|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 23:15:30   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1

Mislim da je ovo bas teska dijeta



da se demantujem user posted image

Danas je drugi dan i nisam gladna. Ipak sam se odlucila za ovu dijetu, lakse mi je kada znam da nisam sama a sada vas ima bas mnogo, i nadam se da cemo izdrzati user posted image
Mozda mi je nije tesko zato sto sam postila ceo post i organizam mi je navikao na laganu hranu. Probala sam da treniram ali slabo mi ide a imam dosta kila viska pa cu probati ovako.
Citala sam sta ste pisale sto se tice zdravlja i sto posto ste u pravu ali mislim da 15 dana ne moze da naskodi, sigurno bi naskodilo kada bi se ovako hranila 3 meseca. A krvna slika mi je extra ne moze biti bolja, zdrava i jaka zena user posted image
Ne jedem ovoliko jaja to mi je bas mnogo.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 23:18:41   
indy_25
Ja kad sam prvi put vidjela jelovnik ove dijete mislila sam da ja to necu moci nikako jer jaja ne jedem bas cesto ni meso a i nekako mi je bilo malo kolicinski . vec kad sam profurala tri prva dana nekako sam se navikla nije mi se ni trazilo da jedem ni puno a ni nesto drugo.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 23:34:49   
dijana1*
Kada sam procitala nisam mogla da verujem da od ovoga moze da se zivi user posted image

ziv se covek na sve navikne user posted image

juce sam stala na vagu i imam 69 user posted image izgubila sam oko 2-3 kg tokom posta, stacu na vagu za 13 dana pa cemo da vidimo cudo user posted image
Iskreno kada bih dosla na 64-65 bila bih sretna, pa posle opet da dodjem na svojih 60.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 23:37:17   
indy_25
Dijana to u prva dva do tri dana je samo voda izasla iz tebe a kasnije ce i salo da se topi.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 23:42:15   
Brana
ja bih posle 3 dana ove dijete umrla od gladi user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 23:42:28   
dijana1*
2-3 kg sam izgubila za mesec ipo dana, postila sam ceo post i juce kada sam stala na vagu videla sam da imam 69. hocu da znam tacno koliko sam skinula za 15 dana.
Staro pravilo 5-6 dana skoro pa nista ne izgubis a posle toga samo se topis.
Nisam ljubitelj dijeta ceo zivot sam nesto trenirala, sport, sport i samo sport, a sada imam bebu i jos radim i ne mogu da treniram, mogu rekreativno ali to nije dovoljno da bih izgubila kilograme.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 23:51:03   
tijana86
Taman posla da se smejem tebi... eto reče ti Diabla čemu se smejem u suštini ništa strašno!
Duso moja pa ja se malo salim!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 23:53:31   
indy_25
Tijana kako ide dijeta osjetis li da si malo laksa. Kakvo je stanje sa muzem jel ista bolje?

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 23:54:41   
tijana86
Ej zena ja izdrzah i danas ! Koliko da se nadam da skinem za tih 15 dana ? I definitivno mi je najteze uvece, pojela bih i samu sebe! Jer se ja nisam ugojila od vazduha vec od 3 parceta debelih hleba za sve obroke ! E tijana tijana user posted image Kako sam ja nekada izgledala ! eeeeeee preava user posted image A vec duze vreme izbegavam ogledalo jer sam kao user posted image user posted image user posted image user posted image . Kako je odvratno kada se zena zapusti ! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 23:57:01   
tijana86
Indy drag , sve je isto! Nista se ne menja, ali kroz salu ili mozda kroz zbilju kazem : Bude li se promenio kad smrsam , auuuuuuuu kako cu slatko da kazem PA PA ! Za sada u kg ne osecam nikakvu promenu! user posted image

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2011 23:57:43   
indy_25
Pa mozda ces da izgubis oko 8 kg a mozda i vise ako bas imas puno viska jer ako imas puno vise brze kile idu dole.

