|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2011
30.1.2011 14:14:33   
LillyT
A neki hotel tamo? Ja nisam za varijantu aprtmana, ne želim da mislim o hrani i higijeni. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Letovanje 2011
30.1.2011 14:17:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Citala sam malo na nekim forumima o putovanjima o toj vili,uglavnom je hvale,ali kazu da higijena nije bas na zavidnom nivou,tj. da za 10 dana boravka samo jednom ciste i menjaju posteljinu
A to mi je najbitnije.
Da li ima sopstveni parking?




kad je u pitanju boravak u vilama, ako idete preko agencije treba obavezno da ih pitate, jer to koliko puta ce cistiti zavisi od dogovora agencije i vlasnika vile, a obicno jeste samo jednom u 10 dana. cesce ciscenje znaci i vece troskove.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Letovanje 2011
30.1.2011 14:22:34   
gagana83
Ranije sam uvek birala hotele,dok Una nije dosla na svet.Sad samo iz jednog razloga ne bih hotel.
Lakse mi je  nosim kasice odavde za dete nego da tamo razmisljam kakva je hrana u restoranu i da molim poslugu da mi miksaju meso za nju.Trebam negde i da joj ugrejem mleko.
Ja joj i dalje neke stvari miksam,teletinu i ribu jedino tako pojede.Mozda ce se do tad stvari promeniti ali opet ne bih da je hranim po restoranima.Mozda sam zaludjenik sto se tice njene ishrane,ali eto.
Jedino dolazi u obzir neki aparthotel,ali verujem da su oni u Grckoj papreno skupi,ako ih ima uopste.
Kad bi nasli neki smestaj kao prosle godine sto je bio,bilo bi fenomenalno.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Letovanje 2011
30.1.2011 14:24:58   
gagana83
IZVORNA PORUKA: ksena

IZVORNA PORUKA: gagana83

Citala sam malo na nekim forumima o putovanjima o toj vili,uglavnom je hvale,ali kazu da higijena nije bas na zavidnom nivou,tj. da za 10 dana boravka samo jednom ciste i menjaju posteljinu
A to mi je najbitnije.
Da li ima sopstveni parking?




kad je u pitanju boravak u vilama, ako idete preko agencije treba obavezno da ih pitate, jer to koliko puta ce cistiti zavisi od dogovora agencije i vlasnika vile, a obicno jeste samo jednom u 10 dana. cesce ciscenje znaci i vece troskove.

Ne mora da znaci.
Mi smo prosle godine boravili u jednoj vili na Zakintosu,preko Kontikija i cistili su svakodnevno.
Mada vila jeste bila malo skuplja.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Letovanje 2011
30.1.2011 14:33:11   
Shishica

IZVORNA PORUKA: gagana83

Razmislicu o ovoj vili.
Cujem da je u Pargi i inace problem sa parkiranjem,retko koja vila ima parking.
Koliko je blizu plaze,je l ima nekih uzvisenja na putu do plaze i centra?

Ma ja ne volim  nista da radim kad odem na odmoruser posted image
Prosle godine nam je smestaj bio odlican,svakog dana su cistili sobe i izbacivali smece a posteljinu su menjali na svaka 2 dana.Cak su znali ponekad i sudove da mi operuuser posted image




Retko gde to rade..svaki dan user posted image A ja ni ne volim to.. ali dobro svako ima svoje navike i tttttt...
Zavisi na koju plazu ides, ali nekako ti je sve tu..mala je Parga.. i svugde su ti uzvisenja!! Svugde! Ali ja sam tamo bila sa veeelikom vodenom cistom na jajniku sto je bolelo strasno, ali proslo me je i sve vreme sam setala i nije mi bilo tesko jer je diiivno, ulice su uzane pa sa stepenicama, pune radnjica prelepih..imas tvrdjavu sa koje je pogled... uh.. i to malo ostrvce do kog dodjes plivajuci ili cak hodajuci (ima jedan deo gde je plice donde pa ako si vislja mozes i da hodas).. i tako svasta....

Imas od plaze koja je za decu do plaze koja je za sport... Mnogo lepih kuca, cveca, .. i tako.. jedino tamo ne preporucujem picu.. bljak.. mi smo je jeli i ona je nas.. kao djon..

