|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 9:36:11   
Jeca*
bolje da propadne nego da jos dodatno trosim pare na novu garderobu jer ne mogu da udjem u sadasnju user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 9:42:59   
mihi
Evo i ja, već sam pojela 1 dvopek, pomarandžu i kafu.user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 9:44:44   
indy_25
Ma ima da sve budemo manekenke kako smo pocele user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 9:51:31   
Olga75
Evo i mene , dan drugi
sinoc sam legla da spavam u pola deset samo da ne bih uletela u frizider. Od jutros sam pojela narandzu i sad me ubi gorusica , doduse pijem vec drugu kafu user posted image
U principu nisam gladna nego mi se jede iz navike user posted image
Sva sreca pa radim i nemam vremena da razmisljam sta bih fino pojela user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 9:52:24   
JMPM
Meni je drugi daaaaaaan,super se osecaaaaaaaam.Jutros sam stala na vagu i shvatila da nemam 62 kg kao neki dan nego 60 user posted image user posted image user posted image .Tako daaaa...sto kaze Diabla jos malo do svarsenstva user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 9:58:10   
indy_25
JMPM super to ti je prvo voda izlazi a kasnije ce i salo nego jel imas digitalnu vagu? Ja imam i vagam se svako jutro gola ko od majke rodjena kad sam na dijeti i gubim dnevno od 300 nekad - 700 gr.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:00:33   
JMPM
Nemam digitalnu user posted image ,ali ima crtice na kojima mogu da vidim otprilike izmedju kg.Makar da vidim da nekoliko ode dole user posted image !Bas mi fino,ne fali mi nista,tako su socne ove narandzeeeeee user posted image !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:00:58   
indy_25
Nego nisam napisala pocela sam dijetu sa 58,600 pa cemo da vidimo dalje.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:02:31   
JMPM
Ja sam se lujka setila jutros da treba da se izmerim da znam tacno.Bila sam ubedjena da imam 62kg a jutros 60.Nemoguce mi je da je otislo 2kg za jedan dan user posted image Verovatno sam u tim danima dok se nisam merila pre pocetka dijete izgubila kile.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:04:39   
Olga75
ja se nisam merila vec mesec dana user posted image   , moracu danas , makar okvirno da znam koliko gubim user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:05:02   
Diabla
A moze li se dvopek izbaciti? Ja hleb slabo i jedem, nemam potrebu za njim. I mogu li se prepoloviti obroci, recimo jedno jaje, ili jedan paradajiz? Odvratni su mi oni hibridniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:05:21   
JMPM
Izmeri se Olga,bas da se pratimo,isti dan smo pocele user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:06:46   
indy_25
IZVORNA PORUKA: JMPM

Ja sam se lujka setila jutros da treba da se izmerim da znam tacno.Bila sam ubedjena da imam 62kg a jutros 60.Nemoguce mi je da je otislo 2kg za jedan dan user posted image Verovatno sam u tim danima dok se nisam merila pre pocetka dijete izgubila kile.


Moguce je da ti je otisla kila jedna ja sam u prvih 5 dana izgubila 3 kg u drugi 3kg i u trecih 2 kg. Mozda si tu jednu prije izgubila.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:06:56   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Diabla

A moze li se dvopek izbaciti? Ja hleb slabo i jedem, nemam potrebu za njim. I mogu li se prepoloviti obroci, recimo jedno jaje, ili jedan paradajiz? Odvratni su mi oni hibridniuser posted image user posted image user posted image
Ja paradajz nikako ni ne jedem,ne volim ga bas,samo u sezoni.Pa videcemo kako ide,ne verujem da to moze puno da promeni...

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:07:50   
JMPM
IZVORNA PORUKA: indy_25

IZVORNA PORUKA: JMPM

Ja sam se lujka setila jutros da treba da se izmerim da znam tacno.Bila sam ubedjena da imam 62kg a jutros 60.Nemoguce mi je da je otislo 2kg za jedan dan user posted image Verovatno sam u tim danima dok se nisam merila pre pocetka dijete izgubila kile.


Moguce je da ti je otisla kila jedna ja sam u prvih 5 dana izgubila 3 kg u drugi 3kg i u trecih 2 kg. Mozda si tu jednu prije izgubila.
Tako i ja mislim user posted image .Kako god,obradovala sam se kad sam videla okruglo 60 user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:08:07   
zoća
od frižidera može da se dobije upala sinusa zato vodimo računa ženeeeeeeeeeeuser posted image user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:08:20   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Diabla

A moze li se dvopek izbaciti? Ja hleb slabo i jedem, nemam potrebu za njim. I mogu li se prepoloviti obroci, recimo jedno jaje, ili jedan paradajiz? Odvratni su mi oni hibridniuser posted image user posted image user posted image


Nemoj da ga izbacujes jer pise da tako treba grickaj ga pomalo .Ja nekad ne bi pojela cijeli obrok nego pola jer vise nisam mogla tako puno da jedem.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:10:43   
indy_25
Ako bas nesto ne volite zamijenite sa necim slicnim nadjite tabelicu kalorija i zamijenite ja sam umjesto naranci pojedem jednu mandarinu nekako su mi one sladje ili iscjedim sok od narance. Paradajiz volim tako da mi to nije bio prolem ali sam citala drugi su ga jeli iz konzerve ma sigurno se moze necim drugim zamjeniti. A isto umjesto narance moze i grejp ali ga ja ne volim.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:12:47   
madre
tako ste se lepo udruzileuser posted image prosto da covek pozeli da vam se pridruzi... ali jos uvek nemam dovoljno volje ( a ni potrebe ), ali mozda za koji dan, kada budem videla kako dobro napredujeteuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:15:19   
indy_25
Meni je isto lakse ovako na forumu kad nas je vise  hvala bogu sada vas ima ovdje na rr prije sam isla na neke forume samo da dobijem podrsku od drugih user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:17:54   
JMPM
Meni je mnogo lakse kada bilo sta u zivotu prolazim sa nekim user posted image !Sreca pa smo se ovde nasle nas nekoliko sa istim problemom i sa istom jakom voljom pa da bodrimo jedna drugu user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:20:43   
zoća
JMPM baš sam pomislila na to i ti si napisala.Srećno i zajedno do uspehauser posted image user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:22:02   
Diabla
Idem se sad gola skinuti i vidjeti koliko imam kg tacno. Ne znam za vas, ali ja i dalje treniram. ispisala sam se iz teretane, jer nema efekta. tek kad smrsam cu se opet upisati, ovako imam sobno biciklo i trbusnjake cu raditi. Neka nas moto glasi: ZAJEDNO DO SAVRSENSTVA! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:23:06   
Olga75
dijete se najlakse  drze u drustvu , moje iskustvo. Izmerila sam se , i pala u nescest , imam kila ko jedna pristojna mangulica user posted image   70 , znaci da treba da skinem bar 10 da bih iole pristojno izgledala.
JMPM , ajde odmah da se  dobovorimo , nakon ovog kruga , mesec dana pauze pa drugi , da se tetka lepo stese user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: BOLNICKA DIJETA
12.1.2011 10:23:29   
JMPM
Diabla,divan moto user posted image
Kad postanemo mackasticne macke jos bolje nego sto jesmo...pih,ima da se okrecu za nama i da se uclanjuju muski na forum user posted image user posted image user posted image
Olga,ne mora ni mesec dana nego 2 nedelje user posted image .Videcemo kako ce nam ici,pa nastavljamo dalje.Tri put'' ura za naaaaaas user posted image user posted image user posted image  user posted image

< Poruku je uredio JMPM -- 12.1.2011 10:25:15 >

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here