|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
8.2.2011 11:18:01   
gabrijelaaa
yanika...meni je problem sto je meni bila nepouzdana menstuacija...pa nije mogao tacno da se odredi termin,zato su mi i pomerili termin...jedna doktorka tvrdi jedno ,druga drugo...oni cekaju kod mene kontrakcije ili otvaranje,a kod mene je to ne moguce...zelim ti stvarno puno sreceuser posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
8.2.2011 11:53:31   
Nensi*
Gabrijela,ti si jos tu?
Ja sam mislila da su te zadrzali jer se ne javljas...Jel si isla?
To je problem kad vise doktora vodi trudnocu,pa ne mogu da se sloze...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
8.2.2011 11:56:40   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: malaandjela

ja sam znala da mi je termin 9 avgust medjutim vracali su me posto nije krenuo porodjaj,nedelju dana posle termina me je primila dr antic i rekla da sam pogresila i kao idi kuci,drzala me na patalogiji 2 dana nije htela da me salje na porodjaj ,tamo ne bi nikome preporucila da ide ako mu porodjaj ne krene sam,da je jedan dan kasnije zakazala porodjaj moja beba ne bi prezivela,dr golubovi je tu najbolji ,njega mozes sve lepo da pitas i covek ti sve lepo objasni ,fino,ja se tamo necu vracati kada budem ponovo ostala trudna,uzasne posledice su ostavili na meni.ako ides na epidural idi bilo gde drugde nije tamo nista bolje veruj mi ,


Sa ovim se ne slazem...Mene su primili na patologiju 4 dana pre termina,uz dogovor sa mnom da cekamo pun termin da vidimo da li ce porodjaj krenuti...Kad je dosao pun termin,videli su da nema vajde da cekamo jer porodjaj nece sam krenuti i uradili su mi CR...Sami su ga predlozili,dok bi me u nekoj drugoj bolnici stavili na indukciju i mucili dok se ne otvorim...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
8.2.2011 14:38:04   
gabrijelaaa
IZVORNA PORUKA: nensi27

Gabrijela,ti si jos tu?
Ja sam mislila da su te zadrzali jer se ne javljas...Jel si isla?
To je problem kad vise doktora vodi trudnocu,pa ne mogu da se sloze...

isla sam i bila sam za hitno primanje...i onda su me na kraju poslali kuci...bzv...nista ...cekacemo...ako se nista ne desi ...trpecemo bolove,pa ostaje za 17.feb....ja cu izludeti stvarno...
doktorka mi je juce bila u porodilistu i nije mogla da silazi ali smo se cule sve vreme... icicu opet sutra,prekosutra...ako ne bude nista...pa da vidim lepo sa njom...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
8.2.2011 14:54:49   
gabrijelaaa
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: malaandjela

ja sam znala da mi je termin 9 avgust medjutim vracali su me posto nije krenuo porodjaj,nedelju dana posle termina me je primila dr antic i rekla da sam pogresila i kao idi kuci,drzala me na patalogiji 2 dana nije htela da me salje na porodjaj ,tamo ne bi nikome preporucila da ide ako mu porodjaj ne krene sam,da je jedan dan kasnije zakazala porodjaj moja beba ne bi prezivela,dr golubovi je tu najbolji ,njega mozes sve lepo da pitas i covek ti sve lepo objasni ,fino,ja se tamo necu vracati kada budem ponovo ostala trudna,uzasne posledice su ostavili na meni.ako ides na epidural idi bilo gde drugde nije tamo nista bolje veruj mi ,


Sa ovim se ne slazem...Mene su primili na patologiju 4 dana pre termina,uz dogovor sa mnom da cekamo pun termin da vidimo da li ce porodjaj krenuti...Kad je dosao pun termin,videli su da nema vajde da cekamo jer porodjaj nece sam krenuti i uradili su mi CR...Sami su ga predlozili,dok bi me u nekoj drugoj bolnici stavili na indukciju i mucili dok se ne otvorim...

nensi ti si bas lepo prosla...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
8.2.2011 16:18:30   
micketta
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: malaandjela

ja sam znala da mi je termin 9 avgust medjutim vracali su me posto nije krenuo porodjaj,nedelju dana posle termina me je primila dr antic i rekla da sam pogresila i kao idi kuci,drzala me na patalogiji 2 dana nije htela da me salje na porodjaj ,tamo ne bi nikome preporucila da ide ako mu porodjaj ne krene sam,da je jedan dan kasnije zakazala porodjaj moja beba ne bi prezivela,dr golubovi je tu najbolji ,njega mozes sve lepo da pitas i covek ti sve lepo objasni ,fino,ja se tamo necu vracati kada budem ponovo ostala trudna,uzasne posledice su ostavili na meni.ako ides na epidural idi bilo gde drugde nije tamo nista bolje veruj mi ,


