|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i snovi
8.10.2009 9:09:36   
marince1
ja sam preksinoc sanjalada mog dr vara zena user posted image user posted image user posted image
Sta sve trudnjaci ne padne na pamet user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnoća i snovi
8.10.2009 12:12:03   
Shishica
Ja sanjala bebu.. Maala je bila i tako ruzna i crnjomanjasta user posted image To mi je u glavi posto kazu i za mene i za muza da smo bili ruzne bebe.. I beba je kakila, plakala i ispovracala me.. Mislim stvarno.. Uzas..

A pre neki dan sanjam da se poradjam i sve ok sem sto sam se sva pocepala (a od toga me najvise strah)...

Prvih par nedelja sam sanjala sve neke seksi scene i budila se sa orgazmom user posted image user posted image user posted image Nikad u zivotu mi se to nije desavalo!

Znaci snovi u trudnoci... Strasno...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnoća i snovi
9.10.2009 11:56:06   
Anck Su Nmaun
Ja sam oduvek imala snove lude i kao stvorene za scenario za filmove.... valjda imam ludu mastu ili sta vec.... nekad se cak i iznerviram kad ga zaboravim a znam da je bio dobar...

A od kad sam saznala da sam trudna ( inace jaaako lose spavam, pogotovo ujutru).. par puta sam imala  neke  user posted image sexy snove user posted image ...  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnoća i snovi
27.10.2009 9:09:01   
Markovicka
Moj trudni mm sanjao da nasa bebolina voli da jede lisce. Kaze, guram ja kolica a ona, onako okata, malo malo pa zgrabi neki list usput, ja joj prvo oduzimao a posle kad je pocela jako da vristi, pustio sam je da jede!!!!!!!!!! Nije se ni rodila vec je poceo da joj popusta, ajme meniuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnoća i snovi
5.11.2009 10:11:40   
LillyT
Opet sam imala jedan od onih snova, bezala sam od nekih mafijasa. Bila sam sa burazerom u Pozarevcu (ono je vise licilo na neki morski pejzaz, ali dobro) i bili smo u nekom hotelu, kao imamo sastanak sa potencijalnim klijentima ?!? Ja sam izasla na cas, i nasla se dole sa nekim mafijasima (koji su dosli zbog nas), a sa druge starne je dosao i placeni ubica (opet je isao u nas apartman). Da ne davim, uspela sam da se izvucem i pobegnem, a brata osatvim (jer ne jure njega, nego mene) i mislim da je i neka moja drugarica bila gore. E onda sam trcala, duuugooo preko nekih brda i tu se sastanem sa momkom (ne znam otkud on u toj prici), pa smo otisli u selo (drugo selo od Pozarevca, u prvom zive Bugari?!?!) i tamo se sakrili. Dogovorili smo se sa nekim mestanima da radimo kod njih za nadnicu i onda smo videli da nas traze ovi iz Pozarevca (cak su angaazovali i helikopter/avioni ne secam se) i tu sam se negde probudila. U snu je bilo sve jako detaljno, mogla bih sada knjigu o tome.
Evo, glava mi puca, cele noci me je razbijala.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnoća i snovi
5.11.2009 10:14:45   
Anoniman
šta sve mozak može da iskonstruiše, užas!

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnoća i snovi
5.11.2009 10:16:55   
Anoniman
Ja sam moj san od sinotj zaboravila...al znam da je bilo burno....josh sam se i popreko probudila u krevetu...a to mi se nije desilo 15 godina user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnoća i snovi
5.11.2009 10:18:19   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

šta sve mozak može da iskonstruiše, užas!


