|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i snovi
24.7.2011 7:33:57   
PoisonEve
Grooozan san! Sanjala sam da se poradjam i kazu mi da sam rodila cudoviste! A pre toga mi sveki trlja noge onim melemom protiv strija i mi smo na 4D a ona kaze : ma ne volim ja taj 4D, on ne moze da vidi da li ce se dete roditi bez ociju ili sa jednim okomuser posted image Kako sam plakala kad sam se probudila...
Sad malo smeha: Juce sam gledala Hausa i bio je tamo neki decak sa deformisanom glavom pa mi se cini da sam zato i ovo sanjala...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnoća i snovi
24.7.2011 9:13:52   
tijatija
Sigurno to ima veze , i ja sam sinoc gledala neki ''triler'' na HBO gde devojcica ubija i svu noc sam sinoc bezala od nje user posted image user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnoća i snovi
24.7.2011 12:52:34   
PoisonEve
Tija, a ja sam mislila da sam ipak prerasla te nocne more od filmova!user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnoća i snovi
24.7.2011 14:43:34   
tijatija
Izgleda da ja jos nisam user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnoća i snovi
24.7.2011 20:49:37   
PoisonEve
pa ni jauser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnoća i snovi
24.7.2011 20:57:25   
majared
Pre neku noć sam sanjala da serijski ubica pokušava da ubije moju sestru. U istom snu MM je izrazio želju da ostane u društvu neke svoje bivše koju smo slučajno sreli. Kasnije saznam da se u to vreme kada smo bili razdvojeni desilo ubistvo, pa sam počela da sumnjam u njega. To je neprepričivo, kao da sam gledala film.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnoća i snovi
27.7.2011 9:55:17   
PoisonEve
I dalje se moja preopterecenost projektuje u snovima...Nocas sam sanjala da sam bila na UZ i Dr. mi kaze da je beba nekako zaglavljena i da treba operacija ali prvo da odem na triple test pa ako on pokaze da je beba zdrava mozda ce i da rade tu operaciju, jer ako nije zdrava onda bolje da odeuser posted image user posted image
Sigurno je to pritisak jer danas idemo na 4Duser posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnoća i snovi
30.7.2011 14:39:36   
PoisonEve
Nocas: Puno krvi na gacicamauser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Trudnoća i snovi
30.7.2011 16:46:40   
Verus
gotovo svaku noc sanjam snove, i jako su vividni, svega se secam, lica, detalja sto inace nije slucaj.  Meni je to bas super stvar u trudnociuser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Trudnoća i snovi
30.7.2011 16:50:27   
bubulence
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Nocas: Puno krvi na gacicamauser posted image


ovo sa u trudnoci sanjala svako drugo veceuser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Trudnoća i snovi
12.8.2011 10:40:13   
jance
ne secam se svega sta sam sanjala, al izmedju ostalog sam sanjala da sam rodila bebu velicine deteta od 5 godina i nisam mogla u rukama da je drzim, i da sam posle toga ponovo ostala trudna i umesto bebe sam u stomaku imala kostice od breskve user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Trudnoća i snovi
12.8.2011 10:42:09   
majared
Sto bi rekli - u proseku sarma

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Trudnoća i snovi
12.8.2011 10:44:45   
jance
da sarma user posted image
ili smanji bre sa tim breskvama biseru!user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Trudnoća i snovi
17.8.2011 16:06:34   
meyo
ja odkako pokusavamo da user posted image pogotovo zadnjih mjeseci toliko intenzivno sanjam da sam Trudna da to postaje meni opterecujuce osjecam  pokrete sve kao kroz stomak vidim nogice ruke ..ma ujutru kad se dignem samo placem po cijeli dan user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Trudnoća i snovi
17.8.2011 16:26:38   
PoisonEve
meyo user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Trudnoća i snovi
18.8.2011 0:48:03   
^iva^
ja sam sanjala nocas da vodim ljubavvv sa mmuser posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Trudnoća i snovi
18.8.2011 0:49:29   
degu
Rano si počela user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Trudnoća i snovi
18.8.2011 0:50:45   
^iva^
ufff nije rano tacno mesec dana user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Trudnoća i snovi
20.8.2011 10:27:16   
jance
jutros dok sam pokusala jos malko da odspavam sam sanjala kako mi je krenuo porodja, pa sam probusila vodenjak sa viljuskom user posted image , otisla u porodiliste a ovi me poslali kuci jer nisam imala nikakvih bolova

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Trudnoća i snovi
20.8.2011 18:32:36   
Inica
Ja sam u prvoj trudnoci imala stalno neke snove, i to cudne, po par komada u toku jedne noci.. Nisam uspevala da se naspavam.. Jednom sam sanjala da sam trudna, ali da su te dve bebe u tegli od kiselih krastavaca user posted image Kao u onim horor filmovima user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Trudnoća i snovi
1.9.2011 9:43:42   
Inica
Ja opet pocela da sanjam svasta.. I to ovaj put bas ranoooo.. Pre neko vece kao da sam prokrvarila, i ja u nekom proslom vremenu, neko mesto gde nema asfalta, trazim apoteku da bih uzela odgovarajucu terapiju, ali je nema nigde.. Onda nocas dva krpelja (to je zato sto sam ih pominjala sinoc, tj moja mala ne kaze krpeljvec krpej, pa sam je ucila da izgovoriuser posted image ), i onda u mom dvoristu kao puno vode i neki brodic koji tone... Ma uzas bre, nadala sam se da cu ovu trudnocu izbeci takve snove.. Ili bar nesto lepo da sanjam..za promenu... user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Trudnoća i snovi
20.9.2011 10:15:59   
crazymama
ja sam preksinoc sanjala ogromnu zabu, groznu... kad sam ustala, nisam se ni umila, odmah sam ukljucila comp da vidim znacenje, pise plodnost, dobitak :)

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Trudnoća i snovi
25.10.2011 10:31:41   
Makica99
Jao, ja nocas sanjala odvratan san, odvratan! Valjda sam zato sva neraspolozena od jutros. Prosto ne znam ni da li da pricam. Kao krenulo mi mleko i ja se iznenadim posto sam tek u 5. mesecu, kad pogledam ono iz druge dojke krv. Jao majko, uzas. Jel verujete vi u te snove? Ja ne verujem i retko se opterecujem time, ali ovo mi je bilo bas bas strasno!

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Trudnoća i snovi
25.11.2011 19:15:09   
zoća
inače malo sanjam a i ako se desi ne sećam se snova.U trudnoći sanjam,sanjam,sanjam...i to u epizodamauser posted image user posted image

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Trudnoća i snovi
27.12.2011 6:54:43   
jabukica
Noćas sam prvo sanjala kako jedem pasulj i mm. nešto počeo da priča u snu pa me probudio, a baš mi bilo slatko da jedem, posle sam sanjala kako treba da sednem za sto da jedem neku supu i pire krompir i neznam šta još, i dok sam ja došla da sednem za sto na stolu ništa, baš mi se nije dalo da jedem, zato se ja i gojim, pa ja noću jedem u snovima user posted image

< Poruku je uredio jabukica -- 27.12.2011 6:55:31 >

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here