|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 23:01:28   
ljubilica
Sutra imam zakazanu Betu i ne znam uopste da li da idemuser posted image danas me je probudio takav bol u stomaku da sam mislila da sam dobilauser posted image .Iinace user posted image bi trebala sutra ili prekosutrauser posted image da stigne. I osecam kao da cu da dobijemuser posted image Kako mi je zao sto sam u svemu ovome i nadu izgubilauser posted image

_____________________________

Sreća je kao leptir. Što je više juriš, više će ti bežati. Ali, ako se okrenes drugim stvarima, ona će nežno doći i sleteti na tvoje rame.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 23:39:20   
degu
Ljubilice nemoj da gubiš nadu user posted image
I u trudnoći boli stomak kao pred user posted image
Šta god da bude, idemo i borimo se i dalje user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu ljubilica)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 23:58:32   
Dok cekam...
Ljubilice user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.10.2011 1:49:13   
ljubilica
user posted image Hvala vam!



_____________________________

Sreća je kao leptir. Što je više juriš, više će ti bežati. Ali, ako se okrenes drugim stvarima, ona će nežno doći i sleteti na tvoje rame.

(odgovor članu Dok cekam...)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.10.2011 10:03:16   
mirjam86
ljubilice i od mene svu podrsku imas user posted image

(odgovor članu ljubilica)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.10.2011 11:07:12   
anirez
Ljubilice user posted image

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.10.2011 22:15:07   
Dok cekam...
Ljubiliceeee.... nasa nova user posted image ! Tako sam srecna da si uspela! Sad nadjoh neke tvoje ranije postove i vidim da si bila na klomifenu pa mi to malo dalo nade za ovaj mesec jer sam ga i ja pila! Jeeee! Nadam se! Ljubac i uzivaj! 

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.10.2011 23:44:59   
ljubilica
A ja zamalo da ne odem da radim betu. Bila sam ubedjena da cu da dobijemuser posted image
Evo i mojih znakova trudnoce (sada znam da to i jesu)user posted image . Posle nedelju dana od O pocelo je pojacano lucenje pjuvacke (nigde opisano kao simptom, ali vidim da su ga neke devojke imale). Ubrzo nakon toga osetila sam bolove u jajniku , a zatim i skroz dole, ali nesto kao upala misica. i tako svaki dan pomalo. Mada me je juce bolelo da tako da sam bila ubedjena da cu da dobijem. I sada me bolucka, ali skroz dole i drugacije je nego kad dobijemuser posted image Grudi su mi natekle, isto kao i svaki put pred m, samo danas nisu splasle, kao sto je to obicaj kod mene pred m i ovaj put me bole i bradaviceuser posted image . E sad, sto se hrane tice, juce sam mm odbila kokice, a ja se u nima davim. tada nisam to posmatrala kao simptom, mada sada vidim i sama da inace manje jedemuser posted image . Citala sam da su neke od vas pominjale sekret pred m, pa da ne zaboravim i to da pomenem. Imala sam nekako gusto i belo, ali ne konstantno, mada nekad sam tako imala i pred m, tako da to ne posmatram kao neki simptom.. Mislim da nema viseuser posted image   A sada, drage moje, ZAMNOM, u prvo tromesecijeuser posted image . Ja, iako retko pisem, sve vas nekako poznajem citajuci vas svakodnevno od pre godinu i po dana i vise puta ste mi bile jedina podrska iako to niste ni znaleuser posted image Pozdrav za sve buduce user posted image


_____________________________

Sreća je kao leptir. Što je više juriš, više će ti bežati. Ali, ako se okrenes drugim stvarima, ona će nežno doći i sleteti na tvoje rame.

(odgovor članu Dok cekam...)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.10.2011 23:47:46   
Meisje
Super,hvala na detaljnom izvestaju,to za pljuvacku nisam znala...user posted image

(odgovor članu ljubilica)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.10.2011 23:48:19   
ljubilica
Umalo da zaboravim mozda najvaznije. Svaku noc sam ustajala da piskim, a to se meni ne desavauser posted image




_____________________________

Sreća je kao leptir. Što je više juriš, više će ti bežati. Ali, ako se okrenes drugim stvarima, ona će nežno doći i sleteti na tvoje rame.

