|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
23.6.2012 11:07:53   
Lu
Jel ima neko Indesit mašinu?
Par žena mi se žalilo da su im  nenormalno bučne, zvale su i servis nekima su promijenili nekima pričali priče tipa koristite jeftine tablete, uzmite calgonit( koji oni inače reklamiraju), kakve veze imaju tablete sa bukomuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Mašina za sudove
23.6.2012 11:20:14   
PoisonEve

IZVORNA PORUKA: red3lilu

Žeeeliiim! Čak da moram i da ispiram, i dalje žeeelim sudomašinu...



Istouser posted image Cini mi se da i ja i mm operemo tonu sudova svakog dana

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Mašina za sudove
23.6.2012 11:26:08   
Sanjica26 RR
Takodje! Svaki dan po nekoliko puta dnevno peremo sudove. Sudovima nikad krajauser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Mašina za sudove
23.6.2012 13:53:23   
pepeljuga
Lu, to sa tabletama i bukom nema nikakve logike. Moja drugarica ima Indesit, nikad nije pomenula da je bucna user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Mašina za sudove
24.6.2012 9:50:11   
nata11
Neverujem da tablete imaju uticaja. Mojoj drugarice je bila bucna masina za ves i ispostavilo se da ima kao male nogarice odozdo koje nisu lepo prilepljene za pod.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Mašina za sudove
24.6.2012 10:10:32   
Jole84
Moja je Bocsh,stvarno sam zadovoljna,da je ne uročim pu pu pu user posted image
Bilo mi je čudno kad se mojim prijateljima pokvari mašina a oni dignu uzbunu,pa čak bude i plakanja user posted image a da ne pričam što jedu iz plastičnih tanjira dok ne stigne majstor..a sad mi je bar delimično jasno user posted image user posted image (dobro,plastične tanjire ne opravdavam još uvek user posted image )

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Mašina za sudove
14.8.2012 16:36:59   
Anoniman
Pre neki dan sam napravila mali eksperiment inspirisana večitom polemikom oko ispiranja sudova pre stavljanja u mašinu. Kuvala sam poparu a onda šerpicu ostavila do uveče da se sve dobro stegne i sasuši. Tako sam je uveče stavila u mašinu bez ispiranja a iz mašine izvadila čistu šerpicu bez ikakvih naznaka da se u njoj ikad išta kuvalo. Ko je makar jednom skuvao poparu zna kakav je ostatak u šerpi.

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 257
   RE: Mašina za sudove
14.8.2012 16:40:37   
MarijaBg
I moja je Bosch, obozavam je. Nikad ne ispiram sudove user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Mašina za sudove
16.8.2012 8:45:12   
Anck Su Nmaun
Imam problem s masinom vec par dana, neznam o cemu se radi.
Uopste nece da opere sudove kako treba, sve ostane po njima, cese budu toliko zamrljane , i gore nego sto su bile.... Juce sam 3 puta palila jedno za drugim, ali nema pomoci, evo sad vadim opet sve prljavo user posted image ...i sad cu sve da perem rucno i to jos na pokvarenu slavinu gde nema tople vode...joooojjjj uzasss

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Mašina za sudove
16.8.2012 9:13:41   
Anoniman
Meni je ovako bilo od Caalgonit praška, kad sam promenila prašak, sudovi su opet bili čisti. Proveri so i sjaj.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 260
   RE: Mašina za sudove
16.8.2012 9:58:47   
Anck Su Nmaun
Koristim Calgonit tablete, a one super prale, pisala sam cak jedno vreme sam stavljala samo pola tablete!
So sam juce kupila , nisam stigla da sipam , ali ne verujem da je od toga.... izgleda kao da na neke delove ni voda cak nije dosla user posted image Da nije do slabog pritiska? Mada nisam primetila da je slab na slavini user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Mašina za sudove
16.8.2012 12:57:43   
Jole84
Anck probaj sa sodom bikarbonom,ubaci malo u deo za prašak i uključi na ispiranje,ako je do kamenca ili se negde zapušilo pa voda ne može da probije lepo,to će da pomogne.Ja jednom mesečno tako uradim.
Ne verujem da je do soli,jer bar bi bilo isprano.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Mašina za sudove
16.8.2012 17:10:38   
MarijaBg
KLIK
Ovo je super stvar, ali mozda se prosto nesto pokvarilo, ako odjednom ne pere dobro user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Mašina za sudove
16.8.2012 22:28:18   
isidora88
Anck jesi ocistila one prskalice i onaj dole deo gde ide voda,meni je bilo isto tako pa kad sam ocistila sve je normalno pralo

