|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
25.4.2011 13:11:26   
vukosava

IZVORNA PORUKA: BubaMira

U svakom pogledu - forum kao forum je , maksimalno pozitivno uticao na mene . Postala sam hrabrija , opuštenija , nasmejanija , i uz pomoć dragih žena - mnogo sigurnija u isčekivanju mog malog pilenceta . Svaka od nas , naravno , ima podršku porodice , prijatelja , ali je podrška koju sam dobila na RR za mene zaista bila neprocenjiva . Hvala vam , cure . user posted image


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
28.4.2011 22:43:32   
AndreaK
Dosta pozitivnih, ali i jedna negativna stvar... da krenem od lose, previse vremena provodim za racunarom user posted image ...

al sta cu, sa malom bebom sada, ranije u trudnoci...zimski period, najlepse mi je bilo da caskam na RR...internet je bio jedini vid druzenja na svakodnevnom nivou, obzirom da nisam bila u mogucnosti da cesto izlazim van kuce ...

Sada ovde nalazim puno dobrih,korisnih saveta a i upoznala sam i neke divne ljude...i prosto volim sto sam deo necega. user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
28.4.2011 22:46:39   
Vika
IZVORNA PORUKA: AndreaK

... da krenem od lose, previse vremena provodim za racunarom user posted image ...



Uz ovu lošu, puno toga sam naučila i dalje učim

Sprečava me da oglupim ribajući guzu i cucle, a i da ne poludim u tuđem gradu

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.4.2011 14:56:11   
AndreaK
Vika moram da se slozim sa tobom...

pa tako losa prelazi u dobru user posted image user posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.4.2011 14:59:55   
Anoniman
igram se u radno vreme user posted image  user posted image  user posted image kući baš ne stižem do kompa....

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
17.10.2011 16:28:35   
Meisje
Pa prvenstveno kao dragoceni izvor informacija. Posle toga,posto trenutno ne radim kao zabava!
Toliko razlicitih ljudi,karaktera,zivota,i sve to prozivljavamo zajedno tako da kad znas da ima tamo neko ko ce biti tu za tebe kad ti je tesko i ko ce se radovati sa tobom kad ti je lepo to stvarno i vise nego ZNACI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
2.11.2011 11:36:43   
lanica82
Tokom trudnoće stalno se dešavaju neke promene, to su sve nove stvari, pa je lakše kada sa nekim pričaš o tome šta te muči a forumi su uvek tu... Kada na primeru i iz iskustva drugih ljudi čuješ njihove priče mnogo toga je jasnije... Pored foruma - objavljujete i tekstove koji su mi dosta puta odagnali strah i nedoumice... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
2.11.2011 11:50:16   
al nia
Kada vidim sa koliko ljubavi zene pricaju o deci, cini mi se da svetom vlada samo ljubav... I divno je ziveti sa glavom u oblacima  i idealizovati svet...

(odgovor članu lanica82)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
2.11.2011 12:18:09   
Olga75
al nia , daaa , divno je videti koliko su mame posvecene user posted image
RR mi je jednostavno mesto na kom sam ja user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu al nia)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
2.11.2011 21:20:14   
boba 11
Savrsen sajt za sve nameneuser posted image user posted image user posted image
Sve pohvale za kretora RR a takodje i svim devojkama .Ovo mi lici na jednu veliku porodicu koja se sve vise siri i dobija nove clanove.
Zabavi nikad kraja ,puno zanimljivih tema i svi ucestvuju bez obzira odakle su i da li se znamo .
Ja licno nikog ne poznajem sa RR ali se nadam das cemo se videti na deda mrazu i da cu steci puno novih prijateljica iako vec osecam kao da smo prijatelji i sad .Ne prodje dan kad ne zavirim makar samo 5 min a mislim da sam i ja zavisna jer stalno mislim kako bi do kompa od obaveza oko kucve i deceuser posted image .
No uvek nadjem malo vremena makar uvece kad deca odu na spavanjac

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
21.12.2011 13:08:11   
limunada
E ovako,utice pozitivno zato sto:

Sticem nove prijatelje,bez obzirRa sto nemogu sve da upoznam.

Nalazim korisne teme,savete

Opustim se,nasmejem se

Uliva mi nekako samopouzdanje

Kad sam tuzna delim sa vama i lakse mi bude

kad sam srecna takodje delim sa vama

sve u svemu RR mi je mnogo pomogao u nekim stvarima kao i RRingerajke sa njihovim savetima

Najbolji sajt na svetu user posted image



_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
7.10.2012 22:58:56   
dumisko
Trudnoća mi je bila mačiji kašalj zahvaljujući ringeraji...toliko dobrih stvari i tuđa iskustva su mi pomagali da rešim svaku dilemu..i strah koji je čest u tom stanju..i naravno okolinu nisam "smarala" i bila sam opuštena i srećna jer znam da je tamo negde neka članica imala ponešto kao i ja i da ću to pročitati ili podeliti na forumu i biće sve lakše..bližnji su primetili moju samouvernost tada a nisu imali pojma o čemu se radi misleći da je to prosto tako..hormoni itd..user posted image sada takođe nedoumice oko bebca uspešno prevazilazim, ringeraja je zakonuser posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
8.10.2012 3:09:26   
vukosava
Nisam se nikad u zivotu druzila sa ovoliko zena. Oko mene najcesce samo muski. Pa usput i vise ucim o zenama...