O detaljima nisam ni pisala, sta da ti kazem, oni su bili ti koji su ucinili san totalno bolesnim. Bilo je tu i nekih pobacaja dece (ma bolje da cutim)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnoća i snovi
5.11.2009 10:20:43   
Trcosava
lilly manje filmova!!! user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnoća i snovi
5.11.2009 10:27:06   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Trcosava

lilly manje filmova!!! user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image



Moguce je da sam neke detalje pokupila iz filma, ali sam primetila da kada vise citam i gledam filmove (ma koliko bolesni bili) lepse spavam user posted image user posted image user posted image Znam da glupo zvuci, ali je tako.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnoća i snovi
5.11.2009 10:29:22   
Trcosava
fala Bogu meni su snovi prestali... imala sam i ja neke totalno lude,ne znam da li sam pisala, ali su bili totalno ludi user posted image user posted image user posted image user posted image (tipa neki zid od cigli, a umesto maltera neka ''tečnost'' koja curi, a ja trčim po nekom prašnjavom putu i bežim od ogromnih paukova i buba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnoća i snovi
5.11.2009 14:02:15   
Tara
Ja nista nisam sanjala , ali mene je moja mama sanjala kako sam trudna i imam blizance,
i stvarno sam zatrudnela user posted image Vestica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnoća i snovi
6.11.2009 11:10:06   
Nensi*
Ja skoro svaku noc sanjam sex (i budi me orgazam),jer nam je dr zabranila do daljnjeg zbog kontrakcija user posted image A bas sam se uzelela user posted image Nadam se da necu morati ovako celu trudnocu user posted image

A nocas sam sanjala da sam bila na UZ i da su mi rekli da nosim decka....

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnoća i snovi
6.11.2009 14:50:01   
LillyT
IZVORNA PORUKA: nensi27

Ja skoro svaku noc sanjam sex (i budi me orgazam),jer nam je dr zabranila do daljnjeg zbog kontrakcija user posted image A bas sam se uzelela user posted image Nadam se da necu morati ovako celu trudnocu user posted image

A nocas sam sanjala da sam bila na UZ i da su mi rekli da nosim decka....


Citala sam da je sanjanje sexa u trudnoci cesta pojava (meni se par puta dogodilo), a nema veze s tima da li ga imas ili nemas.  Takodje, vec sam par puta sanjala da nosim decaka (jednom sam sanjala i porodjaj), ali za nekih 10 dana cemo znati sta je dragi dao X ili Y

Nocas sam sanjala putovanja, verovatno zbog najave da ce ukinuti vize 19.12. user posted image i vec sam smislila gomilu planova, samo da nam stigne auto.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnoća i snovi
6.12.2009 0:08:54   
Anoniman
Nocas sam sanjala bas bez veze san. POgotovu ako se on poveze sa mojim dugogodisnjim tinejdzerskim strahom da cu umreti na porodjaju...

Moja mama, koja je kao mama one Darme iz "Darma i Greg" smatra da sam ja verovatno u nekom od proslih zivota umrla na porodjaju i da imam taj strah i dalje...

Sada kad sam trudna nemam vise taj trip ali slusajte san:

Kao rodila se moja devojcica (secam se i izgleda: kratka a kovrdzava plava kosa, prcast nos...oci kao mackaste.kose).....I drzi je patronazna sestra u kuci punoj ljudi..tu su razne neke babe i dede i tetke i diraju bebu, dive joj se, pipaju je, ljube...
ja stojim sa strane i gledam u bebu i cekam da mi je daju..
prolazi par minuta u istoj prostoriji beba staje na noge, postaje devojcica...
Ja gledam(nisam tuzna, ponosna sam sto je tako lepa, nisam tuzna...ali) i konstatujem:
"Pa ona raste pred mojim ocima a ja je nisam ni u ruke uzela"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnoća i snovi
6.12.2009 0:11:20   
Modessty
ja svašta sanjam i uglavnom brzo zaboravim. Noćas sam sanjala da sam na nekoj svemirskoj stanici user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnoća i snovi
6.12.2009 0:11:33   
eugenija
IZVORNA PORUKA: OTI

Nocas sam sanjala bas bez veze san. POgotovu ako se on poveze sa mojim dugogodisnjim tinejdzerskim strahom da cu umreti na porodjaju...





