|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2011
21.2.2011 19:30:56   
pepeljuga
ja sam bila nekoliko puta u haniotiju, uvek mi je bilo suuuper user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Letovanje 2011
21.2.2011 19:36:37   
New Mom
Mi smo konačno prelomili i uplatili.user posted image
Ništa od Tenerifa, nemam srca da bebi maltretiram presedanjem 2 aviona.
Idemo na Krit, mesto Pafon (jugozapadni deo ostrva -> KLIK), 10.jula, 15 noćenja, polupansion, studio (bilo mi bitno da ima kuhinju). Pošto smo sad uplatili, imamo popust 20 posto (taman za avio-karte).
Jedva čekam!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Letovanje 2011
21.2.2011 19:43:00   
New Mom
IZVORNA PORUKA: isidora88

mm i ja planiramo u julu(tad mm ima godisnji) da vodimo mateju na more u crnu goru,jos ne znamo gde.
ne znam cime da putujemo jer nemamo kola a hocu da nosim kolica,naravno trebace mi suncobran i ostali prtljag
ne znam da li treba i autosediste da nosim user posted image
kako ste spremali kasice i ostalu hranu bebi,kada ste isli na plazu,koliko dugo beba sme da bude u vodi?
ako ima neka tema bas o ovome prebacite me tamo user posted image

Gde u CG?
Šta spakovati za more?
Prvi put sa bebom
Možda ti nešto pomogne.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Letovanje 2011
21.2.2011 19:54:14   
Ana RR
New Mom, preko koje agencije ste uplatili? Baš mi lepo izgleda.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Letovanje 2011
21.2.2011 19:58:32   
New Mom
 
Prvo, ja sam debil napisala Krit, a treba Kipar.user posted image user posted image
Pošto idemo individualno, preko Travel House, tj. D-Toura. Svi imaju opcije za 10-11 dana, a mi smo hteli bar 14.
Inače, znam da agencija Kalodoukas radi Grčka ostrva i Kipar. Bili smo preko njih pre 2 godine na Kritu (Retimno). Rade i individualne i paket aranžmane.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Letovanje 2011
21.2.2011 19:59:57   
Ana RR
Pa ja čitam na wikipediji i vidim da nešto ne štima ali ne kapiram user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Letovanje 2011
21.2.2011 20:03:28   
New Mom
Očigledno sam još pod utiskom.user posted image
A evo za Retimno -> klik

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Letovanje 2011
21.2.2011 20:06:57   
Ana RR
Divno user posted image

ja bih ponovo na Lefkadu, pošto smo se letos posle samo tri dana morali vratiti za Beograd, i praktično ništa nismo ni videli. Ali ove godine preskačemo letovanje, imamo gomilu drugih planova.


< Poruku je uredio Ana RR -- 21.2.2011 20:10:00 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Letovanje 2011
21.2.2011 20:10:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: ksena

Mi razmisljamo da na leto (u avgustu kad mm ima godisnji) odemo u Barselonu (mm pominje i Berlin) u sopstvenoj reziji. Da li je neko imao iskustva?


ovde imaš puno zanimljivih predloga i iskustava ljudi koji si putovali solo u Barsu, pogledaj:

BARSELONA





HVALA user posted image  istrazicu malo taj sajt user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Letovanje 2011
21.2.2011 22:55:39   
ica82
IZVORNA PORUKA: dunja RR

ja definitivno glasam za last minute!

gledam ponude sada - first minute, za Krf recimo (Kassiopi), 3 x je skuplje sada nego last minute; tako je bilo i kada sam išla pre 1.5 god.; mm i ja platili 140 eura po osobi (last minute), a ostali u busu po 250 eura po osobi first minute, i još su bili srećni misleći da su super prošli; kada sam im pokazala svoj račun - šok; neki od njih su čak dobili baš loš smeštaj, mi smo najmanje platili a dobili apart/hotel, extra sa prelepim bazenom, apsurd ali tako je.

