|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 15:06:00   
magnetic
Za case ima neka tecnost.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 15:08:08   
pepeljuga
I meni, a imam samo tabletice pa nikako da isprobam taj kratki program sa praskom, mozda je onda ok..

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Mašina za sudove
25.5.2012 18:21:51   
jance
desilo mi se pre neki dan da su mi sve plasticne posudice ukljucujuci i flasice koje su bile one belicasto-providno-neutralne boje iasle iz masine narandzaste boje. sve ostalo ok i oprano, i ovo uredno oprano ali narandzasto user posted image .. jel vam se to desavalo? pojma nemam zbog cega moze da bude.. znaci sama plastika je narandzasta, probala u rukama da operem - boja ostaje!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Mašina za sudove
25.5.2012 18:28:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jance

desilo mi se pre neki dan da su mi sve plasticne posudice ukljucujuci i flasice koje su bile one belicasto-providno-neutralne boje iasle iz masine narandzaste boje. sve ostalo ok i oprano, i ovo uredno oprano ali narandzasto user posted image .. jel vam se to desavalo? pojma nemam zbog cega moze da bude.. znaci sama plastika je narandzasta, probala u rukama da operem - boja ostaje!


Imam ja belih plastičnih posuda koje su sad sa crvenim šarama od cvekle. Po istom principu po kome se farbaju jaja prirodnim bojama ofarba se i plastika kad se ubaci u mašinu sa nekom hranom koja farba pa sve to na visokoj temperaturi na kojoj već mašina pere bude udešeno. Prestala sam da obraćam pažnju. Čisto je čisto pa koje god boje bilo. user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Mašina za sudove
25.5.2012 18:34:12   
jance
cudno, zar tako malo hrane moze da ofarba sve to? a da budem iskrena sve mahom ispiram, i bukvalno stavljam polooprano u nju od kako pere onako traljavo kako pere..
bas sam se iznenadila kad sam videla, imam je vec 4 godine, puno hrane je kroz nju proslo, puno prljavijih sudova je oprala bez ikakvog bojenja...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Mašina za sudove
25.5.2012 18:36:08   
Anoniman
Ja ne ispiram ništa pa mi se češće desi, ne uvek, ali ponekad... Ništa strašno...

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 231
   RE: Mašina za sudove
18.6.2012 12:47:50   
nata11
Meni na Beko masini stalno gori crvena sijalica za so iako stalno sipam. U uputstvima nema nista vezano za to sem kako se sipa so i da treba promesati. Jel ima neko predlog sta bi trebalo raditi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Mašina za sudove
18.6.2012 13:00:53   
Torbica
U moju se odjednom sipa 2 kg soli, sa vodom, dakle i soli i vode da se so otopi. Mislim da treba odjednom sipati bar kg, mozda si malo sipala? Moja je za 12 kompleta, velika i predobra i prezadovoljna sam, a nije sad neka vristeca marka, Vox je, ali pere za 10-ku, svaki dan jednu operem!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Mašina za sudove
18.6.2012 14:38:11   
nata11
Torbice i moja je za 12 i pere super nemam primedbe ali me cudi zasto mi je non stop crven indikator za so. Prvi put sam je napunila i kada dosipam uvek stavim celu kutiju i promesam malo. user posted image Inace tako je od kako sam je ukljucila 1 put. Poslacu mail distributeru i prodavcu mozda odgovore.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Mašina za sudove
18.6.2012 14:56:28   
red3lilu
Žeeeliiim! Čak da moram i da ispiram, i dalje žeeelim sudomašinu...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Mašina za sudove
19.6.2012 9:36:37   
nata11
Ma milina ja ne kapiram moju kumu koja ima neotpakovanu masinu u kutiji i nece da je instalira u fazonu je pa kad ja sve isperem sta ce mi user posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Mašina za sudove
19.6.2012 9:40:04   
Anoniman
Ali ne mora da se ispira. Ispiralo se pre 20 godina, nove mašine rade drugačije.

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Mašina za sudove
19.6.2012 9:50:39   
nata11
Gea mojoj ne treba ispiranje Beko je od NG pre toga sam imala jednu u kojoj sam morala sve da ocistim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Mašina za sudove
19.6.2012 10:45:40   
Anck Su Nmaun
Savet
Ovde sam jednom procitala od jedne forumasice (nesecam se koje) da je koristila pola tablete .
Probala sam i evo vec sigurno mesec dana koristim samo pola tablete za pranje, i uvek sve super opere!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Mašina za sudove
19.6.2012 10:47:49   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: nata11

Ma milina ja ne kapiram moju kumu koja ima neotpakovanu masinu u kutiji i nece da je instalira u fazonu je pa kad ja sve isperem sta ce mi user posted image


