|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spontani pobačaj
14.12.2015 21:21:19   
Ana RR
Jekiki... jako mi je žao..user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Spontani pobačaj
14.12.2015 22:21:13   
degu
Jao Jekiki čitam i srce mi se cepa, nema reči da opišem koliko mi je žao user posted image
Želim vam svu sreću sveta, da dočekate vašu bebanu živu i zdravu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Spontani pobačaj
14.12.2015 22:21:17   
jess021
Jekiki, zelim ti svu srecu ovog svetauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Spontani pobačaj
14.12.2015 22:22:24   
vonavoj
Jekiki,bice bebica,mora! Zasluzujes srecu!!
Da su dr znali,porodili bi te..ali kako su mogli da znaju..a obdukcija nista specijalno nije otkrila..koliko se razumem..infarkt,ali kako ga spreciti..

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Spontani pobačaj
14.12.2015 23:23:42   
bojana92
Jekiki ,dragic zelim Vam puno srece.Glavu gore,mi zene smo jake,a znam da gubitak deteta nije lak,jer sam izgubila jedno.NIsam ni znala da sam bila trudna,samo me jednu noc uhavtili jaki bolovi,i plod izasao napolje.Bila je mal trudnoca to je sves to sam saznala sa obdukcije :(

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Spontani pobačaj
15.12.2015 9:19:56   
Dragić
Jekiki, želim ti svu sreću ovog svijeta. Ne ogu ti savjetovati da ne razmišljaš o svemu što je bilo, da zaboraviš to ti nikako ne mogu savjetovati jer znam da je nemoguće. Samo mogu poželjeti iz sveg srca da uskoro dobiješ svoju bebicu i da ti ona ublaži sve tvoje bolove, da te usreći jer zaslužuješ to.

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Spontani pobačaj
30.12.2015 14:31:29   
Rajcel
Cao svima ....tek sad sam se uclanila i resila da i moju pricu podelim sa vama . Imam 36 god. Trenutno sam trudna u 7 nedelji .imam dva sina od po 15 i 12 god. Pre prvog sina imala sam 6 spontanih pobacaja pre 8ned. Posle rodjenja prvog deteta jos 3 spontana u razmaku od 2.ipo godine pa sam na jedvite jade rodila drugog sina ....prosle godine sam u oci nove godine izgubila jos jedan plod u 12 ned. Al se ne predajemo opet smo pokusali i nakog godinu dana opet sam trudna ...nije sve super plod malo kasni u razvoju al se nadamo najboljem (zelimo jednu princezicu u porodici) drzim fige kako sebi tako i svim buducim majkama koje strahuju za ishod trudnoce .......nadam se da je moja prica nekog bar ohrabrila uvek ima nade i boga samo ako zelite dovoljno jako i trudite se

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Spontani pobačaj
30.12.2015 14:54:09   
choopa choops
Ajme Rajcel user posted image ! Svaka ti čast na pozivtivnosti, od sveg srca ti želim da trudnoća protekne u što boljem redu i da dobiješ tu željenu princezu!user posted image

Da li si radila nekek nalaze? Zašto ti se to dešava zna li se?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Rajcel)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Spontani pobačaj
30.12.2015 14:59:52   
branki*
Rajcel,bas puno spontanihuser posted image zasto tako se desava?
Zelim ti svu srecu sad!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Spontani pobačaj
31.12.2015 12:33:25   
Rajcel
Niko od tadasnjih doktora nije smatrao da treba da uradim bilo kakve testove tim povodom ....sve u smislu desava se svima nisam ni prva ni poslednja . Ovaj sadasnji mi kaze da je problem u slabim pantljikama koje nemogu da zadrze plod kad krene da raste (nekako mi lakse dodje da verujem da je tako nego da sam u bunkeru i neznam nista ) svaki pobacaj sam po sebi je tezak i ostavlja psihicke posledice (strah,depresiju...)i tad je najvaznije da imate podrsku ,prijatelja i rane za utehu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Spontani pobačaj
31.12.2015 12:43:50   
madre
odakle si, rajcel? to je trebalo dooobro ispitati! jesi li ikada radila analize na trombofilije, to je kod ponavljajucih pobacaja obavezna stavka? konsultuj se sa svojim dr i odradi te analize sto pre, s obzirom na to da si ponovo trudna. imas li neku terapiju sada?
a te slabe pantljike kao argument jednog druser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Rajcel)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Spontani pobačaj
31.12.2015 17:04:56   
17 joka
Rejcel, svaka cast na svemu na hrabrosti,strpljenju, volji, svaka cas i Cestitam i iskreno se nadam da ce sad do kraja biti sve dobro user posted image

i molim te odradi imunologiju, urodjene i stecene trombofilije... mora se naci problem

puno sreceuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Spontani pobačaj
22.2.2016 17:44:01   
londres
Pozdrav svima.
Čitala sam vaše postove, i malo mi je lakše kad vidim da toliko žena ima problem kao i ja.
Sada mi treba savet.
Naime, 19.02 mi je na UZ itvrđeno da nema srčane reakcije ploda, na početku 9. nedelje. Tri nedelje pre toga koristila utrogestan. I doktorka mi zakaže pregled, ne kiretažu, samo UZ za četvrtak, 25. 02!
Da li može plod koji je uginuo toliko dugo da bude unutra. Nemam skoro nikakve simptome, povremeno blage grčeve u stomaku i to je to.
Inače mi je prva trudnoća.
Hvala unapred