I u Pefkohoriju i u Pargi bili smo cascavani od strane konobara user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Letovanje 2011
30.1.2011 14:34:20   
LillyT
Gagana, prošle godine smo se mi švrćkali po Sitoniji i bili smo u par hotela da pitamo za smeštaj (u fazonu, hajde da vidimo cene). Uvek su bile dve cene, jedna sa računom i druga bez računa (mnogo povoljnija) i uopšte nisu toliko paprene bile. Mi smo imali prošle godine neko čudo gde smo Lari grejali vodu za pahuljice. Bila je jedna familija sa starijom bebom, oni su kupili šerpicu, imali rešo i i kada su hteli, samo zbrčkaju nešto za malu i ciao ili su joj tamo kupovali kašice.
Naravno, ima sve svoje prednosti, ali ja ne volim da radim, pa stalno gledam da me služe user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Letovanje 2011
30.1.2011 14:36:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83


Ne mora da znaci.
Mi smo prosle godine boravili u jednoj vili na Zakintosu,preko Kontikija i cistili su svakodnevno.
Mada vila jeste bila malo skuplja.



pa upravo to kazem - zavisi od dogovora agencije i vlasnika.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Letovanje 2011
30.1.2011 14:37:41   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: ksena

IZVORNA PORUKA: gagana83

Citala sam malo na nekim forumima o putovanjima o toj vili,uglavnom je hvale,ali kazu da higijena nije bas na zavidnom nivou,tj. da za 10 dana boravka samo jednom ciste i menjaju posteljinu
A to mi je najbitnije.
Da li ima sopstveni parking?




kad je u pitanju boravak u vilama, ako idete preko agencije treba obavezno da ih pitate, jer to koliko puta ce cistiti zavisi od dogovora agencije i vlasnika vile, a obicno jeste samo jednom u 10 dana. cesce ciscenje znaci i vece troskove.

Ne mora da znaci.
Mi smo prosle godine boravili u jednoj vili na Zakintosu,preko Kontikija i cistili su svakodnevno.
Mada vila jeste bila malo skuplja.



I na Krfu su u apart/hotelu gde smo bili čistili svakodnevno user posted image

svaki dan menjali posteljinu i peškire........a nije bilo skupo, čak naprotiv (već sam pisala)


< Poruku je uredio dunja RR -- 30.1.2011 14:38:43 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Letovanje 2011
30.1.2011 14:39:08   
Shishica
Gagana hotel i apartman...imas nesto ovako KLIK u Pefkohoriju..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Letovanje 2011
30.1.2011 14:53:42   
Anoniman
mislim da ste se sve uhvatile za onaj moj deo u kom sam napisala da cesce ciscenje obicno znaci i vece troskove, a to nije bila poenta moje price, nego to kad se ide preko agencije da se treba raspitati o svemu, i ako je bitno koliko puta ciste - onda to i pitati. samo to...a da su troskovi veci za gazde - jesu, pogotovo ako placaju cistacicu, a ne cisti recimo zena sama. radila sam jedno leto u hotelu, i posto se agencija sa gazdama dogovorila da se cisti jednom nedeljno (tj, na svakih 5 dana) kad su neki gosti trazili cesce, receno im je da moze, ali moraju posebno da plate.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Letovanje 2011
31.1.2011 13:43:11   
gagana83
Nasla sam nesto zanimljivo na sajtu ove agencije sto je Shishi postavila.
Hotel je i ima apartmana,za 4 osobe 129 e dnevno,nocenje sa doruckom,ako sam dobro rastumacila ovaj cenovnikuser posted image
Deluje mi fino.