Ovo su starije zene pustile buvu i dzaba sad mladima objasniti da se to vise tako ne radi!!!
ja jedino skinem ostatke hrane, kao sto necu ni rucno prati sa kostima, krompirom i neznam ni ja cim , nego cu prvo baciti to...a nikad ne ispiram!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Mašina za sudove
22.6.2012 12:35:02   
nata11
Anck Su ne pricaj da to moze ?? user posted image Kako iseces tabletice na pola i stavljas po polovinu? Pa to je ekstraaaaa ionako posizim kad odjednom trebam da dam 600-700 dinara za kutiju tableta.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Mašina za sudove
22.6.2012 12:36:32   
nata11
Ja inace kupujem neko od ovih boljih marka i to koristim kada perem tanjire, serpe, tiganje a u prodavnici ima neke na komad po 10 dinara i njih stavim kada ispiram samo case ili tanjire od salata i sl.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Mašina za sudove
22.6.2012 12:58:06   
Anoniman
Probaj Standard u Idei, 60 tableta 415 ili 425 dinara, savršeno pere!

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Mašina za sudove
22.6.2012 13:04:12   
Okica sljokica
Ko izmisli masinu za sudove Nobelovu nagradu,odma'!

Nisam znala da moze i da se prepolovi tableta i koristiuser posted image svaka cast na snalazljivosti.

Mi imamo neku finu Bosh ,samo skinem mrve ,eventuualno isperem ako se nesto bas skorelo i gotovo. Bas me resava posla.

A st varno uopste ne kapiram one zene koje kazu ono cuveno" ma nista dok ja ne operem" Cista glupost.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Mašina za sudove
22.6.2012 13:11:20   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: nata11

Ma milina ja ne kapiram moju kumu koja ima neotpakovanu masinu u kutiji i nece da je instalira u fazonu je pa kad ja sve isperem sta ce mi user posted image


Ovo su starije zene pustile buvu i dzaba sad mladima objasniti da se to vise tako ne radi!!!
ja jedino skinem ostatke hrane, kao sto necu ni rucno prati sa kostima, krompirom i neznam ni ja cim , nego cu prvo baciti to...a nikad ne ispiram!


isto i ja. nema tu šta da se ispira ili šte je znam. Baciš otpatke u smeće i gurneš posudje u mašinu. Ako nećeš odmah da ih pereš. pustiš program koji samo pokvasi posudje vodom, kako se ne bi zapeklo i to je to
Perem i danilove flašice za sok i mleko u mašini.

Tabletu prepolovim ako je malo sudja ili ako perem samo čaše.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Mašina za sudove
22.6.2012 13:17:01   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Savet
Ovde sam jednom procitala od jedne forumasice (nesecam se koje) da je koristila pola tablete .
Probala sam i evo vec sigurno mesec dana koristim samo pola tablete za pranje, i uvek sve super opere!


user posted image user posted image user posted image
mislim da sma ja to pisala. Meni jo to odavno rekla moja prijateljica. Ove tablete koje sada kupujemo su baš jake i ako je mašina manja (za 12) onda nema potrebe da se koristi cela tableta.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Mašina za sudove
22.6.2012 13:18:55   
Torbica
Ma gluposti to sa ispiranjem, to se one tese... Ja sam ovde procitala za DM kolekciju i sve sam njihovo kupila, pa cak i miris za masinu. Obozavam kad zavrsi, ja je otvorim a sve dise i mirise, milina. Nisam probala sa pola tablete, sve mislim, velika je masina.... ali probacu, dupla usteda, sto da ne.
Ne znam sto ti onda gori indikator Nato, bas bezveze....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Mašina za sudove
22.6.2012 21:04:57   
Jole84
I ja koristim sve DM,ali ne tabletice-već onaj njihov prašak,i baš sam zadovoljna.
Živela mašina user posted image
Izluđuju me te priče o ispiranju a skoro je jedna matorka na nekoj slavi izjavila da ne može mašina da opere bolje nego njena ruka user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Mašina za sudove
22.6.2012 21:11:24   
Okica sljokica
jbg ove kalgonit ne mogu da se prepolove sve bi iscurelo...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Mašina za sudove
23.6.2012 9:52:36   
nata11
Haha pa sve ako ne bih trljala case 2 sata :)
Gae te u idei sam zagledala ali su mi delove prejeftinu pa nisam htela da rizikujem a primetila sam da ih ima i na akciji, probacu.
Torbice user posted image posle posla idem do kupim so pa da ispocetka probam.
Sve mislim da je u pitanju voda, zivimo u selu gde smo bukvalno kuca do kuce i voda je svima katastrofalnaaa, toliko je losa da cak ljudi deci kupaju destilovanom vodom. Kada natocis u flasi i ostavis nekih sat, dva na dnu se toliko natalozi pesak.

(odgovor članu Okica sljokica)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here