|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:39:55   
Diabla
Ma krme sam bre, pusti njihuser posted image user posted image user posted image Stalno mi mm govori da sam mrsava, ali njemu fale daske u glavu, ili je corav...

Meni mozda noge jesu mrsavije i ravan mi je donekle stomak, ali mene iritira to sto imam debelu glavu, sto bi nasa Viking reklauser posted image user posted image user posted image Sve u obraze mi ode. Kad sam mrsavija, nekako sam samoj sebi ljepsa u glavu.

174 cm, trenutno 67 kg. Idealno mi je 63 kg.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:40:19   
lenaa
Ja sam se u trudnoci ugojila oko 20 kg mozda i malo vise, iz bolnice izasla sa 14 kg viska i do sada sam smrsala 11,ostalo je jos 3kg viska.Ne smem da drzim ovu dijetu jer dojim pa pokusavam da izbacim veceru ili pojedem samo supu i dobro mi ide, smanjujem kilazu ali polako.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:41:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja sam u srednjoj skoli drzala neku dijetu koja se maltene sastoji samo iz kuvanih jaja...i dobila sam alergiju po rukama user posted image  vodite računa

Ja sam držala ''limun dijetu'' i isterala sebi kamen iz bubregauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:41:29   
Jeca*
diabla duso, pa ti imas moju visinu i moju kilazu user posted image  i ja isto hocu 63kg, a muz i mama mi govore isto sto i tebi tvoji...hahahaha

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:41:59   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Rada T.


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja sam u srednjoj skoli drzala neku dijetu koja se maltene sastoji samo iz kuvanih jaja...i dobila sam alergiju po rukama user posted image  vodite računa

Ja sam držala ''limun dijetu'' i isterala sebi kamen iz bubregauser posted image user posted image user posted image


daj tu limun dijetu da isteram ja moj kamen user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:42:48   
lenaa
Diabla pa to je super kilaza user posted image i ja sam visoka 174, sada imam oko 71 kg a hocu da dodjem na 68 (kao pre trudnoce) a posle cu naravno da tezim ka tome da smrsam do 61 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:47:24   
Diabla
Nerviraju  me kada me tako ubjedjuju, pogotovo mm!!!! Kao ja sam njemmu grozna kad smrsam, previse mi dodju jagodice do izrazaja, sva budem ispijena! Ma ako se ja dobro osjecam, sta njega briga, bitna je unutrasnja ljepotauser posted image user posted image user posted image user posted image

Mjesec dana prije nego sam ostala trudna sam imala 61 kg. Prvi put kada sam ostala trudna sam se vagala i imala 63 kg. E sad, ja bih voljela tih 61 da imam opet, ali 63 kg za sada bi bilo idealno, za mogu glavudzuuser posted image user posted image user posted image

E da, vec sam negdje pisala, da kada sam imala mononukleozu- imala sam 54 kg, e tada ninasta nisam licila.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:55:02   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Rada T.


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja sam u srednjoj skoli drzala neku dijetu koja se maltene sastoji samo iz kuvanih jaja...i dobila sam alergiju po rukama user posted image  vodite računa

Ja sam držala ''limun dijetu'' i isterala sebi kamen iz bubregauser posted image user posted image user posted image


daj tu limun dijetu da isteram ja moj kamen user posted image


oooooo ali to nije zezancija!!! Jako JAAAAAAAAAAAAAAKOOOOOO BOLI!!!

Ne dao Bog nikom takav bol u životuuser posted image user posted image user posted image

limun dijeta je prosta...

prvi dan: 1 linun u 1l vode i popiješ
drugi dan: 2 limuna u 1l vode i popiješ
treći dan: 3 limuna u 1l vode i popiješ
.
.
.
.
.
.
.
.
deveti dan: 9 limuna u 1l vode i popiješ

I onda sve to ponoviš ali kontra od devet prema jedan.

uz tu limunadu bez šećera pije se još i obična voda... koliko možeš.

