|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spontani pobačaj
21.11.2015 14:25:53   
degu
Dragić žao mi je jako user posted image
Žao mi je i zbog Jekiki, nisam upratila da se to desilo, držite se žene, dobile ste po jednog malog anđela na nebu da vas čuva, a daće Bog da stigne i vaša sreća user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Spontani pobačaj
21.11.2015 14:44:19   
Maraj
Dragic jako mi je zao sto si to morala da dozivis...verujem da je jako jako tesko. Samo napred i zelim ti da iduce godine u ovo doba imas jednog bekana u rukama.
jekiki takođe. Jako me je pogodilo kad sam cula sta se desilo. Radovala sam se sa njom svakoj novoj nedelji jer nam je bio isti vtp- 8.10. Drage drzite se....

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Spontani pobačaj
21.11.2015 14:50:26   
superm
Šta se desilo jekiki? Pitala sam se šta je sa njom...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Spontani pobačaj
21.11.2015 14:54:59   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: superm

Šta se desilo jekiki? Pitala sam se šta je sa njom...


jekiki je izgubila bebu na dan terminauser posted image samo je to jutro prestalo da joj kuca srceuser posted image
cekaau rezultate obdukcije , a i ona je rece krenula na ispitivanje...

(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Spontani pobačaj
21.11.2015 15:10:59   
superm
Uhhh....
Ne mogu da verujem...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Spontani pobačaj
21.11.2015 20:35:25   
wivern
Jao boze user posted image , dokle vise uzasne vesti

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Spontani pobačaj
21.11.2015 20:49:01   
choopa choops
Uh user posted image user posted image

Nisam znala, jako mi je žao user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Spontani pobačaj
21.11.2015 21:50:14   
Valerie
user posted image user posted image pretuzno

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Spontani pobačaj
21.11.2015 21:52:04   
serpica
user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Spontani pobačaj
21.11.2015 23:57:34   
Dragić
Da draga Unina mama, znam da smo bile tu negdje sa terminima. Eto, Bog je tako htio, a ko sam ja da se suprotstavljam njegovim odlukama, samo se pitam zašto?

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Spontani pobačaj
22.11.2015 0:01:43   
Dragić
Hvala svima na podršci...daće Bog da dobijem svoju bebu ponovo, kao i jekiki, ali i ako budem imala petoro djece nikad ovaj bol neće biti izbrisan, jednostavno je prevelik udarac...

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Spontani pobačaj
23.11.2015 16:39:16   
bebilule
Dragic, maloprije sam saznala. Rece mu UM. Nas tri smo u isto vrijeme objavile crtice... Mnogo mi je zao. Prvo sok zbog jekiki, sad i ti. Nista ti pametno ne mogu reci, niti ti dati utjehu. Saljem ti veliki zagrljaj sa zeljom da nadjes u sebi snage i budes jaka.

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Spontani pobačaj
24.11.2015 19:22:51   
NadaR
Strasno! Jako mi je zao djevojjke user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Spontani pobačaj
25.11.2015 9:54:56   
Dragić
Hvala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Spontani pobačaj
2.12.2015 11:28:59   
Dragić
DAnas sam dobila nalaz autopsije, piše HRONIČNA INSUFICIJENCIJA PLACENTE (SUBHORIJALNO, INTRAVILOZNO I PERIVILOZNO NAKUPLJANJE FIBRINA) I MARGINALNA INSERCIJA PUPČANIKA. Da li ovaj fibrin ima veze sa trombofilijom, zna li iko?

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu nita)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Spontani pobačaj
2.12.2015 11:35:51   
Maraj
Dragic ja nisam sigurna al mi deluje da ima veze....pogotovo sto kazes da je beba bila nezrela za taj mesec....verovatno se slabije hranila kroz placentu...
jesi li uzimala šta za trombofiliju?

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Spontani pobačaj
2.12.2015 11:40:07   
Dragić
Nisam ništa, niti su doktori posumnjali da bih mogla imati trombofiliju, niti sam ja imala neke simptome. Mora da mi se to u trudnoći i pojavilo. Ako je to u pitanju. Ne mogu dočekati da idem kod dr da mi protumači ovo.

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Spontani pobačaj
2.12.2015 11:51:05   
Maraj
Dragic ni ja nisam znala da imam urodjenu trombofiliju.
Al uz terapiju iznela trudnocu sasvim normalno

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Spontani pobačaj
2.12.2015 11:54:02   
Dragić
Ja ću tek narednih dana ići da radim taj test na trombofiliju (MTHR i PAI) pa ću znati sigurno. Čitala sam o tome, da uz odgovarajuću terapiju sve može biti ok, a ovaj fibrin se nakupljaao na posteljici koliko sam shvatila, šta god da je to.

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Spontani pobačaj
2.12.2015 11:58:23   
Maraj
Ne znam po ovom " insuficijencija placente" rekla bih da se plod nedovoljno hranio kroz istu
Cudo ti protoke nisu gledali na uz u trudnoci.....ma uzas su i lekari danas... taj uz samo da odrade...

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Spontani pobačaj
2.12.2015 12:22:17   
Trcosava
Guglah malo (apsolutno se ne razumem u te pretrage)
Nđoh ovo na nekom mestu
''PAI-1 4G/4G - takav nalaz ukazuje na moguce probleme s koagulacijom (zgrusavanjem krvi) i to fibrinolizom, jer je kod 4G homozigota moguc povisen PAI-1 a taj poviseni PAI-1 onda ometa fibrinolizu (fibrinoliza je proces “otapanja” fibrina koji su produkt zgrusavanja) pa to moze imati za posljedicu nakupljanje fibrina i mogucu trombozu , sto po nekim istrazivanjima moze kod ovih nasih tema zasmetati mozda i kod same implantacije a i u trudnoci''

Za Ovu marginalnu inserciju pupčanika koliko sam shvatila nije nešto strašno.

Za fibrin vidim da je moguća terapija heparin. Ništa na svoju ruku, kod lekara pa polako.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Spontani pobačaj
2.12.2015 13:00:50   
Maraj
Eto ja imam pai1 4G/4G to je urodjena trombofilija a ja nisam znala da imam to ..niti ko u mojoj porodici zna. Svi zive normalno , imaju decu....sami se kod mene javio problem da ne mogu da zatrudnim pa su mi to otkrili. Al kazem ti uz terapiju iznela sam trudnocu super.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Spontani pobačaj
2.12.2015 13:07:11   
Dragić
Sutra ću ići na privatnu kliniku da uradim sve ovo za trombofiliju, taj PAI i MTPH ili tako nešto. Nalaz se čeka 10 dana pa čim budem znala pišem. Nestrpljiva sam da saznam, a ostaju mi još i hormoni štitne žlijezde da uradim, ali to tek kad dođe menstruacija, treći dan ciklusa. U porodici mi niko nije imao tromb pa se nadam da će mi to pomoći da nalazi budu ok, ne znam šta još utiče na nastanak tromba, operacije nikad nisam imala... Neću uzimati ništa dok doktor ne propiše, a znam da uz adekvatnu terapiju to nije ništa strašno.

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Spontani pobačaj
2.12.2015 13:09:29   
Dragić
Što se tiče pupčanika najbolja je centralna insercija, ali vidim da marginalna nije ništa toliko loše da bi dovelo do smrti bebe. Nije toliko česta koliko centralna insercija, ali je normalna. Mada niko mi to nije rekao u trudnoći, a ne znam ni da li se to vidi na uzv...user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Spontani pobačaj
2.12.2015 13:41:29   
Maraj
Dragic ni kod mene u porodici niko nije imao tromb...

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here