|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 10:05:59   
Anoniman
ne brinem ja za leto kad budu aktuelne haljinice, nego sad mi bas trebaju helanke jer vreme jos nije dovoljno toplo za haljinice. videcu, pitacu danas.

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 501
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 10:14:33   
Dada81
Ja ti nemam adekvatan odgovor ,nas je pratilo hladno vreme , a ja kombinovala odličnu crnu trenerku(donji deo ,koji ne izgleda kao trenerka) sa svim i svačim ,samo operem i sutra opet na posao u njoj. Sada je potpuno neupotrebljiva od silnog pranja. Od početka do kraja trudnoće najviše nju forsirala,fantastična je.Platila bih dobro za istu takvu ,a ne mogu naći.
Btw ,Kseno ,nikada te ''videti negde user posted image Kako si?

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 10:23:11   
Anoniman
Da, ti si bila trudna u toku zime user posted image  super je kad imas nesto sto mozes tako dobro da iskoristis. ja i inace kad sam trazila trenerku trebalo mi je bas dugo da nadjem neku koja mi se svidja i koja mi pristojno stoji. Sta cu kad sam i inace malo sira user posted image
Inace sam OK, malo se lakse umaram, ali srecom nisam imala mucnine. Kako si ti? mozda da predjemo na temu za druzenje da ne kvarimo ovde user posted image

(odgovor članu Dada81)
  Direktna veza do poruke: 503
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 10:29:36   
Anoniman
Ja jos nosim svoje stvari ali moracu da pocnem da razmislaj o novoj gardarobi. Imam super trenerkice sa plitkim strukom ali njih volim samo po kuci ili za neku setnju po ne bas prometnim mestima. Za sad mi je kritican samo brus. Moracu i ja ovih dana u shoping user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 504
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 10:32:28   
Anoniman
meni su grudi samo u pocetku bile nabujale i bolele, sad su se nesto smirile, tako da verovatno (nazalost) nece biti potrebe za novim brusem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 505
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 10:40:08   
Anoniman
Mene ne bole ali su ogromne user posted image Imam dva od kojih jedan verovatno necu uskoro moci vise da nosim. Meni je problem sto sve stvari koje imam su super uske i majicice i farmerke, sve. Imam par haljina prelepih ali i one su uske u struku. Tako da ne snam u sta cu od toga moci uskoro da stanem i jos gore na sta cu da licim. Nisam se ugojila jos ni kilo, ali sam se omlitavila, pa me nervira kakve su mi butine. Nadam se da cu malo setnjom popraviti jer sam inace guzata. Juce sam imla bas super setnju a planiram i danas

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 506
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 10:48:07   
Anoniman
ja verujem da sam se ugojila oko 2 kg, tj. prosli put sam imala 1 kg vise, a sad sam sigurno dobila jos jedan zbog nekretanja. A srecom imam dve dobre suknje koje cu verujem dugo moci da nosim i jos neke 2-3 haljinice, a nece biti problem kupiti jos neku. Jedino sto je bezveze je to sto su sad po radnjama sve neke jako dugacke haljine koje mogu biti taman samo devojkama koje su bar 1.80! I to u zemlji gde je prosecna visina zenskog roda metar i po user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 507
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 10:50:10   
Ana RR
E Ksena, takve haljine meni trebaju user posted image obožavam duge haljine user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 10:54:48   
Anoniman
Ima ih jako mnogo po radnjama i bas lepih boja. A drugarica iz Bg mi je rekla da tamo ima kod Kineza mnogo lepih u tom fazonu. Ako bih kupila neku takvu, morala bih pola odseci user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 509
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 10:56:57   
Ana RR
Kod kineza? Jbg, nikad nisam kupovala kod njih. A trebaće mi za leto bar dve, tri haljinice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 10:58:51   
tijatija
I ja obozavam duge haljine , nisam 1.80 ali skorouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 10:58:56   
Anoniman
Ja ne volim mnogo haljine kada je vruce, uvek zamislajam kako sedim u kaficu, pa prekrstim noge a ono gole butine se dodirnu pa mi bude vruce i hocu da se znojim ako je bas pretoplo a posebno sad sto se mackam non stop kremama.. Nosim ih samo uvece, ili ako znam da necu nigde bas dugo da sedim

