|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
30.11.2009 14:29:39   
Tara
Super mama ,ovo je prelepo user posted image user posted image
Kako cete samo da uzivate user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Zimovanje
30.11.2009 14:32:06   
SUPER MAMA
Mavrovo je prelepo mesto za uzivanje.Pa dodzite i vi svi koje zele.namase da moseratori mi se neljute sto tekst je na engleski jezik.Izvinite sto nisam prevela no nemam bas puno vremena sve pisem u prolazu i igram se s Moniku.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Zimovanje
30.11.2009 17:33:41   
mihi
Bila sam dva puta na skijanju moja drugarica tamo ima kuću, jel beše hotel Bistra tamo?

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Zimovanje
30.11.2009 17:35:58   
Verus
bila sam letos, bas tuzno....Tara je prelepa, meni je puno bolje da je ocuvana priroda, sta cu bezati od grada u planinu i onda ici na Zlatibor na onu pijacu, ogoljenu planinu i ostalo bljak.
IZVORNA PORUKA: Dora

Ma Zlatibor je bzv. sada, bio je nekad bolji, bez tog fenseraja, to je bilo sve na Kopaoniku. Zlatibor je bio miran i lep, a ima divne široke staze koje su radile i uveče do 22h. Sad mi muka kad svratimo na Zlatibor na kafu, kakav kič i ona pijaca na sred glavne ulice... FUJ!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Zimovanje
30.11.2009 17:48:36   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: mihi

Bila sam dva puta na skijanju moja drugarica tamo ima kuću, jel beše hotel Bistra tamo?


Da mihi mnogo je lepo.Moji tamo imaju vikendicu pa tamo cemo.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Zimovanje
30.11.2009 18:27:41   
mihi
Super divno je Mavrovo meni lepše od Popove šapke, ali Brezovica mi je u srcu, tamo smo imali vikendicu ali sada ne možemo tamouser posted image .

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Zimovanje
15.12.2009 17:13:24   
Dora
Planiramo da idemo na zimovanje na Jahorinu, ali pošto tamo nikad nisam bila ne znam kakve su staze za decu? Ima li dečiji ski lift i kakve su školice skijanja?
Ja se ne smem skijati ali decu hoću da upišem u tu školicu pa me zanima da li neko ima iskustva.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Zimovanje
15.12.2009 17:27:19   
Verus
Cula sam sve ok za Jahorinu, ali ne znam detalje....ove godine nista za mene, ako priustimo da odemo negde na 3,4 dana, ja cu da sedim u lodzu i cituckam neku dobru knjigu i setam se na svezem vazduhu

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Zimovanje
15.12.2009 18:04:57   
Mery
IZVORNA PORUKA: Dora

Planiramo da idemo na zimovanje na Jahorinu, ali pošto tamo nikad nisam bila ne znam kakve su staze za decu? Ima li dečiji ski lift i kakve su školice skijanja?
Ja se ne smem skijati ali decu hoću da upišem u tu školicu pa me zanima da li neko ima iskustva.


Mi idemo svake godine na Jahorinu i super nam je. Jos nisam imala iskustva sa djecom (do sada smo isli sami) ali sam vidjela da imaju djeciju stazu sa ski liftom i instruktore.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Zimovanje
15.12.2009 20:16:31   
cicko
Mi smo bili u Rajskoj dolini prosle godine i tamo ima baby staza i ski lift. Ne znam kakve su na ostalim delovima Jahorine staze, ali da ima decice, ima, cak i na strmijim stazama. Prelepo je na Jahorini, necete pogresiti.user posted image