Sa ovim se ne slazem...Mene su primili na patologiju 4 dana pre termina,uz dogovor sa mnom da cekamo pun termin da vidimo da li ce porodjaj krenuti...Kad je dosao pun termin,videli su da nema vajde da cekamo jer porodjaj nece sam krenuti i uradili su mi CR...Sami su ga predlozili,dok bi me u nekoj drugoj bolnici stavili na indukciju i mucili dok se ne otvorim...


a ja se slazem.
bolje su prosle one zene kojima je krenuo porodjaj pa sasvim slucajno odlucile da se porode u misovicu nego ja koja sam celu trudnocu maltene kod njih vodila.
porodili su me 8 dana nakon termina, na patologiju primili 6-og dana i narednih 48 sati nije im palo na pamet da me porode iako sam na patologiju primljena zbog jako loseg ctg-a. isto kao i kod maleandjele, da su sacekali samo jos jedan dan, ma kakav dan, sat, beba bi mi se ugusila. i tri razlicita doktora na ultrazvuku nisu videla da je bebi pucanik 2x bio obmotan oko vrata zbog cega je nakon porodjaja reanimirana.
insistiraju na prirodnom porodjaju. pa za to mi ne treba bolnica. mogla sam komotna da ga cekam i na vr' neke planine u nedodjiji.
a na moje pitanje upuceno dr. anticu koliko je neka zena najduze kod njih bila trudna, odgovorio mi je 'mnogo duze nego Vi'. seronja!
a dr Loncara zaobidjite u sirokom luku jer je on jedna najobicnija nadobudna seljacina koja svoj posao i ne zna da radi. verovatno viri Anticu iz dupeta pa je na taj nacin zadrzao posao. drugog objasnjenja nema.


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
8.2.2011 17:31:45   
gabrijelaaa
jojjj ljudi ovde je sve od osobe do osobe...jedna je dobro prosla ,jedna uzas...ja kako sam krenula izgleda da necu nista bolje...a ne cekam prirodno vec carski...user posted image user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
8.2.2011 21:46:53   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: micketta

IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: malaandjela

ja sam znala da mi je termin 9 avgust medjutim vracali su me posto nije krenuo porodjaj,nedelju dana posle termina me je primila dr antic i rekla da sam pogresila i kao idi kuci,drzala me na patalogiji 2 dana nije htela da me salje na porodjaj ,tamo ne bi nikome preporucila da ide ako mu porodjaj ne krene sam,da je jedan dan kasnije zakazala porodjaj moja beba ne bi prezivela,dr golubovi je tu najbolji ,njega mozes sve lepo da pitas i covek ti sve lepo objasni ,fino,ja se tamo necu vracati kada budem ponovo ostala trudna,uzasne posledice su ostavili na meni.ako ides na epidural idi bilo gde drugde nije tamo nista bolje veruj mi ,


Sa ovim se ne slazem...Mene su primili na patologiju 4 dana pre termina,uz dogovor sa mnom da cekamo pun termin da vidimo da li ce porodjaj krenuti...Kad je dosao pun termin,videli su da nema vajde da cekamo jer porodjaj nece sam krenuti i uradili su mi CR...Sami su ga predlozili,dok bi me u nekoj drugoj bolnici stavili na indukciju i mucili dok se ne otvorim...


a ja se slazem.
bolje su prosle one zene kojima je krenuo porodjaj pa sasvim slucajno odlucile da se porode u misovicu nego ja koja sam celu trudnocu maltene kod njih vodila.
porodili su me 8 dana nakon termina, na patologiju primili 6-og dana i narednih 48 sati nije im palo na pamet da me porode iako sam na patologiju primljena zbog jako loseg ctg-a. isto kao i kod maleandjele, da su sacekali samo jos jedan dan, ma kakav dan, sat, beba bi mi se ugusila. i tri razlicita doktora na ultrazvuku nisu videla da je bebi pucanik 2x bio obmotan oko vrata zbog cega je nakon porodjaja reanimirana.
insistiraju na prirodnom porodjaju. pa za to mi ne treba bolnica. mogla sam komotna da ga cekam i na vr' neke planine u nedodjiji.
a na moje pitanje upuceno dr. anticu koliko je neka zena najduze kod njih bila trudna, odgovorio mi je 'mnogo duze nego Vi'. seronja!
a dr Loncara zaobidjite u sirokom luku jer je on jedna najobicnija nadobudna seljacina koja svoj posao i ne zna da radi. verovatno viri Anticu iz dupeta pa je na taj nacin zadrzao posao. drugog objasnjenja nema.



