatkoćom, ili beše sutra dolazi? user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 25.12.2010 0:20:34 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.12.2010 0:24:06   
Anoniman
Sad kad legnem pored njega i nece biti uzivanje, taj se samo nogata i prevrce user posted image . Kako da ne uzivam, bio je danas samnom kod zubara sto smatramo velikim uspehom, jer se svega nepoznatog plasi, a onda sam samo sto puta odglumila istu scenu iz Petra Pana (glumim vise likova)... Nisam vise htela da premotavam, pa je rekao, tetka ne moras da premotavas ali ispricaj mi opet kada je Zvoncica naisla na ogledalo. a ja se naravno primim pa i odglumim user posted image

I ja volim CSI, odigrala vecnu igrica user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 1179
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.12.2010 0:27:22   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja 29. nisam tu, putujem 24. decembra, tako da mi je mnogo žao što ću propustiti druženje...user posted image


Viking srećan put (možda si već i stigla, mada ne bih rekla, daleko je user posted image ), poljubi brata i javi nam se iz hladne Rusije ako budeš pri netu

user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.12.2010 0:29:08 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.12.2010 11:05:43   
Rivana
Ja nisam stigla da se upoznajem na zalost....Luka je jucao a ja za njim. Bila je velika guzva tako da one devojke u igraonici nisu bas mogle voditi racuna o deci a moj Luka bas navalio da se pentra po onim skalamerijama a tamo svi stariji od njega on koji nema jos ni dve godine i deca od pet godina pa i vise. Ona devojka samo stoji i kao pomaze im da izadju a unutra majko moja jedan preko drugog, mislim da su trebali da ubace jos koju devojku da ih cuva....Meni je sve to bio stres...Oni su bukvalno gazili jedan preko drugog ma haos...
Oni su mali da bi znali da se cuvaju ipak neko treba da ih cuva.
Tako da sam ja non stop bila na nogama sa Mihi sam malo popricala sa Jecom RR isto malo popricala i upoznala Dunju RR, na kraju sam upoznala SUPER MAMU i nikog vise.
Bice prilike neki drugi put.


< Poruku je uredio Rivana -- 25.12.2010 11:15:09 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.12.2010 11:20:46   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja nisam stigla da se upoznajem na zalost....Luka je jurcao a ja za njim. Bila je velika guzva tako da one devojke u igraonici nisu bas mogle voditi racuna o deci a moj Luka bas navalio da se pentra po onim skalamerijama a tamo svi stariji od njega on koji nema jos ni dve godine i deca od pet godina pa i vise. Ona devojka samo stoji i kao pomaze im da izadju a unutra majko moja jedan preko drugog, mislim da su trebali da ubace jos koju devojku da ih cuva....Meni je sve to bio stres...Oni su bukvalno gazili jedan preko drugog ma haos...
Oni su mali da bi znali da se cuvaju ipak neko treba da ih cuva.
Tako da sam ja non stop bila na nogama sa Mihi sam malo popricala sa Jecom RR isto malo popricala i upoznala Dunju RR, na kraju sam upoznala SUPER MAMU i nikog vise.
Bice prilike neki drugi put.



(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.12.2010 11:47:12   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Rivana

Tako da sam ja non stop bila na nogama sa Mihi sam malo popricala sa Jecom RR isto malo popricala i upoznala Dunju RR, na kraju sam upoznala SUPER MAMU i nikog vise.
Bice prilike neki drugi put.



Rivana, mislim da si mene prvu upoznala, ja sam stigla prva posle tebe user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.12.2010 12:13:04   
Rivana
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: Rivana

Tako da sam ja non stop bila na nogama sa Mihi sam malo popricala sa Jecom RR isto malo popricala i upoznala Dunju RR, na kraju sam upoznala SUPER MAMU i nikog vise.

Bice prilike neki drugi put.




