|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
7.8.2012 9:13:56   
Anoniman
Ja sam trapava i na tastaturi, sve sam prepone poobarala. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
7.8.2012 9:19:32   
Anoniman
I ja!!!!!!!! user posted image U stvari, jedna je preživela moj skok...

I ne znam može li još jedan predlog u razmatranje... Recimo ja kad hoću o nečemu da pišem, ja pretražim forum po rubrikama da nađem postoji li tema. E sad, mene mnogo buni razlika između Razgovori o svemu i svačemu i Naša svakodnevnica... Mislim da bi sve ove teme mogle da budu pod jednom rubrikom, ovako kad počnem da pretražujem, baš nailazim na puno srodnih tema u dve kategorije, pa onda iskreno gledam koja je tema "svežija" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
7.8.2012 9:25:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ja sam trapava i na tastaturi, sve sam prepone poobarala. user posted image


I ja! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
7.8.2012 9:30:47   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: n i n a
I ne znam može li još jedan predlog u razmatranje... Recimo ja kad hoću o nečemu da pišem, ja pretražim forum po rubrikama da nađem postoji li tema. E sad, mene mnogo buni razlika između Razgovori o svemu i svačemu i Naša svakodnevnica... Mislim da bi sve ove teme mogle da budu pod jednom rubrikom, ovako kad počnem da pretražujem, baš nailazim na puno srodnih tema u dve kategorije, pa onda iskreno gledam koja je tema "svežija" user posted image


Pa Razgovori bi trebalo da budu baš o svemu i svačemu, što baš nigde ne bi mogla da svrstaš (recimo ovo što sam ja postavila za Google user posted image ). A Naša svakodnevica je vezana za Porodični život, pa bi tu, recimo, bili izleti, uređenje stana, putovanja, u tom fazonu.

Ako naletite na neke duplirane teme, prijavite ih, pa će moderatori to spojiti i obrisati/zaključati nepotrebnu temu.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
7.8.2012 9:38:32   
Anoniman
Možda ne za chat teme ali za ozbiljne bi trebalo napraviti tagove. Na primer nikad mi ne bi palo da kad mi dete ima problem sa stolicom kucam creva ili pražnjenje u pretraživaču a tema se zove Pražnjenje creva kod novorođenčadi. Onda na svaku temu po tri četiri taga i sve se lakše nađe.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
7.8.2012 9:59:49   
*Alexx*
Nadam se da će Dunja ovo videti i predložiti dalji razvoj RR. Na žalost, to mnogo ne zavisi ni od nje, ali ono što bi nam svakako mnogo pomoglo je i verzija RR za mobilni user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
7.8.2012 10:22:31   
Anoniman
E sad ako me ne proterate sa RR nikad nećete!!!

Recimo Tema za neg. energiju i Olimpijada po meni i nisu strogo porodična svakodnevnica...user posted image

Pa onda teme
Delimo pozitivnu energiju/Danas sam srećan zbog/ Za sebe sam uradila/ Tema za podizanje samopouzdanja/Šta bi vas danas usrećilo... NIje šija nego vrat- hoću da kažem da jedan pozitivan događaj može da se upiše u svih 5 tema i žene to i rade, pa su sadržajno teme maltene iste, pitanje koja se za koju odluči...

Onda opet teme o abortusu i roditeljstvu, detinjstvu, čak ima i tema Odnos sa majkom u trudnoći u Razgovorima o svemu i svačemu.... Eto zašto su zbunjujuće ove dve rubrike-saadržaj im je potpuno pobrkan u odnosu na prvobitnu namenu

I evo Najbolji prijatelj (Raz. o svemu i svačemu) i Pravi prijatelj i Prijatelji(Naša svakodnevnica)
Onda samoubistvo (Ross) i Ne razumem samoubistvo (Ns)
Imaju i teme nešto kao Osveta je slatka i Oko za oko, zub za zub... Meni je to isto...

Evo ja sam samo ove dve rubrike uporedila na brzinu, ima tu još mnogo tema iz partnerskih odnosa i odgajanja dece koja se masovno ponavljaju... Ovo je moj skromni doprinos user posted image

I dobra je ideja dodavanje tagova za pretragu, jer neke teme stvarno imaju nazive koji ne izlaze kad ukucaš ono što tražiš...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
7.8.2012 10:26:36   
*Alexx*
Eto, Nina, dala si moderatorima nešto za mozganje user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
7.8.2012 10:51:10   
minavb
Šta trudničko bolovanje učini od ženeuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
7.8.2012 10:52:32   
Anoniman
Vidiš imam vremena na pretek-još ostala bez posla, pa moram sebe nečim da zabavim user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
31.8.2012 10:34:09   
Ana RR
Tek sad vidim ovo ninino mozganje user posted image draga, mi smo uglavnom htele da brišemo te duple teme ali onda izbije opšta frka i panika, drvlje i kamenje po nama, jer zaboga, autor novootvorene teme tvrdi da to i nije baš slično. Važi, ali ajde.