IZVORNA PORUKA: Dora

Planiramo da idemo na zimovanje na Jahorinu, ali pošto tamo nikad nisam bila ne znam kakve su staze za decu? Ima li dečiji ski lift i kakve su školice skijanja?
Ja se ne smem skijati ali decu hoću da upišem u tu školicu pa me zanima da li neko ima iskustva.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Zimovanje
15.12.2009 21:01:35   
Dora
Hvala devojke! Jedva čekam da vidim decu na skijama! To mi je velika željauser posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Zimovanje
15.12.2009 22:01:03   
Dora
Čitala sam danas u novinama o Tari, imaju stazu i ski lift, 250m, taman za decu...Škola skijanja, ski oprema...nije skupo.Jedino je smeštaj mnooogo,ali vredi. Hotel Omorika je super, ima sve za decu i bazen, igraonicu...sobe su dobre i hrana. Išla sam pre par godina, kuma i ja sa decom, bilo nam je extra ali su deca bila mala i nije bilo baš puno snega...
Išla bih ponovouser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Zimovanje
17.12.2009 16:06:03   
Didy
Mi ćemo ove zime do Maribora kod ujaka mm, a onda malo do Pohorja. Ako ozdravimo do sledećeg vikenda. Zna li neko kako je na Pohorju zimi? I kakvi su putevi kroz Sloveniju? Mislim, da li ići auto putem ili ne.

Volela bih da opet vidim Ljubljanu, ali ćemo još videti kako će Stefan biti raspoložen za turističke obilaske.

Bogu hvala, vize nam više ne trebaju. Kad se samo setim pre 3 godine papira i papira i gnjavaže oko svega. Prosto ne verujem da ćemo sad samo sesti u auto i krenuti...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Zimovanje
5.1.2010 0:02:41   
Anoniman
Kranjska gora:

user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Zimovanje
5.1.2010 15:16:35   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Didy

Mi ćemo ove zime do Maribora kod ujaka mm, a onda malo do Pohorja. Ako ozdravimo do sledećeg vikenda. Zna li neko kako je na Pohorju zimi? I kakvi su putevi kroz Sloveniju? Mislim, da li ići auto putem ili ne.

Volela bih da opet vidim Ljubljanu, ali ćemo još videti kako će Stefan biti raspoložen za turističke obilaske.

Bogu hvala, vize nam više ne trebaju. Kad se samo setim pre 3 godine papira i papira i gnjavaže oko svega. Prosto ne verujem da ćemo sad samo sesti u auto i krenuti...user posted image user posted image user posted image


Meni se od slovenackih skijalista najvise svidja pohorje a neznam kako si to mislila kako je ... Odlicno je ono skijaliste tamo kod hotela areh i okolini a mislim da ce sad uskoro i svetski kup u skijanju za zene tamo... uvek je negdje pocetkom januara ako vec nije bilo naravno... A putevi kroz sloveniju kolko sam videla su ok nema nikakvih problema...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Zimovanje
5.1.2010 15:20:15   
Trcosava
Kahm dakle... ja ću ki onaj izbeglica - ''ovo bijelo g**no opet pada''
Putevi su prohodni - tj autoputevi, no kao i u Bg i njih sneg uvek iznenadi u sred zime, no očiste ga relativno brzo

Tasho reče ja - packe dobijaš - pored kuće si mi prošla...pola kile kajmaka si mogla doneti user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Zimovanje
5.1.2010 15:59:02   
Anoniman
ej Trco jel postoji neko brdo Tamar (Slo) ... tako nešto?user posted image   Znam samo da sam se pre 3 godine sankala tamo kao luuuuuda!user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Zimovanje
5.1.2010 16:28:47   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: kaliopi

ej Trco jel postoji neko brdo Tamar (Slo) ... tako nešto?user posted image   Znam samo da sam se pre 3 godine sankala tamo kao luuuuuda!user posted image


Eto mogu i ja da ti odgovorim tamar imas u planinci a to ti je par km od centra kranjske gore ...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Zimovanje
5.1.2010 18:09:10   
Anoniman
Sutra putujemo na zimovanjeuser posted image Eh kako to veliko zvuci!
U stvari idemo na par dana u Vrnjacku Banju kod mm-ovih babe i dedeuser posted image Starije dete mi je tamo vec 2 nedelje, idemo po njega, a i mi malo da promenimo sredinu. Pozz.za sve dok se ne vratimo user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Zimovanje
5.1.2010 18:13:37   
Lu
Blago tebi Zille,sretno i lijepo se provediteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Zimovanje
5.1.2010 19:08:26   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Zille

Sutra putujemo na zimovanjeuser posted image Eh kako to veliko zvuci!
U stvari idemo na par dana u Vrnjacku Banju kod mm-ovih babe i dedeuser posted image Starije dete mi je tamo vec 2 nedelje, idemo po njega, a i mi malo da promenimo sredinu. Pozz.za sve dok se ne vratimo user posted image


ja mnogo volim V.Banju....lepo se provedi....