Jao jeste jeste ti si stigla posle mene da, upoznale smo se eto koliki stres sam dozivela od Lukinog jurcanja da mi pamcenje se gubi....user posted image
Rivana, mislim da si mene prvu upoznala, ja sam stigla prva posle tebe user posted image


(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: RR Deda Mraz 2010
26.12.2010 8:51:28   
gagins
Zenice,da li ste primetili da ima greska na kalendaru,tamo pise da je 1.januar nedelja?user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: RR Deda Mraz 2010
26.12.2010 8:54:04   
Nensi*
Pisala je Dunja da ima greska na kalendaru jos pre nego sto smo dobili paketice...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: RR Deda Mraz 2010
26.12.2010 8:57:37   
gagins
A jeli,nisam pratila,izvinjavam se,u svakom slucaju mi smo gornji red prelepili i ispalo je super!user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: RR Deda Mraz 2010
26.12.2010 11:37:39   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Dora

Devojke moje drage, divno je sto sam vas ponovo videla! Podrum, nisam te tako zamisljala. Draga, promeni nick, ljupka si i slatka, ne pristaje tiuser posted image

IZVORNA PORUKA: Pretty78

Ni ja nisam skontala podrum user posted image   Nedjo, Didy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma pola vas nisam mogla da spojim sa nickom, lepo ja rekoh da svi treba da imamo zalepljen nick na majici da se vidi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tek sam sada pročitala sve postove... Raspisale ste se, jedva sam uspela user posted image
Jako mi je žao što nisam mogla duže da ostanem, i da vas upoznam sve.... Nadam se nekoj  user posted image u gradu, pa natenane ...
Dora, taj nick je slučajan (zahvaljujući vinu iz jednog podruma smo dobili user posted image ), a posle mi bilo žao da menjam.
Pretty skroz si u pravu za majice, ja sam se prilepila Tashi - jer sam jedino nju skontala user posted image ... Inače, pogledaj FB (Ela)

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: RR Deda Mraz 2010
26.12.2010 11:52:43   
Pretty78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dobro je...sad sam povezala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: RR Deda Mraz 2010
26.12.2010 16:14:04   
Podrum Š.
user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam bila tamo jedina bez dece user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: RR Deda Mraz 2010
26.12.2010 21:12:04   
dunja RR
Mihi ima te i ovde user posted image :

Lilly T mm, Lara, Mihi, Miloš, Lesica i Lenka

user posted image

Lesica, Lenka, Lilly T, Lara i Viking RR

user posted image

Suncicabg, Malimiš i Dunja RR

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.12.2010 21:13:17 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: RR Deda Mraz 2010
26.12.2010 21:30:11   
dunja RR

Andrej Ribizlin:

user posted image

Rivana:

user posted image

Suncicabg i Ribizlina Petra:

user posted image

Alex RR i Andrej:

user posted image

Nensi27 i Vuk

user posted image

Nadin, Dunja RR, Ana i Tatamata:

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: RR Deda Mraz 2010
26.12.2010 21:45:29   
Nensi*
Sad premotavam film i ja se uopste ne secam da sam videla Alexx RR i Rivanu...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: RR Deda Mraz 2010
26.12.2010 23:34:37   
Podrum Š.
Jao Ribizla dovela Petru user posted image
Mišić mali slatki user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 9:33:01   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: nensi27

Sad premotavam film i ja se uopste ne secam da sam videla Alexx RR i Rivanu...


Mi smo jurile decu po igraonici user posted image Next time, draga nensi user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 10:30:36   
Nensi*
user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 10:35:02   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: nensi27

Sad premotavam film i ja se uopste ne secam da sam videla Alexx RR i Rivanu...


Mi smo jurile decu po igraonici user posted image Next time, draga nensi user posted image

E bas tako, mi smo jurcale i nismo ni sedele....ali neki drugi put kad budemo dolazile bez dece user posted image



(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 11:00:07   
lanajelena
Zene super ste...Nensi lepse ti stoji crno user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 11:14:10   
Nensi*
Hvala user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 11:16:20   
SUPER MAMA


Nemojte mi ostale zamerite, sve ste lepe zene, ali Rivana ti si prelepa zena.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

test za trudnocu
tamaramarko

po nekom vasem iskustvu i misljenju kada je jedna linija crvena,a druga(koja pokazuje trudnocu)blago roza da li je to znak

da je test pozitivan (95%)

ili negativan (5%)


Ukupan broj glasova: 65

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here