|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Horoskop
20.1.2015 22:27:31   
choopa choops
Maraj, imaš na astro.com, besplatne horoskope...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Horoskop
20.1.2015 22:36:51   
Misha i Ljisha
a sta znaci to sto sam ja jarac a u podznaku blizanac?user posted image ja se tu nista ne razumem

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Horoskop
20.1.2015 22:44:28   
Rosita
Devica - bik. Na zemlji do bola, tako vele :)


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Horoskop
20.1.2015 22:56:33   
Maraj

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Maraj, imaš na astro.com, besplatne horoskope...

o hvala hvala

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Horoskop
20.1.2015 22:58:14   
New Mom
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Aaoooooo NM nemojte mi to radit. user posted image Pa ja bih psihički skrenula da moram još jednom ležat devet mjeseci!user posted image

Nisam za muža ni gledala, sad ću da vidim, pa ako je i on plodan, da razmislim o podvezivanju?user posted image

Ja kontam da ce moj u svaleraciju. Ja imam sigurnih troje, moguce cetvrto, a njemu rekose pet. Tako da od maja kad rodih ovo trece, njega pod nadzor!user posted image

Jovicee, draga, duso, srce, ajd budi divna kao sto jesi pa mi baci pogled na natalnu i rastumaci tako koju stvarcicu.user posted image
Blizanac/devica, mesec u cetvrtoj kuci u strelcu u opoziciji sa suncem, venera u 11.kuci u raku, mars u deset_oj kuci na krajnjem stepenu bika.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Horoskop
20.1.2015 23:07:05   
choopa choops
NM odlučila sam da neću ni da gledam za MM, eto mu ga tamo, nek ide u švaleracion slobodno ako hoće...user posted image

IZVORNA PORUKA: jovicaa

a imas i uran u petoj kuci, to bas i nije dobra pozicija za plodnost i generalno to pitanje. ali imas puno drugih plodnih pozicija, tako da to nema veze, mozda su zato malo teze trudnoce


A ovaj dio mi je skroz promakao.user posted image Nevjerovatno kako se sve vidi. Još ja mislim kad si pisala koja kuća predstavlja koje dijete, kako sam imala prvo missed ab, pa onda pogledah i ovo...

Ascendant Cancer 21°13''30
2nd House Leo 10°21''43
3rd House Virgo 2°49''59
Imum Coeli Libra 1°41''14
5th House Scorpio 8°25''02
6th House Sagittarius 17°43''43
Descendant Capricorn 21°13''30
8th House Aquarius 10°21''43
9th House Pisces 2°49''59
Medium Coeli Aries 1°41''14
11th House Taurus 8°25''02
12th House Gemini 17°43''43

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Horoskop
20.1.2015 23:26:31   
QueenJ
MARS U SEDMOJ KUĆI
Mars u sedmoj kući natalne karte često se ne smatra dobrim pokazateljem za stabilnost u braku. Kada je reč o poslu i finansijama ovako pozicioniran Mars ukazuje na teže postizanje zadovoljstva poslovno-finansijskim uspehom. Ukoliko Vam je Mars u sedmoj kući može Vam biti teže da budete potpuno zadovoljni svojim poslovnim uspehom jer sebi često postavljate nove dodatne ciljeve na ovom životnom polju i na taj način pomerate granice svojih očekivanja. Ovako pozicioniran Mars ukazuje i na lakše javljanje problema u medjuljudskim odnosima sa neistomišljenicima.
user posted image user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Horoskop
21.1.2015 1:11:50   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

a sta znaci to sto sam ja jarac a u podznaku blizanac?user posted image ja se tu nista ne razumem

Ni ja...ista si sa mojom Kuser posted image i ona je jarac/blizanac

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Horoskop
21.1.2015 7:11:36   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Klarita
Ni ja...ista si sa mojom Kuser posted image i ona je jarac/blizanac

e sinoc ste me navukle i krenem ja da citam o svojoj malenkosti. Klarita samo cu ti jedno reci : Imas predivnu kceruser posted image .

