|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.8.2011 16:19:45   
degu
Bakili, kad će testić? Ne javlja ti se niko ovde jer ovde novopečene trudnice pišu simptome, a ima tema Da li sam trudna? tu pišu oni koji sumnjaju, a imaš lepe simptome, pa ko zna, možda si i ti novopečena trudnica user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu bakili)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.8.2011 16:37:45   
bakili
eeeeeeeeeeeeeeej hvala ti degu puno,uh bez tebe se tesko snalazim ovdje,daj BOZE,odoh da im kucnem da vidim sta kazu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.8.2011 16:40:02   
bakili
e da test necu jos da radim da samo znas koliko sam ih uradila,posle ove terapije sam uvjek dobijala nakon 25 dana evo proslo je 30 i nista,a rekla mi je da mogu imati ovulaciju i ako ne dobijem,a mozda se i samo tripujem

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.8.2011 17:38:55   
lejla86
Pozdrav svima... Imam jedno pitanje,nadam se da ce neko od vas moci da mi pomogne da oteram crne misli... Danas i ja ugledah one user posted image i odmah sam otisla kod ginekologa jer su mi pre dve nedelje pronasli ureaplazmu,pa reko da mi odmah daju odgovarajucu terapiju. Doktor mi je odmah uradio ultra zvuk,rekao mi da on ne mozeda potvrdi trudnocu,da mi je materica uvecana i sluzokoza zadebljana a da kod leog jajnika vidi nesto za sta ne zna da li je cista ili vanmatericna trudnoca...E sad mene zanima moze li materica biti uvecana iako je u pitanju vanmatericna trudnoca? Uhvatio me vikend i ne mogu da docekam sledecu nedelju da odem kod moje doktorke... Hvala puno unapred....user posted image

(odgovor članu bakili)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.8.2011 17:41:03   
Anoniman
Ajde ti malo da mislis da je to normalna trudnoca ok? Sto odmah razmisljate crno...ono sto moras da uradis jeste da primas terapiju za ureaplazmuuser posted image

(odgovor članu lejla86)
  Direktna veza do poruke: 580
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.8.2011 19:52:51   
degu
Lejla Dr-i često olako izgovaraju takve reči, stvarno je nestručan. To na jajniku što je video može biti i žuto telo, stvarno sam besna što tako olako izgovaraju teške reči. Koliko ti kasni, znaš li otprilike koja si nedelja? Verovatno da je rana trudnoća kad se na UZ ne vidi.
Možeš izvaditi Betu u ponedeljak i ponoviti je za 2 dana da vidiš da li se pravilno dupla, ako lepo raste, onda je sve OK.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu lejla86)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.8.2011 12:54:39   
crazymama
meni su znaci trudnoce bili identicni pms-u
pocele su grudi da me bole, stomak kao blagi menstrualni bolovi, bila sam jako umorna i malaksala tih dana, onda mi je m. izostala dva dana i odmah sam uradila test koji je pokazao user posted image ...
znaci, tesko da moze da se razluci pre ocekivanog krvarenja da li je pms ili trudnoca... najbolje sacekati da li ce se krvarenje pojaviti ocekivanog dana ako imate redovan ciklus!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.8.2011 14:04:03   
Katychoo
Hvala crazymama user posted image

_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.8.2011 14:45:40   
^iva^
evo napisacu cega se seti -
taktika je bila muckanje svaki drugi dan odmah posle
pila sam cajeve-maca 3*1 solja
crveni zdravac 1 solja
virak 2 solje
i to samo ovog meseca do O sve je bilo normalno,posle O svaki dan me je boleo stomak kao da dolazi svakog trenutka i to traje 1-2min i prestane.T vidite na grafu varirala je ali sad je ujutru 36.8 a odmah po ustajnju 37-37.5 i tako ceo dan gorim.
ono cega se dobro secam ali neznam koji dan je bio znam da sam gledala seriju i kao da mi je neki crvic dole mrdao i zabolelo me stomak jako na sekund.sike su bolele ali sa osetljivim bradavicama i tamniji su krugovi oko njih ufff cek da se setim jos necega to sam pisala u crticama user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.8.2011 15:07:21   
degu
Zaboravila si da napišeš da si pila pivo pre macine trave user posted image
i da si dragom ukinula mućkanje od O user posted image
i da si se družila sa vevericom user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.8.2011 15:09:53   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 586
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.9.2011 21:13:43   
Nestrpljivaa
cao drage moje user posted image Mene su prvo pocele grudi da bole ne tako jako,a onda mi je izostala menstruacija jedan dan,drugi dan...Posle su pocele da me bolu grudi oko bradavica na sam dodir i isla sam u wc bukvalno na svakih 10 min cak i nocu.I tako ja resih da danas uradim test kad ono stvore se user posted image crtice.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.9.2011 1:16:47   
Tinče
Zdravo svima. Nova sam ovde.
Citala sam i citam puno poruka na ovim svim forumima pa sam odlucila da vam se pridruzim!
Muz i ja smo poceli da radimo na bebici. S' obzirom da trebam tek dobiti 9 dana ja sam od silne zelje da sve odmah saznam kupila danas test i uradila ga jutros. I naravno negativan. :(
E sada, znam da je mnogo rano ali nisam mogla da izdrzim. Psiha je cudo. Kao da me malo zatezu jajnici, stalno imam gasove i zigaju me malo jajnici i piskim malo cesce nego pre.
Ja garant to tripujem cim mi je bila jedna crtica a mozda i ne tripujem. :)
Pozdrav za sve!!!!

