|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Horoskop
13.2.2009 8:38:44   
eugenija
Skoro je nemoguće da bilo koja žena zavede muškarca devicuuser posted image ... Smatra se da je Narcis bio u znaku device.... Čovek ovog tipa ne može da podnese misao da se preda na bilo koji način, a nije mnogo zainteresovan ni da osvaja. Prema tome, nije mnogo iznenađujuće što recimo ne može da oseti mnogo entuzijazma za Dan Zaljubljenih.. hehehehe .. Ali ako škorpija pravilno igra karte, on može leći na rudu, pre nego shvati šta mu se dogodilouser posted image .. Ima miroljubivu narav, a ako ga nešto i iznervira, brzo ga prođe. 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Horoskop
13.2.2009 8:39:15   
sani
 user posted image  user posted image  user posted image bas sam se nasmijala dok sam citala i mogu ti reci da ima istine user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image , hvala ti puno a kod skorpija je izgleda ono pravilo "dok voljem ja voljem a kad ne voljem ja odem" 

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Horoskop
13.2.2009 8:42:49   
sani
ha ha a meni je uspjelo da ga zavedem i jod da me ceka 5 godina da se ja odlucim na brak tj da stavim brak kao prioritet prije karijere a za tih 5 godina sam bila vise po bijelom svijetu nego u bih a on dusa slatka cucio i cekao. da sam bila na njegovom mjestu davno bi ostavila tu azdaju od zvanu ja

(odgovor članu sani)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Horoskop
13.2.2009 8:43:01   
eugenija
Jeste škorpijice, baš tako!!! Ali super ste vi meni! Naročito ženske škorpije.. Muški su već druga priča.. U pravu je Lu... 100%!!!! Sani, pisala sam ti o škorpiji na prethodnoj strani... Pusauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu sani)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Horoskop
21.2.2009 13:47:08   
Jacaca
Eugenija i ti imas dve venereuser posted image  ja Bik/ Vaga to ti je vrlo slicno kao kod tebe.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Horoskop
21.2.2009 13:50:05   
eugenija
To znači da nas ne možeš pogledati koliko naša lepota zaslepi sve oko nas user posted image user posted image user posted image Hohohohohoouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Horoskop
21.2.2009 13:51:57   
Mery
Ja vaga/lav a mm jarac, kazu da se vaga i jarac ne slazu a mi super funkcionisemo vec 10 god.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Horoskop
21.2.2009 13:53:34   
Jacaca
A sto se bikova tice, koliko vidim mi smo najprisutniji i najverniji na forumu. Samo nas po ceo dan sreces ( mislim na Bikcice)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Horoskop
21.2.2009 13:55:36   
eugenija
Jeste Jacaca, a ko bi rekao?!!! Ja bila ubeđena da će brbljivi blizanci ovde da budu najprisutniji... OoooOooo...user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Horoskop
21.2.2009 13:56:58   
Jacaca
Moj muz ovan, ni mi ne bi trebali da se slazemo po horoskopu, ali to ne ide tako, bitno je gde ti je Mesec, Venera, u kom znaku ti je sedma kuca...........................user posted image user posted image user posted image user posted image , nama se to sve uklopilo i super smo.

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Horoskop
21.2.2009 14:01:18   
eugenija
Jeste, natalna karta i uporedni horoskop su Bog&batina... Ja imam 7. kuću u škorpiji, mars u ovnu (i ovnovi me privlače), veneru u ribama (pa sam nepopravljiva sanjalica), i mesec u vodoliji... Hm...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Horoskop
21.2.2009 14:03:47   
Mery
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Moj muz ovan, ni mi ne bi trebali da se slazemo po horoskopu, ali to ne ide tako, bitno je gde ti je Mesec, Venera, u kom znaku ti je sedma kuca...........................user posted image user posted image user posted image user posted image , nama se to sve uklopilo i super smo.