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Spontani pobačaj
22.2.2016 20:59:12   
branki*
Zao mi je.
Verovatno se ocekuje da telo spontano izbaci plod.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu londres)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Spontani pobačaj
23.2.2016 1:18:32   
choopa choops
londres, kao prvo žao mi je user posted image Ali kao što si i sama imala priliku da vidiš, ima nas dosta sa slicnim iskustvom. Ali dobra vijest je da je u vecini slučajeva kasnije bilo sve u redu i bebice su stigle. Tako da, glavu gore biće bolje user posted image
Što se tiče pitanja, meni je isto u prvoj trudnoći registrovan prestanak rada srca bebe, u 10+nešto nedelji, i odmah su mi radili kiretažu, bez anestezije. Ja sam iz CG, pa nisam sigurna da li je kod nas procedura drugacija, ili su mi to napravili zato jer sam već ležala u bolnici (3 nedelje su pokusavali da spasu trudnocu) ili je pak nešto treće u pitanju. Ne znam. Možda da se raspitaš kod nekog privatnog ginekologa? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Spontani pobačaj
23.2.2016 8:39:31   
Dragić
Londres, kao prvo, jako mi je žao, drži se. Ne mogu ti reći da će biti bolje, jer meni ni dan danas nije bolje, a prošlo je 4 mjeseca. user posted image Najbolja varijanta je da tijelo samo odbaci plod i da se očistiš prirodno, tj. da ne moraš na kiretažu. Ali i ako budeš morala nije to ništa bolno, tako da, nemoj da se plašiš. Radi se pod anestezijom, poslije malo krvariš, ali sve u svemu prođe to. Želim ti uskoro lijepu trudnoću i zdravu bebicu. user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Spontani pobačaj
23.3.2016 5:28:00   
DADA89
zdravooooo! Trudna sam 4 nedelje i tada na pregledu videla se mala mrvica :D i juce na pregledu doktorka nista nije videla:( Pre neki dan sam malkice prokrvarila i to je to...Radila sam Betu pa cemo videti...Zene sta vi mislite?

(odgovor članu nita)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Spontani pobačaj
23.3.2016 7:26:55   
vocicana
Javi kada stigne beta kolika je, verovatno ces morati da je ponovis jos jednom, ukoliko ne prokrvaris jace, ako se to nesto bude pogorsalo, moguce je da je spontani.
Nadam se ipak da ce sve biti ok. Javi kakav je rezultat.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu DADA89)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Spontani pobačaj
23.3.2016 7:50:56   
IvanaSK RR
Dado, rezultati bete ce ti reci sta se desava. Srecno!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Spontani pobačaj
23.3.2016 8:12:30   
nikiteki
Ivana je u pravu beta ce ti tacno reci sta je

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Spontani pobačaj
23.3.2016 9:17:55   
wivern
Dado nije da te plašim ali meni se na oba spontana beta pravilno duplirala, čak i kod prvog gde sam baš obilno krvarila. Za moj slučaj je uvek bio merodavan uz.
Svakako držim palčeve da dr nije dobro videla na uz, i da je mrvica i dalje tu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Spontani pobačaj
23.3.2016 9:21:06   
DADA89
Hvala vam puno na podršci. Nemam nikakve simptome, super se osećam,ali eto videćemo. Danas bi trebalo da saznam rezultat, pa cu vam javiti... Zbunjuje me samo što nisam imala obilno krvarenje...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Spontani pobačaj
23.3.2016 9:23:07   
DADA89
I da, radila mi je i vaginalni pregled ni tu nije ništa videla.

(odgovor članu DADA89)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Spontani pobačaj
23.3.2016 10:33:28   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Dado nije da te plašim ali meni se na oba spontana beta pravilno duplirala, čak i kod prvog gde sam baš obilno krvarila. Za moj slučaj je uvek bio merodavan uz.
Svakako držim palčeve da dr nije dobro videla na uz, i da je mrvica i dalje tu.

Wiv, ja nisam znala da to moze user posted image . Bila sam ubedjena da beta pada ukoliko je spontani.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Spontani pobačaj
23.3.2016 10:38:59   
Trcosava
Wiki je uspevala nekako do 9. nedelj čini mi se, beta se pravilno duplirala, a onda je bio BO.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here