|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i snovi
28.12.2011 13:33:38   
crazymama
IZVORNA PORUKA: ^iva^

ja sam sanjala nocas da vodim ljubavvv sa mmuser posted image


ja sanjam ovo redovno, a kad se probudim ne dam mu ni da me pipne, nikakvu zelju za seksom nemam otkako sam trudna... jadan user posted image

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Trudnoća i snovi
28.12.2011 13:34:12   
crazymama
IZVORNA PORUKA: crazymama

IZVORNA PORUKA: ^iva^

ja sam sanjala nocas da vodim ljubavvv sa mmuser posted image


ja sanjam ovo redovno, a kad se probudim ne dam mu ni da me pipne, nikakvu zelju za seksom nemam otkako sam trudna... jadan user posted image


p.s.

ivo, ne sa tvojim, vec sa mojim muzem :)))

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Trudnoća i snovi
28.12.2011 13:38:24   
^iva^
user posted image user posted image nemoj da pomesamo muzeve user posted image ja ovo sanjam redovno ali nema nista od toga user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Trudnoća i snovi
28.12.2011 13:39:44   
cicimummy
Ja sam sto se sexa tice mnogo gora nego pre trudnoce :) Imam osecaj da mm sanja malo odmora :) Hah

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Trudnoća i snovi
28.12.2011 13:48:01   
crazymama
cula sam da je to normalno :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Trudnoća i snovi
28.12.2011 13:51:15   
^iva^
ma kakvi nema sanse prvo me strah a mm od kad je video bebu na 4d nece ni da cuje za xxx sve nas je strah da je ne povredimo user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Trudnoća i snovi
28.12.2011 14:37:34   
cicimummy
Ovaj se neckao,plasio :) Pa kad je ukapirao da nema kud onda mora :) Inace razvod user posted image user posted image user posted image jos malo pa posle nema nista :)

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Trudnoća i snovi
28.12.2011 14:42:36   
soni
ja stalno sanjam neku guzvu tj uvek puno ljudi i kao da se umorim u snu a ne odmorim

sanjala sam i sex par puta, mada ne zudim za njim iako nam je seksualni zivot redovan kao i pre

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Trudnoća i snovi
23.1.2012 16:06:41   
aleksandrova
ja sam jedno 2 nedelje pre nego sto sam saznala da sam trudna sanjala uzasne horor snove...kosmare...i oni jos uvek traju...samo sam nocas sanjala da kupam bebu i to kod mame i okrenem je i vidim da je decak i rasplacem se i probudim se

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Trudnoća i snovi
23.1.2012 19:04:58   
Makica99
E tako sam i ja na pocetku trudnoce sanjala da sam se porodila i da je musko i tako i bi. Ja mislim da ti se javio sin user posted image

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Trudnoća i snovi
24.1.2012 12:20:32   
aleksandrova
moguce moguce al po nekoj mojoj "logici" treba da je devojcica il je to moja zelja user posted image

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Trudnoća i snovi
1.3.2012 23:58:37   
ljubičica
Ja u zadnje vreme sanjam sve neke gluposti, bože me sačuvaj. Sinoć sam se probudila da vidim da li mi je muž tu ili me zaista ostavio zbog neke Slobode iz ulice user posted image


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Trudnoća i snovi
2.3.2012 0:01:37   
anuksunamun
Ja sanjam stalnoa sex,i to sa zenama ,muskarcima i kojesta...kad se probudim treba mi sto godina da dodjem sebi....inace su mi snovi bas zivopisni od samog pocetka...pa sam na pocetku sanjala kako ubijam ljude koji me napadaju ..a sada pri kraju samo sex...dakle frojdovski Eros i Tanatos...uzas

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Trudnoća i snovi
4.3.2012 22:50:45   
Cunce
Uh, i  ranije sam svasta sanjala i cesto, pa ne mogu da ocenim.. Moguce je samo da su mi snovi realniji i drugacijeg sadrzaja nego pre posto sad sanjam bebicu i neke situacije u kojima sam trudna ili tek rodila bebu.. ranije toga nije bilo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Trudnoća i snovi
10.4.2012 16:13:43   
JAmy
Cure....POMOC!!!!
Totalno cu da poludim od snova!user posted image
U pocetku trudnoce redovno sam sanjala da radjam bolesnu bebu,da gubim trudnocu,da se prijevremeno poradjam,ali to sam znala da je zbog pretjerane brige,i ako bih se namucila u snu,brzo bih se smirila kada se probudim,i bila bih srecna kad shvatim da je to samo san.
Medjutim,sada je obrnuto...
Cesto sanjam da sam rodila veeeliku bebu(kao dijete 3-4 godine) koje prica i hoda.Sinoc sam sanjala,kao porodila se ja,mm mi donosi prelijepu bebu muskog pola(inace,ne znam sta nosim),a ona bas velika 4.5kg,i kada me je ugledala pocela je da se nenormalno smije,a meni uzasno neki ruzan osjecaj,pa pitam dr je li normalno da se beba smije cim se rodi,ona me tjesi da je sve ok,a meni svejedno hladno u dusi,kao znam da to ne valja i da to nije dobar znak.
mm mi je daje,ja je uzimam,i kao boli me stomak i ne mogu da je drzim jer mi je mnogo teska,pa je vracam,i kao,nemam zelju ni da je dotaknem vise
Onda sam se probudila u znoju,i cijeli dan mi je taj san pred ocima...Uvukao mi se neki strah pod kozu,ziva nisam,nekada sam davno cula da nije dobro u snu da se neko smije,da je veliki,i da je lijep.I ako ranije nisam pridavala znacaja snovima,ovaj me nesto ubio,vjerovatno zbog tih bapskih prica.
Je li neka sanjala slicno i da je bilo sve ok,utjesite me,danas sam totalno psihicki neuracunljiva user posted image user posted image