(odgovor članu dumisko)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
8.10.2012 8:25:57   
Anoniman
Slično kao vuka user posted image

A uz to mi brže prolazi ovo vreme u krevetu......................

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
8.10.2012 8:53:41   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: vukosava

Nisam se nikad u zivotu druzila sa ovoliko zena. Oko mene najcesce samo muski. Pa usput i vise ucim o zenama...


user posted image
hahahaha...potpuno si u pravu, isto i ja user posted image
ako si još čitala Dučića, Jovu Toševskog i Marka Vidojkovića....user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 20:08:00   
dunja RR

Divne žene, sjajna podrška, kada je najpotrebnija user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 20:14:41   
Torbica
Upoznala sam divne zenice! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 20:24:05   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: dumisko

Trudnoća mi je bila mačiji kašalj zahvaljujući ringeraji...toliko dobrih stvari i tuđa iskustva su mi pomagali da rešim svaku dilemu..i strah koji je čest u tom stanju..i naravno okolinu nisam "smarala" i bila sam opuštena i srećna jer znam da je tamo negde neka članica imala ponešto kao i ja i da ću to pročitati ili podeliti na forumu i biće sve lakše..bližnji su primetili moju samouvernost tada a nisu imali pojma o čemu se radi misleći da je to prosto tako..hormoni itd..user posted image sada takođe nedoumice oko bebca uspešno prevazilazim, ringeraja je zakonuser posted image



ovo potpisujem i ja. Sigurna sam da sam bila "ladovina" u trudnoci zahvaljujuci ringeraji. da ne kazem da mi je nekad rr ustvari kao pogled u svet kad na salasu ne vidim zivu dusu ispricam se sita sa vamauser posted image

(odgovor članu dumisko)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 20:26:44   
nata11
Ista prica kao kod vecine. user posted image Lepo druzenje sa finim curama, dobro iskreno ima par koje sole pamet ali ... o njima cu u posebnoj temi. Naravno anonimno user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 21:06:42   
vikiveki
I meni je lepo na RR jer je to mesto gde sam saznala dosta korisnih stvari koje nigde nisam čula...i ovo mesto mi dođe kao neki izduvni ventil kada sam puna neke negativne energije a nemogu se nikome obratiti ,ja uđem na RR i temu rezervisanu za to i olakšam svoju dušuuser posted image ...i svim mojim prijateljicama pričam za RR ali nekako suviše su lenje da pišu i čitaju...jednostavnije im je da pitaju mene pa im ja onda pričam iskustva sa RRuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 21:16:30   
nata11
I ja isto prepricavam user posted image Neznam kada ono bese Adulence objavila sliku njene malecne sa obrascicima svima redom sam pricala kako sam vidla najsladju bebu.
Vikiveki iznenadila bi se koliko zena cita RR neregistrovane.

< Poruku je uredio nata11 -- 11.11.2013 21:17:18 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 21:22:35   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: nata11

I ja isto prepricavam user posted image Neznam kada ono bese Adulence objavila sliku njene malecne sa obrascicima svima redom sam pricala kako sam vidla najsladju bebu.
Vikiveki iznenadila bi se koliko zena cita RR neregistrovane.

Ma znam ja da one čitaju neregistrovaneuser posted image samo se prave ,kao one nemaju vremena da sednu za komp. a ovamo ne skidaju oka sa kojekakvih serijauser posted image Svi me zezaju i kažu samo visim na netu. ali ja mislim da je bolje i to jer na netu možeš dosta dobrih stvari naći....a šta one dobijaju od sedenja ispred TV i gledanja serijauser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 21:31:04   
Modessty
Rr je "mojih 5 minuta" user posted image
Zahvaljujući RR izvukla sam se iz depresije 2009 god.
Stekla sam nove prijateljice koje me čine srećnom i bogatom ženom!
Da ne pominjem koliko sam naučila o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci.... o meni samoj

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 21:36:09   
serpica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Rr je "mojih 5 minuta" user posted image
Stekla sam nove prijateljice koje me čine srećnom i bogatom ženom!
Da ne pominjem koliko sam naučila o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci.... o meni samoj




Moduser posted image potpisujem sve i dodajem da se ponekad slatko nasmejem a vrlo cesto i rasplacem kad procitam nesto na forumu.Ali to je sastavni deo ove nase porodiceuser posted image


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 21:38:00   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Da ne pominjem koliko sam naučila o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci.... o meni samoj


Moj muz kaze, jos samo da kupimo UZ i onda sam u kompletuuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here