KLIK

Mene samo brine kako cu sa detetom po tim silnim uzbrdicama, nizbrdicama i stepenicama.Da li uopste ima potrebe da nosim kolica?user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Letovanje 2011
7.2.2011 23:02:32   
majathegreat
Mi rezervisali na Tasosu kod sad već prijatelja Janisa. Ovo će nam biti treći put kod njega, ali prvi put sa bebuškom. Inače mesto je malo, nema ništa osim divne plažice i restorančića tu na plaži. Ležaljke i suncobrani uz kaficu odnosno pivce, ma milina. Inače plaža je odlična za klince, jer je plićak dugačak, a takođe i za ronjenje jer to i mm i ja volimo. Gleda na zapad, tako da je zalazak sunca predivan. A apartmani su fantastični i bukvalno preko puta plaže. Spremaju ih svaki dan i sve je novo i uredno. Zato im je i cena extra. Idemo dvadeset dana od 12.06.-02.07. i košta dvokrevetan apartman 585eur, ali vredi. Putujemo kolima, tako jedino volim.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 9:49:09   
*Alexx*
I need help!
Nikad nisam letovala u Grčkoj, i sada hoćemo da idemo kolima, u junu, da put ne bude predugačak, da nema mnogo zezanja, da nije mnogo brdovito, da nije skroz pusto (znači, da ima neki supermarket u blizini) i u apartman. Ne bismo u Paraliju, to sigurno znam.
Nešto mi se dopao Tasos. Koliko se putuje do tamo? U koji deo Tasosa? Limenas, Liemenaria, Skala Potamnia...?? Šta je više prilagođeno malom detetu, a da nije potpuni smor? user posted image
Ili mislite da je neki drugi deo Grčke bolji? Ili je sve to po principu - moraš da odeš da bi probao?



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:19:56   
pepeljuga
alexx,
stvar je ukusa ali ja licno obozavam halkidiki. par godina je bio bas izvikan pa je vrvelo od srba i pretvorilo se u....paraliju koju pominjes user posted image
elem, zavisi od mesta, ali meni je vecina ''izvikanih'' mesta na kasandri odlicna, a i zadnjih godina je ekspanzija ostrva i jonskog dela grcke, pa mi se cini da je na halkidikiju manja guzva nego ranije. ja sam ranijih godina, gde god da odem, uvek ostavljala bar deset dana za halkidiki (uglavnom hanioti), ali sada ne mogu zbog posla user posted image
put kolima nije naporan, ima nekoliko mesta sa svim mogucim sadrzajima, ima mnoooogo divnih plaza i, sve u svemu, idealno je za porodicni odmor.
sto se tice tasosa, nisam bila, a i ja ga razmatram, pa ako neko ko je bio moze da nam napise iz prve ruke, bilo bi super! cula sam da su plaze prelepe ali da je ovako smor user posted image (ne mislim na ludi nocni zivot, ipak idemo sa bebom user posted image , nego uopste, da nema bog zna sta da se vidi)


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:26:25   
*Alexx*
Pa ja svakako ne bih išla na ostrva, možda sledeće godine, kad isprobamo Grčku. Pritom, tu ne mislim na Tasos i Krf, to mi spada u kontinentalni deo user posted image Olimpijsku regiju ne bih, Halkidiki mi zvuči zanimljivo. Nekako, kad saberem i oduzmem, ili će biti Halkidiki ili Tasos user posted image Nema još ponuda, samo je Sabra izbacila aramžmane.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:27:36   
*Alexx*
Čekamo Majathegreat, ona kaže da je "redovna" na Tasosu user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:35:12   
majathegreat
Tasos je varijanta da tamo obavezno imaš neki prevoz. Ako idete kolima super. Mi smo iz ns-a krenuli oko 17h, a stigli ujutru oko 7h sa sve trajektom, ali bili smo ipak solo. Sad će biti više pauza i samim tim duži put. Put je odličan, nikakva brda i planine. Na Tasosu nikako ne prepurucujem te gradice Limenas i Limenaria jer su plaže nikakve. Možda najpre mislim da beše Potos jer tamo je lepa i plaža i puno zabave, ali po mom ukusu jedno ovako malo mesto je odlično kao Scala Sotiros. Takve plaže su za decu najlepše, a uveče svakako u autić pa obilazite gradiće. Tasos je predivan, samo malo treba proskitati nikako se vezati za neki grad. Ustvari meni su ti gradovi baš fuj i kad čujem da je neko bio tamo i rekao za Tasos da je gadno, taj stvarno nije malo prošvrćkao. Nema nikakve industrije, samo koze i masline. Prepuno četinara, nigde ne miriše tako dobro kao na Tasosu, a plaže za svačiji ukus. Od peskovitih belih mislim da je Makrijamos (taj pesak se ne lepi za noge, a uređena plaža fantazija), stena, šljunka, talasa ma fantazija. Ako duva vetar sa jedne strane ostrva začas pređete na drugu i tako. Samo obavezno treba istraživati malo.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:37:43   
majathegreat
Imam puno fotografija, pa mogu vam napraviti neki mali putopis i dati preporuke, ako ste zainteresovani, samo mi treba malko vremena, pa uveče kad sednem.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:38:42   
pepeljuga
to istrazivanje meni vazi za svaki odmor, naravno da je dosadno ako se celo letovanje ne pomeris sa jednog mesta, ne znam jedino u kojoj meri ce to biti izvodljivo sa bebom ali videcemo user posted image
mislim da su moji prijatelji bas bili u potosu koji si pomenula, moracu da proverim i - da, bili su isti utisci, ok je ako se malo svrckas po ostrvu.