_____________________________

"Ako odustanete od pobjede, a da nikada ranije niste pobjedjivali, ostacete ono sto ste i ranije bili- gubitnik. - Skot Pek"

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Trudnoća i snovi
17.5.2012 12:26:30   
Anoniman
Vidim da i druge imaju neke "bolesne" snove vezano za trudnoću i porođaj... Ja sam se ovih dana takvih gluposti nasanjala-znam da to proizilazi od brige, ali kad se probudim toliko se loše osećam, padnem u neku depresiju, sve mi nije dobro i onda čim me žacne cista ja poludim od straha (jer sam sanjala ovo i ono)... user posted image Kad bi samo nestala već-poludeću potpuno do 16. nedelje (tad planiraju da je uklone), snovi će me izludeti!!!

(odgovor članu JAmy)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Trudnoća i snovi
25.5.2012 13:41:40   
mlada_mama
Sinoc ja i mm, gledamo eurosong user posted image i govorim mu kako bi rado zapalila u tom momentu (ne pusim od kako sam ostala trudna), i on me onako pogleda user posted image i ja sinoc sanjam kako imam stomaccinuu i kako drzim cigaru i vucemm user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Trudnoća i snovi
3.7.2012 9:14:11   
Anoniman
Mene i dalje proganjaju bizarni snovi-ježevi koji se raspadaju na pola, stepenice koje propadaju, beba sa nekim đavoljim zubima i očima, drugarica koju nisam videla ni čula 10 godina user posted image

A inače već par večeri onako u prolazu sanjam jednog bivšeg... Npr. prođe kolima, ili ja prođem kolima, ili se mimoiđemo na ulici... Samo onako da mu vidim lik... Tumači, netumači-jedino mi palo na pamet njegovo ime. Pošto sam dosta zabrinuta zbog ovog triple testa, a njegovo ime je Nebojša, možda je to neki znak da ne brinem. user posted image

(odgovor članu mlada_mama)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Trudnoća i snovi
2.8.2012 19:18:42   
purplish
Nakon duzeg vremena sanjala sam ponovo svoju bebicu....i to da sam se porodila, i tek poslije mjesec, dva skontam da sam rodila djecaka (inace, cekamo curicu). I ja onako sva sokirana pitam mm, porodicu, prijatelje: pa sto mi niko nije rekao da sam rodila djecaka user posted image . I odjednom, poslije tog pitanja, vidim da je beba porasla i da je to sada ustvari djecak od neke 3 godine. Izgledao je kao muska verzija moje cerke, samo osisan na "tutu" user posted image . Onda je djecak postao momak, na nekoj plazi smo i zali se kako vec gubi puno kose, i kako su mu grudi previse maljave. Ma pravi tragikomicni san... mislim da ja nikada necu odsanjati neki normalan san, nego uvijek mora sadrziti neke uvrnute elemente user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Trudnoća i snovi
8.8.2012 9:18:50   
red3lilu
Nisam sanjala tj. ne sećam se da sam sanjala ima već par meseci, i sinoć lepo sanjam scenu u bolnci. Porodila sam se, donose mi bebu na sisanje, mala ćelava curica, ona onako znalački zine i kao po PS-u počne da sisa... moje olakšanje, bez bola, bez brige, prijatan osećaj i uživanje u uspehu... odjednom ona prestaje da sisa, pogleda me i pokaže ručicom u nekom pravcu i putem misli mi se obrati (jer bebe ne znaju da pričaju,jeluser posted image ) Idemo tamo, da ti pokažem, tamo ne rade lepe stvariuser posted image

(odgovor članu purplish)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Trudnoća i snovi
16.10.2012 14:15:52   
Snelle
Od pre par dana urnišu me snovi. Sanjam po ko zna koliko komaTa u toku noći. Pre neko veče sam sanjala kako sam se porodila, ali sam rodila devojčicu i neće da siki user posted image I sinoć sam opet sanjala bebicu, ali se ne sećam šta.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Trudnoća i snovi
16.10.2012 15:02:47   
lady_b
Snelle ti makar svoju bebicu sanjas..a ja bas imas lude trudnicke snove user posted image meni samo keksanje u snovima, ne smijem muzu vise ni pricati on odmah kaze da sam seksualno opterecena user posted image
Srecom, glavnu ulogu u mojim ludim snovima igra moj dragi muz user posted image

A to sve zato jer su nam zabranili odnose user posted image

Jesam li ja jedina ovako "luda" user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Trudnoća i snovi
24.10.2012 22:56:18   
MakaM
Ja sam tokom trudnoće često sanjala snove sa bebom, ali nikako da mu vidim lice..i jednom sam pogledala u bebu i videla mu lik. Sećam se iz da su me probudile suze radosnice kada sam ga ugledala..bio je prelep u snu..
i znate šta? ja sam takvu bebu rodila.identičnu.
i ponekad se zapitam- je li realno ovo što mi se desilo...

< Poruku je uredio MakaM -- 24.10.2012 22:57:07 >

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Trudnoća i snovi
24.10.2012 23:08:17   
madre
mnogo sam sanjala u trudnoci i to uglavnom lose, sve sami kosmari, par puta me je mm budio jer sam jecala i kukala... i to je bilo samo u trudnociuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MakaM)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Trudnoća i snovi
6.11.2012 14:50:57   
Meisje
Ja bas sanjam intezivno,jasno,sa jakim bojama,cini mi se svako vece,nekad lepo nekad kosmar..

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here