|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
20.11.2011 11:51:46   
zoća
možda ti je tura tableta loša i to se dešava.Odnosno loša serija tableta,fabrička greška

< Poruku je uredio zoća -- 20.11.2011 11:53:34 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Mašina za sudove
3.12.2011 13:13:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: isidora88

moja masina je pocela da brljaviuser posted image
vec par meseci koristim sve iz DM i uvek je super pralo a poslednjih dana mi case budu muzgave,escajg mi skoro uopste ne opere jos mi je i unisteno par kasika,neka rdja se pojavilauser posted image
ne znam do cega je,cistim je redovno,ocistila sam i prskalice i filtere i nista ne pomazeuser posted image


Stavljaš li so i da li iamš podešavanje koliko soli povlači? Meni je sve muzgavo ako nestane soli i moja je podešena za tvrdu vodu, tj da troši više soli. Verovatno ti se kvalitet vode promenio.

Mi takođe koristimo prašak i DM-a u tabletama i prezadovoljna sam!

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Mašina za sudove
3.12.2011 17:27:34   
isidora88
kupila sam calgonit tablete, so redovno stavljam a i ako zafali soli ili sjaja upali mi se lampica.
sad pere bolje osim sto mi je escjag grozanuser posted image , ne znam zasto se rdja hvata,moram novi escajg sad da kupimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Mašina za sudove
3.12.2011 17:59:17   
Anoniman
Meni od Calgonita sve muzgavo, mislim da se eadi o kvalitetu vode, treba naći kompatibilan prašak...

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Mašina za sudove
3.12.2011 18:05:35   
madre
zene, koju masinu biste mi preporucile? imam u planu da je kupim, do sada je nisam imala, pa nemam iskustvauser posted image i da li medju njima ima nekih posebnih razlika?na sta je vazno obratiti paznju?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Mašina za sudove
3.12.2011 20:30:59   
Anoniman
Mi smo imali Aristonovu a sad imamo Whirlpool, onu užu za 8 kompleta. Pokajala sam se jedino zato što nema displej i nikad ne znam koliko ima do kraja programa a 1000 puta mi je zatrebalo nešto što je na pranju i ne znam da li da čekam, da prekidam pa perem na ruke ili da se snalazim... Ono što mi mnogo znači na ovoj mašini (i nikad ne bih uzela mašinu bez toka) jeste podešavanje količine soli koju povlači pri svakom pranju jer je naša voda jaaaako tvrda (posebno što je instalacija iz 1939.) i stavljam so, podešena je da vuče maksimalnu količinu pri svakom pranju i još koristim tablete koje u sebi imaju so. 

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Mašina za sudove
3.12.2011 22:43:55   
jabudic
Mi imamo Bosch-ovu. Ja ti se ne razumijem bas mnogo u to, meni je najbitnja karakteristika to da pere ona, a ne ja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Mašina za sudove
3.12.2011 22:57:58   
Tea2
Imala sam Candy,mislila sam da je dobra dok nismo kupili Gorenje...Jednostavno je obozavam!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Mašina za sudove
3.12.2011 23:02:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jabudic

Mi imamo Bosch-ovu. Ja ti se ne razumijem bas mnogo u to, meni je najbitnja karakteristika to da pere ona, a ne ja user posted image


user posted image user posted image user posted image

Kako je meni bilo teško kad nam je stara mašina crkla... Auuu, raspala se, ko da me muž ostavio... Strašno, tolike godine sam prala sve na ruke, al navika je čudo, ne dirajte mi mašine za njih ubijam!!!

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Mašina za sudove
4.12.2011 14:18:39   
madre
gae, hvala na korisnim savetimauser posted image
kolika masina je dovoljna za jednu troclanu porodicu, koja ne jede bas puno?user posted image ta za osam kompleta mi deluje okuser posted image
a kada biste birale izmedju te whirlpool i gorenja koju biste izabrale?


