|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šporet
13.3.2012 11:21:12   
Anoniman
Ok user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Šporet
13.3.2012 11:28:15   
Sanchy
Koliko videh Gorenje je?...ako jeste trebalo bi da ste dobili onu kao spaklicu za ciscenje ravne ploce(drzac sa ziletom,bukvalno),ako niste ima tih strugalica da se kupi svuda ...pored toga ja koristim Frosh za ciscenje staklo keramickih povrsina tj.ploca ,prvo sastruzes pa onda sipas tecnost i glancas ubrusimauser posted image ...mozes i mokrom krpom svako malo da ga prebrises inace vise bih volela da sam kupila obican sporet sa ringlama...videces vec,,,

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Šporet
13.3.2012 11:30:23   
Anoniman
Nismo jos dobili , stici ce sutra . A sta se toliko riba user posted image Ako odmah kad nesto iskipi ili se prospe po sporetu to obrisem onda valjda nemam sta toliko da struzem ?

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Šporet
13.3.2012 11:35:41   
Sanchy
Ne smes odmah,dok se ringla ne ohladi bar malo,u uputstvu pise skroz ali ja je odmah izgasim malo sacekam pa obrisem krpom i nista specijalno time ne postignem ali ajde,mora strugalica i taj frosh ili neko drugo sredstvo za te keramicke povrsine pa ubrusom ..a kad uzmes tu strugalicu to ide mic po mic ja nemam zivaca za to ,to radi mm..najbolje da ti nista ne zagoreva,veruj mi...i jos nesto ako vadis serpu iz frizidera mozes da je stavis odmah na ringlu ali na keca jedno vreme da se zagreje dno pa onda pojacas ,nikako odmah na sest puci ce ti ploca...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Šporet
13.3.2012 11:37:50   
Anoniman
Ahaa , pa dobro , onda sam trebala da sacekam da stigne i proucim uputstvo user posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Šporet
13.3.2012 11:44:09   
Anoniman
nama nikad nije zatrebala ta strugalica (mislim da je kupio mm ali cuci negde zaboravljena), kad je nesto mnogo isprljano (kao par puta mleko i razne druge stvari) onda to mm naprska ovom tecnoscu i izriba sundjerom i sve je ok. negde na prethodnim stranicama je verovatno moja kuknjava i depresija kad smo kupili ovaj sporet pa dosao elektricar da ga prikopca i ispricao nam sto gluposti tipa - to se nikako ne cisti, moras da pazis ovo, moras da pazis ono, moze da pukne ploca...i tu me mali mis smirila i stvarno - nema nikakvih problema, samo malo pazljivije i ne zagrevanje odmah na visokoj temperaturi serpi iz frizidera i nema problema. mislim, ako mu ja ovako smotana nisam naskodila, ni ti neces imati problema.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Šporet
13.3.2012 11:49:11   
Anoniman
Znaci da ponovim , serpu iz frizidera mogu odmah da stavim na ringlu ali ukljucim na 1 na koliko dugo ?
Mogu da ribam i sundjerom i bilo kojom tecnoscu necu joj naskoditi ?
Jel ima joj nesto da obratim paznju

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Šporet
13.3.2012 11:55:49   
Sanchy
Za sundjer probaj prvo negde u nekom cosku,ja nisam probala posto mi je receno da grebe plocu ostanu kao kruzni pokreti kako ribas sundjerom,tako da mozda zavisi od ploce do ploce,kao sto rekoh ja nisam probala,a kad stavis na 1 serpu pa posle par minuta digni serpu i pipni dno ako je mlako slobodno pojacaj na normalnu temp...u uputstvu ce ti pisati nikako serpe iz frizidera odmah na sporet ali radi ovako kako smo ti nas dve rekle slobodno...kod postepenog zagrevanja ne moze ploca da pukne..

< Poruku je uredio Sanchy -- 13.3.2012 11:56:35 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Šporet
13.3.2012 11:57:13   
Anoniman
Ok , hvala na savetima user posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Šporet
13.3.2012 12:00:50   
Anoniman
ja ukljucim malo na 2 ili 3 pa kad vidim da se serpa malo smlacila povecam (kao sto je i sanchy rekla). kad kazem da ribamo sundjerom ne mislim onako divljacki, nego malo (kao sto rekoh, mm je strucnjak za to) i samo na mestima gde je fleka, a prethodno da odstoji sa tecnoscu. smes da ribas tim posebnim sredstvom ili tecnoscu za sudove (fairy ili nesto slicno) i posle prebrises suvom krpom ili papirom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Šporet
13.3.2012 12:03:15   
Anoniman
Mislila sam bice lakse bez ringli user posted image Hvala kseno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Šporet
13.3.2012 12:04:45   
Sanchy
ma kakvi,ringle su zakon za ovouser posted image bar je moj stav takav i dalje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Šporet
13.3.2012 12:13:11   
Anoniman
Ja sam najveću grešku napravila kad sam poslušala svoju majku i kupila ploču za oničnim ringlama. Naša je pola pola, kuvam na plin ali se redovno ubijam od ribanja nečega što i ne koristim. Da sam bila pametna uzela bih onaj sa 2 keramičke ringle pored plinskih!

