|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 15:00:28   
MarijaBg
Bravo Alexis user posted image
Ne mora sa obicne da se skida poklopac, svi sad prave kuhinje vise od 85 cm (moja je 95) Ako napravis 3-4 cm visu od standardne, samo ubacis masinu ispod pulta user posted image
A da ne pricam koilo je jeftinije ovako uraditi, minimum 100 eura. Sad mi pomalo krivo sto nisam sve uradila belo i stavila obicnu masinu i cao user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 15:25:24   
madre
alexis, sad nikako ne moze da bude nejasnouser posted image
hvala vam, zeneuser posted image
odlucila sam, hocu potpuno ugradnuuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 15:46:48   
Alexis79
Drago mi je sto sam bila od pomoci user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 19:14:53   
nela79

IZVORNA PORUKA: jabudic

Mi imamo Bosch-ovu. Ja ti se ne razumijem bas mnogo u to, meni je najbitnja karakteristika to da pere ona, a ne ja user posted image


E ova zena je kraljica user posted image user posted image user posted image
Sad kad bolje razmislim i meni je to najbitnija karakteristika.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 19:18:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: madre

alexis, sad nikako ne moze da bude nejasnouser posted image
hvala vam, zeneuser posted image
odlucila sam, hocu potpuno ugradnuuser posted image



Meni se samo jedna stvar ne dopada kod potpuno ugradne - nema display, doduše nema ni ova moja, samostojeća, al to mi najviše fali...

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 20:22:02   
MarijaBg
To si u pravu, ali ja sam nekako navikla da je ukljucim uvece pa mi nije ni bitno. A kad mi treba da brzo opere ili planiram da ukljucujem dve taj dan, onda prvu ukljucujem na kratki program, a prljavije sudje (serpe) ostavim za vecernje punjenje i intezivniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Mašina za sudove
16.1.2012 9:21:32   
Anck Su Nmaun
Ziivela masina za sudove user posted image
Pogotovo od kad je stigla i druga beba...neznam stvarno kad bih nasla vremena za sudove !

Mi imamo Gorenje- za 12 ( neznam sta bi da je manja), i svi su nam odmah rekli ne uzimajte manju,  ja i sad jedva potrpam sve lonce, plehove ...inace ugradna je (kad vec svi spominjete to.

Imam je par meseci ali je  nisam koristila svaki dan, tek od skoro, interesuje me koliko cesto stavljate so u masinu?

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Mašina za sudove
16.1.2012 9:31:35   
viking
Na našoj se upali lampica kad treba staviti so. Pogledaj uputstvo, možda je i tvoja takva. Trebalo bi, pošto je nova.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Mašina za sudove
16.1.2012 9:34:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ziivela masina za sudove user posted image
Pogotovo od kad je stigla i druga beba...neznam stvarno kad bih nasla vremena za sudove !

Mi imamo Gorenje- za 12 ( neznam sta bi da je manja), i svi su nam odmah rekli ne uzimajte manju,  ja i sad jedva potrpam sve lonce, plehove ...inace ugradna je (kad vec svi spominjete to.

Imam je par meseci ali je  nisam koristila svaki dan, tek od skoro, interesuje me koliko cesto stavljate so u masinu?


Čim se potroši a koliko će do često biti zavisi od mašine, od toga da li i kako podešavaš količinu soli po pranju i od tvrdoće vode. Neke mašine imaju indikator koji svetli kad je nema soli, moja nema pa kad vidim da mi se pojavljuje kamenac na sudovima dospem, ili nekad kad ne mogu da se setim kad sam dosipala ja dodam pa koliko stane.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Mašina za sudove
16.1.2012 9:34:59   
Lu
I na mojoj (gorenje), kad hoću upaliti da pere, ako fali soli upaljena je lapica za so.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Mašina za sudove
16.1.2012 9:36:31   
Anck Su Nmaun
Pa neznam, sipala sam samo jednom pre prvog pranja ( pre par meseci) i nisam videla da se palila lampica...a onda neki su mi rekli da uopste ne koriste so user posted image

da li je ona obavezna? Jer vidim da nekome brlja sudove ako nema soli...dok je neko nikad ni ne koristi user posted image



(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Mašina za sudove
16.1.2012 9:36:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

Na našoj se upali lampica kad treba staviti so. Pogledaj uputstvo, možda je i tvoja takva. Trebalo bi, pošto je nova.


I moja je nova (godinu dana) ali nema indikator za so...

