|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Greške lekara u porodilištima
22.3.2011 21:10:44   
isidora88
drzi se dragauser posted image user posted image user posted image user posted image
jako mi je zao zbog malog andjela user posted image user posted image user posted image
istraj u svojoj odluci i neka oni koji su izazvali tu nesrecu plate na najgori nacin,pravda jeste daleka,ali nije nedostiznauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Greške lekara u porodilištima
22.3.2011 21:20:22   
sneza24
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uh sve bi ih ja dozivotno zatvorila u zatvor.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Greške lekara u porodilištima
27.3.2011 11:40:13   
winieana
Juce smo bili na groblju da damo 40 dana i potpuno sam sokirana "bebi vrtom" koji je na groblju jer je potpuno neobelezen i jedva smo ga pronasli. Na tabli pise samo " za sve one kojima sudbina nije dala da dobiju ime",to me je slomilo potpuno.Nasla sam vezu za nekog advokata pa cu sutra da mu nosim papire da pogleda i da vidim dal hoce da uzme slucaj i idem u lekarsku komoru da predam tuzbu na "sud casti" pa cu videti sta ce mi oni reci.Imam cetiri strane sitno kucane tuzbe za njih. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Greške lekara u porodilištima
27.3.2011 11:42:17   
IVA 11
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drzi se Andrijana i zelim ti da istrajes u svojoj borbi za pravdu!!!

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Greške lekara u porodilištima
27.3.2011 11:42:36   
Olga75
user posted image
to su mali andjeli


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Greške lekara u porodilištima
30.3.2011 15:53:47   
winieana
tuzba za I stepeni sud casti je otisla! imaju 4 gusto kucane strane samo izjavu pa neka vide sta su uradili!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Greške lekara u porodilištima
30.3.2011 15:58:23   
isidora88
nadam se samo da ce dobiti najgoru kaznu koja postoji.
tebi zelim da istrajes i da dodjes do svoje pravde user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Greške lekara u porodilištima
30.3.2011 16:27:53   
Malecka074
Drzi se, Andrijana!

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Greške lekara u porodilištima
1.4.2011 22:55:19   
*milica*
citala sam sinoc ovu temu, od prve do poslednje strane... i ne znam sta da kazem.... zao mi je zbog malenog andjela.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moje iskreno saucesce Andrijana!!!!user posted image

Nadam se da ces uspeti u svojo nameri da plati za to sto je uradio tebi i malenom!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drzi se i budi jaka!!!!!

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Greške lekara u porodilištima
1.4.2011 23:04:04   
Brana
Andrijana ostala sam bez reciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  samo se pitam da li  taj covek misli na svoju decu i kaznu koja ce ga stici...Ja bih ga pratila i sama bih mu presudila zivot za zivot....
Samo mogu da ti kazem da si jako hrabra i podrzim da ovo isteras do kraja!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Greške lekara u porodilištima
2.4.2011 0:15:27   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: Brana

Ja bih ga pratila i sama bih mu presudila zivot za zivot....


user posted image



_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Greške lekara u porodilištima
2.4.2011 8:07:13   
zoća
potpisujemuser posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: sneza24

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uh sve bi ih ja dozivotno zatvorila u zatvor.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Greške lekara u porodilištima
11.4.2011 13:39:11   
winieana
POGLEDAJTE OVO OBAVEZNO
http://www.facebook.com/album.php?id=1459835672&aid=2096324

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Greške lekara u porodilištima
11.4.2011 15:57:12   
lanajelena
Wini ja tu nista ne vidim samo da su to tvoji rezultati ali sta pise ne uspevam da procitam user posted image

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Greške lekara u porodilištima
23.4.2011 17:45:16   
winieana
http://www.facebook.com/home.php?sk=group_195331200496938&ap=1
ovde imas sve pa ako se ne vidi to je vec do njih jer se kod mene odlicno vidi sve na kompu mozda oni menjaju rezoluciju? ne znam probaj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Greške lekara u porodilištima
23.4.2011 17:59:44   
jelenadunja
sad sam tek procitala ovu temu,i suze mi same idu koliko mi je zao,a kad sam se ja porodila taj dan se jos jednoj porodilji slicno desilo,jos je imala vezu u betaniji,i ta babica je napravila ogromnu gresku,zbog koje je ona ostala bez bebe.Nisam pametna sta ti kazem user posted image
IZVORNA PORUKA: winieana

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_195331200496938&ap=1
ovde imas sve pa ako se ne vidi to je vec do njih jer se kod mene odlicno vidi sve na kompu mozda oni menjaju rezoluciju? ne znam probaj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Greške lekara u porodilištima
11.5.2011 21:13:44   
winieana
isli smo u institut za patologiju i uradjena je autopsija konacno i rezultat je ovakav: smrt je nastupila usled nedostatka kiseonika!!!!!!!   KAKO??????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Greške lekara u porodilištima
13.5.2011 23:51:36   
winieana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Greške lekara u porodilištima
13.5.2011 23:53:07   
marija32
Uzas, uzas!!!!!user posted image  Jako mi je zao, jako!!!

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Greške lekara u porodilištima
14.5.2011 0:03:29   
choopa choops
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Greške lekara u porodilištima
14.5.2011 0:11:46   
Snelle
Ja ne znam šta da kažem user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Greške lekara u porodilištima
23.8.2011 19:28:29   
beboni
strasnouser posted image
...da li ti ljudi imaju srca i duse...ma to je krajnje neodgovorno i samozivo... kako neko takav moze da radi u zdravstvu..

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Greške lekara u porodilištima
15.9.2011 15:56:28   
Tuzna mama
Evo i moje tragicne price  u kojoj sam greskom lekara izgubilas svog malog andjela svoju cerku...
Ja sam se porodila 04.11.2010god,u 36. nedelji trudnoce i to greskom lekara.Pre te trudnoce sam vec imala jedan spontani pobacaj.Kada sam ostala trudna posle pobacaja bila sam najsrecnija na svetu...Isla sam redovno na kontrole i sve je bilo u redu.Imala sam po malo bolove i ostavili su me u bolnicu.Doktor koji je ujutru isao u vizitu pogledao me je i rekao mi je da je sve u redu i da se necu poroditi skoro,rekao je da je svaki cas i dan bitan zbog sazrevanja pluca bebe posto sam bila u 36. nedelji.Medjutim,doktorka koja je bila dezurna taj dan pregledala me je i rekla je:Ova neka seta dok se beba ne spusti jos i busite joj vodenjak i poradjajte je! Pokusala sam da joj objasnim sta mi je rekao doktor ali je odgovorila da se ne pitam ni ja ni doktor vec ona,jer je njena smena.  Tako je i bilo porodila sam se prirodnim putem,rodila sam moju Petru koja je posle 3 dana umrla zbog nerazvijenih pluca   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Izgubila sam mog malog andjela

(odgovor članu beboni)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Greške lekara u porodilištima
15.9.2011 15:59:56   
vonavoj
tuzna mama,nema reci uteheuser posted image user posted image user posted image
ali dr su stvarno nekada idioti..potpuni!!! samo da zbrzaju,da odrade u svojoj smeni sta treba i idu dalje!!
uzivaj u novoj trudnoci i pozitivno misli!user posted image

(odgovor članu Tuzna mama)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Greške lekara u porodilištima
15.9.2011 16:01:39   
Snelle
Baš mi je žao user posted image  Svaka čast na hrabrosti da to podeliš sa nama user posted image

(odgovor članu Tuzna mama)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here