|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.9.2011 20:38:20   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: magnetic

Ju anuk,pa ja tek sada vidim da si tiuser posted image
CESTITAMuser posted image


hvalauser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Znaci trudnoće II deo
29.9.2011 8:42:24   
mirjam86
joj devojke sinoc me ubijao umnjak i tokom noci mi dadose nimulid da popijem ako sam slucajno trudna a nadam se da jesam da li neka zna koliko to steti i mogu li biti neke posledice? Inace jutros mi je temp bila 36.7 pa je spala na 36.3 ne znam sta sad to znaci user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Znaci trudnoće II deo
29.9.2011 9:16:40   
meyo
dakle nimulid ni za zivu glavu!!!!! uzmi paracetamol analgin al to ne nikako!!!
moja prijateljica je morala na abortus zbog toga a pila ne znajuci da je trudna zbog glavobolje


(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Znaci trudnoće II deo
29.9.2011 9:50:54   
mirjam86
aaaaa jaooooooooooooooooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image
a ja to pila i dva dana posle ovulacije smrc joj valjda nece nista biti ako sad prestanem i pijem folnu kiselinu  vec dva meseca

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Znaci trudnoće II deo
29.9.2011 15:43:52   
ljubilica
Mirjam, Ja koliko znam, tablete stete plodu, a ako si pila dva dana posle ovulacije, ploda jos uvek nema. Zato nema potrebe da brines:)

_____________________________

Sreća je kao leptir. Što je više juriš, više će ti bežati. Ali, ako se okrenes drugim stvarima, ona će nežno doći i sleteti na tvoje rame.

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Znaci trudnoće II deo
30.9.2011 7:07:21   
ljubilica
Eh, skoro sam procitala celu temu i ne nadjoh nigde to sto trazimuser posted image
Bila sam na klomifenu ovaj mesec i imala super folikule i ciljane odnose. Ne bi trebala da dobijem 4.10.
Od pre dva dana imam uzasno povecano lucenje pljuvacke, fino mi je samo dok jedem i par minuta nakon togauser posted image i uzasava me (ali ako je simptom, neka ga, istrpecuuser posted image ). Da li je neko cuo za to kao simptom? Inace,  Od juce osecam blagi bol u stomaku, prvo je krenuo od jajnika, a danas vec pri samom dnu, ali to nije bol kao pred men, vec nesto kao upala misica i traje kratkouser posted image Grudi tek sad pocele da rastu, ali ne bole kao sto je to kod mene uobicajeno pred men. Nocu uopste ne spavam normalno, a malaksala sam uzasno.... E, tako bih volela pre vremena da saznam jesam liuser posted image user posted image


_____________________________

Sreća je kao leptir. Što je više juriš, više će ti bežati. Ali, ako se okrenes drugim stvarima, ona će nežno doći i sleteti na tvoje rame.

(odgovor članu ljubilica)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Znaci trudnoće II deo
30.9.2011 8:35:50   
mirjam86
Ljubilice sto se tice lucenja pljuvacke mozda cudno zvuci i ja sma imala u prvoj trudnoci povecano lucenje cak sma mislila da nesto niej uredu  pa sam imala gusenja  i stezanje u grudima slali me na ispitivanje alergije, hehe i to sve je bilo jako jako rano pre kasnjenja da bi se uspostavilo posle da su to bili moji simptomi, ali svaka zena ima razlicite simptome pa cak i u dve trudnoce kod iste zene razliciti su, pokupi od svake po nesto pa moze da bude najava za neku bebicu, samo nemoj ko ja da krenes da se tripujes user posted image user posted image

(odgovor članu ljubilica)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Znaci trudnoće II deo
30.9.2011 8:39:32   
Olga75
o da i ja sam imala puno pljuvacke , odjednom se nakupi mnooogo , desavalo mi se i da se od nje zagrcnem , cini mi se da je trajalo celu trudnocu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Znaci trudnoće II deo
30.9.2011 16:24:08   
ljubilica
Pa mozda sam user posted image . Mada jako mi je tesko da poverujem, nekako me je user posted image navikla da ce doci uvek na vremeuser posted image

_____________________________

Sreća je kao leptir. Što je više juriš, više će ti bežati. Ali, ako se okrenes drugim stvarima, ona će nežno doći i sleteti na tvoje rame.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.10.2011 21:16:23   
blesavko
Ljubilice jel imas jos neke simptome da su ti se pojavili... nadam se da je kod tebe to jedan od TS...

< Poruku je uredio blesavko -- 2.10.2011 21:17:08 >


_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu ljubilica)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.10.2011 22:28:47   
meyo
ljubilice drzim fige jako jako
i javi nam se

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.10.2011 22:34:09   
Dok cekam...
Poz devojke....

