|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
5.4.2010 15:43:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
5.4.2010 15:48:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Koga to moje okice videuser posted image


aj na Kavurinu .....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
7.4.2010 9:19:32   
daca77
Nesto razmisljam...ja uvek imam III grupu vag.sekreta sa dosta leukocita...sada, mm u spermi ima dosta leukocita, a spermokultura je ok. Meni je vag.i cervikalni bris u redu, kao i bris na hlamidiju, miko i ureoplazmu. Da li postoji neka veza izmedju povecanih vrednosti leukocita kod mene i mm?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 11:19:20   
pepino
Ja sam radila Papu u srijedu,kada sam nazvala danas ordinaciju sestra mi rece da je uredu,II grupa sam,ali da ne zna da li trebam ista od terapije da uzmem,mora vidjeti sa Dr. koja nije bila tu par dana pa nije stigla ni pogledati nalaze,kao nazvace me one,al sumnjamuser posted image
Jel II grupa ok?user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 11:21:31   
Sanjica26 RR
pepino na prvoj stranici ti stoji objasnjenje za sve grupe. Koliko sam ja upoznata II grupa ti je normalna. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 11:24:01   
pepino
Hvala Sanjice,sad sam i ja to procitala,samo jos sa Dr. da vidim trebam li ikakavu terapiju uzimati,jer u poslednjih par dana me dole svrbucka,mazem kanastenom,al opet svrbi pomalo!user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 11:25:25   
Sanjica26 RR
Ja sa II grupom nisam nista dobila, a sa III dobila sam vaginalete. Mozes da se mazes tom kremom. A, mogla bi da se ispiras sa zalfijom.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 10.5.2010 11:27:41 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 13:16:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: daca77

Nesto razmisljam...ja uvek imam III grupu vag.sekreta sa dosta leukocita...sada, mm u spermi ima dosta leukocita, a spermokultura je ok. Meni je vag.i cervikalni bris u redu, kao i bris na hlamidiju, miko i ureoplazmu. Da li postoji neka veza izmedju povecanih vrednosti leukocita kod mene i mm?user posted image


*bem li ga ... znam samo da je povećan broj leukocita u krvi znak da je došlo do neke bakterijske infekcije .. e, sad kažeš da su vam nalazi uredni ... user posted image

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 13:18:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepino

Hvala Sanjice,sad sam i ja to procitala,samo jos sa Dr. da vidim trebam li ikakavu terapiju uzimati,jer u poslednjih par dana me dole svrbucka,mazem kanastenom,al opet svrbi pomalo!user posted image


II grupa sekreta je sasvim ok.
Ne videim zašto bi dobila neku terapiju, sem ako uradi detalnjije te briseve pa se ustanovi neka infekcija ...

Nemoj bre Canesten na svoju ruku ako nema potrebe.Žalfija ti je super ili se naćapaj sa kantarionovim uljem. Mni je to ulje par puta ublažilo iritacije od higijenskih uložaka ... user posted image



(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 13:20:31   
daca77
Kaliopi, tako je...a ovu III grupu vucem vec decenijama...i pre odnosa sam imala tu grupu i dr su se pitali kako je to moguce...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 13:21:49   
Anoniman
Daco prekopirala sam ti ovaj post iz teme Spermogram i spermokultura... malopre sam naišla ...

IZVORNA PORUKA: skorpija76

u zadnjih godinu dana stalno sam u spermogramima  i jako puno sam naucila o tome jer mi je postalo jako bitno jer zeeeelimm bebicu!Vidim da zene dosta ne razumeju oko toga pa evo malo da podelim svoje novo znanje s vama! srecom imam prave strucnjake oko sebe! Najbitnije oko spermograma su progresivno pokretni a ne kolicina(to je zabluda), broj leukocita(ne sme da se ima ni MALO),slepljivanja ne sme da bude jer je to znak zapaljenskog procesa ili autoimune bolesti.Neophodno je da muskarac ima dovoljan nivo fruktoze i cinka.Nalaz varikocela mora biti uredan!nalazi hlamidije se vide po broju leukocita kojih kao sto sam navela NE SME da bude.cim je broj leukocita u spermogramu povisen to ne mora automatski da ukazuje na hlamidijalnu infekciju vec je neophodno uraditi spermokulturu.evo malo informacija cisto da se pomognemo...pozzz



Ne želim da ti pametujem sorry ako ti dižem tenziju ali sve kontam možda ti pomogne jer sam imala sličnu situaciju ... user posted image

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 13:24:11   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: daca77

Kaliopi, tako je...a ovu III grupu vucem vec decenijama...i pre odnosa sam imala tu grupu i dr su se pitali kako je to moguce...


