|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i snovi
7.2.2010 11:32:49   
minavb
Hoce li neko meni da objasni, zasto ja skoro svaku drugu noc sanjam kako mm-a ubijam od batina?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnoća i snovi
7.2.2010 11:41:47   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: minavb

Hoce li neko meni da objasni, zasto ja skoro svaku drugu noc sanjam kako mm-a ubijam od batina?user posted image


Kuku, jadan tvoj muž user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnoća i snovi
7.2.2010 11:49:45   
minavb
Sta jadan, bolje da ga tabam u snu nego na javi. Dobro je prosao.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnoća i snovi
7.2.2010 11:55:46   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minavb

Hoce li neko meni da objasni, zasto ja skoro svaku drugu noc sanjam kako mm-a ubijam od batina?user posted image


Skriveni bes?!? Ne znam, ja nisam dobar savetnik, onaj moj eurokrem me zabrinjava, ja ipak jedem linoladu?!? Hoces da idemo kod nekoga da nam "tumaci"? user posted image (mislim na psihologa, a ne na gataru)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnoća i snovi
7.2.2010 11:59:29   
minavb
Ne bi ja tu zalazila, mozda mrzim coveka. Bolje da zivim u neznanju, ignorance is bliss.
Inace taj tvoj eurokrem me bas nasmejao, i onaj kartona na kom beba spava.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnoća i snovi
7.2.2010 12:00:54   
buhla
jao ja sam nocas sanjala tako neku glupost. u gradskom prevozu se vozim sa sestrom i ima jos par ljudi u busu, a ovaj juri, prelazi iz jedne u drugu traku i onda naidje na kolonu vozila i krene da koci i pocnemo da se vrtimo i tu se probudim. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnoća i snovi
7.2.2010 12:02:00   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minavb

Ne bi ja tu zalazila, mozda mrzim coveka. Bolje da zivim u neznanju, ignorance is bliss.
Inace taj tvoj eurokrem me bas nasmejao, i onaj kartona na kom beba spava.user posted image



Poricanje je kljuc za srecu user posted image

Qq, ja kao da prizivam bedu, dete mi spava u kartonu....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnoća i snovi
7.2.2010 12:05:52   
minavb
Nemoj tako Lilly, kakav beda. Nekima tece med i mleko a tebi eurokrem, pa to je luksuz na kvadrat!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnoća i snovi
8.2.2010 8:23:23   
LillyT
Opet sam sanjala neke nebuloze, ministre, vampire i ne znam ti vise ni ja sta i naravno, probudila sam se oko pola cetiri i blejala. Kada sam opet zaspala sanjala sam kako sam u bolnici kako moram na abortus. Vec su poceli da mi rade i ja sam iz nekog razloga se obukla i otisla i secam se da sam pocela da placem kada sam rekla kako je moja beba bila aktivna, a sada je ne osecam vise jer su morali da je ubiju (koliko se secam, nesto nije bilo meni dobro i trudnoca nije dolazila u obzir, a ja sam vec dosta trudna). Probudila sam se koliko su mi suze isle, pa nisam mogla da se zaustavim user posted image user posted image user posted image user posted image Ne znam sta mi je, odakle mi te nebuloze...Da i Forrest Gump se pojavio u toj prici i rekao je da mu je valjda mama umrla, tako sam ja i pocela da pricam o mom aktivnom detetu. Pipala sam stomak celo jutro, samo da je osetim...

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnoća i snovi
8.2.2010 8:28:48   
minavb
Joj pile malouser posted image   Meni svi kazu da je normalno u trudnoci imati uvrnute i grozne snove. Ne znam da li to govore da me smire posle gadnog kosmara,, ili je stvarno tako, ali evo, i ja cu tebi to da kazem. Kontam da je uobicajeno da u trudnoci sanjas bas ono cega se najvise plasis. Ne znam samo sto se plasis Forest Gampa.user posted image Salim se, sorry. Ko zna sta cemo sledece noci da sanjamo!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnoća i snovi
8.2.2010 8:33:24   
Unica
izvini LillyT ali ja se slatko nasmeja, mada te razumem kako se osecas posle tako bolesnih snova... hormoni, briga i podsvest rade svasta... a jos kad se "umesa" TV uhhh...

ja sam od onih sto u poslednje vreme osim porodjaja sanja sve drage osobe kojih vise nema... i kad se probudim osecam se smozdeno... ne secam se bas radnje ali uvek znam koga sam sanjala i to traje vec par nedelja...


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnoća i snovi
8.2.2010 8:33:42   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minavb

Joj pile malouser posted image   Meni svi kazu da je normalno u trudnoci imati uvrnute i grozne snove. Ne znam da li to govore da me smire posle gadnog kosmara,, ili je stvarno tako, ali evo, i ja cu tebi to da kazem. Kontam da je uobicajeno da u trudnoci sanjas bas ono cega se najvise plasis. Ne znam samo sto se plasis Forest Gampa.user posted image Salim se, sorry. Ko zna sta cemo sledece noci da sanjamo!


