|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
23.2.2017 9:02:26   
IvanaSK RR
Anck, ne moze da se popravi?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Mašina za sudove
23.2.2017 9:04:35   
Anck Su Nmaun
Ma nije kvar nego ona tako s vremna na vreme brljavi. Mozda su se opet zapusile i rupice na prskalici, moram ih procackati. Ali to samo odj ednom, uglavnom jako se iznerviram kad me ujutru doceka tako sve musavo i prljavo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Mašina za sudove
23.2.2017 9:14:36   
IvanaSK RR
Pa, i ja bih se iznervirala. Bas glupost.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Mašina za sudove
23.2.2017 9:20:32   
Duškić
Meni su finish skroz Ok. Anck, nama je.prodavac u radnji rekao da najvise reklamacija su imali na gorenje masine za sudove. Ja imam manju neku candy ona mi se jedino uklapala , ali supee radi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Mašina za sudove
23.2.2017 9:27:44   
mati
Nama je masina kao i el.sporet Therma. Spored je super, a masina mi evo par god stoji u trpezariji nepovezana. Moramo da napravimo raspored da je prinesemo do vode a nema mesta. Mada, mm pranje sudovs nije strano.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Mašina za sudove
23.2.2017 9:27:58   
Anck Su Nmaun
Ma mislim da sam najvise od svih u ovoj temi kukala na tu masinu. Majstor dok je bila u garancije, dolazio jedno 5 puta.
Istekla je sad, smao cekam da joj nesto zafali user posted image . Stalno nesto brljavi, a jako cesto se desi da su sudovi onako musavi, hrapavi... sta radi nemam pojma, al jutros su jos + i prljavi bili kao da bas nista prala nije. ma poludeh vise od nje!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Mašina za sudove
23.2.2017 9:29:47   
Anck Su Nmaun
Mati veruj mi meni je strasno, mislim da bi citav dqan samo prala sudove, nas petoro prljamo kao citava kasarna. Jos bebiju dok spremim ovo ..ono ... ma samo gubljenje vremena.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Mašina za sudove
23.2.2017 9:33:12   
mati
Verujem, i mi prljavo sudove, cini mi se samo sto operem, sudopera puna. Mada mi smo se uklopili, pere mm, perem ja. ( Malo vise on) Ali mogla bi na prolece da ga nateram da je poveze.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Mašina za sudove
23.2.2017 9:57:18   
suzi kju
I kod nas je sudova milion, sad sam kod mame i vidim koliko znaci. Da je nema mislim da nebismo vadile ruke iz sudopere.
Ona ima vox i bas je lepo sluzi.
Videću još koju ćemo mi,kad dođe vreme pitaću za savet.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Mašina za sudove
23.2.2017 12:05:48   
emicaa
Anck poludim bar 5 puta dnevno,svaki put kad ih trebam oprati.Bem ti stan bez masine user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Mašina za sudove
3.4.2017 13:26:41   
degu
Kupilasam je konačno, Candy 13 kompleta,nadam se daćebiti dobra,još nismo instalirali.Sušilicu sam konačno prebacila u kupatilo, na veš mašinu i nije ružno kako sam zamišljala, malo je neobično. A nadam se i da sušilica neće sleteti sa veš mašine user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Mašina za sudove
3.4.2017 20:52:33   
branki*
degu,da vas sluzi dobrouser posted image ja sam se navikla na moju,vise ne zaboravim da ne operem sudje,vec uredno slazem u masinuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Mašina za sudove
3.4.2017 21:04:29   
degu
Hvala! Sigurno cu i ja brzo navici namoju user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Mašina za sudove
3.4.2017 21:23:43   
Anck Su Nmaun
Hvala onom ko je izmislio user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.4.2017 21:24:15 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Mašina za sudove
4.4.2017 9:04:45   
Sanjica26 RR
Degu bas slikaj kako izgleda ta susilica za ves masini. Bas me zanima.
Da te u zdravlju sluzi masina za sudove.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.4.2017 9:06:02 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Mašina za sudove
4.4.2017 21:45:18   
degu
Sanjice evo slikala sam al mi nesto glupi ovde da postavljam sliku user posted image kako da ti prosledim?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Mašina za sudove
4.4.2017 21:48:42   
Sanjica26 RR
Mozda posalji pp.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Mašina za sudove
4.4.2017 22:27:04   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: degu

Kupilasam je konačno, Candy 13 kompleta,nadam se daćebiti dobra,još nismo instalirali.Sušilicu sam konačno prebacila u kupatilo, na veš mašinu i nije ružno kako sam zamišljala, malo je neobično. A nadam se i da sušilica neće sleteti sa veš mašine user posted image

Cestitam i neka vas dobro služi user posted image


A za sušilicu imaš da kupiš vakuumske čepove koje staviš na nogice od sušilice i onda se pd težine prilijepe i ne mrda nigdje sušilica user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Mašina za sudove
4.4.2017 22:53:22   
degu
Kupili smo vakum nozice i stavili na ves masinu,ne mrda dok centrira, prakticno je, kvadim iz jedne, ubacim u drugu.
A jos cekam da mi covek instalira sudomasinu, javljam utiske nadam se uskoro.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Mašina za sudove
16.8.2017 13:49:31   
degu
Kupila sam somat za pranje sudomasine, ali nigde ne pise kako se koristi. Zna li neko?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Mašina za sudove
16.8.2017 14:27:04   
degu
Nasla sam, naravno da pise, samo sam corava user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Mašina za sudove
16.8.2017 15:38:51   
emicaa
Degu malo si blesava user posted image
Ja se radujem masini kao malo dijete,pracu u njoj i sto treba i sto ne treba user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Mašina za sudove
5.9.2017 15:46:51   
krin 40
Ja je nemam a tako mi treba😏Ima nas dosta,sudova koliko voliš a nemam mesta.Ne znam gde bih je "uglavila"

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Mašina za sudove
5.9.2017 16:10:26   
degu
Krin pa jel moguce da ti nemas mesta i da nemas sudomasinu? user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Mašina za sudove
5.9.2017 16:20:42   
krin 40

IZVORNA PORUKA: degu

Krin pa jel moguce da ti nemas mesta i da nemas sudomasinu? user posted image


Zamisli kad stvarno nemamuser posted image Mi "bogatašice"peremo ručno.Od deterdzenta sa balzamom je mekša kožauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here