Pa svako ima svoje iskustvo,uostalom kao i u svakoj bolnici...
A ovo sam boldovala jer kod mene je bas bilo naprotiv,uopste nisu insistirali na prirodnom porodjaju,ali necu vise o tome...Svuda ima onih koje extra prodju i onih koje nauser posted image bu...Ja sam imala tu srecu da prodjem super...

Drugarici od mog brata nisu na uz u Frontu celih 9 meseci videli da devojcica nema ruku,a opet moja drugarica je u Frontu super prosla,tako da ima raznih slucajeva...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
9.2.2011 12:07:02   
gabrijelaaa
sto ja kazem sve je od osobe do osobe...ja ljudi stvarno zelim svima puno srece...koliko meni toliko i njima...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
13.2.2011 8:24:42   
gabrijelaaa
cim se porodim javljam vam kako je bilo,za sada sve najbolje...jako su ljubazni...nemam reci,cula sam da su i tamo gde leze porodilje jako fini...mislim da im je jedina mana hrana,ali meni to i nije toliko bitno...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
14.2.2011 14:48:46   
dora 27
Gabrijela,opusti se..nemoj toliko da paničiš.
JA sam prošla potpuno isto kao Nensi...celu trudnoću mi vodila Dr.MAja Antić,ona me i primila na odeljenje patologije,10 dana pre termina baš zato da bi ispratili i videli da li će porodjaj krenuti,jer je moj dečak bio krupan za moju gradju...4 dana sam ležala tamo i 5 dan mi je uradjen carski.Uradila ga je Maja Antić jer mi je otvoreno i rekla da možemo da čekamo da krene prirodno,ali bismo se mnogo namučili,i beba i ja.
Ja imam samo pozitivne kritike što se tiče nje i što se tiče Mišovića.
Znam i za doktora Pedju JAkovljevića,to je jedan mladji visoki,ćelavi..i on radi carske i za njega sam čula da je super.
Mislim da ne treba toliko da razmišljaš...proći će to sve ok.
Poozz veliki

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
14.2.2011 14:55:57   
dora 27
A nažalost...hrana jeste jako loša.Ali to je zato što nemaju svoju kuhinju,nego im dostavljaju hranu iz Kliničkog. Što će reći da istu hranu jedu i bolesnici i trudnice i porodilje.
Nažalost,tužno...ali tako je..user posted image ali izdrži se(kad ti muž donese nešto konkretnouser posted image )
Pozz

(odgovor članu dora 27)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
14.2.2011 15:01:25   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: dora 27

Gabrijela,opusti se..nemoj toliko da paničiš.
JA sam prošla potpuno isto kao Nensi...celu trudnoću mi vodila Dr.MAja Antić,ona me i primila na odeljenje patologije,10 dana pre termina baš zato da bi ispratili i videli da li će porodjaj krenuti,jer je moj dečak bio krupan za moju gradju...4 dana sam ležala tamo i 5 dan mi je uradjen carski.Uradila ga je Maja Antić jer mi je otvoreno i rekla da možemo da čekamo da krene prirodno,ali bismo se mnogo namučili,i beba i ja.
Ja imam samo pozitivne kritike što se tiče nje i što se tiče Mišovića.
Znam i za doktora Pedju JAkovljevića,to je jedan mladji visoki,ćelavi..i on radi carske i za njega sam čula da je super.
Mislim da ne treba toliko da razmišljaš...proći će to sve ok.
Poozz veliki


Potpuno isto,jedino sto su meni carski uradili na dan termina...

A hrana je katastrofa,nama su za sva tri obroka davali karfiol user posted image
Ali mi je mm donosio hranu svaki dan,tako da sam tamo jela samo prvi dan jer nisam znala da je toliko lose...A kad se porodis,2 dana ionako ne smes nista da jedes,treci dan dobijes griz ili pire,tek 4 dan mozes da jedes ali onda vec ides kuci user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dora 27)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
14.2.2011 15:02:19   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: dora 27

A nažalost...hrana jeste jako loša.Ali to je zato što nemaju svoju kuhinju,nego im dostavljaju hranu iz Kliničkog. Što će reći da istu hranu jedu i bolesnici i trudnice i porodilje.
Nažalost,tužno...ali tako je..user posted image ali izdrži se(kad ti muž donese nešto konkretnouser posted image )
Pozz


