|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i menstruacija
29.10.2011 18:21:44   
maca821
Mozda si trudna, uradi testic.Sretno:-)))))

(odgovor članu natasa12)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnoća i menstruacija
20.6.2012 18:30:45   
draganal
imam jedno pitanje: dobila sam menstruaciju 10 dana ranije, bez ikakvih simptoma, a inace imam svaki mjesec bolove u stomaku i bole me grudi. imam veoma malo krvarenje i to braon boje. imala sam odnose sa deckom prije vise od mjesec dana i poslije toga sam imala normalno menstruaciju i sada mi se to desilo. zanima me sta je u pitanju

(odgovor članu natasa12)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnoća i menstruacija
20.6.2012 19:02:42   
Olga75
to moze biti i implantacijsko krvarenje , nemam pojma , uradi test i idi kod ginekologa user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu draganal)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnoća i menstruacija
20.6.2012 19:09:07   
17 joka
draganal,uradi test

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnoća i menstruacija
20.6.2012 19:11:08   
17 joka
boze ja pisem a negledam u datum uzasuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnoća i menstruacija
20.6.2012 19:13:59   
Jole84
Pa danas je pisala cura kolko ja vidim user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnoća i menstruacija
28.6.2012 17:50:12   
makicamarkovic
Narode, treba mi odgovor sto hitnije. Mojj verenik i ja vec neko vreme planiramo bebu. Ovog meseca mi je kasnilo 4 dna, onda sam kao dobila, bilo je jednako obilno kao drugih. Puta, ali je trajala samo dan ipo. Od tad nista. Posle prestanka m, ako se tako moze nazvati, izvadila sam krv na betu i bio je negativan. Postoji li ikakva mogucnost da sam trudna?

(odgovor članu natasa12)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnoća i menstruacija
28.6.2012 21:48:25   
vonavoj
beta je najbolji pokazatelj,mada ne mora nista da znaci..moja drugarica je dobijala 4 meseca user posted image
ponovi betu posle 48h...pa ces videti,ako i dalje ne dobijes normalno pravac doktor!

(odgovor članu makicamarkovic)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnoća i menstruacija
4.10.2012 21:30:23   
tanjacicak
caoo..ja imam pitanjce...dobila sam 12 dana ranije i nekkao mi cudno prvi dan mi je malo nesto bilo a drugi malo vise ali drugacije neko uobicajno a ujedno mi je i muka. da li postoji mogucnos da sam trudna?

(odgovor članu _lutkica_)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnoća i menstruacija
5.10.2012 9:33:32   
babby
tanja uvek postoji mogucnost najbolje je da uradis test mada neznam koji ti je dpo.

(odgovor članu tanjacicak)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnoća i menstruacija
9.11.2014 23:39:07   
lesica
Pitanje naše korisnice:


Imam sve simptome trudnoce,muka mi je na odredjenu hranu,imam cestu vrtoglavicu,povecan apetit a i osecam blage pokrete ploda.Imam vec jedno dete pa mi je sve vec poznato ali me zbinilo sto vec zadnja tri meseca redovno dobijam sasvim normalno.evo upravo sam pre neki dan dobila a osecam bebu .Da li takva trudnoca moze biti opasna za plod to me zanima?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnoća i menstruacija
9.11.2014 23:44:23   
choopa choops
Test? Ginekolog? Prvo da se utvrdi jesi li uopšte trudna, pa onda o ostalom...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnoća i menstruacija
9.11.2014 23:48:06   
bubulence
ako se osecaju pokreti ploda onda bi trebalo da je malo veca trudnoca i da se vidi stomak, zar ne?
ako postji bilo kakva sumnja najbolje je odmah otici kod dr.
inace, moja drugarica se porodila pre par meseci, saznala je da je trudna kada je vec presla 30. nedelju... dobijala redovno ali je ona bila pod nekom terapijom pa je m ustvari bila izazivana. sva sreca sa bebom je u savrsenom redu.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnoća i menstruacija
9.11.2014 23:48:56   
Olga75
da , test ,beta , ginekolog
ono mogu biti i pokreti creva , neka naduvanost , svasta nesto


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnoća i menstruacija
9.11.2014 23:54:26   
Sosa Mena
Uradi test ili odo di ginekologa. Ja sam u zadnjoj trudnoci imala menstrucaiju i nisam znala da sam trudna. Ali ta se menstruacija dosta razlikovala od predhodnih. Dosta je oskudnija i krace traje.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnoća i menstruacija
25.12.2015 18:44:51   
Ljub_na_kub
Pozdrav svima. Ovde sam jer sam imala krvarenje četvrti, odnosno peti dan nakon odnosa u kom smo pokušali da začnemo bebca. Poslednju menstruaciju sam imala 21. novembra i po procenama trebalo je da dobijem 19. decembra. Odnose smo imali 13. decembra, a blago i ružičasto krvarenje se javilo 17-og i to samo kad odem u wc. Sledećeg dana se javila tamno crvena krv i 2 poveća sluzava ugruška (ili šta je već). Naredna 2 dana je sve to bilo slabijeg intenziteta (recimo 1 uložak dnevno, ne potpuno natopljen) i crvene boje, da bi se petog dana sve pretvorilo u smeđu sukrvicu. Sve to su ispratili blagi grčevi koji su se javljali pa prestajali. Menstruacija mi inače traje oko 4 dana, osim kad sam prehlađena, tad traje malo duže i ama baš nikad do sad nisam prošla bez tableta za bolove.

E sad, da se odmah ogradim, uradiću test, a i zakazala sam kod ginekologa u ponedeljak.

Takođe, od odnosa nemam apetit, nije da sam ga potpuno izgubila, samo je smanjen nego inače. Nemam više želju za kiselinom, a do tada sam obožavala. Bila sam u stanju da jedem i danju i noću i što je kiselija salata meni je više prijala. Nisu se javili drugi simptomi poput mučnine, povraćanja i nesvestica, ali mi se učinilo da sam par puta osetila vrtoglavicu. Kažem učinilo jer ih nikad nisam imala pa ne znam ni kakav je tačno osećaj. Stalno sam u wc-u, doduše i pijem dosta tečnosti. A i danima imam osećaj kao da mi jajnici plešu, malo jedan pa drugi. user posted image
Postoji mogućnost da sam umislila sve ovo, ali se nadam da nisam. user posted image

Volela bih da znam da li je neko imao slično iskustvo i da mi ulijete nadu da postoji i najmanja šansa da sam u drugom stanju.
Šta mislite, da li se mrvica zakačila ili sam ipak imala menstruaciju? user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnoća i menstruacija
30.12.2015 12:57:18   
Ljub_na_kub
Ništa ovog puta. user posted image

(odgovor članu Ljub_na_kub)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here