|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brusnica
30.1.2010 9:40:46   
SUPER MAMA
buhla draga ja stavim brusnicu plod da se skuva kao kompot i to popijem.Sada sam cak i Moniki dala tako kuvanu normalno pre toga sam pitala pedijatar i rekla mi je da mogu slobodno jer je veoma zdrava, cak joj pomesam sa pahuljicama.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Brusnica
30.1.2010 9:41:22   
Anoniman
Kandiranu si kupila?

Stavi supenu kašiku brusnice, zali ključalom vodom, poklopi i ostavi da stoji 2 sata. Tako su meni rekli u Zdravoj hrani kada sam kupovala.

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Brusnica
30.1.2010 9:42:44   
buhla
hvala... sad na pijaci imam kupim malo vise... ovih 200gr mi trajalo dan ipo user posted image
kandiranu kupila.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Brusnica
30.1.2010 10:34:15   
Shishica
Zar necemo dobiti od nje vise dobrog ako je pojedemo, a ne prelijemo vrucom vodom? Dobro, nesto tek onda pusti sto treba, ali ne znam za brusnicu....

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Brusnica
8.7.2010 18:35:39   
Mishica 77
Ja je redovno pijem već duže vreme. Zbog E. coli user posted image . Kupujem instant, u kesicama, u Rodiću... celo pakovanje, ima 25 komada pa sam mirna neko vreme.   

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Brusnica
10.5.2011 21:17:26   
moja ciklama
ja volim čaj od Brusnice.
Kupovala sam u apoteci, onu sušenu verziju "Josif Pančić".

Ali danas na pijaci, mi prodavac kaže da kašiku sveže brusnice prelijem vodm i ostavim 12h, pa je onda pijem..kaže da je delotvornijeuser posted image jel ima neko iskustva?

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Brusnica
10.5.2011 22:49:06   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

ja volim čaj od Brusnice.
Kupovala sam u apoteci, onu sušenu verziju "Josif Pančić".

Ali danas na pijaci, mi prodavac kaže da kašiku sveže brusnice prelijem vodm i ostavim 12h, pa je onda pijem..kaže da je delotvornijeuser posted image jel ima neko iskustva?


Ja sam kupovala 'svjeze', ali nekako caj bude previse voden od njih. A opet onaj u kesicama je sve samo ne brusnica user posted image Najbolje da ih jedes svjeze ako mozes user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Brusnica
22.6.2011 21:30:47   
blueeye
Pozdrav svima. Kupila sam za dete sok od brusnice, posto ima e. coli, probala sam ga, kiseo je i blago gorak, rok trajanja mu je u redu pa me zanima da li ukus treba da bude takav?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Brusnica
22.6.2011 21:32:13   
Anoniman
Ne znam. Ja sam kupovala kandirane brusnice u zadravoj hrani, prokuvala, procedila i tako pila. Bilo je... slatko bljutavo.

(odgovor članu blueeye)
  Direktna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here