|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šporet
23.4.2014 23:41:22   
Trcosava
Multifunkcionalna se ja mislim odnosi na ono žar, ventilator bla bla. Teško je nalazim na netu da bi više od toga mogla da kažem. Ti prvo vidi ššta ti treba, pa onda gledaj rerne.
Cene samostalnih ugradnih rerni su mnogo više, ovo mi prosto dođe džabe. Rerne koje sam ja htela - samostalne- su bile oko 600€, a set šporet i rerna su bili 500. Fora je što je kao ovo 'nezavisna'. Te ja pitah čoveka u merkuru (tamo sam gledala) da li ti 'setovi' moraju da budu povezani i čime su povezani. Kaže da u principu bi mogli da budu odvojeni, ako majstor ume da namesti. Dakle, pitanje je šta ti tražeiš od rerne :)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Šporet
24.4.2014 0:14:15   
Štetica
Trco treba mi rerna sa ventilatorom koja moze da ispece 2 pleha necega odjednom,i sto se mene tice tu se prica zavrsava. I na ovom sporetu koristim 3 opcije a to su oba grejaca,pecenje+ventilator i par puta sam ukljucila grejanje toplim vazduhom. A sto sad prave rene kao svemirske brodove da bi uzeli pare to je sad druga neka prica. Jednog dana kad budem imala para kupicu rernu sa pirolizom,preskupe su,al i vrede. Il cu cekati da bude stari model pa na akciji.
A ova cena je neka akcija u CBT-u,kao izlaze novi modeli pa ove da rasprodaju. Aha,dobro,pa nekupujem haljinu pa mi treba model prolece- leto2014,vec rernu. I nekuvam za puk vojske vec za nas dvoje,tako da mi 20-30 opcija pecenja uopste netreba.
A to za setove sam i ja gledala,zavisni set mora da bude ploca iznad rerne a nezavisni isto sa komandama na rerni i za ringe,moze da bude odvojen do 50cm jedno od drugog. E sad ovde ima fora za te nezavisne da mora ovlasceni servis da dodje da poveze da bi vazila garancija.U suprotnom se vade na nestrucno prikljucen uredjaj,i garancija propada.


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Šporet
24.4.2014 7:09:21   
Trcosava
Aha, ali gledaj - nisu sve koje imaju ventilator te koje mogu da peku 2 pleha, a o ovoj tvojoj ja nisam našla nešto više od 'multifunkcijska'. Tako da dobro se raspitaj da li ima i tu funkciju.

Što se tiče garancije i nameštanja, naravno da to znam.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Šporet
29.5.2014 11:27:58   
dunja RR
Upravo stigao user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR


KLIK kod njega su oni uranjajući dugmići, pa ne znam da li tu ima neke zezancije oko čišćenja?




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Šporet
29.5.2014 11:45:37   
Didy
Dunja user posted image Odličan je! Nek vas služi.
Malo ću off - puno mi srce kad ti vidim tiker. user posted image user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Šporet
9.7.2014 17:55:39   
indy_25
Kupila sam onu ugradbenu pecnicu jucer. Tacno mi stane u jedan dio kuhinje a ispod stoji produzni kabal. E sad kad sam otpakovala pecnicu vidjela sam da nema utikac samo tri debele zice. Trazila sinoc po internetu kao sad se dostavljaju bez utikaca moras ga kupiti i napraviti sam. Vidjela sam sve kako se pravi i nije tesko. Moje pitanje je dali smijem na produzni kabal prikljuciti pecnicu od 2200 watt. Ne mogu nigdje da na internetu pronadjem. Ako imate muzeve elektricare jel ih mozete pitati bas mi je vazno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Šporet
9.7.2014 20:15:14   
Anoniman
indy, mislim da moras pozvati elektricara da to spoji. i mi smo za nasu zvali. ipak je to struja, a i nov uredjaj koji neces da zeznes

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Šporet
10.7.2014 8:08:15   
indy_25
Ok hvala Ksena pozvacu valjda me nece oderati za to jer mi sad treba svaki dinar. Pa gledam gdje mogu da ustedim. Mislila sam da to mogu sama da uradim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Šporet
10.7.2014 19:34:22   
nata11
Sto se tice produznog mozes komotno. Mi smo jednom na produzni prikljucili dva zamrzivaca. Ali zbog samog uredjaja kao sto kaze Ksena bolje je pozvati majstora. Eventualno sacekaj dok dodju tvoji da ti pomognu nece crci za neki dan.