prošle godine isto se ponovilo u Španiji, čekala sam do zadnjeg momenta, platili najmanje, dobili najbolji hotel i u Italiji i u Španiji, u Francuskoj je bio otprilike isti, samo je naš bio bliži centru Kana; pre par godina isto pravilo ponovilo se i u Egiptu, doduše tada smo svi bili u istom hotelu; mm i ja platili 250 eura po osobi-specijalna ponuda (nisu je nazvali last minute ali eto opet nešto kao specijalno, a first minute nije bila jer sam u julu uplatila za septembar, kada je najlepše u Egiptu); znači mi smo tada platili 250 eura po osobi, 7 dana Hurgada + 4 dana Kairo, par u sobi do nas, sve isto - po osobi 450 eura first minute;

tako da....mene taj first minute videti neće, čekam ja svojih minut do 12user posted image


Isti slucaj, uvek me je last minute izasao jeftinije nego first minute, za koji mislim da je cista navlakusa agencija da bi unapred prodali aranzmane. U nasoj zemlji se agencije trude svim silama da sabotiraju taj last minute, u svakoj kazu da je sve skoro rasprodato i da ga nece biti, a onda na jednom iskoce super ponude :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Letovanje 2011
21.2.2011 23:37:46   
marince1
IZVORNA PORUKA: viking RR

Baš sam sad gledala na sajtu Victory Travela, izbacili su aranžmane, nije mnogo čini mi se...


koliko to nije mnogo?
Jel im neko neki predlog za all incluziv,npr Turska?
Moj kum je zapeo da idemo u Egipat,meno je to u ovom trenutku morbidno user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Letovanje 2011
21.2.2011 23:46:47   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: viking RR

Baš sam sad gledala na sajtu Victory Travela, izbacili su aranžmane, nije mnogo čini mi se...


koliko to nije mnogo?
Jel im neko neki predlog za all incluziv,npr Turska?
Moj kum je zapeo da idemo u Egipat,meno je to u ovom trenutku morbidno user posted image



sada jeste, mada ko zna šta će biti do leta; iskreno ja mislim da ga treba izbeći ove godine......

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Letovanje 2011
22.2.2011 9:13:27   
marince1
I ja,pogotovu sa malim detetom.

Dunja,Viking hajde mi posaljite neki link za to mesto na peloponezu koje hvalite,bas ste me zaintrigirale user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Letovanje 2011
22.2.2011 10:00:40   
Jele

IZVORNA PORUKA: New Mom

Očigledno sam još pod utiskom.user posted image
A evo za Retimno -> klik


Mmmm, Krit, moja neostvarena želja.... Al' ček ček da deca porastu i Crete, here I come user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Letovanje 2011
22.2.2011 10:05:46   
Jele

IZVORNA PORUKA: ribizla

Ubedila sam svog dragog da nam beba nije suvise mala za kampovanje , idemo pravac -- jug Italije  user posted image Mozda u Avgustu , tad imamo najmanje posla , a ici cemo kao i svake godine po Srbiji i nasim lepim jezerima i planinama .
To ce biti nase leto user posted image


Nismo do sada još kampovali, a razmišljam i o tome.... Ribizla, kako je kampovati sa detetom, ako ste već bili?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Letovanje 2011
22.2.2011 10:35:31   
Anoniman
Jele bili smo sa Akijem , doduse on nije bio bas beba kad smo prvi put kampovali ali je bio mali , kampovanje je meni predivno moj dragi je pored mene zavoleo a Andrej samo to i hoce i tome se najvise raduje user posted image Bili smo svugde , ne idemo bas u kampove , ne prija mi ta guzva i `miris` ,imamo svu opremu za dete a sada cemo nabaviti i za bebu user posted image Nosimo veliki sator sa dve sobe , debele duseke za spavanje posto uglavnom idemo leti  pa ne nosimo vrece,uglavnom smo po nekim kafanama na klopi ali ponesemo i resetku za rostilj , ako idemo na neku vodu nosimo i stapove za pecanje user posted image I naravno brdo stvari koje svi nosimo na putovanja ..
Kampovanje je moja ljubav user posted image Pitaj sta te zanima mogla bih da piskaram gluposti do sutra user posted image  

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Letovanje 2011
22.2.2011 10:39:47   
mala83
IZVORNA PORUKA: ksena

Mi razmisljamo da na leto (u avgustu kad mm ima godisnji) odemo u Barselonu (mm pominje i Berlin) u sopstvenoj reziji. Da li je neko imao iskustva?


