|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Greške lekara u porodilištima
15.9.2011 16:02:26   
Tuzna mama
Trudim se ali tesko ide....user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Greške lekara u porodilištima
15.9.2011 16:04:07   
bea83
tuzna mamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Greške lekara u porodilištima
15.9.2011 16:18:14   
Anoniman
tuzna mama user posted image  tu doktorku je trebalo da tuzite! mada, to vam ne bi vratilo vasu bebicu, na zalost...user posted image

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 328
   RE: Greške lekara u porodilištima
15.9.2011 16:38:02   
Tuzna mama
Znam sve skupljam sada papire,mada neznam kako cu ponovo kroz sve to...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Greške lekara u porodilištima
16.9.2011 12:27:57   
Mama 78
user posted image user posted image user posted image Sta reci mama drzi seuser posted image user posted image

(odgovor članu Tuzna mama)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Greške lekara u porodilištima
16.9.2011 12:35:50   
PoisonEve
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Greške lekara u porodilištima
16.9.2011 13:04:29   
lanajelena
Joj ne mogu da verujem user posted image  gde se njoj zurilo user posted image  ...Tuzna mama napisi iz kog porodilista nosis ovo negativno iskustvo ima i tema dr xy mi se ne dopada i razapni joj ime tamo
mala cvrca videla sam njenu sliku u albumu user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Greške lekara u porodilištima
16.9.2011 16:01:15   
Olga75
uh , Tuzna mama jako , jako mi je zao user posted image
moje dete se rodilo u 36-oj nedelji , dobila sam deksametazon ( valjda ) bas zbog sazrevanja bebinih pluca i cim se rodila isla je u inkubator na oksigen a ja sam se porodila u provinciji
jako , jako , jako mi je zao user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Greške lekara u porodilištima
18.9.2011 10:25:28   
Vesela Carapa
Ajoj,zivote!user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Greške lekara u porodilištima
19.9.2011 13:19:52   
Tuzna mama
Moj andjeo nije dobila nijednu injekciju za jacanje pluca niti su meni bilo sta dali....user posted image

(odgovor članu Vesela Carapa)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Greške lekara u porodilištima
19.9.2011 13:24:24   
MarijaBg
Uhhh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drzi se user posted image I pisi ovde kad ti je tesko...

(odgovor članu Tuzna mama)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Greške lekara u porodilištima
19.9.2011 13:25:52   
indy_25
Tuzna mama user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Greške lekara u porodilištima
19.9.2011 13:32:18   
mihi
E ovaj nemar i javašluk više ne mogu da podnesem. Ovo je stvarno ludilo,da li će neko u ovoj zemlji da odgovara za svoje greške ili ne.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Greške lekara u porodilištima
19.9.2011 13:38:33   
gagana83
Strasno! Malo malo pa cujem ovako nesto. Pa dokle vise?
Tuzna mama, drzi se!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Greške lekara u porodilištima
19.9.2011 18:49:15   
isidora88
jako mi je zao sto su ovakve tuzne price postale svakodnevnica,te doktore treba kamenovatiuser posted image

tuzna mamauser posted image u kom porodilistu se to desilo?
ja sam za to da se pokrene neka akcija,pa da kontaktiramo novine i televizije da se ukljuce u istragu i da se stane na put bahatim debilima koji se ne mogu nazivati lekarima jer oni to nisu,lekari spasavaju zivote a ne unistavaju

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Greške lekara u porodilištima
19.9.2011 22:43:07   
Vika
Tužna mama, ne mogu naći reči koje bi te utešile! Neka nevina duša mirno počiva a kada vreme zaleči tugu, da ti se osmehne sreća!user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Greške lekara u porodilištima
12.2.2012 13:57:23   
zare15
ovo je jedan mali korak,ali probajmo...http://www.facebook.com/groups/183238278449304/183341381772327/

