|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
2.7.2011 23:04:39   
jance

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja cu da poludim,stalno su mi uzasno muzgave case,sve ostane masno i prljavo user posted image
i prasak sam promenila,nista ne pomazeuser posted image
sad cu da stavim opet sredstvo za ciscenje,gde vi to stavljate,u koji deo?uzela sam neko sredstvo u prahu DM


ovo se i meni desava, jos nisam cistila, case su mi skroz nikakve, mutne i masne, al ja mislim da je do tabletica.. uzela sam 10 Finish-ovih pa cu probati sada dali je do toga...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Mašina za sudove
2.7.2011 23:07:58   
isidora88
mm ce sutra da ocisti filtere i one prskalice,malo sam izucava uputstvo i pise da treba s vremena na vreme da se ocisti to jer hoce da se ostaci hrane zalepe pa da voda ne prska lepo,pokusacu to i daubacim taj prasak da se opere masina pa javljam da li je pomoglo.
inace mi gomila sudova stoji na stolu i ceka da se opere jer sam sve povadila iz masine a mm sad nema zivaca da cisti,tako da nam je do ujutru ratno stanje u kuhinji user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Mašina za sudove
2.7.2011 23:12:31   
jance
joj mogu da zamislim.. i ja sve planiram da uzmem ono za ciscenje masine jer cak imam i belog taloga na dnu masine.. onako zasusenohg..
nista isidora, javi dal je pomoglo, ja krecem sa Finishem da perem pa kud mi puklo....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Mašina za sudove
2.7.2011 23:17:23   
isidora88
onda ti se sigurno kamenac nakupio,trebala bi da ocistis to user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Mašina za sudove
2.7.2011 23:49:31   
Tea2
Imam Candy CD 602 S i ne mogu da kazem da sam skroz nezadovoljna,ali ne bude sve bas savrseno oprano.Hocu da je prodam i kupim neku Gorenje,danas sam videla neku koja je inace 42000-na akciji je 36000.Koliko mogu da dobijem za ovu staru ,kome i gde da je prodam?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Mašina za sudove
2.7.2011 23:57:51   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Da li neko ima Elin masinu?


Niko nema??

I ja sam gledala Gorenje, nisam bas neki ljubitelj Gorenja, ali sve to dodje na isto, a oni jedini imaju 5 godina garancije. Je l' ima neko Gorenje i kakva su iskustva? Ne mogu da citam celu temu, spava mi se user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Mašina za sudove
3.7.2011 0:00:12   
Klarita
Ja! Sto?
Mislim na elin, nisam ni procitala celu poruku za Gorenjeuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Mašina za sudove
3.7.2011 0:03:46   
pepeljuga
Pa gde si ti onda celo popodne da mi odgovoris? user posted image

Ma gledam razne masine pa sam nasla neku Elin (hocu onaj uzi model), citala sam par stranica teme, vidim da niko ne pominje da ima Elin, da cujem iskustva user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Mašina za sudove
3.7.2011 0:15:45   
Klarita
Joj, ne znam za taj uzi model...ja imam OVU
Pa, zadovoljna sam,,,samo sto ja retko (samo kad imam goste) stignem da je napunim za jedan dan, pa se pojavljuju oni cudni mirisi, opojniuser posted image , ali sam po savetu zena odavde resila taj problemuser posted image
Inace, imam velike one tanjire u obliku kvadrata pa oni ne staju (citaj:vise ih ne koristim, vrlo retkouser posted image ) jer mrzim da perem sudove rucno...znaci vodi racuna o tome, ne znam kakvo posudje imas...
Desi se da mi nekad neki tanjir ili kasicica ne bude dobro oprana ali to samo ako mi duze stoje u masini (nekad dva dana....zanemari cinjenicu da sam nikakva domacicauser posted image )

Sve u svemu zadovoljna sam, ne znam sta drugo da ti kazem...pitaj sta te interesujeuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Mašina za sudove
3.7.2011 0:20:43   
pepeljuga
zanemari cinjenicu da sam nikakva domacica


nisam ni ja bolja user posted image

Sad tek gledam, nisam jos nista odlucila, ali ako mi zatreba pitacu, thnx user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Mašina za sudove
3.7.2011 9:56:19   
Tea2
Pepeljugo,ne znam za masinu,ali ja imam Elin zamrzivac i koliko pravi leda za malu razliku u parama do Gorenja ili nekog drugog modela...Ja sam tu marku sto puta proklela...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Mašina za sudove
20.8.2011 13:35:52   
pepeljuga
Na kraju sam uzela Whirlpool masinu a izabrala sam po tome sto je najlepse izgledala user posted image
Je l' ima neko Whirlpool, da mi kaze sta sve koristi od onih zezalica za nju?