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Šporet
29.12.2013 20:41:04   
dunja RR

Uskoro i šporet dolazi na red ..da li neko slučajno ima ovakav KLIK

Prvo sam gledala jeftiniji, bez ventilatora u rerni, ali vidim da ga hvalite (ventilator), pa reko bolje ovaj?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Šporet
29.12.2013 20:45:51   
Ana RR
Ja imam sličan tj. moj je raniji model (kupljen 2007. godine). Odličan je, zaista. Mi smo noviji model kupili kumovima kao poklon za venčanje i oni su prezadovoljni. Što se mene tiče, imaš preporuku user posted image nemoj samo inox uzimati inače ćeš ga svaki dan glancati kao ja user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.12.2013 20:52:32 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Šporet
29.12.2013 20:49:23   
dunja RR
Hvala :) Ovaj je inox, nekako bih taj, da se slaže uz inox frižider (on se lako čisti);)

Jel svi imate problema sa glancanjem? Frižider inox mi je baš lak za održavanje, pa zato merkam i takav šporet .. nadam se da ne grešim :D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Šporet
29.12.2013 21:00:31   
Ana RR
Suzi, frižider ne verujem da je pravi inox već je boja inoxa a to je u stvari plastika. Takav i ja imam. A šporet je baš inox, nije ga problem izglancati, lako se čisti (ja koristim frosch) ali je problem što se svaki otisak vidi, svaka kapljica, sve.

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.12.2013 21:02:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Šporet
29.12.2013 21:01:07   
Sanchy
Ako ti je frizider inox onda ti je glupo da ne uzmes i sporet inox ali Ana je u pravu,frizider se lako odrzava a sporetuser posted image ..meni se cini da nikad nije cist..i ja koristim Froshuser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 29.12.2013 21:03:29 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Šporet
7.1.2014 12:27:03   
dunja RR
Da li je ok širina šporeta 50cm? Moj stari šporet, koji samo što crko nije potpuno (rerna i tri ringle ne rade) je širok 54 cm, i taman toliko i imam mesta u kihinji (koja je jako mala). Gledam Gorenje šporete, širine su ili 50 cm ili 60 cm, tako da 60 cm ne dolazi u obzir. jel 50 ok?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Šporet
7.1.2014 13:32:46   
Ivanka 75
Ja imam Gorenje od 50cm, jedina mana je sto nema onu bas veliku ringlu na ploci nego po dve iste velicine, rerna je prilicno velika, meni je OK ta velicina.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Šporet
7.1.2014 13:35:12   
dunja RR
Hvala puno draga user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Šporet
7.1.2014 14:00:23   
Anoniman
ja ne znam koliko je moj sirok, ali mozda zavisi i od toga kakva je unutra rerna, mozda su iste rerne a samo tad deo okolo da se razlikuje u sirini.
ono sto se meni svidja na mom sporetu i uvek mi fali kad npr. odem kod mojih, jeste sto ta zica u sporetu ima tockice tako da je jako lako samo povuci zicu i tako proveriti kako se pece, ne mora se vaditi cela tepsija.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Šporet
7.1.2014 14:43:34   
Trcosava
Dunja, ako imaš sudove za rernu od šporeta koji je 50 onda ok. Ja proklinjem što sam ga uzela jer pola nekih pekača koje bi uzela ne mogu da mi stanu u rernu. Pošto nemaš esta za onog od 60, ne gine ti onaj od 50. user posted image

Btw moj je candy

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Šporet
7.1.2014 14:55:05   
dunja RR
Imam jedan pleh koji je veliki, i on je za ovaj od 54, ali verovatno može da stane i u 50, ostali plehovi su mi manji i mogu da stanu. A uz ovaj što planiram da uzmem dobijaju se baš plehovi za njega. Jedino me sada interesuje ta ringla što reče Ivanka, moram negde da vidim koliko je to.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Šporet
7.1.2014 15:07:32   
Sanjica26 RR
Dunjice imam ja ovakav sporet. Zadovoljna sam. Jeste da se vidi svaka tackicq kad je zaprljano ali bas sam taj htela. Koristim frosch.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here