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Mašina za sudove
16.1.2012 9:39:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa neznam, sipala sam samo jednom pre prvog pranja ( pre par meseci) i nisam videla da se palila lampica...a onda neki su mi rekli da uopste ne koriste so user posted image

da li je ona obavezna? Jer vidim da nekome brlja sudove ako nema soli...dok je neko nikad ni ne koristi user posted image

Zavisi od toga koliko ti je tvrda voda. Moja je poprilično pa kad nema soli skuplja se kamenac po sudovima i budu musavi. Kod većine novih mašina postoji podešavanje količine soli koju mašina povuče pri svakom pranju, kod mene mora biti na maksimumu zbog količine kamenca u vodi...


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Mašina za sudove
16.1.2012 9:43:18   
zzzoka
Imam i ja Gorenje i sipala sam so samo prvi put i nkiad vise, a koristim je vec vise od 2 god. Ne svetli mi lampica za so, ali mi takodje so nije ni potrebna za tvrdocu ove vode. Ne znam ni sto sam je uopste sipala, valjda cisto onako da ispostujem protokol.

Meni trenutno svetli lampica za tecnost za ispiranje, vec 2 puta sam pokusala da operem bez nje i sudovi su mi katastrofa...nikako da je kupim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Mašina za sudove
16.1.2012 12:43:15   
Anck Su Nmaun
Sad citam bas uputstvo nesto....  nema lamoice za up[ozorenje za so.

A nije m i jasno zasto da punim to posebno za ispiranje, kad voda lepo ispere? ili je to mozda to za sjaj???

(odgovor članu zzzoka)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Mašina za sudove
16.1.2012 16:06:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Sad citam bas uputstvo nesto....  nema lamoice za up[ozorenje za so.

A nije m i jasno zasto da punim to posebno za ispiranje, kad voda lepo ispere? ili je to mozda to za sjaj???



To je sjaj. I to možeš da podešavaš koliko će da povuče pri pranju.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Mašina za sudove
16.1.2012 17:21:25   
zoća
moja je gorenje i moja mama je imala ranije gorenje i sada i kao što rekoh GORENJE za 12 osobauser posted image user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Mašina za sudove
16.1.2012 22:39:02   
Alexis79
U Kragujevcu je so obavezna jer je voda veoma tvrda.
Ja ono za ispiranje nekad imam a nekad ne ,ali so obavezno i to neku krupniju.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 9:25:35   
Anck Su Nmaun
Da li vama neke metalne stvarcice rdjaju od masine?
Meni je par nozeva zardjalo i renda !

Inace ove somat su mi uzas , 10 put vec da se tableta rastopila svuda po sudovima i nije se isprala user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 9:29:30   
jance
ja imam taj problem sa Finisom u zadnje vreme. a da ne spominjem da vise stvari perem u rukama nego u masini u zadnje vreme, nikako ne opere, ma onaj Merkatorov prasak je bio bolji od ovoga...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 9:34:29   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Da li vama neke metalne stvarcice rdjaju od masine?
Meni je par nozeva zardjalo i renda !


Meni je zarđao neki krš escajg (sorry, Anck user posted image ), ali sam znala da je krš.
Ovaj "bolji" ne rđa. Iskrena da budem, nemam pojma u čemu je razlika, osim da sam ovaj bolji platila za nijansu skuplje.
Rendu se ni ne usudim da perem u mašini. Verovatno to ima veze sa onim da li je od nerđajućeg čelika ili ne.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 10:33:01   
Anoniman
Ima, i na svemu kad kupite stoji oznaka da li sme da se pere u mašini. Rende klasično ne sme. Drvene daske takođe ne smeju.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 10:34:39   
Anck Su Nmaun
Pa jeste, i ti nozevi i renda su pijacarski, ostalo mi ne rdja, ali eto... bzvz mi da odvajam ovo cu rucno ovo u masini user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 10:35:53   
jance
meni jos nista nije zardjalo a nije da imam nesto kvalitetno, sve je to vise od svadbe, ni plasticnu posudu od tada nisam kupila. a i Rende perem u masini, isto vec valjda 4 godine a nije zardjalo, i definitivno nisam znala da ne sme u masinu da budem iskrena.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Mašina za sudove
12.4.2012 10:36:53   
jance

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa jeste, i ti nozevi i renda su pijacarski, ostalo mi ne rdja, ali eto... bzvz mi da odvajam ovo cu rucno ovo u masini user posted image


da, i meni, sto sam je onda i kupovala uopste, vise posla sa njom nego bez nje...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here