|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 16:08:38   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ma jedem se već danima, jedva čekam da se odrade ti brisevi da vidim šta je. 





Znam, a da li postoji bar mala verovatnoca da je on nesto pokupio u nekom toaletu usput, ili u kabini u nekoj radnji? 

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 16:13:46   
Buba Mira
Naravno, postoji, sve postoji, meni sad i nije bitno ko je gde pokupio, samo da znam šta mi je i šta nam je, ako nam je. Da se što pre lečim ako je šta ozbiljno. Samo o tome razmišljam, bokte, postadoh ozbiljni hipohondar na pragu 40ih. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 16:22:04   
Ivanka 75
Pazi, mene brine da nije on tebi nesto preneo, a ti imas jaci imunitet i ne vidi ti se. Koliko je to moguce?

Uglavnom, sve to resavaju antibiotici. Nadam se samo da on tebi nije uzeo nesto za zlo? 😔

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 16:28:56   
Buba Mira
Ma kakvi. Totalno smo opušteni i sigurni jedno u drugo po pitanju toga. Ono, šta god da je, popićemo terapiju i proći će. Samo što je on u fazonu da je to mrav, a ja sam u fazonu da je slon. I drama bez prestanka. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 16:32:30   
Ivanka 75
Bitno da, ste vas dvoje ok. Nista sto malo tabletica ne moze da izleci.


Ali taj njegov dr je za batine! Da bez dokaza pacijentu tako kaze! 🤬

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 16:36:08   
Buba Mira
Ma ajd to što je rekao, budala pa budala, nego ko još roka pacijentu antibiotike a da mu prethodno ne odradi bris i antibiogram? Pa na osnovu toga lekove? 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 16:54:33   
Maslacak15
moze hlamidija da se ne oset_i, ne da moze nego struka kaze da se ne oseca u 70 odsto slucajeva. da ja malo branim doktora, on je samo mozda bio netaktican. polne bolesti se prenose seksualnim putem u 95 posto slucajeva.  U price o toaletima i peskirima ja ne verujem mnogo. kao neko ko je radio sa hlamidijom 12 godina ja ne mislim da ona moze uopste da se prenese ikako nego polnim putem a pise po nekim sajtovima da je moguce. nego ljudi ne vole inace neprijatne konotacije. samo kandida nije polno prenosiva mislim moze da se dobije i onako, posto je poremecaj ravnoteze i flore, tipa posle upotrrbr antibiotika itd.    ni ja ne mislim da je ista strasno, samo da pojasnim cinjenice :))

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 17:40:18   
Ivanka 75
Totalno netakticno s doktorove strane. I neorofesionalno. Dal je ko kome sta preneo ili ne, to se tako ne obavestava. 


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 17:42:05   
Ivanka 75
D idem malo u off temu ali set_ih se zivotw  u studenjaku...

Jedan decko, Dalmatinac, pozeljan medju zenskom populacijom doma, on neodlucan koju ce pa pola zenskog dela zapati picajzle, i dobar deo muskog 😁
Bouzeeee, kakva je to godina bila 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 19:39:28   
mati

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Gde ste, mačkice! ♥️Drago mi je da vas vidim! Moja stara ekipa, čoveče. 
E sad, da iznesem problem. 


Bubi, tako mi je drago što te vidim ovde! Par puta sam pomislila na tebe listajuci neke stare teme, a i ovako.
Zao mi je samo sto je povod takav kakav jeste. Što kažu žene, kad budu gotove analize znaces, ovako možeš samo da se jedeš i iščekujes. I tupis glavu, kako, odakle, ko kome... Grlisa za tebe... 🤗

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.3.2021 12:39:13   
Buba Mira
Stigli nalazi, sve moguće su radili i sve je negativno. 🙂

Sad mi dođe da urologu pošaljem cveće na adresu i napišem "pažljivo mirišite da vas ne zarazim". 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.3.2021 13:08:59   
vonavoj
Hahaha,a kako je tm?


(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.3.2021 13:12:39   
Buba Mira
Nemam muža 🙂

Dečko je. On super, sve mu prošlo još pre nekoliko dana. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.3.2021 13:33:50   
Ivanka 75
Jel bilo mnogo buke ni oko cega? Kakvi su tvoji rezultati? 

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.3.2021 14:29:43   
Buba Mira
Ja danas idem, pa ćemo videti za par dana. Nadam se da je i kod mene sve ok, tako bi bilo logično. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.3.2021 14:53:35   
Ivanka 75
Mozda su se samo sklopile kockice u tom trenutku pa njemu buknulo. Ja verujem da to nema veze sa tobom.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.3.2021 18:09:33   
Buba Mira
Mislim da smo smozgali šta je. Zbog hašimota koji ima, njemu je pre dolaska povećana doza Eutiroxa. Kada je došao, imao je tih dana užasne nesanice i još neke simtome, među kojima (kada smo pročitali uputstvo Eutiroxa) se navodi i osip kože i sluzokože, posebno na dlanovima, tabanima i u genitalnom predelu. Kada je smanjio dozu, povukao se osip i ostale tegobe su prestale. Tako da negde kontamo da je to to. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.3.2021 19:29:50   
Ivanka 75
Vrlo verovatno.
A za dr i dalje nemam reci. 

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
5.4.2021 13:52:54   
Buba Mira
Sve mi je negativno od nalaza. 🌺

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
5.4.2021 16:38:32   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Sve mi je negativno od nalaza. 🌺



Super, sad si mirna! 😊 Vataj dr za vrat 😠

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 170
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here