|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
8.10.2011 18:55:50   
bea83
Bila ja pre 2 nedelje, nema neki izbor i još uvek je sve skupo, kad počnu sniženja to je druga priča, ima lepih pamučnih majica ali su oko 1400din

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Moda za trudnice
8.10.2011 18:59:16   
Inica
Ja sam maloooo neobavestena.. A gde ima ta radnja user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Moda za trudnice
8.10.2011 19:02:07   
bea83
Ja idem u njihov outlet u BN boss-u na Galenici, al ima i na Terazijama. Pošto je tek stigla nova kolekcija svuda su iste cene, al posle će u outletu biti ekstra sniženja. Tu sam kupila trudničke pantalone sa dzepovima za 800 din (ekstra su se pokazale, ne skidam ih, samo perem,sušim i opet nosim, ništa udobnije nisam mogla da kupim) i trudničke farmerke za 1300(mada su mi još uvek poveće) i tunikicu za 470din

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Moda za trudnice
8.10.2011 19:33:48   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: bea83

Smeškić ubi se ja tražeći bar neku približnu sliku al ništauser posted image a da ti slikam ove moje ništa nećeš videti jer su skroz pamučni pa nemaju neki oblik dok se ne obuku. Meni su stvarno ok, imaju malo šire bretele koje se ne usecaju, udobni su, ništa ne steže a lepo drži. Naravno ne kao onaj sa korpicama ali sasvim ok, s obzirom da ja imam poveće sikeuser posted image

Ja razmišljam isto o alpininim čizmama, imam gumene njihove već četvrtu godinu i ekstra su mi, ali nisu postavljene, a i malo se teže navlače


mislim da znam tacno kakav brus! to je to sto i meni prija!

beice, koje su okvirno cene alpininih cizmica? imas li mozda link ili katalog sa cenama i modelima?

sto se tice helanki-uzeh i u leni butiku..uzeh 3/4, jer ja i inace nosim ispod listova,  a ispod planiram neke carapice..a nisu imali trenutno duge u mojoj velicini..mada sam ja uzela vece, da me ne usecaju onako..a i da potraju..

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Moda za trudnice
10.10.2011 13:11:12   
crazymama
u eleni butiku u bulevaru kod cvetkove pijace nemaju nikakav izbor helanki, osim letnjih 3/4... kostaju 1000din, kao dobice uskoro i zimske.
farmerke su 2300din, ali  za moj ukus debilni model... ja to ne bi obukla nikad...

kod mojih kineza sam nasla pantalone rastegljive koje se navlace kao helanke, a pozadi imaju imitaciju dzepova, punije su, kostaju 1100din. pojas je do pola stomaka, i cenim da cu do 6.meseca sigurno moci da ih nosim...
a juce u new yorkeru kupila haljinu tuniku 2300din ..

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Moda za trudnice
10.10.2011 16:13:01   
smeskicTB
meni su te helanke 3/4 superiska!
a imali su i duge, ali ne moj broj..

ne znam kako je kod cvetka..ups, mislis kod djeram pijace?..ja sam se zaljubila u jedne koje su sa uzim nogavicama, neke sive, izbledele..

ja dobih danas od mame hulahopke..grilonke, sa umetkom..i super su mi..ne steze me lastis..za ispod helanki,)

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Moda za trudnice
10.10.2011 16:33:15   
bea83
Smeškić vidim da alpina još nije izbacila na sajtu sve modele, ali kad odem do Merkatora baš ću pogledati, prošle godine su te gumene sa debelim krznom bile oko 4 ili 5 hiljada dinara, nije malo, ali ako mi potraju ko prethodne četiri godine onda se isplati. Brusevi su stvarno ok, ako budeš išla u Metro zaista se isplati uzeti par komada. Ja ću verovatno morati da uzmem još neki veći broj jer sam sad uzela da mi budu taman ali verujem da će trebati i većiuser posted image
Baš htedoh da pitam kakve čarape ćete nositi sad kad je došlo hladno vreme?jel imaju posebne trudničke hulahopke ili ...?sve što imam imaju onaj normalan uži deo gore koji će me sigurno stezati a ove koje imam sa pojasom imaju steznik, tako da to ne dolazi u obzir

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Moda za trudnice
11.10.2011 16:02:19   
crazymama
smeskic, ima eleni i kod cvetkove pijace, tu mi je bilo najblize, nisam isla do djerma... super su te 3/4, ali nisu za zimu... pretanke su... a sive dugacke su mi previse svetle... ja bi crne zimske, nebitno da li su 3/4 ili duge...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Moda za trudnice
11.10.2011 16:11:37   
peca

IZVORNA PORUKA: crazymama

.. ja bi crne zimske, nebitno da li su 3/4 ili duge...