I slatko sam se sinoc nasmejala. Kaze u horoskopu u fazonu treba da se bavim pisanjemuser posted image . Pa ja to na rr odradim ovim svojim dugackim postovima eheheheh...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Horoskop
21.1.2015 7:22:19   
mali_mis
Mene sve ovo jako zanima, ali necu da se navucem, jer ako mama vidi sta citam, ima da me toliko izterorise da ce mi se smuciti user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Horoskop
21.1.2015 9:01:23   
cockic
ja sinoc gledala meni i muzu je saturn u sedmoj kuci.i ima istine za to da je on od mene stariji,a za njega da se nece rano ozeniti ozenio se u 37 godinauser posted image
SATURN U SEDMOJ KUĆI – Dobro aspektovan Saturn u kući braka ukazuje na kasniji ali stabilan brak ili brak sa starijom osobom koja pruža materijalnu sigurnost. Inače, partnerskim odnosima i braku pristupate odgovorno pa često osećanje dužnosti više nego ljubav održava vašu zajednicu. Partner je veran, može da bude i stariji a može da bude i stranac.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Horoskop
21.1.2015 9:07:07   
jabudic
Cockić, za Saturna u 7. ćeš naići na uglavnom negativna tumačenja, ali ne možeš gledati znak po znak, već čitavu sliku. To sve zavisi i od tvog i njegovog horoskopa, i od vašeg uporednog, naravno. I ja imam Sa u 7, udala se sa 22, za muža 3g starijeg. Ali to je sve uslovljeno drugim pokazateljima u mom horoskopu...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Horoskop
21.1.2015 10:53:06   
Trcosava
Terate me sad da kopam free astro da vidim di je meni saturn hahahaha

Evo, pa tumačite user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 21.1.2015 10:59:16 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Horoskop
21.1.2015 12:44:18   
jovicaa
choopa uran u petoj kuci uglavnom daje pobacaj ili abortus. ali nisam tako direktno htela da napisem, otkud znam.. ali znaci imala si pobacaj?
imas uran i mesec u petoj kuci, uran je pobacaj, a mesec devojcica.

mars cesto daje agresiju, a posto je sedma kuca kuca braka, onda logicno moze dati neku agresiju u braku, odnosno neslaganja, svadje, konfliktnu licnost. i td.
recimo mm i ja imamo oboje mars u petoj kuci, i mi smo cesto kao macka i mis, kad se posvadjamo to puca.

< Poruku je uredio jovicaa -- 21.1.2015 12:47:33 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Horoskop
21.1.2015 13:49:07   
choopa choops
Da, prvo sam imala pobačaj...

IZVORNA PORUKA: jovicaa
Mars cesto daje agresiju, a posto je sedma kuca kuca braka, onda logicno moze dati neku agresiju u braku, odnosno neslaganja, svadje, konfliktnu licnost. i td.
recimo mm i ja imamo oboje mars u petoj kuci, i mi smo cesto kao macka i mis, kad se posvadjamo to puca.


Ćuti, ja uvijek okrivljujem MM kad se nešto posvađamo user posted image On je kriv, a ne ja, ja sam naravno user posted image user posted image

Edit: Ovo za brak nije ni bilo upućeno meni, je li? Kad sam narcis ( veći od Trce user posted image ) Pa mislim da se meni svi obraćaju user posted image


Opasno si nas sve zainteresovala za horoskop :)

< Poruku je uredio choopa choops -- 21.1.2015 13:53:52 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Horoskop
21.1.2015 13:59:51   
jovicaa
jako malo imam vremena da sednem za komp. a posto sam pocela tvoju prvo da gledam, onda nastavljam.
jako je to komplikovano, treba uraditi celu natalnu kartu, da bi se nesto vise i sigurnije znalo. ima puno toga sto moze skroz okrenuti sliku nekog aspekta, pozicije i td..
a za mars sam komentarisala zato sto je neko gore pisao da mars najcesce nije povoljna pozicija za brak kad je u sedmoj kuci. ali uvek se moraju gledati i aspekti koje planeta gradi, od toga zavisi sta ce se ispoljiti njene lose ili dobre karakteristike.
neki najbanalniji opis je da su planete glumci, aspekti uloge, a kuce pozornica na kojoj se realizuje cela prica.
pogledajte na netu. t

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Horoskop
21.1.2015 14:20:33   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Aaoooooo NM nemojte mi to radit. user posted image Pa ja bih psihički skrenula da moram još jednom ležat devet mjeseci!user posted image

Nisam za muža ni gledala, sad ću da vidim, pa ako je i on plodan, da razmislim o podvezivanju?user posted image

Ja kontam da ce moj u svaleraciju. Ja imam sigurnih troje, moguce cetvrto, a njemu rekose pet. Tako da od maja kad rodih ovo trece, njega pod nadzor!user posted image