< Poruku je uredio zare15 -- 12.2.2012 13:58:35 >

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Greške lekara u porodilištima
10.5.2012 21:38:24   
winieana
U SUBOTU U 17h NA B92-INFO IDE EMISIJA " MENJAMO PORODILISTA" U OVOJ EPIZODI IDE I MOJA PRICA TAKO DA VAS POZIVAM DA MI SE PRIDRUZITE DA ZAJEDNO PODRZIMO EMISIJU PA MOZDA SE NEKIM CUDOM DOGODE BILO KAKVE PROMENE!!! HVALA VAM STO STE UZ MENE OVOLIKO DUGO I IZVINJAVAM SE ZBOG TOGA STO NISAM DUGO PISALA POSTO NISAM BILA U STANJU DA PISEM SVE GLUPOSTI KOJE SU MI POSLALI IZ SUDA CAST I SVE TO JE I SUVISE PARODICNO ZA OVAKO BOLNU TEMU DA BI O TOME DISKUTOVALI ALI OBECAVAM DA CU U SKORIJE VREME IZNETI SVE STO IMAM.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zare15)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Greške lekara u porodilištima
11.5.2012 9:33:22   
DorA kalimero
protila sam celu temu od prvog do poslednjeg posta.... isplakala sam se kao retko kada u zivotu.... ja imam dete od 5.5 godina i jakooooooooooo malo je falilo da i ono bude zrtva lekarske greske... i ne samo ono vec i ja.... moj porodjaj se smatrao visokorizicnim... isto upucena na carski ali se neko "pametan" pitao i odlucio da ipak idem na prirodni porodjaj i onda sledi dug niz sati borbe za moj i bebin zivot.... ja sam imala jako komlikovanu trudnocu ali uvek me je drzalo to sto je bebac bio savrseno zdrav i lepo se razvijao napredovao ali sam ja imala gomilu komlikacija.... najkrace receno da vas ne davim je to da moj organizam nikada nije prihvatio trudnocu i celo vreme je protestovao protiv bebe sto se manifestovalo slabljenjem vecine vitalnih organa i delimicinim otkazivanjim... nesto od mojih problema: hronicna hipertenzija, nagomilavanje vode u plocima, vrlo ceste aritmije, hronicna i neuspesno lecena bakterijska infekcija besike, mokracnih kanala i bubrega sto je praceno teskim napadima bubrega.... povracanje od prvog do poslednjeg dana trudnoce u proseku po deset puta dnevno... padanje u nesvest i po vise od peta puta dvevno skoro dve trecine trudnoce i mnogo mnogo jos sitnijih stvari koje kada se sve povezu .... situacija jakooooo losa! no, to je stvar proslosti.... moj bebac je sada veliki decak od 5.5 godina i doduse zbog njih u mucenja na porodjaju ima problema sa plucima i imunitet ravan nuli koji nicim ne uspevamo da poboljsamo pa samim tim ne trebam da pricam da je non stop bolestan jer sve pokupi sto naidje!
zelim da izjavim saucesce mamama koje nisu imale srece da prodju dobro kao ja.... strasno mi je zao user posted image
ono sto mene sada strasno zabrinjava jeste... ja sam ponovo trudna i nemam mogucnost da vodim ovu trudnocu kod istog doktora sto sam vodila predhodnu... trazila sam preporuku od tog doktora kod koga sada da idem i dobila sam ime. to je doktor Srbisa Milicevic i on radi na bulevaru u Novom Sadu..... citajuci ovo jako sam se uplasila... da se kojim crnim slucajem ne radi o istom doktoru, da nije mozda malo modifikovao ime zbog svih tih tuzbi i svega sto ga je snaslo.... ja u takve ruke ne idem pa taman se sama porodjala kuci... AKO NEKO ZNA NESTO VISE O OVOME , VOLELA BIH DA NAPISE.... da li je samo slicnost ili je taj covek kojim slucajem dosao da radi i upropascava zene u Novom Sadu?

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Greške lekara u porodilištima
11.5.2012 9:47:31   
Figaro88
Winieana,Tuzna mamauser posted image Dora kalimero user posted image ja nisam iz Novog Sada pa ne znam nista o tome,valjda ce se javiti neko ko zna....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu DorA kalimero)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Greške lekara u porodilištima
11.5.2012 10:01:37   
lanajelena
Dora nije to taj ja sam isla kod Srbise Milicevica,Winin dr se slicno zove ali je iz BG

Isto sam pitanje postavila na nekoj strani unazad jer je slicnost stvarno velika

< Poruku je uredio lanajelena -- 11.5.2012 10:05:07 >

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Greške lekara u porodilištima
11.5.2012 10:23:09   
DorA kalimero
oooooh hvala nebesima.... cudi me da sam preskocila taj post jer sam isla redom i citala.... mora da sam bila jako uplakana kada mi je proletilo.... hvala.... i kakvi su utisci, ja imam u ponedeljak ujutru zakazan prvi pregled kod doktora Srbise.... trebao bi da mi zvanicno potvrdi trudnocu i da vodi...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Greške lekara u porodilištima
11.5.2012 10:39:28   
lanajelena
Meni je on skroz super,bas zna da opusti pacijenta,malo je zbunjen ali odlican strucnjak user posted image

(odgovor članu DorA kalimero)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Greške lekara u porodilištima
11.5.2012 10:41:52   
Anoniman
Tužna mama user posted image

(odgovor članu Tuzna mama)
  Direktna veza do poruke: 349
   RE: Greške lekara u porodilištima
11.5.2012 10:43:48   
DorA kalimero
oh bitno je da je strucnjak... to sto je zbunjen user posted image sta da mu radim... dok god je korektan snacemo se user posted image user posted image user posted image hvalaaaaaaa ti mnogo :*

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here