Bas mi je zao sto si u takvoj situaciji da mogu sad bi te kod sebe dovukla user posted image

< Poruku je uredio indy_25 -- 11.1.2011 23:59:04 >

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:02:01   
IVA 11
Indy draga, ja imam oko 6 kg da skinem, trudnicki kg sa stomaka koji nikako da odu. Da nije ovo mnogo jaja i narandzi? Ajde mi napisi koliko dana drzis ovu dijetu i koliko obroka imas, posto vidim da si jako zadovoljna?

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:05:15   
indy_25
Iva sve ti pise na pocetku stranice da se ne ponavljam. Drzis je 15 dana u prosjeku gubis 8 kg neko manje neko vise. Imas tri obroka koji nisu bas veliki a pogotovo dorucak i djeta je dosadna i jednolicna ali uspjesna. Meni se iskreno sve ovo zgadilo sto sam jela u dijeti tako da nisam vise narancu ni okusila poslije dijete takodje ni jaja ni meso jer to ionako i ne volim ponekad pojedem pilece meso.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:08:06   
IVA 11
Ok, hvala! Meni su jedino slatkisi problem, posto ja jedino jedem pilece meso i ribu, povrce i voce, rizu i tako to, jedem laganu hranu otkad znam za sebe, ali potreba za cokoladom kod mene stvarno nije normalna!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:09:48   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: tijana86

Za sada u kg ne osecam nikakvu promenu! user posted image


Tijana jos je rano, tek je prslo 2 dana. Videces za 3-4 dana kako ces se lepse osecati.
Sretno user posted image

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:10:48   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: IVA 11

ali potreba za cokoladom kod mene stvarno nije normalna!



isto user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:12:01   
tijana86
Moj visak je veliki oko 30kg, nadam se da cu ga skinuti ubrzo , mada od toga nema nista milim sto se brzine tice

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:12:40   
IVA 11
To mi je stvarno postalo bzvz, odavno sam zavisna od slatkisa, ali nikad kao sad, uvece uz komp. user posted image Dobro, dobila sam, kazu da je tad veca potreba za slatkim!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:15:44   
indy_25
I ako skines 8 kg za ovih 15 dana vjeruj mi da ce da se vidi pa onda polako poslije dijete manje jedi pa onda opet nakon pauze jos jedan krug od 15 dana i eto za nekih 3-4 mjeseca ces izgubiti tih 30 kg sto je relativno brzo. Ja sam za 1 mjesec izgubila 10 pa pravila pauzu od nekoliko mjeseci pa onda na ovu djetu bila i izgubila 8 kg. Kad spojim to sve izgubila sam 18 kg za mjesec i po  s tim sto sam imala pauzu od par mjeseci izmedju un dijete i ove bolnicke..

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:15:49   
dijana1*
Iva ja volim samo kremasto pa tako kupim jafu od milke i eurpkrem pa mazem preko jafe user posted image
Nemoj molim te da pisem sta volim slatko i da se prisecam, imam jos 13 dana kazne user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:18:59   
IVA 11
Ja volim sve od Milke izuzev cokolade i jafe sa vocem, vise volim sa ljesnikom, keksom. No aj sad. Ja cu vala od ujutro da pocnem ovo, malo je bzvz ovoliko jaja, ne vjerujem da cu ovoliko jesti, a volim jaja, ali ne 3 na dan. user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:23:47   
liliana
Kad vidim naziv dijete-meni se život smuči; Ja sam 6 meseci u trudnoči bila u BG u bolnici i ovo me tako asocira na bolničku hranu!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:26:36   
IVA 11
Eh prijo, prijo, i mene, zato se posle nje smrsa, taman kao u pojedine bolnice kod nas!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:26:56   
dijana1*
Liliana nemoj da nas podsecas na naziv mozda ima gadljivih a treba da se jede user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 0:28:01   
indy_25
A ona se jos zove i narancina ili dvopek dijeta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here