_____________________________





(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Šporet
10.7.2014 22:23:49   
indy_25
Hvala Nati, vec sam zvala elektricara dolazi u subotu. Ma nije mi frka ne mora odmah ionako sam jos u starom stanu dok ovaj novi ne opremim. Al eto htjela sam sve srediti prije nego odem na odmor.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Šporet
19.9.2014 13:59:42   
dunja RR
Je vi uspete onako baš lepo da očistite ono staklo gore na šporetu, sa strugalicom? Meni je jedna ringla na kojoj najviše kuvamo vazda štrokava.
A sada sam čistila vrata od rerne sa onom strugalicom i očitsi samo tu spoljašnu štroku ali ostane trag oblika fleke, kao da je voda, ali musavo. Šta da radim, kako to da skinem?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Šporet
19.9.2014 14:14:46   
dunja RR
Koji je tačno Frosh. Ja imam neki zeleni sa sirćetom, ne znam da li bi sa njim mogla, nije sa prskalicom?

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Anck, plocu cisti Frosh-om. Meni je makar on najbolji. Prvi nek odstoji par minuta, ne previse jer se stvrdne, zicom ili grubljim sundjerom istrljas...ja koristim plavi Frosh i preeeezadovoljna sam.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Šporet
19.9.2014 14:18:20   
Trcosava
Dunja, biće ti štrokavo i dalje. Nema šanse to da skineš, mislim čak da to nije ni štroka, već 'ogrebana' ploča. Ako mogu uopšte tako da se odrazim.

Za rernu imam isti problem, ali mene to toliko ne nervira koliko fleka između stakala na rerni. Možda je to i kod tebe slučaj?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Šporet
19.9.2014 14:19:06   
Peace*
Je vi uspete onako baš lepo da očistite ono staklo gore na šporetu, sa strugalicom? Meni je jedna ringla na kojoj najviše kuvamo vazda štrokava.


Pa ne baš. Neke fleke ostaju, baš kao to što si opisala za vrata rerne, ali onom strugalicom skinem, pa žutim cifom prebrišem, i u principu je ok. Nije kao nova, ali je čista.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Šporet
19.9.2014 15:05:55   
branki*
ovo isto imam i ja kao problem,a bas pazim...ja stavim na onu abrazivnu stranu sundjera,zelenu,neko sredstvo,cif ili feri obican,pa obrisem i posle suvom krpom.desi mi da ponekad uzmem mekanu zicu,pa malo nezno ostruzem ako je nesto bas palo i zagorelo.nemoj nikAd vrelu plocu da cistis,sacekaj da se skroz ohladi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Šporet
19.9.2014 15:34:22   
Mala Elena
Rernu sam pre desetak dana ribala tj poluoribala
user posted image
Ono staklo je cudo , to se toliko nesto zalepilo da ni zica nije pomogla . Feri sam koristila ali moracu da zagrejem rernu pa da probam dok je toplo .user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Šporet
19.9.2014 20:41:59   
Torbica
ne moze nikad biti kao nov, ali ja ga ispoliram uvek suvom krpom nakon ribanja nekim odmascivacem iz Metroa. Ok mi je sporet. Meni su na ravnoj ploci i dve gasne ringle, pored dve keramicke. Cela je ravna, ne volim one kombinovane sa ispupcenjima, ko bi to oribao...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Šporet
9.10.2015 14:21:39   
World
Cime cistite ravne ploce na sporetu?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Šporet
9.10.2015 14:24:41   
Ana RR
Zeleni Frosch, on je ujedno i za inox.

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.10.2015 14:25:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Šporet
9.10.2015 14:28:05   
World
Hvala, pogledacu ima li toga kod nas uopste.. nesto skroz slabo koristim hemikalije pa uopste nisam u toku..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Šporet
9.10.2015 14:40:28   
Ana RR
Ja volim njihove proizvode klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Šporet
9.10.2015 16:15:34   
isidora88
I ja tim zelenim cistim, bas sam zadovoljna. Sundjer koristim neki zeleni za ribanje ploce i super mi se oriba sa njim i kad iskipi, nema potrebe da koristim nozic. Posle ribanja poprskam onim za stakla i prebrisem magicnom krpom. Sve ovo ribanje kad je bas prljav sporet traje manje od 5 minuta. Svanulo mi je od kad smo uzeli novu plocuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Šporet
9.10.2015 22:07:15   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: World

Cime cistite ravne ploce na sporetu?

Nožićem za staklokeramičke ploče, a onda samo pređem sunđerom sa Cifom.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Šporet
10.10.2015 23:22:01   
World
Gdje se kupuju ti nozici? Danas nabavih frosch, samo jos da isprobam. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Šporet
10.10.2015 23:41:54   
choopa choops
Ja kupujem kod nas u Okovu, kupovala sam razne neke skupe, ali najbolji su mi neki žuti, a dobiješ 5 rezervnih nožića i košta samo 0,90€. Ne znam koje su takve radnje kod vas, ali potraži tu.
Noževi su zakon, neko ih dobije uz šporet, ja nisam pa sam se dugo mučila sa onim Mr Muscolo za staklokeramičke ploče. Mislim OK su i te tečnosti, ali ovo je meni super.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here