(odgovor članu ljubilica)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.10.2011 23:50:10   
Meisje
Jao,nemoj mi o piskenju...user posted image

(odgovor članu ljubilica)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.10.2011 23:50:18   
degu
Ljubilice user posted image
Rekla sam ti ja da ne gubiš nadu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu ljubilica)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.10.2011 23:51:11   
Meisje
Degu svaka cast!user posted image Treba ja tebe vise da slusamuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.10.2011 23:52:46   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: ljubilica

A ja zamalo da ne odem da radim betu. Bila sam ubedjena da cu da dobijemuser posted image
Evo i mojih znakova trudnoce (sada znam da to i jesu)user posted image . Posle nedelju dana od O pocelo je pojacano lucenje pjuvacke (nigde opisano kao simptom, ali vidim da su ga neke devojke imale). Ubrzo nakon toga osetila sam bolove u jajniku , a zatim i skroz dole, ali nesto kao upala misica. i tako svaki dan pomalo. Mada me je juce bolelo da tako da sam bila ubedjena da cu da dobijem. I sada me bolucka, ali skroz dole i drugacije je nego kad dobijemuser posted image Grudi su mi natekle, isto kao i svaki put pred m, samo danas nisu splasle, kao sto je to obicaj kod mene pred m i ovaj put me bole i bradaviceuser posted image . E sad, sto se hrane tice, juce sam mm odbila kokice, a ja se u nima davim. tada nisam to posmatrala kao simptom, mada sada vidim i sama da inace manje jedemuser posted image . Citala sam da su neke od vas pominjale sekret pred m, pa da ne zaboravim i to da pomenem. Imala sam nekako gusto i belo, ali ne konstantno, mada nekad sam tako imala i pred m, tako da to ne posmatram kao neki simptom.. Mislim da nema viseuser posted image   A sada, drage moje, ZAMNOM, u prvo tromesecijeuser posted image . Ja, iako retko pisem, sve vas nekako poznajem citajuci vas svakodnevno od pre godinu i po dana i vise puta ste mi bile jedina podrska iako to niste ni znaleuser posted image Pozdrav za sve buduce user posted image



To je zato sto se materica siri user posted image

I da,cestitam user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu ljubilica)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.10.2011 23:53:32   
degu

IZVORNA PORUKA: Meisje

Degu svaka cast!user posted image Treba ja tebe vise da slusamuser posted image


Pa znaš da me je Iva sve slušala user posted image isplati se user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Znaci trudnoće II deo
5.10.2011 8:59:35   
mirjam86
I sada me bolucka, ali skroz dole i drugacije je nego kad dobijemuser posted image Grud
IZVORNA PORUKA: ljubilica

A ja zamalo da ne odem da radim betu. Bila sam ubedjena da cu da dobijemuser posted image
Evo i mojih znakova trudnoce (sada znam da to i jesu)user posted image . Posle nedelju dana od O pocelo je pojacano lucenje pjuvacke (nigde opisano kao simptom, ali vidim da su ga neke devojke imale). Ubrzo nakon toga osetila sam bolove u jajniku , a zatim i skroz dole, ali nesto kao upala misica. i tako svaki dan pomalo. Mada me je juce bolelo da tako da sam bila ubedjena da cu da dobijem. I sada me bolucka, ali skroz dole i drugacije je nego kad dobijemuser posted image Grudi su mi natekle, isto kao i svaki put pred m, samo danas nisu splasle, kao sto je to obicaj kod mene pred m i ovaj put me bole i bradaviceuser posted image . E sad, sto se hrane tice, juce sam mm odbila kokice, a ja se u nima davim. tada nisam to posmatrala kao simptom, mada sada vidim i sama da inace manje jedemuser posted image . Citala sam da su neke od vas pominjale sekret pred m, pa da ne zaboravim i to da pomenem. Imala sam nekako gusto i belo, ali ne konstantno, mada nekad sam tako imala i pred m, tako da to ne posmatram kao neki simptom.. Mislim da nema viseuser posted image   A sada, drage moje, ZAMNOM, u prvo tromesecijeuser posted image . Ja, iako retko pisem, sve vas nekako poznajem citajuci vas svakodnevno od pre godinu i po dana i vise puta ste mi bile jedina podrska iako to niste ni znaleuser posted image Pozdrav za sve buduce user posted image



