|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:52:12   
Didy

IZVORNA PORUKA: majathegreat

Imam puno fotografija, pa mogu vam napraviti neki mali putopis i dati preporuke, ako ste zainteresovani, samo mi treba malko vremena, pa uveče kad sednem.


Ja mogu dopuniti. Obišli smo celo ostrvo, zavirili u svaki kutak, bili svakog dana na nekom drugom mestu, čak išli i u unutrašnjosti ostrva... Isto imam slike sa raznih plaža i sećam se svega kao da sam juče bila. Obećali smo sebi da ćemo jednom ponoviti sa decom letovanje na Tasosu, jer je stvarno izmišljeno za to.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:57:36   
*Alexx*
Uh, divnooo!!! Meni se Tasos definitivno sve više dopada! user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 10:59:31   
Ana RR
Alexx, imaš kod mene na FB par slika sa Tasosa (sad vidim da sam bila 2006. a ne 2007.) mogu staviti još da pogledaš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 11:17:41   
majathegreat
Sad pre nego što odem u šenju samo da dodam nešto čisto da steknete utisak o mom ukusu. Bila sam na puno mesta u Grčkoj na kojima više nikad neću letovati. To obuhvata ceo halkidiki sva tri prsta, celo područje oko paralije kao i zakintos. Da li je bilo presudno društvo, loš prevoz ili apartmani svejedno više neću ponavljati letovanja tamo. E da i na halkidikiju je bilo dobro neki porto karas pored neomarmarasa gde je džoging staza za goste nekih luksuznih hotela i gde je zabranjeno kupanje i boravak tamo, ali smo se mi naravno nekako našli tamo. Na Zakintos bi otisla samo ako bi me neko teleportovao odmah na one uvale na zapadnoj strani i to samo na jedan dan ronjenja i to je to.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 13:34:52   
dunja RR
joj Alexx, obišla sam celu Grčku (kontinentalni deo), ali Krf po meni nema ama baš ništa slično sa tim kontinentalnim delom (koji me nije fascinirao); pre svega što je on kombinacija Grčke i Venecijanske kulture, mislim da je skroz jedinstven, ali baš drugačiji od kontinentalnog dela.
Da ne pričam o plažama i moru, Jonsko more mnogo više volim od Egejskog, skroz mi je egzotičnije.

Jedino gde nisam bila, što se tiče kontinentalnog dela Grčke, je Peloponez, na kome se nalazi jedno mesto koje me toliko privlači, kažu da je nestvarno lepo a tako nepoznato - Nafplia

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Pa ja svakako ne bih išla na ostrva, možda sledeće godine, kad isprobamo Grčku. Pritom, tu ne mislim na

Olimpijsku regiju ne bih, Halkidiki mi zvuči zanimljivo. Nekako, kad saberem i oduzmem, ili će biti Halkidiki ili Tasos user posted image Nema još ponuda, samo je Sabra izbacila aramžmane.



< Poruku je uredio dunja RR -- 8.2.2011 13:38:22 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 13:38:15   
*Alexx*
Pošto je plan da idemo u drugoj polovini juna, da li je toplije na Tasosu ili Krfu? Ili nema nikakve veze? I da li se pre stiže do Krfa ili Tasosa (automobilom)?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 13:40:08   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Pošto je plan da idemo u drugoj polovini juna, da li je toplije na Tasosu ili Krfu? Ili nema nikakve veze? I da li se pre stiže do Krfa ili Tasosa (automobilom)?



Rekla bih do Tasosa user posted image Sad gledam GOogle Earth. Ooo, geografijo moja!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 13:43:06   
dunja RR
ja bih rekla da je topliji Tassos (jer je nekako ušuškan, Krf je na otvorenom moru skroz) i da se pre stiže kolima na Tassos.....

mada zbunilo me što Ana malopre reče da su putovali 20sati (busom) do Tassosa, nama je trebalo 16 do Krfa (busom)

Vidi mapu, Tassos deluje mnogo bliže:

user posted image

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Pošto je plan da idemo u drugoj polovini juna, da li je toplije na Tasosu ili Krfu? Ili nema nikakve veze? I da li se pre stiže do Krfa ili Tasosa (automobilom)?



< Poruku je uredio dunja RR -- 8.2.2011 13:44:35 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 13:48:29   
dunja RR

a i Egejsko more je generalno toplije od Jonskog; Jonsko se meša sa Sredozemnim koje hladnije, ali opet....Jonsko je daleko lepše, Egejsko nema onu nestvarnu zelenu boju....pa sad ko šta voli....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 14:47:15   
Jele

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Pošto je plan da idemo u drugoj polovini juna, da li je toplije na Tasosu ili Krfu? Ili nema nikakve veze? I da li se pre stiže do Krfa ili Tasosa (automobilom)?