Ja opet dosadna sa butikom kod vuka. Kupila sam od njih trudnicke helanke crne, duge, extremno udobne... MOram da uzmem jos jedne posto ove ne skidam user posted image

Bea moj brus je kombinovan, moze i da se odkaci za dojenje na klik klak, predpostavljam kakav si ti kupila, a ja ovaj moj makar nikad ne odkacila necu skidati, nista lepse i udobnije na grudi nisam stavila, i posle trudnoce, dojenja i svega, nikad vise necu nositi drugacije brushaltere def. Tek sad vidim koliko sam i njih i sebe mucila u zivotu, a pritom je i jako lep user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Moda za trudnice
11.10.2011 16:14:32   
crazymama
peco, to je butik dendi, moracu da odem i tamo, nego ove guzve u saobracaju i problem parkiranja me ubise u pojam... samo zato ne idem dalje od naselja...

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Moda za trudnice
11.10.2011 16:16:56   
peca
Jeste dendi crazy user posted image A u kom si ti kraju ?

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Moda za trudnice
11.10.2011 16:19:47   
crazymama
ja sam u mirijevu :) koliko si platila te helanke?

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Moda za trudnice
11.10.2011 16:25:37   
peca
Moja bivsa komsinica user posted image Pa nije to daleko user posted image 1600 ili 1800 ne mogu da se setim, kupila sam dosta stvari user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Moda za trudnice
12.10.2011 8:07:51   
smeskicTB
crazy, molim te, gde kod cvetka? s akoje strane..meni ej to jako blizu, pa mi je bolje do tamo da odem..

peco, bas su im skupe helanke..mislim to su samo helanke i treba nam barem dva para..ali svakako cu morati da odem do vuka..zbog trenerke..

beice, meni je mama uzela hulahopke, grilonke, koje imaju umetak..mislim da ih ima u prodavnicama carapa..postoje i trudnicke, ali onda odmah racunaj da neku cenu okace..

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Moda za trudnice
12.10.2011 9:12:21   
Crvenkapa85
evo ovde jedne farke za okruglice..... klik

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Moda za trudnice
12.10.2011 18:52:53   
zeci
Zenice debelice,
ja sam u Peacocks-u u N.Sadu kupila farmerke za 890 din, snizena cena na njima je bila 1290, a na kasi ih jos snizili, skroz su obicne, nosive, sa onim produzenim pojasom, a bio je jos jedan model meni se nisu dopale imaju vise detalja, dugmica i sl., a nemaju pojas nego sa strana gumu, tako da su prakticnije za manje stomacice, ali isto jako jeftine, kupila sam i neki crni malo duzi dzemper koji se veze ispod grudi, jako sladak, za 900 din., isto snizen, ostale stvari su iz nove kolekcije i jako su skupe. Imali su i helanke za trudnive oko 1300 din ali cini mi se da su 3/4



(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Moda za trudnice
13.10.2011 7:08:05   
serendipity
Zeci, u kom to Peacoks-u u NS ima tih stvari jer ja sam bas juce svrnula u onaj u centru i izbor im je katastrofalan.
Mozda onaj na bulevaru?