Jovicee, draga, duso, srce, ajd budi divna kao sto jesi pa mi baci pogled na natalnu i rastumaci tako koju stvarcicu.user posted image
Blizanac/devica, mesec u cetvrtoj kuci u strelcu u opoziciji sa suncem, venera u 11.kuci u raku, mars u deset_oj kuci na krajnjem stepenu bika.


bice ti cetvrto djevojka, ako bude jos decice. sta te zanima tacno?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Horoskop
21.1.2015 14:20:36   
choopa choops
Ma da jovice, ukapirala sam ovo za Mars, ali kasno user posted image

user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Horoskop
21.1.2015 14:43:31   
mali_mis
Ok ceprkala sam malo, radoznala jbg
Ja sam bik, podznak strelac, mesec u vagi, moje dete je blizanac, podznak vaga, mesec u lavu.
Neka me neko utesi da me dete nece previse urnisati sa svojim horoskopom user posted image Kud li sam gledala user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Horoskop
21.1.2015 15:04:35   
MakiJ
Nesto nisam dobro


< Poruku je uredio MakiJ -- 21.1.2015 15:07:35 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Horoskop
21.1.2015 15:06:31   
jabudic
IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ok ceprkala sam malo, radoznala jbg
Ja sam bik, podznak strelac, mesec u vagi, moje dete je blizanac, podznak vaga, mesec u lavu.
Neka me neko utesi da me dete nece previse urnisati sa svojim horoskopom user posted image Kud li sam gledala user posted image


Mm je blizanac/vaga. Fina je to kombinacija. Snalažljivi, veseli, komunikativni, omiljeni u drustvu...
S tim što ja lično Blizance ne volem user posted image
Sem ovog jednog user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 21.1.2015 15:07:04 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Horoskop
21.1.2015 15:14:21   
Kata90
ja opet i neznam koji mi podznakuser posted image a bas bi da saznam.....to se gleda po datumu rodjenja tako?

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Horoskop
21.1.2015 15:16:02   
jabudic
KAto, treba ti datum , tačno vrijeme rodjenja i mjesto rodjenja.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Horoskop
21.1.2015 15:17:19   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: jovicaa


IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Aaoooooo NM nemojte mi to radit. user posted image Pa ja bih psihički skrenula da moram još jednom ležat devet mjeseci!user posted image

Nisam za muža ni gledala, sad ću da vidim, pa ako je i on plodan, da razmislim o podvezivanju?user posted image

Ja kontam da ce moj u svaleraciju. Ja imam sigurnih troje, moguce cetvrto, a njemu rekose pet. Tako da od maja kad rodih ovo trece, njega pod nadzor!user posted image

Jovicee, draga, duso, srce, ajd budi divna kao sto jesi pa mi baci pogled na natalnu i rastumaci tako koju stvarcicu.user posted image
Blizanac/devica, mesec u cetvrtoj kuci u strelcu u opoziciji sa suncem, venera u 11.kuci u raku, mars u deset_oj kuci na krajnjem stepenu bika.


bice ti cetvrto djevojka, ako bude jos decice. sta te zanima tacno?

user posted image

kato postoje kalkulatori na netu za odredjivanje podznaka. mozes sama da izracunas.

da iz nekog neobicnog razloga se nesto i ne kontam previse sa blizancima, a lavovi i blizanci su kompatibilni.

maksim ima mesec u blizancima i on je sarmer teski, ma niko ne moze da mu odoli, gde god se pojavi glavni je

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Horoskop
21.1.2015 15:17:26   
Frcokla
Jabudic, mm je isto blizanac. Do sada nisam imala "posla" s blizancima, ali sve u svemu nisu losi.
Ja sam bik - blizanac. Jao jao... Ne mogu vam ni opisati kako je meni samoj samnom, a kamoli njemu! user posted image

A meni je pre nekih godinu dana radila natalnu kartu, po porudzbini naravno, neka Dijana Lukic astrolog, imate stranicu i na fb Dijana Lukic astro. Puno puno sam zadovoljna. Pogodila je, a i ono s cim se ja ne slazem i mislim da je promasila, vremenom skontam da je i tu ipak nesto videla, samo treba razmisliti malo. I sve se slaze.


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Bezbolan porođaj - da ili ne
rena

Da li ste pohađale školu za trudnice i da li je ona ispunila vaše očekivanje u toku poroda?

da, u potpunosi (29%)

da, djelomično (15%)

ne (55%)


Ukupan broj glasova: 195

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here