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Mašina za sudove
6.5.2013 21:11:31   
jeka82
Ovih dana kupujem masinu za sudje, a iskustva sa sudomasinama "0" .. imam dileme oko toga da li da uzmem masinu od 9 ili 12 kompleta. Da li neko ima sudomasinu od 45cm, sa 8 ili 9 kompleta? Interesuje me da li je dovoljno prakticna, odnosno da li u njoj mogu da se peru i serpe i malo vece sudje ? Hvala unapred

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Mašina za sudove
6.5.2013 21:31:18   
isidora88
ja imam masinu za 9 kompleta, 45cm sirina,meni je dovoljna, ima mesta i za serpe, tepsije...
moja preporuka beko ili bosh

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jeka82)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Mašina za sudove
6.5.2013 21:32:07   
Ivanka 75
Kooonačno radi!
Dao bog da mi je priključe na vodu do Nove Godine user posted image
Inače je od 45cm, meni je praktična, stavljam i veće šerpe, tj 2 šerpe na donju rešetku, tada ne mogu i tanjiri tako da je onda uključujem 2 puta.

(odgovor članu jeka82)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Mašina za sudove
6.5.2013 21:59:25   
jeka82
hvala puno na pomoci. sada ce mi biti lakse da suzim izbor :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Mašina za sudove
6.5.2013 22:00:58   
Anck Su Nmaun
Svaki dan zahvaljujem bogu sto smo se odlucili za onu od 12 servisa, uvek kukam kako mi ni u nju ne stane sve...a zamisli da sam uzela onu od 9 user posted image S dvoje dece... preko potrebna user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Mašina za sudove
7.5.2013 8:49:17   
MarijaBg
Savetujem sto vecu masinu, sad ima i onih od 14-15 kompleta, sa podesavajucim resetkicama... Ja neretko palim 2 dnevno, a da imam manju, ne znam kako bi mi sve stalo... Svaki dan 2-3 serpe, vanglice silne plasticne, brdo casa i solja... Apsuluno nista ne perem na ruke i obozavam moju Bosch masinu, savrseno pere sa najjeftinijim tableticama user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Mašina za sudove
16.5.2013 12:06:05   
nata11

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Svaki dan zahvaljujem bogu sto smo se odlucili za onu od 12 servisa, uvek kukam kako mi ni u nju ne stane sve...a zamisli da sam uzela onu od 9 user posted image S dvoje dece... preko potrebna user posted image


Ma kakva manja meni nije jasno one za 6 servisa cemu li one sluze. Ja i mm smo u kuci i nekad pokupim od svekra da mu operem par tanjirica, tiganj i soljice ( posto je u drugom delu kuce) i to je palim svaki dan. Zamisli tek da je manja.
Beko je user posted image
A inace so za masinu preporucujem onaj sto ima da se kupi u Rodi najjeftiniji, neka njihova marka.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Mašina za sudove
25.8.2013 11:13:07   
Sanjica26 RR
FDa li se nekom desavalo da se celofan sa tabletom prilikom pranja ne otvori? Pre neki dan smo kupili neke tablete ali ne znam kako se zove marka. Cini mi se da nesto pocinje omni.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Mašina za sudove
25.8.2013 11:47:08   
Ivanka 75
Ja uvek otvorim celofan, iako ne bi trebalo ali otvorim....
Nekako mi logičnije da izvdim tableticu...user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Mašina za sudove
25.8.2013 11:52:52   
Torbica
Ja nikada nisam stavila sa celofanom, ni ne znam da moze tako?user posted image Uglavnom, Vox za 12 kompleta, spas ogromni! Jednu dnevno uvek, a nekad i dve. user posted image Koristim sve DM-ovo, predobra im je hemija!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Mašina za sudove
25.8.2013 11:58:25   
Lu

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

FDa li se nekom desavalo da se celofan sa tabletom prilikom pranja ne otvori? Pre neki dan smo kupili neke tablete ali ne znam kako se zove marka. Cini mi se da nesto pocinje omni.

Neki su celofani topivi u vodi neki nisu, uglavnom je označeno na kutiji.
Npr. Calgonit ima topive i netopive, naravno da su ove prve skuplje.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here