|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:23:35   
indy_25
Diala ja isto uvijek treniram poslije dijete ja ne treniram kad sam na dijeti.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:24:25   
indy_25
IZVORNA PORUKA: JMPM

Diabla,divan moto user posted image
Kad postanemo mackasticne macke jos bolje nego sto jesmo...pih,ima da se okrecu za nama i da se uclanjuju muski na forum user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:31:35   
Diabla
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja imam tacno 66 kg. Cudno, imala sam 67 kg prekjuce.user posted image user posted image user posted image user posted image Ali slabo i jedem zbog prehlade.

Bas sam se sada motivisala. Eeee da mi je samo 63 kg...  pa cu lako do 61 doci...


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:33:45   
Olga75
Diabla , kako uspevas na biciklu od drugara
Moje dete je juce tako sletelo sa trake da je mene bolelo , nema sanse od nje da vezbam , kad pocnem trbusnjake , ona skoci na meme i vice : djiiiihaaaa


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:33:46   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Diabla

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja imam tacno 66 kg. Cudno, imala sam 67 kg prekjuce.user posted image user posted image user posted image user posted image Ali slabo i jedem zbog prehlade.

Bas sam se sada motivisala. Eeee da mi je samo 63 kg...  pa cu lako do 61 doci...

user posted image  Nikad nam nije dosta user posted image !I ja sam sebi posle porodjaja govorila da mi treba mojih 58 od pre trudnoce,a sad nisam ni time zadovljna,hocu jos manje user posted image !Necu bas 49,tad sam bila bas premrsava user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:35:11   
Olga75
Kad sam imala 25 gocina imala sam 47 kila a sad 70 , kako koza moze da se rastegli cudo jednouser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:38:02   
JMPM
Meni se jadna nije teglila nego pucala,moracu kupaci da trazim iz jednog dela,da mi pokrije liniju preko pupka sto ide.Tu sam haos ispucala user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:38:59   
Olga75
kad se koza lepo osunca nece se strije videti , pobelece i smanjice seuser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:41:44   
indy_25
IZVORNA PORUKA: JMPM

Meni se jadna nije teglila nego pucala,moracu kupaci da trazim iz jednog dela,da mi pokrije liniju preko pupka sto ide.Tu sam haos ispucala user posted image


I ja imam strije po donjem dijelu stomaka JMPM strije ce ti se skupiti a sto kaze Olga kad se suncas manje se vide.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:43:30   
JMPM
Odlicno user posted image  hvala drageeeee user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:54:12   
Diabla
47 Olga i 49 JMPM???? Kukuuuuu, ja sam mislila da samo oni i Ausvica su imali toliko. Pa koliko ste visoke?

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:57:18   
JMPM
Ja sam 165 user posted image . I sa tih 49 kh sam stvarno bila premrsava.50 i koji kg mi je extra.A 60 mi je vec puno user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:57:25   
indy_25
Ja sam bas puno mrsava kad imam 51 kg a visoka sam odnosno mala sam 1 m i zelja da porastem, salim se visoka sam 1 i 63. tada mi izvire sve kosti rebra i kukovi i koljena. A ja bi volila da dodjem do 53 tada cu biti savrsena.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 11:07:59   
dijana1*
samo da vas pozdravim user posted image
upravo sam doruckovala user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 11:12:31   
Olga75
Diabla , ja sam 160 cm , onda sam bila devojka i pazila na liniju a saaad user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 11:16:37   
JMPM
Ja ispadoh i visoka user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 11:51:05   
Trbica
3 dan, zgresila sam zene sinoc, pojela sam krem bananicu i kusnula kasicicu eurokrema!!! Treba da dobijem i nisam uspela da se suzdrzim!!! Nije opravdanje ali... polovinu filma sam gledala misleci o njoj, kako je mekana, slatka... Idem puno na wc zbog ovih tableta i hiperaktivna sam od njih. Jedva sam zaspala sinoc. Odlicno se osecam, stomak mi je splasnuo zbog lagane hrane. Ja se gojim bas bezveze, samo u predelu stomaka. Nemam vagu, kupicu cm. on mi je nekako merodavniji pa cu da stavim ovde svoje mere. Probacu i neke fotke, tipa nekad i sad da postavim. Bas mi je milo sto nas je puno na dijeti. To me bas motivise!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 11:55:18   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: olga75

Kad sam imala 25 gocina imala sam 47 kila a sad 70 , kako koza moze da se rastegli cudo jednouser posted image
user posted image  e jesam se nasmejala...
I ja muku mučim sa kg... Niska sam 162cm i trenutno imam 62kg, prava sam user posted image . Nema šanse da smršam dok dojim... Nemam šta da obučem user posted image ...
HOĆU NAZAD MOJ STOMAK I SISE!!!

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 11:56:09   
indy_25
Trbice nemoj vise da grijesis samo se sjeti kako ces biti zgodna kad smrsas odoli ima nekako. Super i ja cu staviti slike od sad i poslije kad zavrsim mada sam stavljala vec u temi mrsajmo zajedno sad sam jos mrsavija malo nego od tada. 

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 11:58:36   
JMPM
Jutros sam u dorucku popila solju caja (a to mi je inace svako jutro ritual) i do sada sam popila litru vode...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 11:59:13   
IVA 11
Evo Podrum dajem ti ja moje grudi! user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 11:59:40   
JMPM
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Evo Podrum dajem ti ja moje grudi! user posted image
Jel ima neko za mene malo user posted image ?

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 11:59:40   
indy_25
Super JMPM samo vodes sto vise a i cajevi mogu bez secera.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 12:00:06   
JMPM
Cajeve inace pijem bez secera user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 12:00:11   
Anoniman
Žene, želim vam da istrajete i uspete!!!

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here