III grupa vs je skroz normalna, retke su II grupe, o I da ne pricam. Ja oduvek imam III i uvek su mi govorili da je ok.
Jednostavno takva si i to je to.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 13:28:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ksenija81

IZVORNA PORUKA: daca77

Kaliopi, tako je...a ovu III grupu vucem vec decenijama...i pre odnosa sam imala tu grupu i dr su se pitali kako je to moguce...


III grupa vs je skroz normalna, retke su II grupe, o I da ne pricam. Ja oduvek imam III i uvek su mi govorili da je ok.
Jednostavno takva si i to je to.


I moja kuma čitav život ima III grupu vag. sekreta i nema nikakvih problema, pu-pu! user posted image

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 13:32:14   
daca77
Kaliopi, slazem se sa tobom...ali, mm ima 85%progresivno pokretnih, ali i leukocite...spermokultura je ok. Pokusavam da dobijem urolosku kliniku i zakazem pregled.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 13:38:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: daca77

Kaliopi, slazem se sa tobom...ali, mm ima 85%progresivno pokretnih, ali i leukocite...spermokultura je ok. Pokusavam da dobijem urolosku kliniku i zakazem pregled.


Da, najbolje kod urologa. Jel ima to neke veze sa bubrezima ...  sad sam lupila ... user posted image

Biće sve ok, važno da puška radi ... user posted image
Šalim se.

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 13:40:10   
pepino
Kali znam da mi mozda nece dati nikakvu terapiju,ali mora mi ja mislim reci i koja sam grupa sekreta,al koza ne zove!user posted image Postali su jako bezobrzni i neodgovorni prema pacijentima!Sutra ujutro zovem da trazim doktoricu na telefon da pitam za to,a i za onaj bol i krv tokom i poslije odnosa,rekla sam sve sestri kaze nazvacu vas kad dr. bude mogla pricati,a ne zove!
A Kanesten mi je ona prosli put rekla da smijemuser posted image
Iako mi nikada nije nesto pomogao!user posted image
Kantarion sam koristila jedno vrijeme prije,kada sam imala problema sa sekretom,stavljala sam preko noci tampon natopljen sa njim,ali me jednom iziritirao,imala sam jak bol odem kod dr. sve ok,od tada ga nisam koristila,a znam da je dobar!user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.5.2010 13:40:20   
daca77
Evo, zvala sam i iznervirase me...nema slobodnih termina u maju, vec u junu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
11.5.2010 13:37:30   
pepino
Cula se sa Dr. kaze sve OK,ne treba nikakva terapija!!!!user posted image user posted image user posted image
Hvala Bogu da i ja jednom ne trebam terapiju za bakterije ili gljivice!!!user posted image user posted image user posted image
Svrbucka i dalje pomalo,ne znam od cega bi to moglo biti?user posted image
Ali nema veze,kupicu danas zalfiju pa cu se ispirati!user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
11.5.2010 13:38:16   
Sanjica26 RR
Pepino rekoh ti ja.user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
11.5.2010 13:43:06   
pepino
Hvala Sanjice!!!!user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
4.6.2010 13:52:20   
Rivana
Meni je III grupa vaginalnog sekreta a prosle godine je bila II ne znam zasto se to promenilo doktora nisam videla da ga pitam samo sam od sesetre uzela rezultate pojme nemam da li nesto treba da uzimam user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
4.6.2010 13:54:04   
cipiripi
draga a jel su ti radili papu?
nemoj nista da uzimas na svoju ruku...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
4.6.2010 13:58:49   
Rivana
Jesu papa je II grupa ali pise masa leukocita prosle godine je pisalo nesto leukocita isto II grupa

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
4.6.2010 13:58:51   
Iva979
Obavezno pitaj dr, i svakako uradi i papu!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
4.6.2010 13:59:51   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Iva979

Obavezno pitaj dr, i svakako uradi i papu!

Uradiila sam isto kad i vaginalni papa je II grupa

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here