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Mašina za sudove
4.12.2011 14:51:40   
MarijaBg
Madre, meni je mala i ova za 12 kompleta user posted image Uvek sam za vecu koja ima opciju pola punjenja, ako imas mesta naravno. Ionako je cena manje i vece skoro ista user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Mašina za sudove
4.12.2011 14:56:05   
madre
marija, to su te informacije koje mi trebajuuser posted image pisi jos, pisi josuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Mašina za sudove
4.12.2011 15:51:16   
Anoniman
Slažem se sa Marijom, nama je za sad dovoljna ova za 8 kompleta, a pošto za veću nemamo mesta nemam mnogo izbora. Da imam veću kuhinju uzela bih i veću mašinu ali isključivo onu koja ima mogućnost pola punjenja jer je u suprotnom često nemoguće napuniti.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Mašina za sudove
4.12.2011 19:52:08   
Tea2
Madre,gorenje daje 5 godina garancije

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 11:28:35   
MarijaBg
Madre ako ti odgovara bela masina, ima u Metrou Candy po fantasticnoj ceni 26.900 a inace je oko 34.000 60 cm, AAA klasa, odlozen start, stvarno ima sve... Ja imam Candy u stanu, staru 10-ak godina, sjajna je! Pogledaj katalog KLIK

Ja bih je uzela odmah za novu kuhinju da mi odgovara bela, ali moram potpuno ugradnu.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 14:26:23   
madre
marija, ja jos nemam kuhinjuuser posted image tek renoviramo kucu, pa se ja raspitujem unapred. pravicemo kuhinju tako da ce i nama trebati ugradna. a kazi mi sta ti to znaci potpuno ugradna?
hvala ti za ovu informaciju, svakako cu ici da pogledam. mada sam se ja nesto vezala za whirlpool, kazu mi da su te najboljeuser posted image kakve su candy u odnosu na whirlpool? ili je to sve manje vise isto?

< Poruku je uredio madre -- 9.12.2011 14:27:25 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 14:29:29   
Vika
Potpuno ugradna znači da preko vrata ide drvo od kojeg radiš kuhinju

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 14:33:37   
madre
aha, a sto ne moze bilo koja masina biti potpuno ugradna, pa se po njenim dimenzijama i rade ta vratanca? ili moze, ali sam ja nesto pogresno razumelauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 14:36:04   
Vika
kao ugradni i podpultni frižider.user posted image
potpuno ugradne nemaju finishirana vrata već je ostavljeno da se zašrafi drvo a podpultna se ubaci u rupu i vide se njena vrata, ne može drvo preko

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 14:37:29   
madre
vika, sad je sve jasnouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 14:39:27   
Vika
user posted image  samo da pere pa kako ti volja

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 14:40:34   
Alexis79
Kod ovih obicnih (ne ugradnih) mozes da skines gornju plocu i da je "uguras" i kuhinju tj . u rupu koja je za to predvidjena.A moze i da stoji samostalno
Ovako nekako user posted image .
Tako slicno je i kod nas.

A potpuno ugradna ne moze da stoji samostalno jer nema oklop i ima vrata na koja se kaci iverica ili sta god od ceka pravis kuhinju .Ovako nekako user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 14:42:22   
Vika
 Alexis se baš potrudilauser posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 14:43:41   
MarijaBg
Ne moze bilo koja biti potpuno ugradna user posted image
Ali ako vec imas bele aparate koji ti ostaju u novoj kuhinji (frizider, sporet...) mozes da uzmes obicnu belu masinu i stavis je ispod ugradne ploce! Tako je nama u stanu i super je! Sad su nam svi aparati inox, pa zato stavljam potpuno ugradnu masinu, jer se na inoxu svaka tackica vidi, a masina se stalno prska, morala bih da je briskam 100 puta dnevno.
Inace mislim da Candy bolji od Whirpoola user posted image Bas su poznati po masinama za ves i sudove. Najcesce zene hvale Candy, Indesit, Bosch i Gorenje. Nama sad treba da stigne Gorenje ta potpuno ugradna, pa cu javiti utiske. Htela sam da uzmem Bosch, ali mi slican model bila mnogo skupa, oko 50 hiljada. Ova moja je 37, i to je mnogo user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Mašina za sudove
9.12.2011 14:44:29   
Alexis79
Aaaaa u meni čuči neka učiteljica samo ja to još ne znam user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here