|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mider gaće i steznik
21.2.2018 15:57:38   
Sarav
IZVORNA PORUKA: Dragce86

A sme li se nositi neki steznik ( potpora za stomak, sta god..) dok smo u drugom stanju ili ne?

Postoji steznik za trudnice i baš sam pričala sa ginekologom u vezi toga. Naime, drugu trudnoću sam nosila veoma nisko a ostali su mi razmaknuti mišići prednjeg trbušnog zida od prethodne trudnoće. Njegov stav je da nikako ne treba da se nosi pojas u slučaju kao što je moj jer kad daje potporu mišićima "ulenje se" i onda bude još veći problem posle porođaja.
Za druge vrste problema ne znam da li je steznik opcija.

< Poruku je uredio Sarav -- 21.2.2018 15:59:27 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Mider gaće i steznik
21.2.2018 21:10:53   
mama Jo
To je najbolje posavetovati se sa dr... moja sestra je imala isti problem kao Sarav, i na svoju ruku je nosila steznik u drugoj trudnoci, sad ima problema bas

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Mider gaće i steznik
21.2.2018 21:13:02   
Sarav
Zato i kažem, svako ima drugu muku, pa onda najbolje da ginekolog posavetuje.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Mider gaće i steznik
21.2.2018 23:48:15   
Srecko47E
Uzela sam steznik pre neki dan.Sa reklame.Bacene pare al ajde
Povuce stmak a sa strane se raspilavi pa zaplivam u salcicima

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Mider gaće i steznik
21.2.2018 23:54:45   
Dragce86
Hehehehe, nasmeja me Srecko user posted image user posted image Pa bolje i da ne uzimam nista onda, al vidim vec da ce mi u ovoj drugoj trudnoci biti puuno veci stomak. U prvoj ga skoro nisam ni imala. Svi su mi pricali dok sam bila u 9.mesecu kao da sam tek 7.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Mider gaće i steznik
21.2.2018 23:59:19   
Srecko47E
Ja nisam imala stomaka posle porodjaja a sta mi sada bi me znam.Sta bi sa onim da zena koja doji gube kilograme.Zasto me lazu hehe

Koji si mesec?❤

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Mider gaće i steznik
22.2.2018 0:00:26   
Dragce86
Pa sad sam tek 8 nedelja i sitno :D Al vec pocinje da se vidi, sto sa prvom nije bilo ni pomena, maltene do 4.meseca. Ne brine me zaista stomak, ali ne bih volela da popucam od strija :(

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Mider gaće i steznik
22.2.2018 0:04:48   
Srecko47E
Joj sto sime nasmejala sad zeno.E jesi blesava.Kad pre.he he
Skoro mi je neko rekao da kada je decak stomak je vidljiviji a sa druge strane da je u deugoj trudnoci veci stomak.Bapske price svakako.

Mazi Mustelu meni je super bila.Cena je jaca ali traje mesecima jer je stavlja kap mleka

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Mider gaće i steznik
22.2.2018 0:06:21   
Dragce86
E gledali mi u dlan - kazu bice opet cura :D A i druga babska prica - ako dete kaze mama, i drugo ce biti zensko :D A moja naravno rekla MAMA :) Koristila sam u prvoj trudnoci Saljicevu mast i ono Eucerin ulje za tusiranje - nije lose ni ono, al isto je malo skuplje!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Mider gaće i steznik
23.2.2018 0:44:48   
Srecko47E
Sta god da bude,neka je zivo i zdravo.Zato mani se midera i steznika bezi sa ove teme.user posted image
Vrati se za 9 meseci. He he


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Mider gaće i steznik
1.3.2018 12:43:15   
Dora89
Ja sam nosila posle porođaja, ništa specijalno mi nije pomogao, ali je prijao ženama koje su se porodile carskim rezom.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Mider gaće i steznik
21.3.2018 17:53:19   
Misha i Ljisha
Zaboravila sam. Posle porodjaja jel mora da prodje neko vreme da se nosi steznik ili.mogu vec na izlazu iz porodilista. Secam se da mi je prijalo za ledja dok sam ga nosila jer sam ustvari drzala D non stop u rukama pa sam imala dodatnu potporu i lakse mi je bilo. Ali ne mogu da s e setim jesam li ga nosila odmah nalon porodjaja ili sam cekala neko vreme

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Mider gaće i steznik
27.3.2018 14:20:02   
lokicagagica
Ne znam da li sme odmah po izlasku iz porodilista. Ja sam pocela da ga nosim kad je proslo mesec dana od porodjaja. Nosim ga svakodnevno, ali ne bas po citav dan, i ne vidim bas neko poboljsanje. user posted image Ostao mi je mali stomak, ali me nervira strasno.

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Mider gaće i steznik
11.1.2019 16:01:30   
jance
Nosila sam jedan steznik - gace u trudnoci, jako mi je prijao. Posto vec imam bruh - incizionu kilu koja je nastala posle operacije a pre trudnoce je bila premala da se operise, sad bih posle porodjaja ponajvise zbog toga uzela jos jedan. Ta bruh je gore kod zeluca i bas ruzno visi mada se ne povecava i ne boli. Mozda uz dobar steznik tako i ostane.... 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Mider gaće i steznik
11.1.2019 16:07:08   
Maraj
Jance ti zbog te kile i moras da nosis steznik

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Mider gaće i steznik
11.1.2019 16:17:13   
jance
Da. Kontam. Sad samo da skontam koji. Uzela sam jedan iz jedne radnje u NS koja ih vise ne proizvodi a bas su bili strava... da li gace ili onaj obican sto se samo obmota oko stomaka.... 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Mider gaće i steznik
11.1.2019 16:21:40   
Maraj
Pa ne znam...ako ti je isppd zeludca, mozda ti bude ok i onaj koji se samo obmota.
Moja svekrva ima isti problem. Al ona nije htela da nosi. Oslabila joj ta maramica pa joj bas tezi ta kila. Jos ih sada ima 3user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Mider gaće i steznik
21.7.2019 10:32:15   
MimaKos
Ne ada mi.na pamet da to nosim, uzasno.bih se neprijatno osecala


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 343
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here