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Moda za trudnice
13.10.2011 11:18:31   
bea83
IZVORNA PORUKA: zeci

Zenice debelice,
ja sam u Peacocks-u u N.Sadu kupila farmerke za 890 din, snizena cena na njima je bila 1290, a na kasi ih jos snizili, skroz su obicne, nosive, sa onim produzenim pojasom, a bio je jos jedan model meni se nisu dopale imaju vise detalja, dugmica i sl., a nemaju pojas nego sa strana gumu, tako da su prakticnije za manje stomacice, ali isto jako jeftine, kupila sam i neki crni malo duzi dzemper koji se veze ispod grudi, jako sladak, za 900 din., isto snizen, ostale stvari su iz nove kolekcije i jako su skupe. Imali su i helanke za trudnive oko 1300 din ali cini mi se da su 3/4





to su mojeuser posted image mada sam tek juče provalila da imaju lastiš iznutra koji se podešava tako iako su mi malo veće sad sam ih suzila i super su mi u struku, nosiću ih verovatno još neko vreme pošto mi je stomačić mali

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Moda za trudnice
13.10.2011 13:05:06   
Inica
Skapirala sam da pod hitno moram otici u kupovinu, a taaako me mrzi da jurim, isprobavam,itd.. user posted image
moram da nadjem i neke bodice, tunikice (njih cu moci i kasnije da nosim), hulahopke i trenerkice. I to je tô sto mi treba od stvari.. Nadam se..

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Moda za trudnice
13.10.2011 18:46:39   
zeci
IZVORNA PORUKA: serendipity

Zeci, u kom to Peacoks-u u NS ima tih stvari jer ja sam bas juce svrnula u onaj u centru i izbor im je katastrofalan.
Mozda onaj na bulevaru?



Jeste u tom na bulevaru, ali i oni su imali od tih snizenih po stvarcicu, dve...

(odgovor članu serendipity)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Moda za trudnice
20.10.2011 20:27:29   
Markovicka
Onda cu morati i ja da svratim u Peacoks, u komsiluku mi je a nisam ni znala da imaju tolika snizenja na trudnicku garderobu.
Polako raste stomak, treba se snabdeti za posao.

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Moda za trudnice
20.10.2011 22:48:57   
crazymama
IZVORNA PORUKA: smeskicTB

crazy, molim te, gde kod cvetka? s akoje strane..meni ej to jako blizu, pa mi je bolje do tamo da odem..



izvini, tek sam sada videla pitanje... radnja je kad ides iz grada ka cvetku, prodje se pijaca i kod sledeceg semafora sa leve strane je radnja... preko puta je nekada bila picerija horoskop...

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Moda za trudnice
21.10.2011 11:49:01   
Sesilija 83
Ja pre neki dan kupila helanke za trudnice ali univerzalne velicine,i nisam ih ni probala ijaoo kako su me stisle sa svih strana,ja sam inace malo visa pa sam se sva preznojila dok ih nisam skinulam, a inace sam umesto trudnickog hulahopa koji kosta 1250,00 kupila obicnu 5 sa onim umetkom za pozadi i samo okrenula na stomak,i ne stezu i nista nisu losije od trudnickih.user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Moda za trudnice
21.10.2011 14:40:54   
crazymama
sesilija, dobra fora i savet za te hulahop carape ;)

ja sam inace prosle zime imala 83kg (inace nikada nisam bila gojazna, uvek sam isla do 65kg, a imam i visinu), a nisam bila trudna, nego smo muz i ja svako vece narucivali fast food, opustanje u braku, on nista, a ja 15kg viska!!! onda sam se dozvala pameti, platila nutricionistu, trenera i smrsala 13kg. zatrudnela sam sa podnosljivih 69kg, a htela sam da kazem da od prosle zime kad sam imala 83kg imam gomilu odece i da mi sad u trudnoci nece trebati ni jakna, ni dzemperi, ni trenerke, milina :) uglavnom sve imam haha ;)


< Poruku je uredio crazymama -- 21.10.2011 14:41:55 >

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Moda za trudnice
22.10.2011 8:01:39   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

Ja pre neki dan kupila helanke za trudnice ali univerzalne velicine,i nisam ih ni probala ijaoo kako su me stisle sa svih strana,ja sam inace malo visa pa sam se sva preznojila dok ih nisam skinulam, a inace sam umesto trudnickog hulahopa koji kosta 1250,00 kupila obicnu 5 sa onim umetkom za pozadi i samo okrenula na stomak,i ne stezu i nista nisu losije od trudnickih.user posted image


ja probah peticu, sa umetkom..ali jos uvek mogu da mi ej pozadi-i baaaaas su mi udobno!
a hulahopke mnogo jeftinije!user posted image

crazy, tako i treba!
i ja se trudim da kupim ono sto cu nositi i nakon porodjaja..

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here