|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
25.8.2013 12:02:26   
Lu

IZVORNA PORUKA: MarijaBg

KLIK
Ovo je super stvar, ali mozda se prosto nesto pokvarilo, ako odjednom ne pere dobro user posted image

Ovo je super stvar, ja isto ponekad ubacim mada ne calgonit ali svejedno super očisti mašinu, vidim kad otvorim onu rešetkicu i filteruser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Mašina za sudove
25.8.2013 12:17:50   
MTS064
I ja obozavam moju masinu za sudove, Gorenje. Odlicna je i hvala joj do nebesa sto me je spasla sati i sati pranja sudova.
Imam onu za komplet od 12 tanjira, dobra je, mada ponekad posmislim da mi treba i veca.

Koristim DM tablete, obicnu krupnu kuhinjsku so i sjaj ponekad.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 11:55:32   
wivern
Izgleda da mi je crkla masina..odlepicu..uopste ne rastvara tabletu....grrrrrrrrr

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu MTS064)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 12:01:07   
nata11
wivern mene kad se to desilo na prethodnoj crko je grejac.
Probaj da ukljucis po 2x na najvecoj temperaturi.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 12:13:32   
wivern
Sad pokusavam.... jaaaooo nmg da perem na ruke....ova masina me je ulenjila :)

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 13:05:05   
Anck Su Nmaun
Ja neznam kako vama, ali moja masina redovno ostavlja fleke po svom posudju, user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 13:18:02   
Štetica

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja neznam kako vama, ali moja masina redovno ostavlja fleke po svom posudju, user posted image

Meni se ovo desava kad nema soli. Kod mene je tvrda voda,puna kamenca pa mi nijedan sjaj nije pomagao,case su bile mlecave i pune fleka. Umesto sjaja sipam obicno sirce,case i sudovi se sijaju i najbitnije nema mirisa. A i na prskalicama mi se vise neskuplja kamenac.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 13:34:45   
Anck Su Nmaun
Ma to sirce je zakon i za masinu za sudove i za masinu za ves!
Ali za sudove sam jednom samo sipala sirce, mogla bih cesce!

E da a moze li Jabukovo? Ostalo mi dosta a vise ga ne koristim....user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 13:55:43   
wivern
Sirce.....sjajno, izludjuje me kamenac.....jos samo da proverim da li je pepeljuga proradila ili cu je glumiti neko vreme :)

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 16:35:50   
Štetica

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun



E da a moze li Jabukovo? Ostalo mi dosta a vise ga ne koristim....user posted image


Pa neznam bas,jabukovo i vinsko imaju onaj talog pa da nesto nezapusi. Ja sipam obicno Bip sirce jer njega uvek koristim u kuci,em je jeftinije od sjaja em vrsi dve funkcije,polira sudove i cisti kamenac.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 19:45:17   
Anck Su Nmaun
Neznam... razmisljam da probam malo veceras? A kakav talog? Pa ne vidi se u flasi??

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 20:20:37   
nata11
Ja stavljam obicno sirce jer je jace. Inace i meni je voda uzasna pa dodajem so na svake 3 nedelje i nemam muke sa flekama.

Jel proradila_ Zaboravih da napisem probaj da ne stavljsas tabletu u pregradu nego na pocetku masine preko neke solje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 21:07:26   
Ivanka 75
Odlicna ideja za sirce u pregradu za sjaj, probacu, i meni nekadostaju fleke

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 21:11:11   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Štetica


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja neznam kako vama, ali moja masina redovno ostavlja fleke po svom posudju, user posted image

Meni se ovo desava kad nema soli.