Ni ja ne znam sto ga se plasim user posted image

Joj, sva sam bljak, a bas sam pisala tamo u snovima kako su mi snovi intenzivni, sve upijam i osecam, brrrr, nije mi dobro sada.

Unice, nije meni frka od Forresta, nego mi je taj osecaj da si mi morali ubiti dete i te moje reci da je bila aktivna a sada je nema vise......


< Poruku je uredio LillyT -- 8.2.2010 8:35:21 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnoća i snovi
8.2.2010 8:37:39   
minavb
Verujem. I ja kad sanjam nesto meni strasno, danima sam nikakva. Najteze mi je kad sanjam da se nesto desilo mojim roditeljima, onda ih zovem po 20 puta na dan samo da pricamo nesto bezveze. Cesto sanjam ratove, apokalipse, i kako se kroz svasta probijam da dodjem do njih da bi bila sa njima. Uvek na ledjima u torbi nosim macke, ali mm nikad nije tu, kao da ne postoji. Sanjma i da kradem tudje bebe i da se pravim da su moje.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnoća i snovi
8.2.2010 8:44:50   
Unica
ne razumem se u tumacenje snova ali mislim da je to nasa briga da li je sve ok... trenutno je nama vecini briga da li osecamo bebicu jer nam je to jedini pokazatelj da je sve ok... verujem kad se rode bebice da cemo imati opet lude snove ali neke druge brige...

LillyT mazi tibu i daj bebi jedan KISS i za nas....

< Poruku je uredio Unica -- 8.2.2010 8:45:18 >


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnoća i snovi
16.2.2010 18:52:45   
lenaa
ja skoro svake noci sanjam moju mamu, mislim da je to zato sto je nisam videla 7 meseci. Bas sam nocas sanjala kako sam dosla kod majke i jos se krijem da je iznenadim sto sam konacno tu. user posted image

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnoća i snovi
16.2.2010 20:55:38   
buhla
ja treba 02.03. da idem kod dr u visegradsku... nocas sam sanjala kako sam otisla na pregled i dr mi rekla da dodjem sledeci ponedeljak da ce da mi izazovu porodjaj ako sam dotle vec nekrene jer je beba krupna (imace mi je termin 29.03.), i kao pojavljujem se u taj ponedeljak i placem placem, frka mi je i kao necu da ostanem, molim moje da se vratimo kuci! user posted image kukavica!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnoća i snovi
16.2.2010 21:02:36   
Anck Su Nmaun
Ja sam sinoc imala nocnu moru.... toliko je bilo odvratno da mi je strasno i da pisem ovde... digla sam se u sred noci i setalapo stanu.... dugo mi je trebalo ponovo da zaspem...user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnoća i snovi
17.2.2010 9:41:16   
LillyT
Sanjala sam pre neko vece da vise nismo zajedno momak i ja i da je on sada sa nekom strava cicom. I ja sam ga srela sa njom i pitam ga kako je mogao da nadje drugu, a da mene ostavi trudnu!!!! Inace, ovo je povezano sa temom o hormonima, pa mi je jasno sto sam to sanjala. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnoća i snovi
17.2.2010 9:43:36   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image jao i ja sam neku noc sanjala kako Mm ide na more sa nekom bivsom devojkom...i ja placem do besvesti user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnoća i snovi
17.2.2010 9:46:44   
buhla
heh... i ja sanjala kako me mm ostavlja i meni naravno skoci pritisak i odlazim u bolnicu gde me hitno vode na carski rez, pa kad se probudim pitam kako mi je beba i niko nece da mi kaze, kao da sacekam dr i da ce on da mi kaze!!! uzas!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnoća i snovi
21.2.2010 2:00:52   
Anoniman
ja sam sanjala da sam rodila devojcicu od 3200...slatka u licu ali usi ogromne...user posted image user posted image

danas sam to sanjala nakon ctg u Visegradskoj...

a da..a pri tom cekam otpust (tu je moja mama i tata i svi) i cudim se sto se porodjaja ne secam...
da ne sluti to na CR???

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnoća i snovi
21.2.2010 21:13:01   
Tara
Ja sam sanjala da sam rodila decaka user posted image
Videcemo da li ce se ispuniti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnoća i snovi
22.2.2010 6:59:15   
micketta
ja sam sanjala da je evro skocio na 100 kinti okruglo user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnoća i snovi
22.2.2010 8:42:19   
lothroniell
Ja sam sanjala kako bivsu devojku mog muza vijam bacacem plamena (i stizem user posted image ) jer je krenula da nasrce na njega... A bas pre tog sna ga je ona CEO dan smarala i slala poruke pa sam ja poludela i snu je stigla kazna. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnoća i snovi
22.2.2010 9:45:56   
LillyT
Sanjala sam da sam stigla sa bebicom kuci, spava u kreveticu, sve kako smo i namestili (a ne u kartonu, kao ranije) i ja ne smem da zaspim celu noc jer moram da je pazim. Onda mi je ludacki krenulo mleko, pa sam se nesto brisala user posted image i na kraju sam se trgla i ne znam da li smem da spavam ili ne user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here