Draga moja nek ti je sa srecom od user posted image sve najbolje user posted image

Sto se tice simptoma imam bukvalno sve to isto kao i ti al beta eto kaze da nisam trudna  user posted image

(odgovor članu ljubilica)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Znaci trudnoće II deo
5.10.2011 10:02:44   
Meisje

IZVORNA PORUKA: degu


IZVORNA PORUKA: Meisje

Degu svaka cast!user posted image Treba ja tebe vise da slusamuser posted image


Pa znaš da me je Iva sve slušala user posted image isplati se user posted image


Znam,evo slusam ti okom ja skokomuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Znaci trudnoće II deo
5.10.2011 10:37:00   
jelena038
pukla sam kao sijalica, citam prvi post i ne povezujem da je od pre dva dana.. user posted image

< Poruku je uredio jelena038 -- 5.10.2011 10:38:13 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.10.2011 22:08:05   
Dok cekam...
Mozda nekom pomogne ....... evo ja sam strastveni pushac oko 10 god vec..... otprilike u 4. nedelji mi se smucile cigarete, doduse nisam prestala skroz jer sam ipak zavisnik....ali pushim 5 cigareta mozda za ceo dan.... a to je malo, verujte.... ako neko ima slican simptom, nadam se da sam bila od pomoci user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.10.2011 5:35:02   
ljubilica
Ni ja ne pomisljam na cigaru, a smucile su mi se i kokice i mojonezuser posted image

_____________________________

Sreća je kao leptir. Što je više juriš, više će ti bežati. Ali, ako se okrenes drugim stvarima, ona će nežno doći i sleteti na tvoje rame.

(odgovor članu Dok cekam...)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.10.2011 7:57:24   
jelena038
ja pomisljam, ali ne pusim user posted image

evo i mojih simptoma:

- jedno popodne sam zaspala, mozda dan dva pred ocekivanu. to mi se nikad ne desava, cak ni kad sam bolesna.
- dobila sam dva herpesa na usni u roku od nekoliko dana.
- pojela sam punu ciniju kupus salate dok sam cekala porodicu da sedne za sto, nisam mogla da stanem, pa sam posle od sramote zurila da pravim novu, dok neko ne primeti user posted image
- trcala sam po celu noc u WC, ali to mi se decava i u svakom ciklusu pred user posted image
- grudi bolne kao obicno, onda dva dana nakon izostanka izduvale, pa pocele da bole ispocetka, na sredini, nekako kao da su ustinute.
- kafa mi je tek danas, nekih 5 dana od izostanka potpuno izgubila ukus.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu ljubilica)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.10.2011 9:21:29   
Dok cekam...
Zene, evo ja napisah u crticama, meni test kao i pre dva dana isto izgleda, ista ona bleda crtica... user posted image user posted image user posted image sta da radim? 

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.10.2011 9:24:47   
jelena038
da ides da radis betu, rekla sam ti to i ranije, al ti ne slusas..
ne panici, videla si moje testove, danima bledo, nikako da krene, a onda se beta utrostruci. idi uradi betu, bices mirnija.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Dok cekam...)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.10.2011 11:36:33   
Meisje

IZVORNA PORUKA: jelena038

ja pomisljam, ali ne pusim user posted image

evo i mojih simptoma:

- jedno popodne sam zaspala, mozda dan dva pred ocekivanu. to mi se nikad ne desava, cak ni kad sam bolesna.
- dobila sam dva herpesa na usni u roku od nekoliko dana.
- pojela sam punu ciniju kupus salate dok sam cekala porodicu da sedne za sto, nisam mogla da stanem, pa sam posle od sramote zurila da pravim novu, dok neko ne primeti user posted image
- trcala sam po celu noc u WC, ali to mi se decava i u svakom ciklusu pred user posted image
- grudi bolne kao obicno, onda dva dana nakon izostanka izduvale, pa pocele da bole ispocetka, na sredini, nekako kao da su ustinute.
- kafa mi je tek danas, nekih 5 dana od izostanka potpuno izgubila ukus.



Joj,sve to preduser posted image mi lici i na klasican PMS,kao covek da zna preuser posted image da li je trudan???????

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.10.2011 11:38:58   
malenac76
eeeee moja meisje ... nema druge nego cekati da ugledamo user posted image  to je jedino koliko toliko siguran simptom user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here