....obavezno poseti zamak Belimarković, prelep je pogotovu kada je pod snegom...mada ne znam da li će ga sada biti, sumnjam, ali svejedno uživaj....

< Poruku je uredio dunja -- 5.1.2010 19:11:05 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Zimovanje
5.1.2010 19:28:46   
Anoniman
Hvala cere, mislicu na vas!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Zimovanje
5.1.2010 19:45:46   
minavb
IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: Zille

Sutra putujemo na zimovanjeuser posted image Eh kako to veliko zvuci!
U stvari idemo na par dana u Vrnjacku Banju kod mm-ovih babe i dedeuser posted image Starije dete mi je tamo vec 2 nedelje, idemo po njega, a i mi malo da promenimo sredinu. Pozz.za sve dok se ne vratimo user posted image


ja mnogo volim V.Banju....lepo se provedi....

....obavezno poseti zamak Belimarković, prelep je pogotovu kada je pod snegom...mada ne znam da li će ga sada biti, sumnjam, ali svejedno uživaj....

Nema snega, juce sam se odande vratila. Zamak je, mislim, zimi zatvoren zbog grejanja, nisam sigurna, ali ako padne snge, zabava i uzivanje su zagarantovani! Lepo se provedite.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Zimovanje
5.1.2010 20:24:18   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: Zille

Sutra putujemo na zimovanjeuser posted image Eh kako to veliko zvuci!
U stvari idemo na par dana u Vrnjacku Banju kod mm-ovih babe i dedeuser posted image Starije dete mi je tamo vec 2 nedelje, idemo po njega, a i mi malo da promenimo sredinu. Pozz.za sve dok se ne vratimo user posted image


ja mnogo volim V.Banju....lepo se provedi....

....obavezno poseti zamak Belimarković, prelep je pogotovu kada je pod snegom...mada ne znam da li će ga sada biti, sumnjam, ali svejedno uživaj....

Nema snega, juce sam se odande vratila. Zamak je, mislim, zimi zatvoren zbog grejanja, nisam sigurna, ali ako padne snge, zabava i uzivanje su zagarantovani! Lepo se provedite.


ma ne mora da se uđe i sam pogled na zamak mi je fascinantan...ja sam poslednji put bila u novembru 2007. bio je sneg do kolena, jedva došli do zamka, ali vredelo je...
....još je i sam zamak na visini, pa je divan pogled sa tog mesta, a ima i dosta skulptura oko njega i to je lepo za videti...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Zimovanje
6.1.2010 12:46:23   
Flame
Suprug i ja obožavamo skijanje, i teško nam je palo, što prošle godine, nismo mogli da odemo, ma bar na dva dana. Ali, bebana je bila preča, naravno!
Ove godine idemo na Kop, jer nam je najbliže. Razmišljali smo da i Doru povedemo sa sobom, i naravno babušku, da je ona čuva dok se mi skijamo.
Međutim, Lolica još nije za tu nadmorsku visinu, a tamo zna da bude i jako loše vreme. Ona će ove godine ostati kod bake i deke, a pošto oni žive u kući na Avali, njoj je i ta "planina" dovoljna.
Sledeće godine, kada bude imala dve godine i par meseci, kada bude uveliko hodala i znala da se sanka, sigurno ćemo je voditi. A sa tri godine planiramo da je učimo da skija!
Učite decu da skijaju, ona će u tome uživati!!!

_____________________________

Isidora - Lolica 21.12.2008.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here