ksendzi ja sam pre jedno sedam godina bila u Barsi kod drugarice mesec dana i bilo mi je super, a ove godine idem sa muzem na dve nedelje kod iste drugarice, e sad ne mogu da ti kazem koliko kosta smestaj posto mi odsedamo kod nje, ali mi smo vec kupili karte za leto i platili smo ih, direktno iz Beograda do Barse, 150e sa sve taksama (po osobi)...
dunja ti je dala dobar link, stvarno  ima bas puno informacija koje su friskije od onda kad sam ja bila user posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Letovanje 2011
22.2.2011 10:41:59   
mihi
Ja sam rezervisala za mene i mm Barcelona 2 maj 5 dana DC travel 299 evra avionom, mislim da je ta cena bila za uplate do 15 . 02. , lep je i hotel gledala sam na netu. U Barcelonu sam zaljubljena bila sam 2007 ali bez mm a sada idemo zajedno da proslavimo godišnjicu braka (15)user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Letovanje 2011
22.2.2011 10:50:03   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: marince

I ja,pogotovu sa malim detetom.

Dunja,Viking hajde mi posaljite neki link za to mesto na peloponezu koje hvalite,bas ste me zaintrigirale user posted image



marince nisam sigurna da je i Viking mislila na Nafplio, ali možda grešim...

Elem rekla sam da Peloponez naše agencije jako retko rade, tako da ako razmišljaš o nekoj solo varijanti (mada nisam sigurna - ideš sa detetom) pogledaj ovde, naći ćeš puno informacija; gde odsesti, koje su cene, da li je dobro ići sa decom itd; ako nisi bila u Atini ona je blizu pa se može obići, ali kažem nisam sigurna koliko je ova varijanta dobra za put sa malim detetom, ovo je nešto zaista neobično, prelepo, baš onako avanturistički, ti razmisli, pogledaj:

NAFPLIO

PELOPONEZ

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Letovanje 2011
22.2.2011 16:47:15   
marince1
Hvala Dunja.
I ja sam cesto svojevremeno bila na tom forumu.
Ali sad nemogu da ga otvorim user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Letovanje 2011
22.2.2011 16:47:44   
viking
Marinče, nisam ja, ja ti o tome ništa ne znam, ali lepo što ti se priviđam user posted image  

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Letovanje 2011
22.2.2011 20:02:57   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: marince

Hvala Dunja.
I ja sam cesto svojevremeno bila na tom forumu.
Ali sad nemogu da ga otvorim user posted image



možda ti se trenutno nešto blokiralo, meni radi ok:)

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Letovanje 2011
22.2.2011 22:07:51   
marince1
IZVORNA PORUKA: viking RR

Baš sam sad gledala na sajtu Victory Travela, izbacili su aranžmane, nije mnogo čini mi se...


hocu svoj deo neces me prevariti user posted image
na ovo sam mislila


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Letovanje 2011
22.2.2011 22:13:52   
Jele

IZVORNA PORUKA: ribizla

Jele bili smo sa Akijem , doduse on nije bio bas beba kad smo prvi put kampovali ali je bio mali , kampovanje je meni predivno moj dragi je pored mene zavoleo a Andrej samo to i hoce i tome se najvise raduje user posted image Bili smo svugde , ne idemo bas u kampove , ne prija mi ta guzva i `miris` ,imamo svu opremu za dete a sada cemo nabaviti i za bebu user posted image Nosimo veliki sator sa dve sobe , debele duseke za spavanje posto uglavnom idemo leti  pa ne nosimo vrece,uglavnom smo po nekim kafanama na klopi ali ponesemo i resetku za rostilj , ako idemo na neku vodu nosimo i stapove za pecanje user posted image I naravno brdo stvari koje svi nosimo na putovanja ..
Kampovanje je moja ljubav user posted image Pitaj sta te zanima mogla bih da piskaram gluposti do sutra user posted image  


Uh, pa baš dobro zvuči user posted image A kako kupanje, toalet i to, idete do nekog kampa pa tamo, kakva je higijena? Mi smo letos bili na Istri i tamo obilazili neke kampove i stvarno su čisti i uredni, WC se blistao, ali opet ne znam da li bih pustila dete tamo gde njih 100 prođe, ne znam, fobična sam što se higijene tiče... Kako ste vi to rešavali?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Letovanje 2011
24.2.2011 10:22:53   
viking
E, vidite što je ovo cool, nisam ni znala da postoji HOTEL ZA DECU

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here