Mislim, sad cu ispasti mozda glupa, ali interesuje me da li se nekoj trudnici na pocetku bas vrtelo u glavi, kad ustane naglo, ili kad naglo okrene glavu.....ili evo sedim nekih pola sata, citam nesto i imam utisak kao da lebdim, da ne osecam noge, ruke, nista....samo kao da lelujam..... ili sam ja postala luda od silnog ocekivanja...ili umisljam..... user posted image user posted image .....

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.10.2011 22:44:04   
PoisonEve
Mene je nesvestica drmala bas bas dugo. I to bas na taj nacin kako je opisujes. Zelim ti da si trudna! user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Dok cekam...)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 0:27:22   
Dok cekam...
Auuu... bas lepo...ali ne smem da se radujem, ako mi verujesh.... videcemo sledece nedelje.....hvala na lepim zeljama!!! Ja tebi zelim da ti narednih 15 dana prodju bas bas lako! :) 

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 8:57:24   
mirjam86
Dok cekam... jel tebi to vec kasni user posted image

Evo meni danas krenuli podmukli bolovi u kicmi i stomaku, i to 5-6 dana ranije sto je opet cudno obicno me boli samo dan pred nego sto treba da stigne user posted image . Jutros me bas uhvatilo jedva sam ustala od bolova na posao da dodjem jos me mucili i gasovi malo al samo kad zaboli , al evo sad prestalo zgne malo i to je to... Joj 08.10. ne treba da dobijem jos je rano al izludeh cekajuci user posted image


(odgovor članu Dok cekam...)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 9:21:08   
Dok cekam...
Ne bih znala da li mi kasni jer ja imam neredovne cikluse a danas mi je inace 27 d.c.

Ti bolovi ukazuju na tooooo :)
Radimo test uskoro pa cemo da vidimo! Kiss



(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 9:47:12   
mirjam86
ma sigurno si user posted image  user posted image trudne smo dok se ne dokaze suprotno kako vec neko rece user posted image
Kad planiras da radis testic da radimo zajedno? Meni je 23.d.c. a i pored policisticnih jajnika user posted image je tacna 28-29 dan.

(odgovor članu Dok cekam...)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 14:30:53   
Dok cekam...
Hahahhaa dobra si....

Danas mi je 27 d.c. ...pa nesto sam pricala sam dr i mislim da cu test raditi 14 oktobra (do tada cekam i mislim da cu da dobijem....)... namerno ostavljam vise dana da prodje pa oko 40-og da radim test, sigurnije je...

Kad ces ti? Mozemo zajedno! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 16:07:14   
mirjam86
Ja bih do 14. izgrizla nokte user posted image   planiram da radim 9. oktobra jer nikad ne dobijam na 30. dan tako da pustim samo da prodje taj 8.oktobar ako izdrzim da ne uradim pre user posted image

(odgovor članu Dok cekam...)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 19:09:00   
Dok cekam...
Ako, uradi ako mislis da treba....meni su se nesto smucili testovi sa jednom crticom vise, mislim da ako vidim jos koji put, da cu da ga pojedem od muke! user posted image  user posted image  user posted image  Ja u zivotu nisam dobila prirodno na 28-30 dana tako da cu ipak da cekam 40-i za test, ako bude bilo potrebe!

Ajde pa javljaj rezultate! Srecno machko!  user posted image

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 21:05:33   
meyo
dok cekam kakvi su ti u prosjeku ciklusi
eh da se meni vratiti na tih 30 dana user posted image
i ja se dvoumim da uzmem testic al ja nemam ama bas nikakvih simptoma
pa cu crc od muke ako bude jedna crtica lakse mi da dobijem
ah mi pcso-vke

(odgovor članu Dok cekam...)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 21:36:00   
Dok cekam...
Meyo....Isti slucaj....i radi mi se test i ne radi mi se user posted image U proseku su mi ciklusi....hm nemam prosek, ne mogu da izvucem prosek kad mi jedan dodje na dva meseca a sledeci na 6 meseci i tako u krug....  ovaj pco je sr*** najvece! a sto je najgore, "napada" bzvz tj. totalno nema neki difolt osoba koje ga imaju... pa da kazes "ok gojazne zene imaju pco, ja necu da se gojim da ga ne dobijem"...ma jok...moja drugarica ima 30 kg zajedno sa krevetom i ima ga.... ama uopste nema pravila....

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 21:48:31   
meyo
a joj pih :(( smara najzesce ja kazem lakse bi mi bilo da dobijem i da znam orjentaciona barem kad a ovako samo nagadjam ajmo da ga radimo uskoro a ocemo ??
mozda krajem nedjelje ..user posted image

(odgovor članu Dok cekam...)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 21:51:35   
Dok cekam...
Ja necu pre 14.10 hahahahha jer je veca verovatnoca da su mi ciklusi preko 35 dana nego 28 dana :)

Ti radi,  i jos neko je rekao da hoce pa javljajteee!!!

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.10.2011 21:58:54   
meyo
oki doki javljam sta se desava

(odgovor članu Dok cekam...)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here