Nego, sa desne strane, gde se vide poslednje objave, kod mene više ne stoji fiksirano na njima već mi se pomera a ne mogu da nađem da opet namestim da bude kao što je bilo. Help?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
31.8.2012 10:49:29   
New Mom
Mislim da je ispalo malo bezveze što su neki korisnici izbrisani (piše "brisani korisnik") a ne samo da stoji "anoniman" jer su izbrisani potpuno njihovi postovi, a neki od njih su otvarali teme, pa sad kako nema tih postova, te teme nemaju nazive.
Zar to ne može nekako da se ispravi?user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
31.8.2012 11:06:09   
Anoniman
Nego, sa desne strane, gde se vide poslednje objave, kod mene više ne stoji fiksirano na njima već mi se pomera a ne mogu da nađem da opet namestim da bude kao što je bilo. Help?


Meni već dugo ne stoji fixirano, menja se Forum, dnevnici, albumi, video...

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
31.8.2012 11:56:32   
Ana RR
NM, prijavili smo to, nadam se da će se to ubuduće ispraviti.

Tash, mene će to izludeti..

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.8.2012 11:57:23 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
31.8.2012 11:59:24   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: New Mom

Mislim da je ispalo malo bezveze što su neki korisnici izbrisani (piše "brisani korisnik") a ne samo da stoji "anoniman" jer su izbrisani potpuno njihovi postovi, a neki od njih su otvarali teme, pa sad kako nema tih postova, te teme nemaju nazive.
Zar to ne može nekako da se ispravi?user posted image


Ne može, pitala sam programere, tako su obrisali. Kada naletimo, ručno dodamo naziv teme i to je sve što možemo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 31.8.2012 22:54:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
2.9.2012 12:29:00   
MASHKA
ja ne mogu da izradim anketu a ranije sam mogla?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
3.9.2012 9:34:40   
*Alexx*
Poslala sam ti pp sa dodatnim pitanjima user posted image
IZVORNA PORUKA: MASHKA

ja ne mogu da izradim anketu a ranije sam mogla?user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
9.9.2012 22:49:00   
Alexis79


Ovakvi mailovi mi stalno stizu u polednje vreme.U cemu je fora!?Nista nisam menjala u podesavanjima

PRAZNO 6


1 recipientsCC: recipientsYou MoreBCC: recipientsYou Hide Details

FROM:
  • Obaveštenje o narudžbi od Ringeraja.rs

      TO:
    • valex1404@yahoo.com

        Message flagged Sunday, September 9, 2012 9:55 PM
        Encimenci
        RE: Vantelesna oplodnja - VII deo
        Dunja Hvala sto si se ukljucila, pratim I znam da ces ovih dana imati pametninja posla , ipak Jako bi nam znacila podrska ringeraje.

        Zelim da se zahvalim I svim ostalim devojkama, koje su svojim idejama, komentarima, informacijama, ucestvovale dovele do toga da imamo spremnu peticiju. Jedan od nas kojoj Zelim posebno da se zahvalim , sredila nam je tekst I sada je spreman za objavljivanje.

        Jos Ako bi nasli nekog Ko bi zeleo da isprica svoju pricu bilo bi idealno...   

        _____________________________

        25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

        Postali smo tata i mama !

        Always look on the bright side of life....


        (odgovor članu *Alexx*)
      • Direktna veza do poruke: 1193
           RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
        9.9.2012 23:40:06   
        Anoniman
        Sa telefona ne mogu da koristim pretraživač. Pretraživač mi izbaci spisak pronađenih stranica ali ni jednu ne mogu da otvorim.

        (odgovor članu Alexis79)
          Direktna veza do poruke: 1194
           RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
        10.9.2012 17:49:03   
        dunja RR
        Alex i Gae, pisala sam programerima, javljam čim dobijem odgovor.

        _____________________________

        310 poljubaca vrelih
        prosuću po licu tvom
        310 poljubaca nježnih
        ...



        Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

        Šekspir

        (odgovor članu Alexis79)
        Direktna veza do poruke: 1195
           RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
        12.9.2012 12:44:06   
        dunja RR

        IZVORNA PORUKA: gae_gr

        Sa telefona ne mogu da koristim pretraživač. Pretraživač mi izbaci spisak pronađenih stranica ali ni jednu ne mogu da otvorim.


        Odgovor programera:

        Naš portal radi bez ikakvih problema na Androidu (sad sam opet testirao), i na iPhone jer browseri imaju skoro isti engine. Verovatno korisnica ima problem sa svojim telefonom.

        _____________________________

        310 poljubaca vrelih
        prosuću po licu tvom
        310 poljubaca nježnih
        ...



        Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

        Šekspir

        (odgovor članu Anoniman)
        Direktna veza do poruke: 1196
           RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
        12.9.2012 12:57:59   
        dunja RR
        IZVORNA PORUKA: Alexis79



        Ovakvi mailovi mi stalno stizu u polednje vreme.U cemu je fora!?Nista nisam menjala u podesavanjima

        PRAZNO 6


        1 recipientsCC: recipientsYou MoreBCC: recipientsYou Hide Details

        FROM:
      • Obaveštenje o narudžbi od Ringeraja.rs

          TO:
        • valex1404@yahoo.com

            Message flagged Sunday, September 9, 2012 9:55 PM
            Encimenci
            RE: Vantelesna oplodnja - VII deo
            Dunja Hvala sto si se ukljucila, pratim I znam da ces ovih dana imati pametninja posla , ipak Jako bi nam znacila podrska ringeraje.

            Zelim da se zahvalim I svim ostalim devojkama, koje su svojim idejama, komentarima, informacijama, ucestvovale dovele do toga da imamo spremnu peticiju. Jedan od nas kojoj Zelim posebno da se zahvalim , sredila nam je tekst I sada je spreman za objavljivanje.

            Jos Ako bi nasli nekog Ko bi zeleo da isprica svoju pricu bilo bi idealno...   


          • Odgovor programera:

            Naš forum daje opciju da uradiš "subscribe" na temi i svaki put kad neko postavi novu poruku u temi, naš sistem automatski šalje mail sa obaveštenjem. Verovatno je korisnica kliknula na dugme greškom/slučajno ili nije znala šta to znači. Dugme je "Prati" pojavi se kad si prijavljen (screen shot):
            http://prntscr.com/fel6o
            Ako je prijavljena onda može da se odjavi na isti način, ide na temu i stisne "Prestani pratiti" (screen shot):
            http://prntscr.com/felaz
            Ako se odjavi sistem će prestati sa slanjem obeveštenja za promene u ovoj temi foruma.
            Korisnica je trenutno prijavljena na ovoj temi: http://www.ringeraja.rs/forum/m_1121608/mpage_52/key_/tm.htm
            Neka se odjavi ako ne želi da prima obeveštenja o promenama na navedenoj temi.

            < Poruku je uredio dunja RR -- 12.9.2012 12:58:44 >


            _____________________________

            310 poljubaca vrelih
            prosuću po licu tvom
            310 poljubaca nježnih
            ...



            Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

            Šekspir

            (odgovor članu Alexis79)
            Direktna veza do poruke: 1197
               RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
            12.9.2012 22:10:19   
            Anoniman

            IZVORNA PORUKA: dunja RR


            IZVORNA PORUKA: gae_gr

            Sa telefona ne mogu da koristim pretraživač. Pretraživač mi izbaci spisak pronađenih stranica ali ni jednu ne mogu da otvorim.


            Odgovor programera:

            Naš portal radi bez ikakvih problema na Androidu (sad sam opet testirao), i na iPhone jer browseri imaju skoro isti engine. Verovatno korisnica ima problem sa svojim telefonom.


            Nemam ni Android ni Iphone a nemam ni problema sa telefonom jer sam do skoro normalno sa istog koristila pretraživač koji sad ne mogu. Imam Nokiu C3 i Operu mini koja radi bez problema svuda sem na pretraživaču na RR...

            (odgovor članu dunja RR)
              Direktna veza do poruke: 1198
               RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
            12.9.2012 23:09:00   
            dunja RR

            IZVORNA PORUKA: gae_gr


            IZVORNA PORUKA: dunja RR


            IZVORNA PORUKA: gae_gr

            Sa telefona ne mogu da koristim pretraživač. Pretraživač mi izbaci spisak pronađenih stranica ali ni jednu ne mogu da otvorim.


            Odgovor programera:

            Naš portal radi bez ikakvih problema na Androidu (sad sam opet testirao), i na iPhone jer browseri imaju skoro isti engine. Verovatno korisnica ima problem sa svojim telefonom.


            Nemam ni Android ni Iphone a nemam ni problema sa telefonom jer sam do skoro normalno sa istog koristila pretraživač koji sad ne mogu. Imam Nokiu C3 i Operu mini koja radi bez problema svuda sem na pretraživaču na RR...


            I ja imam Nokiu C3, ne koristim nikada net sa telefona (osim kada sam bila u bolnici prošlog oktobra). Pre pola minuta sam probala čisto da proverim, super mi radi pretraživač, isto sa Opere user posted image

            _____________________________

            310 poljubaca vrelih
            prosuću po licu tvom
            310 poljubaca nježnih
            ...



            Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

            Šekspir

            (odgovor članu Anoniman)
            Direktna veza do poruke: 1199
               RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
            12.9.2012 23:11:18   
            Anoniman
            možeš da otvoriš linkove koje ti pretraživač izlista?

            (odgovor članu dunja RR)
              Direktna veza do poruke: 1200
            Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
            Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
            Idi na:







            Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
            Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
            Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
            EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
            Prirodan izbor za miran san vaših mališana
            Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
            Moja mama divno priča svake noći
            Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
            HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
            photo
            Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



            Anketa

            Пелене.
            пеперутка16

            Када сте почели да одбијате своју бебу?

            Click Here