|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 21:46:24   
Nensi*
Uh,placem user posted image placem zbog nepravde koja vam je nanesena,tebi i tvojoj bebici user posted image
Mnogo mi je zao...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 21:55:57   
maja19
Toliko sam se uznemirila da ne znam kako cu da se smirim..kad citam sve ovo ne mogu da verujem da ima i takvih dokyora koji umesto da donose zivi porod rade takve stvari..ako imas snage a moras je imati zbog sebe, supruga i buduceg poroda...sta se moli te  desava sa tim djubretom od doktora..

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 22:04:39   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: winieana

HVALA VAM SVIMA VESTI IZ TIRSOVE NISU DOBRE SVI ORGANI SU MU OTKAZALI I NA APARATIMA JE,DOKTORI SU MU RADILI SKENER MOZGA I RADI MU SAMO 2% TAKO DA SAD JEDINO MOZEMO DA CEKAMO TRENUTAK DA SE UGASI. NAJTEZE MI JE KAD GA VIDIM U INKUBATORU PORED SVE ONE MALECNE DECE ON DELUJE KAO DA SPAVA.


Svaka rijec je suvisna user posted image user posted image user posted image O Boze, pa zasto, zasto, zasto?????user posted image




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 22:09:18   
pepeljuga
nemam reci...  user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 23:16:10   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: winieana

HVALA VAM SVIMA VESTI IZ TIRSOVE NISU DOBRE SVI ORGANI SU MU OTKAZALI I NA APARATIMA JE,DOKTORI SU MU RADILI SKENER MOZGA I RADI MU SAMO 2% TAKO DA SAD JEDINO MOZEMO DA CEKAMO TRENUTAK DA SE UGASI. NAJTEZE MI JE KAD GA VIDIM U INKUBATORU PORED SVE ONE MALECNE DECE ON DELUJE KAO DA SPAVA.


Uh razumem te user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako tuzno, jako mi je zao  bebice user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 23:41:56   
gagana83
Gospode user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 23:47:37   
jance
jako mi je zao...
user posted image  svesna sam da sada ne postoje reci koje bi tebi i tvom muzu pomogle d se umanji bol, i znam da je nama svima lako reci iz nase perspektive: tuzi ga!
ti najbolje zns sta si sada u mogucnosti da uradis a sta ne....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 23:55:30   
cici78
Jao Boze sta reci?! user posted image user posted image user posted image  Nema pametnih i korisnih saveta u ovakvim momentima. Svi smo uz tebe, saosecamo sa tvojim bolom iako te ne znamo. Budi jaka, drzi se i tuzi tog gada, zagorcaj mu zivot. Ko ce im stati na put vise i kada??????

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 0:00:00   
jagodo
O Boze dragi, zasto.....user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 0:09:27   
dacica
user posted image UZAS!!!user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu jagodo)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 9:54:25   
winieana
najteze mi pada sto mi je termin bio 29.01.2011....sutra....i umesto da se radujem......bol....ako neko ide tamo na kontrolu ili porodjaj prvo neka se dobro pripremi na sve sto moze da mu se dogodi jer ja nisam bila spremna....isla sam na kontrolu kod dr. dusana vukolica i kad ukucas njegovo ime na google-u izlaze dve strasne price o dve njegove porodilje koje su preminule. molim vas ako imate bilo kakvu opciju za neko drugo porodiliste da je iskoristite i da u sirokom krugu zaobidjete visegradsku u beogradu

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 10:19:08   
Anoniman
Strasno mi je zao user posted image

(odgovor članu winieana)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 10:22:52   
vonavoj
strasno,stvarno tuga! nemam reci!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 10:24:45   
tijana86
Strasno! user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 10:29:28   
marince1
majko moja user posted image user posted image user posted image
kako mi je zao
Mpguz samo da zamislim kakav ti se bol useadio u srce user posted image user posted image user posted image

To djubre treba lincovati!!!!


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 11:01:02   
Rivana
Tuga user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 11:19:00   
mihi
Ne mogu ovo da razumem i prihvatim, kada nešto u toku porođaja krene da se komplikuje, i nekako, ali da zdravu trudnicu i njenu bebu ovako unište, ne znam, ne znam ni kaznu za takve ljude.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 11:24:28   
dijana1*
Tuga i samo tuga user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 11:26:04   
mihi
Danas samo tužne teme.user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 11:29:21   
Rivana
Ja se danas isplaka na RR user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 11:32:45   
dijana1*
nazalost user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 11:34:38   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja se danas isplaka na RR user posted image

Da znas, i ja, nesto danas sve tuzno, nije mi dan user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 12:29:35   
Malecka074
Tuzno, mnogo tuzno...user posted image
Molim se da se ipak desi čudo i da tvoj dečak uspe da se izbori i ostane sa vama!
Saljem ti milion poljubaca i zagrljaja!


_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 12:35:25   
bokicans
Katastrofa,nemam reci.Dusa me boli!oliko ovakvih slucajeva treba da se desi da bih drzava pocela da reaguje!!!!!!!!!

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
28.1.2011 12:35:51   
vonavoj
procitala sam na netu,kada sam ukucala ime dr...ovo je neverovatno,shvatam da covek moze da pogresi,ali da li je on jedini na toj klinici....uzasno..svi jedni druge cuvaju!!user posted image user posted image

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here