Mi smo na obe destinacije išli u prvoj polovini juna. Na Tasosu je tada bilo ujutru i uveče svežije prvih par dana, kasnije već toplo, isto važi i za temp mora. Na Krfu je more bilo mnogo hladnije, ali su dani i noći bili topli, isto tako što si bliži sredini juna, sve je toplije. Mnogo je bliži Tasos, mada se i na Krf sad brzo stiže jer je završen autopit Egnatia Odos do Igumenitse. Vožnja trajektom je kraća i jeftinija do Tasosa. A što se lepote tiče, ni ne poredim ih na taj način jer su različite kategorije. Po meni je Krf diiivaan, ima prelep stari grad sa divnom arhitekturom, bogatom istorijom, itd. Tasos mi je lep za opušten odmor sa decom. Krf mi nije da na njega idem sa malom decom, više mi je za avanturizam. Tasos ima i peščane plaže sa hladom, jeftiniji smeštaj i tako, ja mislim da ćemo tamo sa klincima ako dozvole finansije. A Krf će nas sačekati kada porastu. user posted image Nadam se da sam bar malo pomogla.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 14:49:55   
Didy

IZVORNA PORUKA: dunja RR


mada zbunilo me što Ana malopre reče da su putovali 20sati (busom) do Tassosa, nama je trebalo 16 do Krfa (busom)




Draga, ja sam jednom putovala do Herceg Novog 20 sati autobusom, tako da to i nije baš neki reper.
Do Tasosa treba nekih 12 sati vožnje bez pauze. Mi smo krenuli u 19 h uveče i pravili smo baš često pauze, pošto sam ja bila trudna, a i odspavali smo u autu u Makedoniji 2 sata. Stigli smo oko 11h na Tasos.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 14:50:11   
*Alexx*
Jele, jesi pomogla - definitivno idemo na Tasos user posted image Sledeći korak - biranje aranžmana, kad izbace.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 14:53:37   
Didy

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Jele, jesi pomogla - definitivno idemo na Tasos user posted image Sledeći korak - biranje aranžmana, kad izbace.


Je l' planirate autom?


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 14:54:23   
Jele

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Jele, jesi pomogla - definitivno idemo na Tasos user posted image Sledeći korak - biranje aranžmana, kad izbace.


svašta nešto napisah i onda nestade text... Uglavnom, žuri sa izborom, sve najbolje uvek odmah plane. Kad je sajam turizma, tamo imaš i popuste...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 14:58:21   
*Alexx*
Autom, svakako. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 14:59:51   
Jele
alexx imaš pp

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 15:15:15   
Jele
Recimo, mi smo prošle godine išli na Istru u septembru. Divno mesto, loše vreme, šljunkovite plaže.... Nije bilo baš za Uroša, nisam ga mogla pustiti da trčkara, kada se saplitao o ono kamenje, znači sledeći put peščana plaža sa prirodnim hladom, blizu smeštaja. U studiju mi treba klima i ok kuhinjica, njemu posebno kuvam, pa još i miksam sve, ali dobro. Bitno mi je i da studio bude na prizemlju i ima dvorište sa hladom da ga mogu pustiti napolje... Eto to ja tražim user posted image , tačnije već sam našla ali mi je skuuupoooo user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 15:22:32   
*Alexx*
Jele, daj taj link gde si našla, da vidim user posted image Isto tražimo user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 15:25:10   
Jele
Hoću, treba da ga nađem, pa ću staviti. To nije preko agencije

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 15:28:23   
*Alexx*
Ja se nešto plašim da idem na blef - samo zato što em prvi put idemo u Grčku, em idemo sa malim detetom. Da smo nas dvoje, ne bih razmišljala - zaputila bih se, pa kud koji mili moji user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 15:28:30   
Snelle
MM i ja smo 2009. godine letovali na Tasosu. Definitivno je No.1 destinacija za porodicu sa detetom/decom. Za mene će Tasos uvek imati posebno mesto u srcu, ali ne zbog predivne prirode, divnih plaža, ljubaznih Grka.....već zbog moje Lane user posted image user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 15:32:02   
Didy

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Autom, svakako. user posted image

Svakako će vam trebati i manje od 12 sati, pošto nama treba sat i po do Beograda.
Moj ti je predlog Skala Sotiros. Ima divnu plažu na kojoj nikad nije gužva, ima dva restorana na plaži, dve prodavnice, jednu pekaru, dva kafića i ništa ti više ne treba. Na pola puta ti je između Limenasa i Potosa ako se poželiš gužve, za 15-20 minuta autom si na obe destinacije. I ima jedna divna plaža Pahis beach udaljena nekih 10 km prema Limenasu. U hladu borova, auto u hladu parkiran bukvalno na oku. Raj na zemlji. Mi smo tamo bili više puta, nekako nam je baš prijala ta plaža...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 15:34:03   
Snelle
Jel možemo na ovoj temi da postavimo fotke Tasosa, da vide ženice šta je lepota (naravno na fotografijama nema mene i mm, pure nature user posted image )?

< Poruku je uredio Snelle -- 8.2.2011 15:35:31 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 15:37:26   
*Alexx*
Fotografije sa putovanja

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Letovanje 2011
8.2.2011 15:40:30   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Pošto je plan da idemo u drugoj polovini juna, da li je toplije na Tasosu ili Krfu? Ili nema nikakve veze? I da li se pre stiže do Krfa ili Tasosa (automobilom)?



Rekla bih do Tasosa user posted image Sad gledam GOogle Earth. Ooo, geografijo moja!



Alexx,vidi ovde KLIK

Ukucaj mesto polaska i mesto u kom planirate da idete i dace ti tacnu kilometrazu i vreme putovanja.
Mozes da izaberes najkraci,najbrzi put,najekonomicniji...

< Poruku je uredio gagana83 -- 8.2.2011 15:46:06 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here