Da,njima je u pozaru izgorela kuhinja pa dobijaju hranu iz Klinickog koja je pored toga sto je grozna jos i hladna...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dora 27)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
14.2.2011 15:05:34   
gabrijelaaa
hvala dora na podrsci i na savetima...user posted image


_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu dora 27)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
14.2.2011 15:07:46   
gabrijelaaa
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: dora 27

A nažalost...hrana jeste jako loša.Ali to je zato što nemaju svoju kuhinju,nego im dostavljaju hranu iz Kliničkog. Što će reći da istu hranu jedu i bolesnici i trudnice i porodilje.
Nažalost,tužno...ali tako je..user posted image ali izdrži se(kad ti muž donese nešto konkretnouser posted image )
Pozz


Da,njima je u pozaru izgorela kuhinja pa dobijaju hranu iz Klinickog koja je pored toga sto je grozna jos i hladna...

hrana bude verovatno problem onima sto duze leze,ja se nadam da cu ostati 4/5 dana pa mi hrana i nece biti toliko bitna,i ovako prva dva dana samo caj i voda...treci griz...i td.user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
14.2.2011 18:16:02   
Snelle
Hrana? Hit meseca za mene i Mickettu je bio definitivno obrok koji se sastojao od jogurta i parčenceta sira. Mislim da je količina bila mala i za novorodjenčad user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
14.2.2011 18:18:12   
gabrijelaaa
IZVORNA PORUKA: Snelle

Hrana? Hit meseca za mene i Mickettu je bio definitivno obrok koji se sastojao od jogurta i parčenceta sira. Mislim da je količina bila mala i za novorodjenčad user posted image

a jojjjjj...koliko je smesno toliko je i zalosno...user posted image user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
14.2.2011 18:22:14   
Snelle
Ma Gabi, meni je toliko bilo dobro u Mišoviću, ja sam bila prezadovoljna, da me baš bilo briga za hranu, tovila sam se plazmicom user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
14.2.2011 18:45:22   
gabrijelaaa
ma plazmica je spas...nista bez nje...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
25.2.2011 21:55:17   
gabrijelaaa
evo i ja da napisem svoje iskustvo u D.M....
Sve pohvale stvarno...i na patologiji su bili super prema meni kada su me primili,na intenzivnoj su pazili 24h na mene,a i na akuserskom jos bolji...beba je bila samnom cim su me prebacili sa intenzivne,uvek je tu pedijatrijska sestra i ili pedijatrijski brat Marko za savet ili pomoc...stvarno su divni...
porodjena sam u spinalnoj anesteziji carskim rezom i starno divno iskustvo...videti bebu odma...user posted image
hrana je... pa aj moze da prodje posle 3 dana kad nista nisi jeo...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
25.2.2011 23:51:25   
Nensi*
A sto si bila na intenzivnoj ako si bila u spinalnoj anesteziji? user posted image
Mene su odmah prebacili u sobu...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
26.2.2011 12:03:57   
gabrijelaaa
Gore nije bilo mesta,a i kaze sestra na odeljenju da je mozda i bolje da lezim dole...a i da nas ne setaju ceo dan...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
1.3.2011 15:03:48   
vucic
Ja sam nova trudnica na ovom forumu.
Sutra ulazim u 33. nedelju trudnoce. Trebalo bi vec da znam gde cu se poradjati, ali, ja se jos uvek kolebam izmedju Misovica i neke vece bolnice tipa Visegradska ili NF. Nisam sigurna, mozda beba ima neki problemcic sa jednom blago prosirenom komorom pa bih volela da su oko mene dobri strucnjaci, a za bolnicu D.Misovic nisam sigurna da li poseduje takve. Kakva su vasa saznanja? Inace se ne bih kolebala, otisla bih u Misovic.
Dakle, moje pitanje za mame je da li znaju nesto o strucnosti kadra u KBC Dragisa Misovic user posted image
Mnogo bi mi znacilo da to znam, unapred se zahvaljujem svimauser posted image


(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović
1.3.2011 15:06:40   
Ana RR
Pozdrav, vucic user posted image

Moja drugarica se baš iz tog razloga odlučila za Višegradsku, jer u slučaju da je bebi potrebna neka posebna medicinska nega to u D.M. ne postoji i oni u tim slučajevima bebu šalju u Višegradsku. Tako nekako mi je objasnila.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vucic)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Moćna fotka: kako se pomeraju kosti leđa t...
Ova neverovatna fotografija žene koja se porađa dokazuje koliko je ljudsko telo neverovatno. Pogledajte kako izgleda ana...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here