Isto!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 21:32:57   
Moiraina
Ja sam prvo kupila neke tablete u DM-u, njihova marka, jedva sam čekala da isprobam mašinu pa nisam ni gledala koje su, samo sam uzela prve koje sam videla na polici i ispostavilo se da sam uzela najskuplje. Ne skida im se ona folija, imaju više funkcija (so+sjaj+neznamnijaštasve) i bile su super, uopšte nisu ostavljale fleke. Onda sam to potrošila i kada sam otišla sledeći put da kupim, videla sam da ima i nekih jeftinijih, pa sam uzela njih da probam. Prvo što sam se zeznula, ubacila sam tabletu (po navici u foliji), mašina odradila program, ja otvorim, a ono - tableta se nije rastopila. Ubacim drugu tabletu po istom principu, pustim neki kraći program, otvorim, ono isto. Već sam mislila da mašina ima neku falinku. I tek onda se setim da pročitam uputstvo, kad ono - folija se mora skinuti! I treći put, skinem foliju, završi mašina, a sudovi u flekama. Uz mašinu sam dobila i 2 Finish tabletice, ubacim nju, opet fleke. I onda se vratim na ove prve iz DM-a, sudovi blistaju! Inače te najskuplje tablete iz DM-a su mnogo jeftinije od tog Finish-a, kutija od 40 kom je nekih 750 dinara, što mi je prihvatljivo. Druge za sada nisam probala. Moja mašina je Bosch, kupila sam je na nekoj akciji, bio je baš dobar popust (tipa, bila je za 16000 din jeftinija nego što je bila redovna cena). I ništa više ne perem na ruke, sve ide u mašinu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 21:37:36   
Ivanka 75
Ja sam kupovala jedno vreme neke tablete Standard u Idei, dobro peru ali mi se zapusila odvodna cev u podrumu od njih pa sam prestala, sad imam iz DM-a, vratila sam se na onosto znam da je sigurno dobro.

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 21:38:24   
minnica
I ja koristim neke Denk Mit iz DM i zadovoljna sam. Nisu te skupe što se stavljaju sa folijom. Ove su neke obične zeleno-bele. Meni ne ostavljaju nikakve fleke. Inače, sve perem na onom ekonomičnom programu, a imam Gorenje mašinu za 8 kompleta.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 21:53:20   
isidora88
ja poslednji put ne uhvatih akciju somat tableta one 3u1, i kupih te ideine standard jer sam ih i pre koristila, sad su mi ocajne, case se uopste ne sijaju, nema fleka, ali nisam zadovoljna.
te iz dm-a su mi super, njih cu uzeti sledeci put, od njih su mi case sijale fenomenalnouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 21:55:20   
Štetica
Isprobala sam sve i svasta od tableta do tecnog deterdzenta i za sad mi se najvise svidjaju neke C‘listo 5u1. Kupila sam ih u Disu bila akcija 40+20gratis za 650 din. Somat i Finis koji se kod nas prodaju nemaju blage veze sa onima iz Madjarske,slabije su jedno 10puta.


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 21:59:07   
Didy
Stvarno ću morati uzeto te tablete iz DM-a da probam kad ih svi toliko hvalite! Ja uzimam Finish. Jesu suplje od svih ostalih, ali su mi najbolje od svih koje sam do sad isprobala.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 22:00:19   
Didy

IZVORNA PORUKA: Štetica

Somat i Finis koji se kod nas prodaju nemaju blage veze sa onima iz Madjarske,slabije su jedno 10puta.



Vidiš, ni to nije loša ideja - kupiti finiš u Mađarskoj!user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 22:01:27   
milicicak
I ja koristim Denk mit iz DM-a... ali meni je i sva hemija za kucu njihova user posted image
Sad sam videla da ste pisali o tabletama user posted image da pojasnim... koristim prsak za masinu za sudove iz DM-a i njihovu tecnost za sjaj i so.. masinu ukljucujem na program za tanjire uglavnom nocu ali i kad ukljucim economy nema neke razlike

< Poruku je uredio milicicak -- 29.11.2013 22:12:05 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 22:04:18   
Moiraina

IZVORNA PORUKA: minnica

I ja koristim neke Denk Mit iz DM i zadovoljna sam. Nisu te skupe što se stavljaju sa folijom. Ove su neke obične zeleno-bele. Meni ne ostavljaju nikakve fleke. Inače, sve perem na onom ekonomičnom programu, a imam Gorenje mašinu za 8 kompleta.

Vidiš, meni su baš te zeleno-bele ostavljale fleke (bilo je čini mi se 60 kom. u pakovanju). Valjda zavisi i od toga koju mašinu imaš... I ja uglavnom perem na ekonomičnom programu, a ako mi je nešto zagorelo ili ako ubacim baš prljave šerpe, onda uključim na onaj program sa najvišom temperaturom.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 22:05:42   
Moiraina

IZVORNA PORUKA: Didy

Stvarno ću morati uzeto te tablete iz DM-a da probam kad ih svi toliko hvalite! Ja uzimam Finish. Jesu suplje od svih ostalih, ali su mi najbolje od svih koje sam do sad isprobala.

Meni su se Finish loše pokazale, ostajale su fleke. Sva sreća da sam ih dobila uz mašinu pa sam mogla da ih isprobam.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Mašina za sudove
29.11.2013 22:24:19   
Ivanka 75
Mislim da to sa fl ekama ima veze sa tvrdocom vode, zato su nekome neke teblete lose a drugome dobre.

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here