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Mašina za sudove
20.8.2011 18:16:21   
Lilly*
Žene, ima li neka od vas onu malu mašinu? Gledam, piše 4 kompleta. Vredi li to ičemu? Moj problem je što nemam gde da stavim veliku mašinu. I do sada sam uspevala da operem sudove uglavnom kako se isprljaju, a sada od kako imam drugo dete ne stižem, nego se nakupi i uveče imam brdo. Muka mi je više od sudova! Sad sam mm rekla da ću ili kupiti tu malu mašinu ili će onu veliku staviti na sred dvorišta. user posted image Ne mogu više!! user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Mašina za sudove
20.8.2011 18:24:12   
Anoniman
Lilly, uzmi onu od 8 kompleta, ta je uža od one za 12, a fino stane... Evo ja za tročlanu porodicu perem u njoj... Nekad doduše dvaput dnevno, ali mene stvarno služi super... Moja je visina 85cm, širina 45cm, dubina 57cm 

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Mašina za sudove
20.8.2011 18:59:11   
Lilly*
Super Nina user posted image Hvala user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Mašina za sudove
20.8.2011 21:29:18   
jovicaa
da da i ja glasam za manju, uopste nije mala i super jeuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Mašina za sudove
20.8.2011 23:34:05   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Na kraju sam uzela Whirlpool masinu a izabrala sam po tome sto je najlepse izgledala user posted image
Je l' ima neko Whirlpool, da mi kaze sta sve koristi od onih zezalica za nju?



Ja imam Whirpool masinu onu veliku,a ne znam na koje zezalice mislis.
Pitaj sta te tacno interesuje.
Ja moju izrabljujem do maximuma.To je moj mali rob user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Mašina za sudove
21.8.2011 0:09:36   
pepeljuga
ma mislim na one soli, tabletice, frcoklice... uopste, kako je odrzavas?


< Poruku je uredio pepeljuga -- 21.8.2011 0:10:05 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Mašina za sudove
21.8.2011 16:47:41   
Alexis79
Meni je jedna poznanica cija majka ima istu masinu za pranje sudova vec 20 godina ! rekla da je najvaznja so.Tabletice ,praskovi neutralizatori mirisa manje vise.
Tako da ja obavezno u nju sipam so i to bolje neku krupniju.
Sigurno vec godinu dana kupijem u DM-u sve za nju (so ,tabletice , a sjaj i neutralizator mirisa kad imam para).
Sto se tice odrzavanja s' vremena na vreme izvucem one korpe i ocistim je sundjerom i sapunicom pa joj stavim jednu tableticu i pustam onako praznu na neki program od 30 min.
2-3 puta sam kupovala ono Calgonit sredstvo za ciscenje ,ali je skupo kao djavo a nista mi ne ocisti bolje masinu nego kako ja to uradim

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Mašina za sudove
21.8.2011 17:05:15   
pepeljuga
hvala, bas sam i gledala u dm-u user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Mašina za sudove
4.10.2011 13:32:15   
*milica*
Daaaaa, zivela..... koristim je retko za proslave i slicne dogadjaje. kad imam mnogo posudja... inace perem rucno sudove....

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Mašina za sudove
20.11.2011 11:31:19   
Ančika11
Pepeljugo ja imam Gorenje mašinu, za 8 osoba, fenomenalna je, ima i mogućnost za spuštanje držača za tanjire, pa dobiješ prostor za dve velike šerpe u donjem delu,širina joj je 45 cm. Struju troši minimalno, a koristim so i sjaj i tablete Calgonit, i uvek sve sija,čaše su kao kristalne.Preporučujem ti Gorenje!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Mašina za sudove
20.11.2011 11:38:09   
Anoniman
Ja jako volim moju mašinu user posted image To je moja najbolja drugarica user posted image evo sve marljivo radi dok ja odmaram user posted image

Koristim sjaj i so, tabletice, sve-Calgonit (na buvljaku extra povoljno) i 2 puta godišnje kupim ono sredstvo što staviš u mašinu i pustiš da jedan program odradi prazna da je opere i neutrališe smrd user posted image

(odgovor članu Ančika11)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Mašina za sudove
20.11.2011 11:45:41   
zoća
trenutno je nestalo soli pa pere i tako inače imam Gorenje za 12 osoba,Obožavam moje dve drugarice mašinu za sudove i za vešuser posted image A da,koristim Finish tablete

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Mašina za sudove
20.11.2011 11:45:59   
isidora88
moja masina je pocela da brljaviuser posted image
vec par meseci koristim sve iz DM i uvek je super pralo a poslednjih dana mi case budu muzgave,escajg mi skoro uopste ne opere jos mi je i unisteno par kasika,neka rdja se pojavilauser posted image
ne znam do cega je,cistim je redovno,ocistila sam i prskalice i filtere i nista ne pomazeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here