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 512
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 11:00:05   
tijatija
ali zato prednost imaju nize zene , sto ja nosim kao duzu majicu preko helanki moja zaova, nosi kao haljinicu user posted image user posted image user posted image user posted image dva u jednomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 11:01:01   
Anoniman
Da, kod Kineza, ona je sebi mislim kupila dve user posted image  Ja isto ne volim da idem kod kineza, ali polovina ovih manjih butika po gradu se tamo snabdeva, samo malo nabiju cene user posted image
Ja volim leti haljinice.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 514
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 11:01:42   
Ana RR
Ja ne verujem da ću negde izlaziti po vrućini, meni i sad smeta sunce, počne jako da mi lupa srce kad mi je toplo i ne mogu da dišem. Valjda u kombinaciji sa ginipralom tako reaguje. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 12:15:06   
vonavoj
ja jedva cekam haljinice,nadam se da cu ih naci..ja sam 180cmuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 12:43:15   
Anoniman
e, vi visoke, blago vama user posted image  al zato mi koje smo niske nemamo problema sa smestanjem nogu po autobusima i drugim skucenim prostorima user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 517
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 12:47:04   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Moda za trudnice
20.5.2011 14:05:14   
Dada81

IZVORNA PORUKA: ksena

Da, ti si bila trudna u toku zime user posted image  super je kad imas nesto sto mozes tako dobro da iskoristis. ja i inace kad sam trazila trenerku trebalo mi je bas dugo da nadjem neku koja mi se svidja i koja mi pristojno stoji. Sta cu kad sam i inace malo sira user posted image
Inace sam OK, malo se lakse umaram, ali srecom nisam imala mucnine. Kako si ti? mozda da predjemo na temu za druzenje da ne kvarimo ovde user posted image


Pročitah tvoj post ,ali ne stigoh odg.David hoće da hoda,pa smo već bili napolju po ovoj vrućini,detetu ništa ne smeta ,a meni muka.. Dobro sve,Kseno ,hvala! Evo ,ipak ovde da ti odg.jer ko zna gde i kad ću moći.. Apropo haljinica ,ja volim videti lepo građene devojke(trudnice)u lepim kraćim haljinicama,ali ja ipak biram duže.Jedino ,što ti kažeš ,na pola bih ih morala skratiti da bi mi bile tamanuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Moda za trudnice
28.5.2011 8:12:14   
zivka
user posted image   Drage moje, ja sam kupila troje helenki- tri-cetvrt u New Yorkeru. . Extra su ! Pamucne sa pojasom od rasteglivog materijala- ranfla. Imaju 4 boje - plava, rezedo zelena, crna i mango(vise roza). Mogu da se nose i kasnije. Cena je oko 1200 din. user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Moda za trudnice
28.5.2011 8:13:43   
zivka
user posted image Drage moje, ja sam kupila troje helenki- tri-cetvrt u New Yorkeru. . Extra su ! Pamucne sa pojasom od rasteglivog materijala- ranfla. Imaju 4 boje - plava, rezedo zelena, crna i mango(vise roza). Mogu da se nose i kasnije. Cena je oko 1200 din. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Moda za trudnice
14.7.2011 9:10:22   
jance
jel zna neko dali negde u NS mogu da se kupe kupaci za trudnice? (ako tako nesto uopste i ima da se prodaje u nasoj drzavi) i neke lepe haljinice?

dobila sam zeleno sveto od mm za shoping pre mora pa reko da se raspitam.. da, imam vremena samo danas i sutra user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Moda za trudnice
14.7.2011 9:16:44   
tijatija
Jance , ja nisam ni znala da postoji kupaci za trudnoce , ja imam neki od prosle ali sike mi ispadaju iz njih pa sam razmisljala da kupim jednodelni svakako stomak nema potrebe da suncam user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Moda za trudnice
14.7.2011 9:23:35   
jance
ja isto imam bikini a sakrila bi stomak zbog dlakavosti.... al opet se bojim da uzmem nesto jednodelno jer nije dobro za besiku i bubrege, sporije se susi nego bikini pa duze hladi mesta koja nebi smelo... inace bikini mi je dobar i relativno jos uvek udoban, al sam ga samo obukla i skinula, ne znam kako ce biti na duze staze kad ga nosim, sto kaze mm , da mi ne pukne slucajno na plazi tamo...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Moda za trudnice
14.7.2011 9:25:59   
PoisonEve
Ja volim indian shop i bas mi je tamo mama kupila skoro jednu prelepu dugacku haljinu sa nekim ludim sarama i vezuje se oko vrata. A jako su pristupacne cene. oko 1.500 din!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here