Ja sam oduvek BILA UBEĐENA da ako ikad rodim, da ću umreti na porođaju. Jednom mi je to neko baš lepo objasnio da nema nikakve veze sa stvarnim umiranjem, već sa nekim emocijama, ali ubij me, zaboravila sam, a i popila sam malo, pa sam luda s glavom.



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnoća i snovi
6.12.2009 0:13:30   
Modessty
Oti ma sve je to podsvasni strah od svega što te očekuje. Bićeš majka! Nije to mala stvar!user posted image  user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnoća i snovi
6.12.2009 3:32:38   
She Ra
Jaooo, ja svasta sanjam, bolje ni da ne pricam..
Od nocnih mora do bolesnih sexualnih dogadjaja.. Al' sta da se radi user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnoća i snovi
16.12.2009 14:11:26   
Nensi*
Nocas sam sanjala da smo bili na UZ,gledamo mi u monitor,a beba se ljulja na ljuljasci user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnoća i snovi
16.12.2009 14:13:37   
anajid
IZVORNA PORUKA: nensi27

Nocas sam sanjala da smo bili na UZ,gledamo mi u monitor,a beba se ljulja na ljuljasci user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Bas je briga,ona stvarno uzivauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnoća i snovi
16.12.2009 21:30:31   
bratzz
Ja sam sanjala nasu bebu lepo sam je obukla i nahranila i krenule smo u setnju posle nekog vremene moja je beba pocela da povraca a zatim da place jer je gladna i trebalo je i pelene da joj promenim a iz nekog razloga nisam bila u mogucnosti da je presvucem i nahranim odmah tako da sam se osecala kao najgora majka na svetu.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnoća i snovi
23.12.2009 10:10:40   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: nensi27

Ja skoro svaku noc sanjam sex (i budi me orgazam),jer nam je dr zabranila do daljnjeg zbog kontrakcija user posted image A bas sam se uzelela user posted image Nadam se da necu morati ovako celu trudnocu user posted image

A nocas sam sanjala da sam bila na UZ i da su mi rekli da nosim decka....


Citala sam da je sanjanje sexa u trudnoci cesta pojava (meni se par puta dogodilo), a nema veze s tima da li ga imas ili nemas.  Takodje, vec sam par puta sanjala da nosim decaka (jednom sam sanjala i porodjaj), ali za nekih 10 dana cemo znati sta je dragi dao X ili Y



Uh sex mi je sad najcesci san... nije tako cest u stvarnosti pa sma mislila da je mozda i zbog toga... njemu malo cudno sad  pa ga ne forsiram sem kad zagusti!

Pre mesec dana sam sanjala da su mi rekli da nosim decaka, a sinoc sam sanjala da su mi rekli da nosim devojcicu... user posted image znaci slicni su nam svima snovi!user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnoća i snovi
7.2.2010 11:25:13   
LillyT
Ponovo sam sanjala porodjaj i opet sam se lako porodila (cesto to sanjam). Dete je bas bilo ruznjikavo, neka crveno-rozikaste boje i odmah su nas pustili kuci. Sledeca scena je u stanu (kod mojih roditelja, ali mi tu sami zivimo user posted image ) i beba je u kreveticu ali na nekom kartonu i trazi da sisa. Ja joj dajem, medjutim nece da krene mleko, zovem momka da me izmasira, on stisnuo par puta i ono krece EUROKREM  sa sve belom i crnom bojom (to kao treba tako, to dete jede) i ona pocinje da sisa?!? Posle je presla na drugu i tu sam se negde i probudila. Inace, cela noc mi je bila jako teska, nisam spavala (ne znam zasto), onda mi se zapusio nos i na kraju je pocela da me ubija glava.

< Poruku je uredio LillyT -- 7.2.2010 11:27:13 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnoća i snovi
7.2.2010 11:26:39   
Trcosava
user posted image lilly genije si - euro krem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here