Ja se u to bas uopste ne razumijem, mjesec, kuca,user posted image user posted image
Znam samo da su mi drugi rekli kao vaga i jarac se ne slazu.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Horoskop
24.2.2009 13:39:09   
Ana RR
Ja sam bik / jarac a MM je riba, ne znam podznak. Kazu da sam pesimista, a ja kazem da sam realna i ne letim mnogo. Muzic je emotivac, sanjar, pun planova, i moram da priznam da smo se savrseno uklopili, iako ne zvuci tako. Valjda se dopunjavamo!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Horoskop
13.3.2009 20:13:14   
NadaR
Ja sam LAV i to dupli,mm OVAN... Kazu da bi ta dva znaka trebali biti kompatibilni,za sada jesmo ,vidjecemo za kasnije...user posted image
U horoskop ne vjerujem nesto posebno, ono kad kazu nasto fino> ok je... , kad kazu ruzno> hehe ,nemaju oni pojma...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Horoskop
19.3.2009 11:47:37   
Anoniman
Ja vaga,momak ovan - nezna se ko je tvrdoglaviji!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Horoskop
19.3.2009 11:57:04   
eugenija
Auuu Majooo..
Ali vage umeju na strpljiv način svoje da izguraju do kraja, dok ovnovi često nemaju taktike. U ovoj kombinaciji, mislim da češće ti izađeš kao pobednik?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Horoskop
19.3.2009 11:58:36   
Anoniman
ja sam realnija a on mi ne veruje i kad ispane onako kako sam ja rekla on se pogubi i nikad mi ne prizna da sam u pravu! Da sam strpljivija mozda jesam nekad i ne pametujem mnogo dok on misli da je uvek u pravu!
Strasni smo,mnoogo se svadjamo i to oko gluposti al posle sednemo i smirimo se!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 19.3.2009 11:59:14 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Horoskop
19.3.2009 12:02:37   
eugenija
Ovnovi šarmiraju, ja ih obožavam, baš padam na njih i lako im sve bubice mogu oprostiti... Ma kao da ništa nije bilo... Ja znam da oni kad se smire, dođu sebi, onda vide gde su pogrešili i obaspu čoveka izuzetnom pažnjom...

A vage me uvek provocirale... Ubodu pitanje da me baš izbace iz takta.. Imaju tu Sokratovsku metodu vođenja razgovora, da te navedu na tanak led i na kraju uvek ispadne da su u pravuuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Horoskop
19.3.2009 12:03:39   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

ja sam realnija a on mi ne veruje i kad ispane onako kako sam ja rekla on se pogubi i nikad mi ne prizna da sam u pravu! Da sam strpljivija mozda jesam nekad i ne pametujem mnogo dok on misli da je uvek u pravu!
Strasni smo,mnoogo se svadjamo i to oko gluposti al posle sednemo i smirimo se!


hahhahaha, kod nas isto ovako ali je raspored znakova drugaciji - ON je vaga/rak a ja strelac/devica user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Horoskop
19.3.2009 12:05:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ovnovi šarmiraju, ja ih obožavam, baš padam na njih i lako im sve bubice mogu oprostiti... Ma kao da ništa nije bilo... Ja znam da oni kad se smire, dođu sebi, onda vide gde su pogrešili i obaspu čoveka izuzetnom pažnjom...

A vage me uvek provocirale... Ubodu pitanje da me baš izbace iz takta.. Imaju tu Sokratovsku metodu vođenja razgovora, da te navedu na tanak led i na kraju uvek ispadne da su u pravuuser posted image



user posted image user posted image user posted image
Pogotovo onaj prvi deo je tacan!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Horoskop
19.3.2009 14:06:21   
Rivana
ja sam bik on skorpija nekad se slazemo nekad ne pojma nemam sta ce biti jos do krajauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Horoskop
20.3.2009 14:52:43   
Sneža
Ja sam riba/vaga,mesec u vodoliji,venera u ribama!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Horoskop
20.3.2009 14:57:44   
eugenija
A joooooj.... Venera u ribama!!! Znaš da to malo ko ima.. Ima recimo Madona.. Označava tajne veze, tajne ljubavi, daleke, nemoguće, neostvarive ljubavi, tihu patnju, žal za nekim ili nečim , i daaa.. PREVAREuser posted image



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 48
   [Obrisana poruka]
20.3.2009 14:58:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Horoskop
20.3.2009 15:00:05   
Sneža
Ja mislim(koliko sam uspela da saznam)da prevare ipak ostanu samo u mislima,kod venere u ribama,ali život će pokazati

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here