|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
5.9.2017 16:22:04   
Sanjica26 RR
user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Mašina za sudove
5.9.2017 18:00:48   
degu
Ma vidis to je samo fora da negujes ruke user posted image
Salu na stranu, dobro prouci prostor,vidi jel mozes sta izbaciti,improvizovati, mnogo znaci sudomasina.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Mašina za sudove
5.9.2017 18:06:52   
krin 40
Znam da znači.Kada se i D priključi da prlja sudove biće veselouser posted image .Kuhinja mi je tako "uglavljena" da mora sve da se vadi,produži jedan pregradni zid(da sad ne objašnjavam) i napravi nova po meri a to koštaa.Stoji u planu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Mašina za sudove
10.11.2017 12:14:29   
vonavoj
Da li neko ima iskustvo sa ELin masinom za sudove? Nasla sam neku za 30.000..kao A++.. KLIK
Definitivno je kraj Gorenje masini,koja ima 6 godina i koja je sranje zivo...em su sve zice trule, iskrivile se...em je majstor bio 5 puta...i hocu da promenim...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Mašina za sudove
10.11.2017 12:21:22   
Anck Su Nmaun
Nemam iskustvo sa Elin, ali je tu u rangu sa Gorenjem to znam. (kinezi)
Isto imam Gorenje i 100 puta mi je bio majstor, pisala sam.
Ovde imas vidim 5 godina garancije, bar nesto, a i verujem da je bar za nijansu bolja od Gorenje.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 10.11.2017 12:33:27 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Mašina za sudove
10.11.2017 12:32:29   
isidora88
Meni su Beko odlicne masine. Imali smo jednu, koristili je par godina, bez ijednog kvara, super je prala, sad smo kupili vecu i ugradnu isto beko, odlicna je.
Gorenje i Elin sam cula da su lose.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Mašina za sudove
10.11.2017 13:01:30   
vonavoj
Ima Bosch i Whirpool,ali su oko 40.000...pojma nemam..ovde bar ima 5 godina garancije,a sa našom vodom,ni Bosch ne moze da traje.hahaha...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Mašina za sudove
10.11.2017 13:24:26   
mama Jo
Bas su skupe, ali ako su i dobre - onda i nisu bas tako skupe.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Mašina za sudove
10.11.2017 22:13:48   
choopa choops
Ariston, koji bilo i šta bilo user posted image Sve, samo ne Gorenje.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Mašina za sudove
10.11.2017 23:16:43   
vonavoj
Na kraju sam uzela Bosch..bila na akciji 43000..ona Elin je identicna Gorenje koja mi je crkla..ali potpuni identicna..Candy su dobre.ali nema ih uopste u nabavci.te sto sam gledala..ali su i one od 35-40.000..A kazu da je Bosch 5 klasa iznas svih masina.pa makar i najjeftinija..i tako da sam prelomila..za razliku od 5000 sam uzela kvalitet...videcemo..Klik

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Mašina za sudove
10.11.2017 23:25:42   
Ana RR
Ja imam loše iskustvo sa Candy, doduše veš mašina je u pitanju. Bosh je odlična marka, nadam se da će te dugo služiti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Mašina za sudove
10.11.2017 23:28:08   
choopa choops
Ja imala Candy, crko neki dio, čekali ga preko mjesec dana, nakon nekog vremena opet crkla, nismo ni zvali majstora nego kupili novu. ImaM Candy rernu i ploču, oni su ok, ali masina je bila losa.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Mašina za sudove
10.11.2017 23:41:36   
Sanjica26 RR
Meni super radi masina Gorenje. U stvari svi njihovi aparati mi super rade.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Mašina za sudove
11.11.2017 7:31:20   
Anck Su Nmaun
Von jos ako si naletela na promotera bele tehnike user posted image
Salim se Boshove jesu najjace ali i naj skuplje. Jos si ti dobro prosla.s cenom...a tvoja nije ugradna ? Jer ugradne su skuplje.
Meni se svidela jedna Wirpoolova .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Mašina za sudove
11.11.2017 7:45:47   
vonavoj
Nije ugradna..a nije bilo ni promotera..vec mi je i presela kupovina.ja sam na sajtu gledala i suzila izbor.i nijedne nije bilo na lageru.niti je mogla da ss poruci...a nista mi se od izlozenog nijw svidelo..i aj ona prodavacica da vidi do max nasih para sta imaju na lageru..i tako smo nasli masinu...
Znaci i candy je sranje..definitivno je sve sreca..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Mašina za sudove
11.11.2017 7:51:21   
Anck Su Nmaun
Pa ne bih se slozila da je s*anje, imaju oni dobre aparate, ali kako te ubode. Nekad i naj bolje masine zakazu.
Al.dobro si izabrala....i da te dugo sluzi!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 11.11.2017 7:54:16 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Mašina za sudove
11.11.2017 8:19:24   
vonavoj
Imam i ja candy rernu i ugradnu plocu i pu pu..mislim da ni proizvodjacu nisu za sve...user posted image
Hvala..nadam se da hoce!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Mašina za sudove
11.11.2017 9:06:45   
Mala Elena
Von, sa srecom neka te sluzi.
Aj mi pozajmi danas da opere ovo moje sudje user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Mašina za sudove
11.11.2017 9:10:40   
vonavoj
U ponedeljak stize😉

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Mašina za sudove
11.11.2017 9:20:42   
isidora88
Von da te sluzi dugo dugo godina. user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Mašina za sudove
11.11.2017 11:22:07   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: isidora88

Von da te sluzi dugo dugo godina. user posted image


Bar do penzije user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Mašina za sudove
4.4.2018 11:26:59   
Sanjica26 RR
Ljiso, za 12 kompleta smo uzeli. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Mašina za sudove
4.4.2018 11:29:56   
Misha i Ljisha
e izes ga kad sam brza vec sam tamo pitala al ajd ovde isto. Nije ti velika ta za 12 iako vas je 4oro??? Ja kao racunam nemam nikad neke velike goste ajd tako da kazem. Slavu slavimo samo u krugu porodice, znaci strogo samo mi. I td i td.
Muz bi sve sto vece a ja bi sve sto manje i prakticno sa sto manjom potrosnjom user posted image sta ces kad sam stipsa

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Mašina za sudove
4.4.2018 11:34:56   
Sanjica26 RR
Ljiso, nije mala. Ja je uvek prepunim. Znas i sama koliko sudova se isprlja dok neko jelo spremi. Plus case se stalno vade. Bas kad mi treba neki sud na ruke operem. U pravu je tvoj muz. Razmisljam i za slavu kad pocnemo da slavimo dobro ce da nam dodje. I nasa nije neka namunjena. Mislim da smo tada kupili najedostavniju.
Ima odlozni start. E, da ima i ova masina za susenje vesa. Odosmo offuser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.4.2018 11:37:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Mašina za sudove
4.4.2018 11:39:05   
Misha i Ljisha
uuuu to mi se svidja hehe jeftina struja user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here