Ja sam stigla do šestog dana i isterala kamen iz bubrega... to jest krenuo je kamen veličine pšeničnog zrna... i posle četiri dana je bio napolju pila sam Baktrim na svaka 4 sata protiv bolova i Pipem antibiotik. I pivouser posted image mlakouser posted image ali sam prestala sa limun dijetom čim je kamen krenuo.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 13:57:29   
Diabla
Eeee Rado, prosla i ja, i to u trudnoci! Sto kazes, ne daj Boze!!!! Tako sam i dosla na forum! Izasla iz bolnice i otvorila temu. Zamalo sam bebu izgubilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 14:50:55   
tijana86
Drage moje meni je danas 2 dan nijete i uspeva mi . Nisam previse gladna ! Ali kriza stigne uvece! Bitno je da ja izdrzim ! Svim dijetasicama pozdrav od mene!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 14:52:43   
Anoniman
Ja gori bol nisam osetilauser posted image user posted image user posted image

ali ajde da ne idemo off temeuser posted image

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 14:55:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: tijana86

Drage moje meni je danas 2 dan nijete i uspeva mi . Nisam previse gladna ! Ali kriza stigne uvece! Bitno je da ja izdrzim ! Svim dijetasicama pozdrav od mene!

user posted image user posted image user posted image
nova reč za Vujaklijuuser posted image

(odgovor članu tijana86)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 14:59:48   
tijana86
Sto se smejes ? user posted image Tu rec sam procitala na nekom od foruma , koji se isto ticu mrsavljenja! Nisam ja to izmislila!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 15:00:32   
tijana86
Sto si tuzna Rado ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 15:03:01   
Diabla
Tijana, mislim da se nije tebi smijala, nego samoj rijeci, rijec je prava forumskauser posted image kao sto se i mi zovemo ringerajuse, ringerajkeuser posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 15:09:07   
tijana86
Ma ok ! Nema problema ! Ne ljutim se ja zbog takvih gluposti!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 16:01:23   
Olga75
ne znam kako vi ali ja vec gledam da li je vreme za veceru user posted image ko ce izdrzati do dorucka user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 16:06:21   
lanajelena
Sad me terate da i ja krenem sa ovom djetom user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 16:11:44   
indy_25
IZVORNA PORUKA: olga75

ne znam kako vi ali ja vec gledam da li je vreme za veceru user posted image ko ce izdrzati do dorucka user posted image


Olga tako ti je prva tri dana kasnije ces se naviknuti samo pij puno vode to ce da te zasiti i polako jedi zvaci po jedan zalogaj dugoooo.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 19:57:12   
gagana83
Joj zene,svaka vam cast kako smete da drzite ovakve dijete.Ja se ne bih usudila da budem na tako rigoroznoj dijeti,ne zato sto mislim da je ne bih izdrzala,vec se brinem da ne ostavi posledice na zdravljeuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Bolnička dijeta
11.1.2011 20:01:03   
Ana RR
Gagana, možda se zato i zove BOLNIČKA dijeta, posle nje si samo za bolnicu user posted image (daleko bilo).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Bolnička dijeta
11.1.2011 20:02:25   
Olga75
ovo je ihaj namirnica , nekada su po bolnicama koristili nultu dijetu , karencu user posted image pa ko ziv ko mrsav posle nje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Bolnička dijeta
11.1.2011 20:03:12   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 20:12:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: tijana86

Sto se smejes ? user posted image Tu rec sam procitala na nekom od foruma , koji se isto ticu mrsavljenja! Nisam ja to izmislila!


Taman posla da se smejem tebi... eto reče ti Diabla čemu se smejemuser posted image u suštini ništa strašno!user posted image

(odgovor članu tijana86)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 20:52:22   
Verus
Ju! Ova limun dijeta je nadam se samo za takve muke-isterivanje kamena, nadam se da niko to ne radi jer mu je "dosadno"...

Ja ne mogu te dijete ljudi moji.  Pre cu crknuti od vezbanja nego gladovati.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

У којој мери верујете свом гинекологу?
пеперутка16

Да ли верујете свом/једном гинекологу или мислите да вам је потребно мишљење другог, евентуално стручњака?

Нимало. (0%)

Довољно. (0%)

Верујем само себи. (0%)

Не верујем никоме. (33%)

Ја му потпуно верујем. (67%)


Ukupan broj glasova: 3

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here