Tince

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.9.2011 7:29:28   
Inica
Tinče, za te simptome trudnoce kao sto su piskenje i gasovi, kao i za sam test je baaas rano.. Kapiram ja nestrpLjivost, ali ne razumem zasto bi neko bezveze i radio test tako rano kad ne moze pokazati nista sem negativnog rezultata.. U svakom slucaju dobobrodosla i nadam se da ces ubrzo ugledati svoje user posted image

(odgovor članu Tinče)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.9.2011 8:44:50   
PoisonEve
Verovali vi ili ne meni je su se posle nedelju dana od poslednje menstruacija javile mucnine i povracanja! Poslednja mens. mi je bila 10. 01. a oko 20. za slavu mm sam se ziva izmucila. Nema sta druga da bude, jer sigurno nisam bila prehladjena a zaista nikad u zivotu nisam povracala sem sad u trudnoci i kao dete.I evo mucnine mi traju i sad u 9. mesecuuser posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.9.2011 9:31:09   
Tinče
Inice, hvala na dobrodoslici!



(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.9.2011 9:30:14   
mirjam86
jutro devojke user posted image

Imam pitanje za trudnice, da li je moguce da budes u drugom stanju  a da nemas povisenu temperaturu? Ja je nisma pratil ai merila ali znam da mi je normalna temp 35.3 do 35.6. Al eto prekljuce sam merila u roku dana bila je 36.5 sto za mene nije normalno danju imam nizu temp, dok je juce bila 35.5 a jutro 35.3 sad ne znam sta da mislim i da li je merilo ta temperatura. Inace temperaturu normalno merim pazusno, valjda nema neke razlike. Sto se tice drugih simptoma jos je rano tek za 10 dana teba da dobijem. Imam bol mali tup i na momente u levom jajniku sto moze biti da se pojavila neka cita a i ne mora, i neobican gusti lepljiv iscedak koji je bio pojacan dva dana sad malo manje al je tu. Sto se tice m redovne su na 28 dana eventualno 29 ali retko. Odnosi su bila bas u plodnim danima na dva dana 20. 22. i 24. kada je trebala biti ovulacija.  Nadam se najlepsem user posted image samo me ta temp brine sto niej povisena.user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.9.2011 9:55:19   
Olga75
temperatura je obicno malo povisena u trudnoci ali uopste ne mora da bude povisena
zasto ne uradis test ili betu pa ces biti sigurna?


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.9.2011 14:42:33   
mirjam86
Jos je rano nije proslo ni sedam dana od odnosa danas cetvrti 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.9.2011 20:11:38   
meyo
narode help
danas mi se javila takva mucnina da mi dodje da svisnem
dakle ne povracanje nego mucnina i to uvece .. nisam jela nista neobicno i novo
i nekakva malaksalost danas mi je 34-ti dc. od mece nista naduta sam hocu da puknem...
jel se nekom javljala ta muka uvece ... ja je u prvoj trudnoci uopste nisam imala tako da ne znamuser posted image

a mozda je ipak kakvo trovanje... nego eto cisto pitam... ko znauser posted image

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.9.2011 20:13:32   
mala83
meyo moja najbolja drugarica je imala isklucivo uvece mucnine i tad je i povracala, tokom dana i ujutru nista, samo uvece, tako da eto ti simptoma user posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.9.2011 20:14:33   
anuksunamun
meni se javljala muka uvece..i sada u 12 nedelji najgore mi je uvece...sva sam naopaka...uradi test pa vidi...do sada bi trebalo da pokazeuser posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.9.2011 20:23:40   
meyo
hvala zenske upravo sam dusu ispustila u wc-u i tako me zeludac boli.. uzas tako da mislim da ce prije btii neko trovanje il viroza... meni ciklus sara pa ti nikad ne znam kad cu dobiti to sto je-ti za mene nista ne znaci ali cu ovih dana svakako napraviti test.. ko zna..user posted image
Hvala hvala puno!! 

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.9.2011 20:25:03   
magnetic
Ju anuk,pa ja tek sada vidim da si tiuser posted image
CESTITAMuser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.9.2011 20:31:23   
Inica
Ja sam imala muchnine najvise uvece. Ujutru slabo, ali zato uvece.. muchnine i povracanje..

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here