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:39:56   
Ana RR
Tasos je jako lep, ja sam bila u Limenariji i uvek bi ponovo izabrala nju nego neko drugo mesto. Potos nikako jer je užasan smor.  Prelepe su plaže, ima svega, naša vila je bila na 50m od supermarketa. Ja sam bila 2007. godine, sa drugaricama i putovale smo busem i uuužaaaasno dugo smo putovale, skoro 20 sati user posted image

Bila sam i u Haniotiju i nisam oduševljena, plaže mi se nisu dopale, mnogo čistije je bilo u Pefkohoriju.

Lefkada je baš ostavila utisak na mene ali to vam preporučujem kad Andrej malo poraste user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 8.2.2011 10:41:02 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:41:59   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: majathegreat
Nema nikakve industrije, samo koze i masline. Prepuno četinara, nigde ne miriše tako dobro kao na Tasosu, a plaže za svačiji ukus. Od peskovitih belih mislim da je Makrijamos (taj pesak se ne lepi za noge, a uređena plaža fantazija), stena, šljunka, talasa ma fantazija. Ako duva vetar sa jedne strane ostrva začas pređete na drugu i tako. Samo obavezno treba istraživati malo.


Slažem se user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:44:08   
majathegreat
Ok, eto Ani se recimo sviđa Limenarija. Da budem iskrena ne sećam se tamo baš plaže kakva je, ali znam da je to već gradić i urbanije. Ja više volim ustvari neku divljinu, ali to naravno ove godine neće biti jer smo sa detetom, ali onda neke plažice gde nije gužva, a imaš sve uslove za dete..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:45:41   
Didy
Ja sam bila na Tasosu 2008. I to baš u Skali Sotiros. Preporučila bih je svima sa malom decom. Mirno je i plaža je blizu gde god da ste smešteni, tj. gde god da je vila. A mislim da je smeštaj tamo i najjeftiniji. Halkidiki je džungla za Tasos, čak i za velike gradove. Potos nije po mom ukusu, liči mi na Budvu, puno kafića i restorana i tezgi, plaža krcata. Dovoljno je da odete jedno veče da prošetate i to je to.
Ja sam tad bila u 6. mesecu trudnoće, pa su mi prijali mir i tišina, poluprazna plaža i zelenilo Tasosa. Bogat je izvorima i voda se može piti iz česme, klima je prijatna, noći nisu pretople jer je šumovito.
Putuje se nekih sat vremena duže nego do Halkidikija, što u poređenju sa dužinom puta nije neka razlika, a ugođaj je mnogo bolji.
Dobra je varijanta ako idete autom, ali i ako idete autobusom, obavezno iznajmite auto na nekoliko dana, stvarno ima šta da se vidi.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:47:35   
Ana RR
Mi smo išli na neku plažu malo izvan Limenarije, nisam sigurna kako se zove ali nešto poput Metalia.. prelep beli pesak i samo jedan divan kafić malo iznad plaže. Nikad nije bilo gužve a udaljeno je nekih pola sata pešaka od Limenarije.
Obišli smo gomilu plaža, ja se više i ne sećam ni gde su ni kako se zovu, ali Tasos kao ostrvo je zaista prelep!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:48:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: majathegreat

Imam puno fotografija, pa mogu vam napraviti neki mali putopis i dati preporuke, ako ste zainteresovani, samo mi treba malko vremena, pa uveče kad sednem.

Moze ako ti nije tesko , i mene zanima user posted image

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here